تیم فروشه جام پرست به سزای عملش رسید!!!

نویسنده: (Hooman sam (Dark metal

وبلاگ من
نویسنده: (Hooman sam (Dark metal
از وقتی که fifa99 بازی کردم (عکس برگکمپ روی کاور بازی بود...) افتادم تو جاده بی پایان آرسنال و... به همه سلامتی توپچیا رفتیم تو 15 اُمین سال طرفداری...
کل بازدید: 58,478 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تیم فروشه جام پرست به سزای عملش رسید!!!

اخراج شدن کلیچی توی بازی با چلسی = محروم شدنش واسه بازی با ما


همین الان داشتم بازی چلسی من سیتی رو نگاه میکردم...
کلیچی پشت محوطه خودی خطا کرد و کارت زرد دوم رو گرفتو اخراج شد و دل هوادارای آرسنال رو خنک کرد که دیگه لااقل اگه بازی رو هم باختیم دلمون نسوزه که به بازیکنهایی که خودمون ساختیمشون و تیم های پولدار از چنگمون درشون آوردن باختیم...
شنیدم همین کلیچی با کمال پررویی گفته من سیتی میتونه از چلسی و آرسنال ببره!!!
بچه پررو در اوج وقاحت گفته من بخاطر قهرمانی اومدم من سیتی و ما میتونیم راحت قهرمان شیم!!!
ایشالا این تیم تازه وارد به زودیه زود از جمع big4 بره بیرون....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 22/9/1390 | 21:25 گفت:

از اخراج کلیچی هم واقعا خوشحال شدم.............

hamed در 22/9/1390 | 21:24 گفت:

آرسنال این فصل قهرمانه و این حرف های الکی که هر بازیکنی برای خودش میزنه هیچ اهمیتی نداره...........

(Hooman sam (Dark metal در 22/9/1390 | 20:03 گفت:

عالی بود آقای قاسمی...

علی ارشدی در 22/9/1390 | 15:25 گفت:

اووووووووووف فتواش هم که اومد دیگه!!!

علی قاسمی در 22/9/1390 | 15:11 گفت:

کلیچی مرتد هستش و کشتنش بر مسلمانان واجب و کشته شده در این راه شهید محسوب میشود

علی ارشدی در 22/9/1390 | 14:10 گفت:

بابا این خشانت هم چیه ؟؟؟ گروه تروریستی؟؟؟

(Hooman sam (Dark metal در 22/9/1390 | 14:04 گفت:

آره منم با گروه تروریستی موافقم...خیلی حال میده...
تا چند روز پیش قصد داشتم هانری رو هم داغون کنم ولی بعد از اون صحنه های گریه کردنش واسه آرسنالیا دیگه دلم به حالش سوخت و از خونش گذشتم!!!!

hamidtopchi در 22/9/1390 | 13:50 گفت:

دیشب داشتم به داداشم که منیوتدیه میگفتم اگه چلسی بزنه به من سیتی ماهم 100درصد میزنیمشون!!!!
با این وجود من یوتد میتونه بره صدر جدول:)

محمدرضاجاشي در 22/9/1390 | 13:23 گفت:

اگر اسلام دست وپام و نبسته بود ميرفتم اروپا يه گروهه تروريستي تشكيل ميدادم هر بازي كني از ارسنال ميرفت دو تا پاشو قطع ميكردم وهر بازي كني پيشنهاد ارسنالو رد ميكرد يه پاشو قطع ميكردم حيف اسلام دست و پام بسته وگرنه ...

علی ارشدی در 22/9/1390 | 12:23 گفت:

مردک دبنگ یه چیزی گفته بود ولی این کلوچه انصافا چسبید دمتون گرم

سید امین هاشمی در 22/9/1390 | 08:06 گفت:

معلومه که کلیچی به جای جام کارت قرمز بالا سرش میبره حالا... هفته بعد هم نیستش.ای جونم. ممنون آقا هومن

حمید فرازی در 22/9/1390 | 08:00 گفت:

اینا هم به سرنوشت خائنین قبلی دچار میشن

ramin kazemi در 22/9/1390 | 04:31 گفت:

نصری اصلا بازی نکرد(ادم حساب نشد!).جالبه همین دوتا قبل از بازی مصاحبه کرده بودن.به امید خدا هفته دیگه تو زمینشون هرچی که به اورتون نزدیم به سیتی میزنیم.

shervin در 22/9/1390 | 02:54 گفت:

اینارو ولش.
حسین عسگریان کلوچه رو خیلی خوب اومدی کلی خندیدم دمت گرم.

حسین عسگریان در 22/9/1390 | 01:47 گفت:

ولی خدایی حیف شد که بازی باارسنال نیست بازی باچلسی یادتونه که ولکات باکول چیکارکرد حیف که بازی باسیتی کلوچه نیست که ولکات حالیش بکنه فوتبال یعنی چی

علی ارشدی در 22/9/1390 | 01:26 گفت:

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

mostafaa در 22/9/1390 | 01:24 گفت:

همگی هوررررررررراااااااااااااا

mostafaa در 22/9/1390 | 01:22 گفت:

دقیقه نود و دو
چهار دقیقه وقت اضافه نتیجه همون

حمیدرضا در 22/9/1390 | 01:19 گفت:

چلسی2_1 برد
جووووووووووووووووووون .مرگ بر کلیشی لعنت ال
اه علیه

محمدرضاجاشي در 22/9/1390 | 01:18 گفت:

اگرم كليچي ميبود ميشد سوراخ سيتي يا اتوبان كليچي

محمدرضاجاشي در 22/9/1390 | 01:16 گفت:

تموم شد؟

علی ارشدی در 22/9/1390 | 01:16 گفت:

بیچاره ی گمراه

sepehr najafian در 22/9/1390 | 01:14 گفت:

هورا من سیتی باخت.

mostafaa در 22/9/1390 | 01:14 گفت:

بچه ها کجایین ؟

mostafaa در 22/9/1390 | 01:12 گفت:

کلیشی با خاک یکسان شد

mostafaa در 22/9/1390 | 01:11 گفت:

آقا چلسی به من سیتی یه گل زد
پنالتی
چه حالی داد

sepehr najafian در 22/9/1390 | 01:03 گفت:

از نظر تنفر همه ی تیما یه طرف السیتی یه طرف