عکس های فوق هنرمندانه!!!

نویسنده: (Hooman sam (Dark metal

وبلاگ من
نویسنده: (Hooman sam (Dark metal
از وقتی که fifa99 بازی کردم (عکس برگکمپ روی کاور بازی بود...) افتادم تو جاده بی پایان آرسنال و... به همه سلامتی توپچیا رفتیم تو 15 اُمین سال طرفداری...
کل بازدید: 58,441 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عکس های فوق هنرمندانه!!!

باور کنید نمیخواستم اینا رو بذارم تو سایت اما وقتی دیدم طرفدارای بارسا تو سایت دارن روز به روز بیشتر میشن نمونش(( زهرا کوچولو ))و بدون هیچ خجالتی آرسنال رو میکوبن و دم از بارسایی بودن میزنن اینارو گذاشتم تا یه اعلام جنگ باشه با هرچی بارسایی رو کره خاکیه...
البته احتمالا خیلی هاتون اینارو دیده باشین اما بعضییییییا که تازه فهمیدن فوتبال رو با کدوم ف مینویسن ببینن بد نیست!!!!!!!!!این تصویر اون بازیه که یادش میافتم اشکم در میاد واسه بالاک و چلسی که سرشون رو بریدن گذاشتن رو سینشون :

این هم حقیقت ذات بارسلونایی هایی که واسه ما شاخ شدن:
اینم دومیش:


اینم دیگه نهایت هنر عکاس رو نشون میده::::
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد جویبار در 12/12/1390 | 21:35 گفت:

بدون توجه به اینکه من از بارسا متنفرم همواره شاهد بودیم که یه جور قدرت پشت پرده همواره تیم بارسا رو حمایت میکنه البته بارسا تیمی نیست که به همچین چیزهایی نیاز داشته باشه اما وقتی به تیم چلسی خوردن همه چی همون طور که نشون میداد نبود فکر میکنم مسئولین یوفا برای حضور بارسا در مراحل بالا یعنی فینال و باتوجه به داشتن هواردار زیاد روی عواید اون حساب میکنن.

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 21:02 گفت:

اینم دومیش...

http://zhakhar.blogfa.com/cat-2.aspx

من قبلا صفحه های زبان اصلی اینارو داشتم اما الان که وقت نیست و پستم میره تو آرشیو اینارو با زبان فارسی گذاشتم که بعضییییا که ادعا میکنن آرسنال در اوج حقارته دهنشون رو ببندن...!!!

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 20:53 گفت:

اگه اون یکی page رو هم پبدا کنم میزارم واستون...
از bookmarks هام پاکش کردم...

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 20:50 گفت:

http://joooj.ir/%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%DB%8C%D8%A8-%D9%82%D8%B7%D8%B1%D8%8C%D8%AE%D8%B4%D9%85-%D9%85%D8%B3%D9%84%D9%85

این رو داشته باشین تا بعد!!!!!!!!

بهرام کریمی برام در 12/12/1390 | 20:48 گفت:

فراماسون یعنی چی ؟

p0 در 12/12/1390 | 20:30 گفت:

آخه عقده اي ها!ديگه كم آوردين زدين تو كانال فراماسونري و اين حرفا! بابا بي خيال !

arash در 12/12/1390 | 19:46 گفت:

hooman sam : خدمت حسین آقا عرض کنم اگه تصاویر و مطالبی که ثابت میکنه اصالت بارسا و این قهرمانیهای مزخرف و دروغینش بخاطر فراماسون بودنشونه بهت نشون بدم بازم ادعای بارسایی بودن میکنی؟؟؟!!!
======================================================================
برای ما بذار لطفا

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 19:23 گفت:

خدمت حسین آقا عرض کنم اگه تصاویر و مطالبی که ثابت میکنه اصالت بارسا و این قهرمانیهای مزخرف و دروغینش بخاطر فراماسون بودنشونه بهت نشون بدم بازم ادعای بارسایی بودن میکنی؟؟؟!!!

p0 در 12/12/1390 | 16:06 گفت:

به نظر منم نميشه طرفدار جفتشون بود.يكي در نهايت عزت وبزرگي.ديگري در نهايت حقارت و عقده!

moeinem در 12/12/1390 | 14:39 گفت:

محاله سگ و گربه تو یه قفس با هم باشن.محاله کسی هم ارسنال وهم بارسا رو دوست داشته باشه!یا آرسنال یا آرسنال

p0 در 12/12/1390 | 14:03 گفت:

اه اه!ببين عقده ي حقارت با آدم چي كار ميكنه

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 13:04 گفت:

من الان حال وروزخوبی ندارم اعصابم بدجورخرابه.اگه کسی روناراحت کردم ببخشید

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 13:02 گفت:

آقاحسین تویه قلب غیرممکنه که آرسنال وبارسلوناباهم باشن محاله ممکنه.شمایاطرفداربارساهستین یابی تعصبین

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 12:59 گفت:

چیه داداش حسین من ازبارساوطرفداراش متنفرم حتی اگه داداشم باشه

حسین در 12/12/1390 | 11:43 گفت:

صحنه هایی مثل تصویر اول در فوتبال کاملا طبیعی و عادیه.بارها در بازی های دیگه صحنه های اعتراضی خیلی بدتر از این رو هم شاهد بودیم.ولی دلیلی بر حق داشتن بازیکن معترض نیست.

هنوز از مصاحبه بالاک یک ماه نگذشته که چه تعریف و تمجید های از بارسا و قهرمانی هاش کرد و رویای خودش رو بازی در این تیم دونست.پس الکی جو سازی نکنید.

ضمنا ملحق شدن لوکاس پودولسکی رو در تابستان به ارسنالی های عزیز تبریک میگم.در 21 بازی 15 گل برای کلن زده و مطمئنا ستاره بزرگی به زودی به جمع توپچی ها میاد.

حسین در 12/12/1390 | 11:39 گفت:

من بعنوان آرسنالی بارسا رو هم دوست دارم.و البته برای نویسنده بلاگ از اعماق وجودم متاسفم.امیدوارم روزی خودش طعم تحقیر رو با قلبش احساس کنه تا بفهمه افغانی بودن دلیل بر کوچک بودن نیست.بارسلونا در افغانستان طرفداران خیلی زیادی داره و این عکس دلیلی بر تمسخر نیست.هیچ چیز دیگه ای برای گفتن ندارم جز اظهار تاسف.

در مورد رضا شاماخ هم حرفی نمیزنم چون اصلا حرفش ارزش جواب دادن نداره.ادبیاتی که اگر بگم مناسب چه جایی هست احتمالا بلاک میشم.
کاش حداقل متوجه این موضوع میبود که خیلی از دوستداران همین تیمی که این کلمات رو در موردش به کار برد جزو هموطنانش هستن.و البته اون طرفداران قدیمی تر آرسنال جملگی بارسا رو هم دوست دارن.صرفا این بچه دوستانی که از همون سال 2009 طرفدار آرسنال شدن تصور ذهنیشون از بارسا بازی با چلسی و امثالهم هست.

در آخر هم ندیدن کامنت های دوستان فوتبالی تر و فهیم تری مثل سعید میلانی و حمید فرازی و چند تا دیگه از ارسنالی های اصیل که اسمشون در خاطرم نیست در این پست موجب خوشحالی هست.خب هرکسی بر حسب منطق و سطح بینش خودش به هر جایی سر میزنه.خودمم اگر مجبور نمیشدم حرفی نمیزدم توی این پست.

iman sanaei در 12/12/1390 | 11:22 گفت:

بسیار جالب بود.دست گلت درد نکنه

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 09:24 گفت:

رضا جون حالا فکر کن من زمان خدمت چه بدبختی کشیدم که مسئول بالا دستم بارسایی بود!!!!!!!!!!!!!
نه میشد باهاش کل کل کنی ، نه میشد قانعش کنی ، نه هیچ راه دیگه ای که بهش ثابت کنی بارسا قهرمان نمیشه ،یونیسف و عوامل پشت پرده قهرمان میشن!!!

masoud mahmudpur در 12/12/1390 | 08:53 گفت:

جالب بود

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 03:06 گفت:

آهای بی پدراگه جرأت داری به این شماره زنگ بزن تاحالیت کنم09385866009

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 02:57 گفت:

من ازبارسلونامتنفرم مرگ بربارسلونا.انشاالله هواپیماشون سقوط کنه..خون طرفداران بارسلوناحلاله کثافتای آشغال طرفدارای عقده ای وتازه به دوران رسیده هاشون طرفدارای بارساهیچی ازفوتبال نمیدونن اونافقط ...خفه شن آشغالای کثیف موزی سگ..سگ ازاین آشغالاپاکتره.به قرآن مجیدبه خداقسم اینجایه نفربارسایی ببینم باچاقوتکه تکش میکنم.مشتی حیوانات اهلی...خواهش میکنم نظرموپاک نکنیدبذارین اینجوری خودموخالی کنم

sepehr najafian در 12/12/1390 | 01:55 گفت:

يکي از دوستام که طرفدار چلسيه حالش از هرجي بارسايي بهم ميخوره

hesam در 12/12/1390 | 01:55 گفت:

پيكش كپي بوسكتسه

عليرضا عمراني در 12/12/1390 | 01:52 گفت:

عكسهاي قشنگي بود.مرسي

محسن آزاده در 12/12/1390 | 01:32 گفت:

?!?!
I am confused

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 01:20 گفت:

و هیچی نشونی از فوتبال و جوانمردی نداره...

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 01:19 گفت:

آره مسخره کردن تیم ها کار درستی نیست اما بارسا یه تیم نیست یه مجموعه ی کثیفه...

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 01:18 گفت:

منظورم سایز بود شرمنده...

سید سجاد حسینی در 12/12/1390 | 01:18 گفت:

مسخره کردن تیم های دیگه اصلا کار درستی نیست!!

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 01:18 گفت:

ببخشید هرکار کردم کوچیک نشدن این عکسها...
اگه ساز صفحه مرورگر رو کوچیک کنید میتونید کامل ببیندشون...
مثلا اگه ویندوز7 دارید ctrl رو بگیرید و از + و _ استفاده کنید...

arash در 12/12/1390 | 01:15 گفت:

جالب بود
نمیدونم چرا بارسایی ها همش میان و دعوا راه میندازن آخه به چی حسودیشون میشه؟