متاسفام...خداییش گریه داره...(رقیق شده!!)

نویسنده: (Hooman sam (Dark metal

وبلاگ من
نویسنده: (Hooman sam (Dark metal
از وقتی که fifa99 بازی کردم (عکس برگکمپ روی کاور بازی بود...) افتادم تو جاده بی پایان آرسنال و... به همه سلامتی توپچیا رفتیم تو 15 اُمین سال طرفداری...
کل بازدید: 58,492 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

متاسفام...خداییش گریه داره...(رقیق شده!!)

همین الان یه بار این پست رو نوشتم ولی اینقد اعصابم خورد بود اشتباهی زدم و پاک شد همش....
متاسفام واسه اینکه ما فقط ادعا میکنیم باهم یه جمع دوستانه درست کردیم ولی واسه اثباتش حتی 30 ثانیه هم وقت صرف نمیکنیم!!!
این عکس رو ببینید :

خدا شاهده وقتی دیدم این صحنه رو مخم سوت کشید...
آره وقتی دیدم 112 تا بازدید بدون یه تکشر خشک و خالی از خودم و آرسنالی بودنم خجالت کشیدم..
متاسفام واسه اون همه ...ی که میان و بدون تکشر سرشون رو میندازن پایین و میرن... آره بلــــــــــــــند میگــــــــم : سه نقطه هستن  اینجور آدما...!!!
پای این حرفمم وایسادم تا آخر...
خداییش اینجور جایی مشخص میشه ما چقدر درک داریم...
خجالت داره به مولا...
دوستمون امیررضا حداقل نیم ساعت وقت گذاشته واسه آماده کردن این پست ((عکس های زیبای آرسنالی در فصل 2010-2011)) بعد اونوقت  ...هایی مثل اون 112نفر میان و بدون تشکر میرن...
چی فکر میکنید شما با خودتون ؟؟؟هااااان؟؟؟
فکر میکنید با این کارتون امیررضا رو خورد کردید تا بگید پستت خوب نیست ؟؟؟ نـــــه درک و شعور پایین خودتون رو به بقیه نشون دادید...
-----------
فقط باید اسم مسخره ی  یه نظر سنجی بذارن تا زبون دار بشین تا همه بفهمن لال نیستین؟؟؟ یا اینکه یه نفر عامل ایجاد جنجال شه تا همه به حرف بیان ؟؟؟
خوب همین کار هارو میکنید بعضیا چندوقت یه بار با گذاشتن پست های بی ربط جو سایت رو بهم میریزن و باعث رفتن پست های خوب به هیستوری میشن...((یه نمونش رو دیروز دیدم))!!
همین جوری میشه که هیچ کس نمیفهمه هدف این سایت چجور پست هایی هستش...
اگه ما درست رفتار کنیم همه به یه نتیجه واحد میرسن که چجور پستی لازمه تا بقیه ازش استفاده لازم رو ببرن و مفید باشه...
مگه میمیرین یک کلمه بنویسید ممنون ؟؟؟
مگه نوشتن یه کلمه مرسی چقدر وقت میگیره ازتون ؟؟
----------
اصلا به فرض که طرف پستش بی ربط باشه میتونید اول یه تشکر بابت زحمتی که کشیده و وقتی که گذاشته بکنید و بعدش با یه لحن خوب بگید آقای فلان پستت خیلی مفید نیستا ، پاکش کنین بهتره!!!
---------
پس بیاید واسه بزرگتر شدن این خانواده بیشتر تلاش کنیم...
موفق باشین...
like          like    
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 8/2/1391 | 22:45 گفت:

خواهش میکنم احس خان...
من یه وظیفه ی اخلاقی رو یاداوری کردم...همین

unlike \\m// unlike

ehs در 8/2/1391 | 19:11 گفت:

من به شخصه پست رو يادم نمي اد(شايد به خاطر اينكه ديروز نبودم!!) ولي اصولا تو همه پست ها نظر مي دم !!خودم قبل از اينكه چيزي اينجا بنويسم مدتها پست ها رو مي خوندم و اصلا هدف از كامنت گذاشتنم تشكر از بچه هايي كه زحمت كشيدن بود!!اما بارها شده صفحه بالا نيومده يا نصفه بالا اومده!يا اينكه نمي شد توش كامنت گذاشت نمي دونم چرا!؟هر چند كه ممكنه پيش بياد و ارمان توش خيلي مقصر نيست!!!
اما به نظرم همين كه بيش از 100 نفر مطلبت رو خوندن يه دلگرمي و پشتوانه است ولي واقعا نوشتن همين جملات كوتاه خيلي مي تونه به بچه ها كمك كنه!!مرسي همون به خاطر ياداوريت!

(Hooman sam (Dark metal در 8/2/1391 | 17:54 گفت:

مثلا شما برو پست دوستم سید امین هاشمی که خیلی با هم رفیقیم رو نگاه کن ، افرادی که اونجا کامنت گذاشتن رو ببین و برو پست های دیگه رو بازم نگاه کن میبینی مشکل از خودمونه...
unlike \\m// unlike

(Hooman sam (Dark metal در 8/2/1391 | 17:51 گفت:

ببین R 3 n a l جون عزیز دلم منم ت. کامنت های پایینم حرف سعیدتوپچی رو تایید کردم...
من بحثم با اون دسته آدماست که همیشه همین کار رو میکنن..
به شخصه میتونم اسم بعضیا رو ببرم که تا وقتی جنجال و نظرسنجی نباشه حرفی نمیزنن...
میتونی پست هارو ببینی و مقایسه کنی با هم...
منم قبول دارم این پست سنگینه ولی بقیه پست ها چطور...؟؟؟
آره همه پست ها کامنت دارن ولی نه به اندازه اون آدمهایی که اومدن استفاده کردن...
-----------------
رضا جان شما به حرفام دقت نکردین ، منم گفتم هیچ کس واسه کامنت گرفتن یا لایک گرفتن پست نمیذاره ، اونی که پست میذاره ارزشش بیشتر از اینه که ما بخوایم با یه کامنت زحمتش رو جبران کنیم...
مهم اینه که ما خودمون رسم ادب رو بجا بیاریم و تشکر کنیم...

unlike \\m// unlike

M o o r I در 8/2/1391 | 12:59 گفت:

سلام
میدونم در کل کار اشتباهیه . ولی خداییش من کامنت گذاشتم . چند دقیقه صبر کردم تا باز شه . عکسا رو دیدمو بعدش کامنت گذاشتم . ولی هر دفه میزدم هی میگفت سیستم در حال پردازش . یادمه 4 یا 5 بار زدم ولی بخاطر سنگینی , کامنتا نمیرفت

خداییش آقا هومن شما 1 پست اینجا دیدی بدون کامنت ؟ (کامنت خودمو نمیگم . مال بقیه بچه ها ؟ )

کار خودمم توجیح نمیکنم . چون راس میگی درست نیس . ازین به بعد سعی میکنم پستایی که میخونمو کامنت بدم ولی دادا 1 طرفه قضاوت نکن . اگه میگی دروغ میگم خودت برو تو اون پست , کامنت بذار ببین کامنتت میره یا ن

reza در 8/2/1391 | 11:47 گفت:

شرمنده امیر جان یکم قاطی شد !!!!!!
کلا طرف با افرادیه که فکر میکنن حتما باید کامنت گذاشت .اصلا به نظرم پست گذاشتن به خاطر کامنت درست نیست . البته یه راه حل هم داره این قضیه . خداییش همه هم وقتشو ندارن هم بغضی یا با دیال اپ سختشون . اما راه حل که چارش دسته ارمان هستش اینه که گزینهی لایک بذار مثل فیس بوق !!!!!

♥Arsenal♥ در 8/2/1391 | 11:33 گفت:

آره منم قبلا گفته بودم به بچه ها یه تشکر خشک و خالی بکنید اتفاقا هم انجام شد ولی بعد از مدتی لغو شد إنگار::...1!پپ

amir reza در 8/2/1391 | 11:30 گفت:

رضا جان میشه بگی من چی گفتم؟؟!!!که ین طوری حرف میزنی؟؟

(Hooman sam (Dark metal در 8/2/1391 | 08:13 گفت:

محسن جون عزیزم خیلیایی که من اینجا نوشتم تا قبل از ساعت 8 اومدن و رفتن بدون تشکر...
آره قبول دارم و همینجا هم میگم بعضیا حق دارن مثل اونایی که با گوشی میان ولی نه اینکه همه یه بهونه واسه خودشون جور کنن...

unlike \\m// unlike

علی ارشدی در 8/2/1391 | 01:39 گفت:

reza@ امیر بنده خدا که اصلا حرفی نزد هومن تذکر داد که انصافا تذکرش به جا بود هر چند که شاید جاش اینجا نبود ولی خب چون اینجا میشه روش بحث کرد از این نظر بهتر شد که اینجا مطرحش کرد

mohsen abbasi در 8/2/1391 | 01:34 گفت:

اقا شاید خستن حال ندارن چه میدونم میبینن بقیه کامنتا خوبه لازم نیست چیزی بگن شاید مثل من یک صبحه مامانم داره داد می زنه بگیر بخواب یا میام اون کامپیوترو خورد می کنم

(Hooman sam (Dark metal در 8/2/1391 | 00:17 گفت:

رضا با کی کار داری داداش ؟؟

unlike \\m// unlike

(Hooman sam (Dark metal در 8/2/1391 | 00:17 گفت:

ممنون امیرخان...
وظیفه بود...
دقیقا منم از همین بازدیدها و سکوت کردنا مینالم...
من این پست رو گذاشتم واسه یادآوری بعضی چیزا...

unlike \\m// unlike

reza در 8/2/1391 | 00:16 گفت:

خوب شد امیر جان شما خبر نگار نشدی . بعدش مگه شما پست رو به خاطر کامنتاش میذاری . یه کم فکر کن ببین باثه ی چی پست گگذاشتی خودت جوابتو میگیری . بعدش به جای اینکه پست بذاری و شکایت کنید خواهشا تو دیوار بنویس
ممنون

hamidarsenal در 7/2/1391 | 23:45 گفت:

Like like

amir reza در 7/2/1391 | 23:36 گفت:

یچه ها راس میگن..من عکس زیاد گذاشتم ولی برای من که سرعت اینترنتم 256 سریع باز میشه!!!(البته منظورم نبود شما دروغ میگینا)منم تعجب کردم برای خودم چه قدر سریع باز میشه!!!
حسین جان ممنون
اون ولی من بقیش این بود که برای من مهم نیست کسی تشکر کنه یا نه...ولی واقعا بعضی از افراد پستاشون برای دانلود گل ها یا کلیپه که بعضیا اونو دانلود میکنن و اصلا تشکر نمیکنن!!!
یک پست برای دانلود کلیپ آرسنالی برای یکی از افراد بود که 256 بازدید و فقط 7تشکر؟؟!!!
هومن جان بازم مرسی..دقیقا جاگلرم مه 3 تو بود:))

amir reza در 7/2/1391 | 23:21 گفت:

مرسی هومن جان از لطفت.اشکال نداره ولی من...
به هر حال واقعا از لطفت ممنونم

محمد على(اباى) در 7/2/1391 | 22:10 گفت:

baba in che harfie harki umad vaghati ax be in ghashangio diid gharghe un shodo nazar yadesh raft:D

(Hooman sam (Dark metal در 7/2/1391 | 22:04 گفت:

هممون میدونیم که با این حرفا نمیتونیم کار خیلیا رو توجیح کنیم...
آخه من خودمم یادمه که خیلی وقتا پستایی رو دیدم که بالای 100 تا بازدید و زیر 3تا کامنت داشتن !!!
پس فقط این پست امیررضا نیست که مورد لطف بیش از حد بعضیـــا قرار گرفته!!!
--------

unlike \\m// unlike

آرمان الهیاری در 7/2/1391 | 21:38 گفت:

من با گوشی میام تو سایت
پست های امیر رضا اصلا برای من باز نمیشه؛

abolfazl در 7/2/1391 | 21:19 گفت:

نم موافقم ولی لحنت!!!!!! آقا ملایم تر برادرم ملایم تر بی زحمت یکم رقیق کن پستتو مرسی

سعيد توپچي در 7/2/1391 | 21:07 گفت:

کلا آقا آرمان اگه يه دگمه لايک يا تشکر برا صفحه‌ها بزاره ردييييييف مي‌شه

(Hooman sam (Dark metal در 7/2/1391 | 20:57 گفت:

سعید جون حرفت رو قبول دارم اما این قضیه همین یه بار نیست که پیش میاد...
خیلی شده من خودم رو ...دادم که بچه ها زشته عیبه استفاده کنید و بدون تشکر برید...
البته اونی که پست میذاره اینقدا ارزش داره که نیازی به تشکر نداشته باشه ولی عقل حکم میکنه ما از طرف تشکر کنیم...
------------------
علی اگه اینجوری نگم چجوری بگم ؟؟؟
مگه تا حالا 100 بار نگفتم به همه ، مگه جاگلر98 هم همین رو نمیگفت ؟؟؟
الان رقیق ترش میکنم تا دلت نشکنه دادا...
---------------
unlike \\m// unlike

توپچی جنوب در 7/2/1391 | 20:50 گفت:

آره دیدم حق با تو بود ومن ولی من هیچکدوم از عکس هارو کامل ندیدم ولی عجیب با خود امیر رضا حال میکنم خیلی بچه با حالی به نظر میرسه...........
راستی ما اینجا واقعا یه جمع دوستانه هستیم من این رو بار ها احساس کردم رو دیوار.........

سعيد توپچي در 7/2/1391 | 20:49 گفت:

نه آقايون درست نيس! اون پست با اون تعداد عکسي که گذاشته با اين اينترنت نفتي ما بسختي باز مي‌شه واگرنه من خودم همين 10 دقيقه پيش نظر دادم مگه رفت؟؟؟
از همه کساني که اينجارو مي‌خونن خواهش مي‌کنم براي بلاگهاشون کمتر عکس بزارن تو رفرش و ارسال نظر راحت انجام بشه

علی ارشدی در 7/2/1391 | 20:43 گفت:

منم موافقم ولی لحنت!!!!!! آقا ملایم تر برادرم ملایم تر بی زحمت یکم رقیق کن پستتو مرسی

حسین در 7/2/1391 | 20:43 گفت:

------->برای

حسین در 7/2/1391 | 20:43 گفت:

قسمت نظرات اون پست باز نمیشه وگرنه امیر رضا از بچه های گل این سایته.من همینجا بابت وقتی که باری اون پست گذاشت تشکر میکنم.

امیر رضا دوست داریم(...شکلک قلب!)

راستی از مدیریت به شدت تقاضامندم امکان گذاشتن شکلک رو برای کامنت ها محیا کنن به شدت کمبودش احساس میشه.

توپچی جنوب در 7/2/1391 | 20:43 گفت:

من تازه اومدم قضیه چیه رضا چرا اینقدر عصبی هستی پست امیر رضا کدومه اگه اشتباه نکنم امیر رضا همونه که یه بار یه عکس تو ایتالیا گرفته بود با کلیسا .........
وقتی حامد و هومن و سید تایید کنن یعنی کاملا حرفات درسته پسر.....

سعيد توپچي در 7/2/1391 | 20:41 گفت:

پارساجون چه جوابي بدم مگه پرسشي کردي؟

parsa در 7/2/1391 | 20:39 گفت:

مرسی هومن جان
باهات موافقم
پستی که امیر رضا جان گذاشت یک ساعته میخوام براش نظر بدم وقتی میگه در حال برسی بعدش نظرم نمیاد بعد فکر میکنم نظرم ثبت نشده چند بار اینکار رو را تکرار میکنم بعد دوباره میام تو بلاگ میبینم 3بار نظرم ثبت شده
دوستان کسی جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamid در 7/2/1391 | 20:33 گفت:

مخلصم هومن جون
نظر لطفته

hamid در 7/2/1391 | 20:33 گفت:

مخلصم هومن جون
نظر لطفته

سعيد توپچي در 7/2/1391 | 20:31 گفت:

هومن جان خواهشا يه طرفه به قاضي نرو اون صفحه‌اي که گفتي من که تا الآن بازديد نکرده بودم والآنم که رفتم با داشتن ADSL آبکي مخابرات و گذشتن 5 دقيقه نا قابل هنوز باز نشده و شايد دليليش همين سنگين بودن صفحه باشه که طرف با سرعت اسمي 56k صفحه رو باز مي‌کنه و مي‌بينه نيومد از خيرش مي‌گذره و در صورتي که صفحه رو نديده به اشتباه آمار بازديد کننده مي‌ره بالا!

(Hooman sam (Dark metal در 7/2/1391 | 20:27 گفت:

اشکال نداره حمید...
شما بی ربط بذاری هم گلی...
unlike \\m// unlike

hamid در 7/2/1391 | 20:23 گفت:

ببخشید بی ربطه !!
ولی : http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up3/31557480147012018658.jpg

(Hooman sam (Dark metal در 7/2/1391 | 20:13 گفت:

سید امین شاید اونا اینجوری خودشون رو توجیح میکنن : که آره ما خیلی سرمون شلوغه و وقت نوشتن نداریم و فقط باید بیایم نوشته های این آدمهایی که الافن رو بخونیم و بریم ... بعد با خودشون میگن تشکر به درک مهم اینه که اطلاعات روز رو بدست آوردم...
بعدشم بای بای

unlike \\m// unlike

سید امین هاشمی در 7/2/1391 | 20:10 گفت:

من کاملا موافقم.خب راس میگه دیگه چرا 1عده میان و میرن حتی 1کامنت خالی هم نمیذارن!

hamid farazi در 7/2/1391 | 19:59 گفت:

بدک نبود یعنی خوب بود

HAMED toopchi در 7/2/1391 | 19:58 گفت:

خب راس ميگه! تشكر كنين

(Hooman sam (Dark metal در 7/2/1391 | 19:57 گفت:

کاش جاگلر هنوز بود تا حداقل یه ذره بهم امید میداد تا از سایت ناامید نشم...
unlike \\m// unlike