اخبار وشایعات...

نویسنده: (Hooman sam (Dark metal

وبلاگ من
نویسنده: (Hooman sam (Dark metal
از وقتی که fifa99 بازی کردم (عکس برگکمپ روی کاور بازی بود...) افتادم تو جاده بی پایان آرسنال و... به همه سلامتی توپچیا رفتیم تو 15 اُمین سال طرفداری...
کل بازدید: 57,625 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اخبار وشایعات...

خوب منم امروز که بیکار بودم گفتم یکم شایعه بدم به خوردتون !!!1. مانچینی گفته درهای السیتی واسه موندن توز برای فصل بعد بازه...!!! (خودشونم نمیفهمن چیکار میکنن!!!)

2. بیل گفته من نمیتونم تضمین کنم که تو تیم تاتنهام میمونم...!! دیییی (بعد از اون 5تا به فنا رفتن !!)

3. شانچستر یونایتد گفته آمادست سر قیمت به خدمت گرفتن Sigurdsson ، با هافنهایم دیدار کنه !! ( این بازیکن الان به صورت قرضی تو سوانسی هستش و در 14 تا بازی که تو زمین بوده 7 تا گل زده )

4. نیوکاسل میخواد به شانچستر حمله کنه برای خریدنEzekiel Fryers ... !!  (حمله با چنگال تیز) !!!

5. moyes سرمربی باشگاه  اورتون امیدواره بتونن Pienaar رو نگه دارن !!! (به درد ما که نمیخوره ، نه؟؟ )

6. یووه میخواد به ایوانویچ و لمپارد پیشنهاد بده !! (اگه این 2تا هم برن دیگه هیچی از تیم دوم لندن باقی نمیمونه ، البته به نظر من!! ) (جالبه هم تاتی داغون شده هم چلسی و این آرسناله که فرمانروایی لندن رو ادامه میده )...

7. اینترمیلان برای به خدمت گرفتن lavezzi بازیکن ناپولی میخواد پیشنهاد (پول نقد+بازیکن) رو به ناپولی بده !!! (26 سالشه ، کاش ما پارک و آرشاوین رو میدادیم بجاش این رو میگرفتیم ، خیلی تعریفش رو شنیدم!!) 

8. السیتی روی دفاع اینتر Ranocchia نظر داره !! (بله دیگه پول مفت عربا که وسط باشه شاید رو دختر همسایه ما هم نظر پیدا کنن این مسخره ها!!!)

9. ونگر هم گفته هیچ چیز در مورد آینده ی شاماخ قطعی نیست !! ( با اجازه رضا شاماخ :"خدا کنه این بشر بره چون اصلا تو بازی هاش روحیه نداره")

خوش باشین و موفق

                               
                                        like    \\m//    like
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 11/2/1391 | 01:18 گفت:

ن کارت درسته آنتی بارسا.مرسی

M o o r I در 11/2/1391 | 01:07 گفت:

هومن شمام که شایعاتی شدی داداش DDDDDD:

مرسی

شایان در 11/2/1391 | 00:32 گفت:

چاماخ روزهای اول اومدنش عالی بود!! معلوم نیس چش شد!!

علی ارشدی در 10/2/1391 | 21:52 گفت:

مرسی عزیز

ونگر گفته منتظر شگفتی نباشین(در مورد شاماک) به نظر شما موندنش شگفتیه یا فروختنش!!!!!!! من میگم با این وضعیت این فصلش موندنش بیشتر به شگفتی می مونه تا فروشش اونم وقتی که چند تا تیم خواهانش هستن

parsa در 10/2/1391 | 21:33 گفت:

ممنون هومن جان . لاواتزی عالیه امیدوارم بیاد آرسنال که نمیاد
فکر نکنم مس سرچشمه هم ازما استاد پارک رو بخره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
like like

(Hooman sam (Dark metal در 10/2/1391 | 21:19 گفت:

خواهش میشود...
like \\m// like

شاهين در 10/2/1391 | 20:48 گفت:

ممنون

محمد در 10/2/1391 | 20:31 گفت:

از امروز هومن به عنوان معاون اول وحید در امر شایعه پراکنی!!! در سایت برگزیده شد
از هم اکنون دوستان واجد شرایط برای پست معاون دومی می توانند اقدام کنند!!
مرسی هومن جان

hamed در 10/2/1391 | 20:27 گفت:

لاوزی رو خوب اومدی...

می تونست برای آرسنال مفید باشه...

توز هم بد نیست ولی آرسنال اهل پول خرج کردن نیست...

Farhad Rahbari در 10/2/1391 | 20:24 گفت:

مرسی پسرجون
بعدا نگی تشکر نکردما!!!

(Hooman sam (Dark metal در 10/2/1391 | 20:07 گفت:

نشد دیگه سید سجاد...
من که توضیح دادم این علامت واسه راکانه و این الان شیطان پرستا ادعا میکنن این علامت واسه خودشون!!!
مگه تو نبودی اون موقع؟؟

like \\m// like

sepehr najafian در 10/2/1391 | 19:54 گفت:

تاتي يکي زد

سعيد توپچي در 10/2/1391 | 19:35 گفت:

ايول بکارت ادامه بده

مجتبی هانری در 10/2/1391 | 19:11 گفت:

دستت دردنکنه!!!!!!!
Hoomam jan

محمدرضا در 10/2/1391 | 19:00 گفت:

حالا خدا کنه که تاتنهام نبره !!!

sepehr najafian در 10/2/1391 | 18:59 گفت:

شد 6-1.
سيسه يه گل زد

آرمان الهیاری در 10/2/1391 | 18:44 گفت:

چلسی ششمی هم زد
تورس بعد از بازی با بارسا جو گیر شده اساسی؛

کمیل رحیمی در 10/2/1391 | 18:44 گفت:

تورس هم انگار گلش به بارسا براش خیر داشت، داره به روزهای اوجش نزدیک میشه، چلسی خیلی قوی شده، دقیقا رو بازیکنهایی هم دست میزاره و میگیره که من دوست داشتم بیان آرسنال، ماتا، جدیدا مارین و احتمالا هازارد، خدا کنه هازارد رو دیگه نگیرن

محمدرضا در 10/2/1391 | 18:42 گفت:

چلسی 6-0

ehs در 10/2/1391 | 18:42 گفت:

مرسي هومن جان
1_مانچيني هم بخواد توز نمي مونه!!
2_فهميده سال بعد جام باشگاها نمي رن دنبال يه جاي ديگه!!
3_سيگاردسون رو ارسنال خيلي زودتر دنبالش بود ولي قيمتش رو هافنهايم خيلي بالا گفته بود بعيد مي دونم بفروشنش!!
4_....
5_دقيقا (به درد ما نمي خوره!!)
6_قطعا شايعست!!!
7_لاوازي واقعا بازيكن خوبيه ولي قيمتش زياده!(حالا واقعا به نظرت كسي اين پارك رو از ما ميگيره!!)
8..
9_شاماخ مي مونه هم خودش مي خواد هم باشگاه بهش نياز داره!!(اگه ارشا و بنتنر و ولا برن واقعا تو اين پست مهاجم كم داريم!)

کمیل رحیمی در 10/2/1391 | 18:39 گفت:

کی این چلسی رو بگیره، شانس آوردیم زودتر ویلاس بواس رو برکنار نکردن وگرنه الان برا قهرمانی داشتن رقابت میکردن، میترسم برسن بهمون و سومی رو بگیرن، 2 بازی آخر حتما باید ببریم

sepehr najafian در 10/2/1391 | 18:37 گفت:

هتريک تورس

محمدرضا در 10/2/1391 | 18:34 گفت:

چلسی 5 رو هم زد !!!! چه جو گیر شده چلسی !!!!!!!!!!!!

سید سجاد حسینی در 10/2/1391 | 18:28 گفت:

مگه تو شیطان پرستی؟

sepehr najafian در 10/2/1391 | 17:33 گفت:

چلسي4-0 QPR

جو گرفته اينارو

reza در 10/2/1391 | 17:29 گفت:

مرسی جوون

حمید فرازی در 10/2/1391 | 17:23 گفت:

ظاهرا سیگاردسون به منچستر نزدیک تر شده هرچند که هافنهایم تاکید کرده قصد داره فصل آینده برش گردونه.

مویس سرمربی اورتون هست نه رئیسش.

عکس پایین رو بردار.یه وقت به سایت گیر میدن ممنونم

مصطفی کاظمی در 10/2/1391 | 17:21 گفت:

مرسی،یکی نیست بگه به مانچینی اول ببین خودت هستی!!

HAMED toopchi در 10/2/1391 | 17:18 گفت:

تو هم زدي تو شايعه؟!!!!! اين آدمك مستهجن شيطان پرست چيه؟؟؟؟؟

abolfazl در 10/2/1391 | 16:47 گفت:

عکس پایینت مشکل داره ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه هااااااااااااااااااا.

(Hooman sam (Dark metal در 10/2/1391 | 16:05 گفت:

ایشالا امسال روش رابین واسه بازیکن خریدن عملی میشه...

like \\m// like

(Hooman sam (Dark metal در 10/2/1391 | 16:05 گفت:

خواهش میکنم...
منم خیلی قبولش دارم...
like \\m// like

آرمان الهیاری در 10/2/1391 | 15:31 گفت:

مرسی
لاوتزی 1 بازیکنی هست که نوسان نداره
همیشه عالی و با کلاس بالا فوتبال بازی میکنه