بدبخت شدیم!!! بخونید جالبه...

نویسنده: (Hooman sam (Dark metal

وبلاگ من
نویسنده: (Hooman sam (Dark metal
از وقتی که fifa99 بازی کردم (عکس برگکمپ روی کاور بازی بود...) افتادم تو جاده بی پایان آرسنال و... به همه سلامتی توپچیا رفتیم تو 15 اُمین سال طرفداری...
کل بازدید: 58,472 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بدبخت شدیم!!! بخونید جالبه...

سلام به همه ی دوستان عزیزم
اول از همه ایام فاطمیه رو به همه تسلیت میگم...واسه منم دعا کنید حتما...
دومم باید بگم کشتم خودم رو تا یه پس پر بار بذارم ، دیگه نظراتش از خودتون...
به نظرم امروز سرمون رو نبرن شانس آوردیم!!!داور امروز :  Martin Atkinson  
بازی هایی که واسه ما داور بوده : 
1: بازی با بوکا جونیورز      30 جولای 2011   در جام امارات که 2-2 مساوی شد
2: بازی با لیورپول            20 آگوست 2011 درلیگ جزیره که 2-0 باختیم
3: بازی با کیو.پی.آر         31 دسامبر 2011 در لیگ جزیره که 1-0 بردیم

حالا اشتباهات همین داور تو این بازی ها :
1. در بازی با بوکا :
هنوز به دقیقه یک بازی نرسیده بودیم که جکی گوشه ی محوطه جریمه حریف صاحب توپ شد و بازیکن بوکا پای خودش رو روی استوک جک گذاش و جکی رو به زمین زد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت !!
2. در بازی با لیور :
دقیقه 78 بازی سوارز در عمق دفاع فرار کرد و پاسی برای او ارسال شد، اما سوارز در موقعیتی 100 درصد آفساید توپ رو گرفت که کمک داور ادامه بازی را دستور داد و ایگناسی میکل که قصد دفع توپ رو داشت، توپ را شوت کرد اما به کتف رمسی برخورد کرد و در عین ناباوری درون دروازه خودمون قرار گرفت!!((میشه گفت مقصر اصلی کمکش بوده اما بازی بعدی رو بخونید غوغا کرده))
3: در بازی با QPR : این بازی یه فوق داوریه ، حتما بخونیدش :
اولیش : در دقیقه 18 بازی بازیکن کویئنز پارک خیلی واضح با آرنج به گردن آرشاوین زد ولی بازم آتکینسون این صحنه رو خطا ندانست !!!
 دومیش :دقیقه 26 بازی جوئی بارتون جنگ روانی همیشگی خودش رو شروع کرد.!! او فقط مچ پای آرتتا رو زد و اصلا کاری با توپ نداشت و آتکینسون با ملایمت از کنارش گذشت و فقط به دادن یک کارت زرد اکتفا کرد.!!!!
سومیش :دقیقه 33 بازی بود که کوسیلنی علاقه اش به کارهای هجومی رو نشون داد واز پشت محوطه جریمه یه ضربه ی سر ضرب زد که مدافع تیم حریف رسما از فاکتورای هندبال برا گرفتن توپ استفاده کرد و داور بازم با چشم های باز به راحتی از کنار این صحنه گذشت !!!
چهارمیش :دقیقه 37 بازی در حالی که آرسنال ضد حمله خورده بود کوسیلنی برای گرفت سرعت رایت فیلیپس تکلی رو زد که نا موفق بود و منجر به خطا شد، داور اجازه ادامه بازی رو داد و تصمیم گرفت تو فرصتی مناسب جریمه شخصی رو اعمال کنه ولی شاهکار داوری آتکینسون این است که به جای کوسیلنی به ورمالن کارت زرد نشان داد!!!!!!!!جالبتر آنکه کمک های او به هیچ کمکی نمی کنند !!!!!
پنجمیش :دقیقه 41 بازی در حالی که آرتتا توپ رو با پای چپ روی دروازه ارسال می کرد بارتون به وضوح هند کرد که داور اون رو هم نگرفت !!!!
داوری این بازی بدون شک یکی از بدترین داوری های سال 2011 برای آرسنال بود اما با این وجود آرسنال سربلند از این بازی خارج شد....
تو این بازی بروبچ یوفا QPR رو با بارسا اشتباه گرفته بودن و فکر میکردن با ناداوری بهشون هدیه ای چیزی میدن!!!!
--------------------------------------
من نمیدونم چرا اینجوری میکنن با تیم ما، یکی نیست بهش بگه آخه مردک مگه ونگر با تیمش چیکار کردن باهات که اینقد تابلو به ضررشون میگیری؟؟؟
یعنی با باختن آرسنال تو خنک میشی؟؟یا به قول قلعه نویی دستای پشت پرده نمیخوان ما قهرمان شیم؟؟؟
تو بگو چی میخوای ما ردیفت میکنیم!!!
اگه بحث پول وسطه با حامد توپچی و بچه های دیگه پول میذاریم رو هم میفرستیم واست تا دست از سر ما برداری!!!!دیییییی!!
--------------------------------------
در کل فقط دعا کنید این بشر امروز هم خرش یاد هندوستان و اون پولهایی که تو دستای پشت پردن نکنه و مارو به خاک سیاه بشونه....
-------------------------------------
شاید دلیلش این باشه :
اینکه شاید طرفداره اون یکی تیم لندنیه و از آرسنال بدش میاد چون همیشه حال چلسی رو گرفتیم ما !!!
-------------------------------
چندتا عکس دیگه ازش میذارم :
like like
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید سجاد حسینی در 21/1/1391 | 00:46 گفت:

شهاب

(Hooman sam (Dark metal در 20/1/1391 | 22:00 گفت:

داوررررررررررررررررررررر به خواستش نرسیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد...
like like

(Hooman sam (Dark metal در 20/1/1391 | 21:52 گفت:

ممنون ehs جان...
like like

(Hooman sam (Dark metal در 20/1/1391 | 21:51 گفت:

ویوااااااااااااااااااااا آرسنال...
پرچم شدید بالاست....
کاش صحنه آخر رمزی پاس میداد تا رابین گل یزنه و اختلافش رو با رونی زیاد کنه...
like like

ehs در 20/1/1391 | 21:10 گفت:

پست واقعا مفيدي بود
اصولا داوري به ضرر ارسنال بوده و هست كاريش هم نمي شه كرد!

(Hooman sam (Dark metal در 20/1/1391 | 20:25 گفت:

آبجی خود اون بنده خدا هم میدونه حقیقت تلخه !!!!!!!! دییییییییییی!!!
like like

(Hooman sam (Dark metal در 20/1/1391 | 20:25 گفت:

دیدید گفتم ، بالوتلی رو هردوتا کف پایی که ساینا زد باید کارت میگرفت و اخراج میشد از زمین اما!!!!!!!!!!!!
unlike unlike

(Hooman sam (Dark metal در 20/1/1391 | 20:24 گفت:

سید سجاد حسینی من نوکرتم... واقعااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ؟
کدوم قسمت شهری دادا؟؟؟
like like

hamed در 20/1/1391 | 16:02 گفت:

پس با این وضع به این راحتی ها این بازی رو نمی بریم...

Vishka در 20/1/1391 | 16:00 گفت:

مرسی فقط باید دعا کرد تو این شرایط
راستی هومن اینی که دیشب رو دیوارم گذاشتی را باهات موافقم.:دی

♥Arsenal♥ در 20/1/1391 | 15:32 گفت:

like

علیرضا فراهانی در 20/1/1391 | 15:13 گفت:

مایک رایلی فقط! مرتیکه یه تنه آرسنالو بدبخت کرد!

محمدرضا در 20/1/1391 | 15:01 گفت:

خدا به خیر کنه داوری امروز رو !!!!!

سید سجاد حسینی در 20/1/1391 | 14:46 گفت:

منم کرمانیم!!!!!!

(Hooman sam (Dark metal در 20/1/1391 | 14:39 گفت:

رضا اون طرف که احتمالا زنبوری چیزی رفته بود تو شرتش!!!!همچین بال بال میزد انگار داره پرواز میکنه!!
---------------
در مورد دشمن هم من که نمیدونم چی بگم!!!
خداییش اگه ما مثل شانچستر بین داورا محبوب بودیم همین الان داشتیم واسه قهرمانی میجنگیدیم!!!
like like

reza در 20/1/1391 | 14:33 گفت:

به نظرتون چرا ارسنال اینقدر دشمن داره ؟

reza در 20/1/1391 | 14:32 گفت:

دستت درد نکنه قشنگ بود ولی به داور بازی با تاتنهام که نمیرسه . میرسه ؟
وقتی تاتنهام گل اولشو زد داور مثل ملخ بالا پایین میپرید

(Hooman sam (Dark metal در 20/1/1391 | 14:13 گفت:

مجتبی این احمق که میگی با خودشم درگیره!!! چه برسه به ما!!!
چهارمین سوتیش تو بازی با QPR رو بخون میفهمی منظورم رو!!!!
like like

مجتبی هانری در 20/1/1391 | 14:10 گفت:

این احمق مگه چه مشکلی دارد با ما؟

(Hooman sam (Dark metal در 20/1/1391 | 14:04 گفت:

سید هاوارد وب که بلای جون آرسنال و ونگره !!!
اون تیم های مقابل مارو شبیه انار(بارسا) میبینه!!!حالا هر تیمی باشه فرقی نداره !!
like like

(Hooman sam (Dark metal در 20/1/1391 | 13:59 گفت:

به به علی خان رو هم دیدیم ما....!!!!
خوبی؟؟؟
وب رو ول کن محتوا رو بچسب!!!!! ((علامتی که از خستگی عرق میریزه))!!!!!! دیییییی!!

علی ارشدی در 20/1/1391 | 13:50 گفت:

سید هاوارد وب که از این بدتره باز

(Hooman sam (Dark metal در 20/1/1391 | 13:49 گفت:

راستی اگه اندازه فونت بده بگید عوضش کنم...؟؟؟؟؟
like like

(Hooman sam (Dark metal در 20/1/1391 | 13:49 گفت:

احتمالا تخمه خریده بشینه خونه بازی رو ببینه و به ریش ما بخنده.... با این داواری مسخره ی لیگ بیچاره ایم ما...
like like

سید امین هاشمی در 20/1/1391 | 13:47 گفت:

این احمق!! پس هاوارد وب کجاس! چه بدبختی داریما! مرسی هومن جان