ونگر ؟ مدیران !

نویسنده: پوریا

وبلاگ من
نویسنده: پوریا
یه روز از روزی کودکی عاشق آرسنال شدم تا الان به خاطرش هر کاری میکنم Ar3nal 4 EVER
کل بازدید: 8,149 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر ؟ مدیران !

به نظرم تقصیر عمده دست کس دیگه است ...آقایونی که دارین  ونگر ونگر داری میکنید یکم بچسبید به این مدیر ها به نظرتون دست خود ونگر بود که رابین تو اوج رفت به نظرت دست خود ونگر هست نمیتونه بازیکن بخره بهتره برین یکم تحقیق کنید ببینید مدیران باشگاه فقط دارن فکر خوشگذرانیای خودشون هستند و واسشون تماشاگران مهم نیستن نباید انتظار معجزه از ونگر داشته باشیم با دوتا بازیکن بره قهرمان شه وقتی که مدیر باشگاه میگه این دوتومان رو بگیر برو باهاش حال کن خوب معلوم هرچی پول بدی به همون قدر آش میخوری به نظرت با این قدر پول ونگر میتونه چیزی بخره ؟ یا تمدید کنه ؟ الان نمیدونم ورزشگاه به کجامون میخواستیم ؟ همون هایبوری رو داشتیم پر از خاطرات خوش بود اومدیم با هزارتا بدبختی این ورزشگاه چرند رو که تاحالا توش جام نیوردیم افتتاح کردیم بخدا طرفدارا ورزشگاه نمیخوان فقط باشگاه خوب میخوان نمیدونم باید چی بگم
تقصیر ونگر شاید باشه ولی نه به این  همه که شما به اون میگین...
یکی نیست بگه چرا امروز تو نیمه دوم ورزشگاه خالی شد ؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hosein-gunner در 2/12/1391 | 15:19 گفت:

یه حرف ساده ونگر تا پایان قراردادش بمونه اگه کار بزرگی کرد تمدیدش کنند وگر نه بره رئال و اگه آرسنال بدتر شد ما هم می ریم طرفدار رئال اگه بهتر شد که چه بهتر باز هم آرسنال خودمان
مشکل ونگر اینه که اگه خودش مقصره پس بره اگه مدیرا مقصرن پس بگه و اینقدر ازشون حمایت نکنه شرایط ما طوری نیست که بی پول باشیم ما توی هیئت مدیرمون آدمای پولداری داریم که هودار تیمن کرونکه کهاصلا تیم براش مهم نیست هیللود هم با عقایدش گند زده به تیم اما ونگر همش از اینا حمایت کرده اگه دلش می خواد تیم پیشرفت کنه به فکر پیشرفت بازیکن نباشه که همش به یه بازیکن انقدر بازی بده که بالاخره یه چیزی بشه که خیلی وقتا نشده !!!!!!!!من خودم دو فصل تو آرسنال تمرین می کردم کیفیتم از خیلیهاشون بالاتر بود
در ضمن شما که میگید نباید اعتراضی کرد دلت میاد یه هودار باسه هربازی بیشترین قیمت بلیط رو بده بعدش همه بازیهای تیمش هم تحقیر باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟ پس چرا ونگر دلش به حال اونا نمی سوزه ؟؟؟دلش به حال هیئت مدیره می سوزه و سکوت می کنه دلش به حال بازیکن می سوزه و می سازدش و وقتی میره ازش تعریف می کنه ولی دلش به حال اون هودار نمی سوزه که گرون ترین قیمت بلیط رو میده که فقط شکست ببینه کدوم تیم با هوداراش اینکارو کرده ؟؟؟؟چرا ما خودمون رو با لیورپول مقایسه می کنیم لیورپول مربی نداشت اگه مربی خوب میاوردن و اون پول رو می دادن که اون بازیکن بخره الان شما به جای اینکه هی بگی لیورپول می رفتی سراغ تیمهای گمنام تر !!!!!!!!!

رسول در 2/12/1391 | 14:11 گفت:

پوریا:
خوب آقا رسول حرف شما هم قبول هست تققصیر ونگر هم هست کافیه ونگر بگه که پول نمیدن هیچکس نمیره تو ورزشگاه
---------------------------------------------------
دقیقا مشکل منم همین جاست که هیچی نمیگه تا طرفدارا اصل قضیه رو بدونن در عوض قبلا گفته که ما مشکل مالی نداریم و میتونیم به اندازه کافی خرج کنیم؟؟

پوریا در 2/12/1391 | 12:31 گفت:

خوب آقا رسول حرف شما هم قبول هست تققصیر ونگر هم هست کافیه ونگر بگه که پول نمیدن هیچکس نمیره تو ورزشگاه

رسول در 2/12/1391 | 12:07 گفت:

بابا شماها دیگه محشرین؟؟؟!!!!!
میگین مدیرا پول نمیدن .............. آخه عزیز من ونگری که تمام سیاستهای مالی باشگاه زیر نظرشه نمیتونه بعد از 9سال اعتراض کنه ؟؟ تو این 9 سال حرف هم نزده!!!! آرشاوینی که با اون کیفیت بازی میکرد چرا به این روز افتاده؟کجا ونپرسی بخاطر پول رفت؟چرا روسیچکی که اینقد خوب بازی میکنه تو هر بازی باید ذخیره باشه؟؟
.
.
کاش همه چیز رو باهم میدید!!!

سالار لاری در 2/12/1391 | 10:00 گفت:

دیگه دیشب تقوی هم داشت میگفت ونگر مقصر نیست ولی بعضیا فقط حرف خودشون رو میزنن

پوریا در 2/12/1391 | 08:47 گفت:

این بازی رو یادتونه آرشاوین چیکار کرد ؟
باز این بیچاره رو بازی نمیده به نظرم از خیلی از خرید ها بهتره
http://www.aparat.com/v/o4LxY

پوریا در 2/12/1391 | 08:37 گفت:

فرزام جان می دونی چرا ونگر مغرور شده یکی پرورش بازیکن هایی مثل هانری و رابین و سسک فابرگس هست و دیگری این هست که دیگری این هست که تنها مربی هست که با پول کم میتونه تیم رو توی لیگ برتر نگه داره ...
یادتونه لیورپول موقعی که اون مربی اولی کی بود (اسمش الان یادم نمیاد) اون رفت دیگه این تیم زیاد خوب ظاهر نشد چون لیورپول پول نداره ولی اونا باهمین وضع جام آوردن تو همون موقعه... ولی الان که رفته دیگه خیلی بد شده ...
نمیدونم ولی قضیه تیم ما خیلی با تیم های دیگه فرق داره وضعیتمون و باید ی کاریش کنیم

سید حسین در 2/12/1391 | 07:23 گفت:

گیبس به بازی برگشت میرسه ؟

علی در 2/12/1391 | 02:22 گفت:

با سلام خدمت تمام ارسنالیهای عزیز.
این تقریبا جز اولین کامنت هایی است که میزارم. دوستان یک سوال دارم ایا غیر از اینه که سیاست های کلی یک باشگاه توسط هیات مدیره تعیین میشه؟ ایا باشگاه ارسنال سالانه 7 میلیون دستمزد به فردی میده که سیاست های باشگاه رو دنبال نمیکنه؟ ایا هیات مدیره با تمام وجود و بی چون وچرا از شخصی حمایت میکنه که خلاف سیاست های باشگاه گام برمیداره؟ چرا اکثر کسانی که به نوعی با باشگاه در ارتباط هستند هنوز هم ارسن ونگر رو مناسب ترین گزینه هدایت ارسنال میدونند؟ بله ارسن مناسب ترین گزینه است زیرا با این سیاست باشگاه تنها ترین شخصی است که میتواند هر ساله با فروش بهترین ستاره ها ( سود حاصل از فروش) و با ساختن بازیکنان جوان( هزینه نکردن) تیم رو به لیگ قهرمانان برسونه(پول هنگفتی که به باشگاه تزریق میشود) و در پایان ایا رئال و پاریسن جرمن چرا به دنباله مربی هستند که 8 سال است جام نبرده؟

majid r در 2/12/1391 | 02:06 گفت:

ونگر دیگه تفکراتش تو ارسنال جواب نمیده! خیلی براش بهتر که بره تیمی مثل رئال

majid r در 2/12/1391 | 02:05 گفت:

ونگر دیگه تفکراتش تو ارسنال جواب نمیده! خیلی براش بهتر که بره تیمی مثل رئال

حمید pires در 2/12/1391 | 02:04 گفت:

خوب یا بدش با طرفدارای خونگرم آرسناله که تو ورزشگاه درخواستشون از تیم بیان کردن حقم دارن کاسه صبر هر کسی ظرفیتی داره این هفته مهمترین هفته این فصل بود که خراب شد و دو باخت آرسنالی دادیم .
صحبتم باطرفدارای کنجکاو بایرن که صد در صد میاین به اوضاع تیم ما بخندین امشب تیمی رو بردین که ادعای بازی شناورش به شما اثبات شد دیگه نیاین بگین بازی زیبا مال ماست درصد مالکیت تیم ما فلان تنها چیزی که از بایرن دیدم اجرای بازی بود که چلسی همیشه روبروی ما انجام میده.
متاسفانه تو حمله کم طراوت بودیم دلیلشم مهار ولکات بود که همیشه دو نفر دنبالش بودن حتی چلسی هم اینطوری اتوبوسی خط حمله مارو مهار نمیکنه به تیم و بازی خشکتون تبریک میگم.
بچه های گل آرسنالی امشب هیچ کاربر عضو سایت حالش خوش نیست اونایی که باید کاری میکردن واعتراض میکردن تو ورزشگاه کارشون انجام دادن فقط خواهش میکنم به ونگر توهین نکنین مطمئن باشین تابستون سال بعد وعده های مدیران باشگاه چاره ای جز عملی شدن نداره .

farzam در 2/12/1391 | 01:49 گفت:

پوریا جان پس چرا دروغ میگه پول داریم چرا ما رو همیشه گیر میاره یا چرا اصلا جای اون شله(مونریال) یه هافبک دفاعی مثل امویلا یا یه دفاع وسط نگرفت یا به قول توفیق چرا اینقد به رمسی تو این شرایط بازی میده
خیلی مغرور و لجباز شده ونگر

HOSSEIN در 2/12/1391 | 01:48 گفت:

بچه ها تو فیسوک اشک ویلشرو دیدم.گفته بود من فقط میتونم اشک ببریزم.ای خدا نجاتمون بده از این اوضاع فقط خودت میتونی.نذار بیشتر از این خفیف بشیم.خودت یه کاری کن.ونگرو سکتش بدی کار حله.از جون اون بگیر و بذار رو جون من تا برم لندن واسه تیم غوغایی بپا کنم نگو و نپرس.اصن یه وضیه تو دل لامصبم.
اشک جکی نابودم کرد.

بابا مدیران! یکی از این شکلکها رو گریه بذارین اوضاع فعلا رو اون میچرخه اینا همش خندس یکم ناراحتیم بذارین بد نیستا.

saeid top در 2/12/1391 | 01:44 گفت:

اره احتمالا میره یه دفاع مخره از یه کشور که تا حالا تو نقشه جغرافیا ندیدیم.شهری که تا حالا اسمش رو نشنیدیم.باشگاهی که تو هیچ لیستی نیست.تیمی که اسمش رو نمیشه تلفظ کرد.البته قیمت زیر 100 هزار زمان استفاده 10 سال بعد در 30 سالگی حقوق برابر با همه .

توپچی جنوب در 2/12/1391 | 01:41 گفت:

خوب پوریا تابستون دیگه با سایر تابستونها فرق میكنه فرقش هم اینكه همه میگن پول داریم هم كرونكه و هم هیلود و هم ونگر و
تو این تابستون بازیكن با كیفیت هم زیاد هست.
باید فقط منتظر گذر زمان بود
اومید وارم فصل بعد با بازیكنانی كه احساس برنده بودن میكننن مثل رو حیه جكی جام ها رو ببریم

محمد مهدی در 2/12/1391 | 01:38 گفت:

wenger out!!!!!!!
همینکه طرفدارا فقط هو میکردن و 20 دقیقه اخر از ورزشگاه رفتن خوش حالم. فهش نمیدم چون این ونگره عوضی ارزشه فهش هم نداره. من اشکم در بیاد با دوستام دعوا کنم. با بابام بحثم بشه بخاطره طرزه فکره پوسیده ونگر؟؟ wenger pls go!!!!!!!!

پوریا در 2/12/1391 | 01:35 گفت:

جنوب جان حق با شماست ولی دفاع در حد بین المللی با پول زیادی میخواد که مشکل ما دقیقا همین هست که مدیران هیچ پولی به این تیم نمیدن و براشون همین چهارم بودن کفایت میکنه...

توپچی جنوب در 2/12/1391 | 01:33 گفت:

بزرگترین ضعف ما دفاعمون بود دقیقا از همونجایی كه میترسیدیم ضربه خوردیم.
حالا فقط باید منتظر معجزه باشیم و بس.
تابستون باید حتما دفاع در سطح بین المللی بگیریم.
با این بازیكنان و با این كیفیت فقط تو لیگ انگلیس به زحمت 4 میشیم

پوریا در 2/12/1391 | 01:33 گفت:

خوب یه چیز من به شما بگم کی تو این شرایط (مدیران پول نمیدن) میاد این تیم رو قبول کنه ؟ میخواین بگم مورینیو بیاد ؟
محمد مهدی جان ما فوتبال رو به عنوان سرگرمی انتخاب کردیم و تفاوت ما با دیگر طرفدارا اینکه اخلاق داریم ...یادم نمیاد با پدرم به خاطر فوتبال بحث کنم و همچنین دوستی که به خاطر فوتبال و طرفداری از بین بره

ramin در 2/12/1391 | 01:31 گفت:

اونی که پستمو حذف کرده خیلی ترسویه مرده بیاد اینجا ج بده دیگه

Benyamin در 2/12/1391 | 01:24 گفت:

برای اولین بار دلم به حاله ونگر سوخت هر چند بهش خیلی فهش دادم اما ونگرم بره این تیم دیگه تیم نمیشه امیدوارم اونقدر قوی بشیم که هیچ بهونه ای نداشته باشیم

محمد مهدی در 2/12/1391 | 01:21 گفت:

wenger out!!!!!!!
همینکه طرفدارا فقط هو میکردن و 20 دقیقه اخر از ورزشگاه رفتن خوش حالم. فهش نمیدم چون این ونگره عوضی ارزشه فهش هم نداره. من اشکم در بیاد با دوستام دعوا کنم. با بابام بحثم بشه بخاطره طرزه فکره پوسیده ونگر؟؟ wenger pls go!!!!!!!!

پیروز در 2/12/1391 | 01:19 گفت:

ویلشر نه، رمسی. خط اول اشتباه کردم.

پیروز در 2/12/1391 | 01:19 گفت:

حالا من از تو سوال دارم! دست ونگر بود که به جا روسیسکی با این بازی که تو چند دقیقه کرد، ویلشر رو بازی داد یا نه؟ دست ونگر بود که آرشاوین رو نابود کرد یا نه؟ دست ونگر بود که چمبرلین رو بازی بده یا نه؟ این همش داره لج می کنه. چمبرلین رو بخاطره قضایا بازی با من یو دیگه بازی نمیده. رمسی هم برای اثبات حرف خودش. دست ونگر بود که به جا مونریال یه هافبک دفاعی بخره یا نه؟