جفای ونگر در حق بالای 30 ساله ها(آرشا)

نویسنده: Lotfali khan zand

وبلاگ من
نویسنده: Lotfali khan zand
15 ساله طرفدار آرسنالم.
کل بازدید: 11,947 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جفای ونگر در حق بالای 30 ساله ها(آرشا)

به نظر شما چرا از پارسال آرشا به یک نیمکت نشین تبدیل شده است؟


آرشا بی خودی به یک نیمکت نشین تبدیل شده اون همون کسیه تو یه بازی 4گل به لیورپول زد.
ونگر با ین سیاستش بازیکنایی رو که به اوج پختگی میرسن از دست میده.
هنوزم رفتن پیرس هم برام قابل هضم نیست اگه پارسال به آرشا توجه میکرد امسال تو بازی های اول فصل میتونست خیلی از این افتضاحات رو جمع کنه. اون واقعا بازیکن بزرگیه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 19/8/1390 | 18:42 گفت:

رفقا تو پست آرشا بازیکنای بهتری داریم پست تخصصیش رو ونگر گفته که مهاجم دومه که سیستم ما یعنی 433 اصلا این پستو نداره و آرشا باید وینگ باشه که اونجا تئو و جروین انصافا بهترن ریو و چمبرلین هم هستن حالا متوجه شدید چرا به آرشا بازی نمیرسه؟

رضا کاظمی در 19/8/1390 | 17:54 گفت:

ایمان بهادران در 19/8/1390 | 14:08 گفت:

na sare kar bodim agha davod

محمدرضاجاشي در 19/8/1390 | 14:08 گفت:

ما چمبرلين رو تو پستش داريم كه كاپلو ازش تعريف كرده ارشا هم نيمكت نشيني رو تحمل نميكنه تو بازيم كه كاري نميكنه پس ونگر چيكار كنه

mostafaa در 19/8/1390 | 13:56 گفت:

گیگز خیلی سریع و تاثیر گذاره.ولی آرشا خیلی افت کرده. مربی بهتر از هرکسی می دونه از بازیکنا چجوری استفاده کنه چون هر روز انارو تو تمرین میبینه

حمید فرازی در 19/8/1390 | 13:35 گفت:

انصافا آرشا الان با گیگز قابل مقایسه نیست.اون دیگه توانایی قبل رو نداره دیگه نمیشه با فوتبال احساسی برخورد کرد.باید منطقی بود و به فکر تقویت تیم باشن

Lotfali khan zand در 19/8/1390 | 13:14 گفت:

پس چطور فرگی از اسکولز، گیگز و همچنین چلسی از لمپارد استفاده کردن؟ نه این به علت افراط ونگر در استفاده از جوونا است . ونگر باید بدونه وضعیت لیگ برتر با گذشته خیلی فرق کرده و الان تیم هایی مثل من سیتی هزینه های سرسام آوری رو دارند و به قول شاغلام با چوب نمیشه جنگ اسلحه رفت.

reza seyf در 19/8/1390 | 12:53 گفت:

منظورم دفاع به حمله بود D:

reza seyf در 19/8/1390 | 12:53 گفت:

منظورم دفاع به حمله بود D:

reza seyf در 19/8/1390 | 12:29 گفت:

چون که سن آرشاوین بالاست و اغلب بازی های لیگ جزیره سرعت بالایی دارن
تازه خود بازی آرسنال سریع با پاس کاری از حمله به دفاع می ره و آرشاوین هم سنش بالاست و نمی تونه 90 دقیقه بدوه

محمد رستگار در 19/8/1390 | 11:13 گفت:

فک نکنم پخش شده باشه

davood در 19/8/1390 | 10:56 گفت:

دیشب بازیه ارسنال چلسی پخش شد؟؟