لطفا پاكش نكنيد.

نویسنده: ايمان عليمي

وبلاگ من
نویسنده: ايمان عليمي
اهل اهوازم بوشهر دانشگاه خوندم . الان هم كارمند بانكم. از سال 1997 عاشق آرسنال شدم .
کل بازدید: 2,441 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

لطفا پاكش نكنيد.

يك خواهش.مطلبي كه اين روزها خاطر بعضي از دوستان را مكدر كرده ، بحث حذف شدن پست هايشان است .
در مورد افرادي كه پست آنها غير آرسنالي يا توهين به شخص يا مجموعه خاصي (حتي رقيب ) مي باشد ، من به شخصه موافق حذف پست شان هستم . اما از آنجا كه همه ما آرسنالي هستيم پس حق داريم در مورد تيممان اظهار نظر كنيم و حرف دلمان را بزنيم اين مساله كه كدام پست ارزشش را دارد يا خير به قضاوت ساير دوستان بر ميگردد نه مديريت محترم سايت.
خودم تا الان پستي نداشتم كه حذف شده باشه ولي چون  با اين قضيه مخالف هستم اين پست رو گذاشتم .
با آرزوي سلامتي براي همه دوستان به خصوص مديريت محترم سايت.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آرمان امیراحمدی در 20/12/1390 | 00:53 گفت:

1 ) در مورد بازدید از پست ها و تعداد بازدیدکنندگان ... به خدا این ملاک نیست !!! اصلا مهم نیست !!!

2) در مورد 900 !!! منظورم بازدید وبت نبود داداش عزیزم ... منظورم به محدودیت کاراکترهای ارسال بود

3) در مورد ذره بین بودن ... باید بگم خیلی از بخش بلاگ انتقاد شده و ایمیل شده و تماس داشتم ... اما من گفتم همه چیز روبه راه میشه ... همه باید با هم کمک کمنیم فرهنگ سازی کنیم

4) در مورد مالکیت سایت : سایت مال من هم نیست ! سایت ماله همه بچه هاست ... روزی ببینم واقعا نمیرسم و بچه ها هم به جای جنگ و جدال تونستن با هم همکاری کنن ، واقعا کار های اصلی رو هم بهشون میسپرم !!! الان هایبوری نمونه عینی این مورده ! کافه سرخا نمونه عینی این مورده !!! در مورد قوانین هم ما که یه کشور رو اداره نمیکنیم ! یه سایت داریم با نهایتا 500 تا کاربر فعال ( که خیلی هم خوبه ) ... توی چهارچوب اصلی آرسنل و باشگاه قوانین نوشته شده!
تو اساسنامه ای که برام فرستاده شده بهمون تذکر داده شده که ما هوادار های رسمی هستیم و تنها کاری که میتونیم بکنیم هواداری است و بس ! خوب پس نمیشه موضوع سینمایی اینجا مطرح کرد !!!! پس نمیشه فحش داد به کادر فنی و بازیکنان ( انتقاد هایی که همهش دلالیل و حرف های منطقیه فرق داره )

5) در مورد نظرسنجی در مورد قانون ... نمیشه دونه به دونه قوانین رو به نظرسنجی داد !! در ضمن همه موافقیم که دروغ گویی بده، مال مردم رو بالا کشیدن بده و .... اما اگه پاش بیافته ، اگه اعصابمون بهم بریزه اگه مجبور شیم همه رو یادمون میره ! همه میدونید حق با عابرپیادست ، اما عجله که داری عمرا بهش راه نمیدید ! پــــــــــــــــــــس موضوع قوانین نیست ! موضوع ماییم !

6) یوسف » این موجود هم که خطابه هاش فوق العاده است :D

7 ) حمید فرازی مرسی

8) خیلی خوب که موضوع رو مطرح کردید و همه عزیزان هم نظراتشونو دادن .... مرسی از همه این بحث ها با راه افتادن دیوارها به صورت حرفه ای آرامش بیشتری میگیره !

حمید فرازی در 19/12/1390 | 23:50 گفت:

مایل نبودم دیگه دراین بحث شرکت کنم ولی ظاهرا نیمخواد تموم شه و منم به عنوان کوچکترین عضو این سایت نظرمو میگم:

پیش از راه اندازی کانون های هواداری آرسنال در یکی از قدیمی ترین کانونای تیم ها بودم که درواقع هر تیمی کانون هواداری خودشو داشت و واقعا مشکلی هم وجود نداشت چون خوشبختانه بیشتر کاربرا موضوع رو درک کرده بودن و با رعایت قوانین در کنار هم تبادل نظران بسیار خوبی انجام میدادن.نمیدونم چرا این ذهنیت به وجود اومده اینجا قوانینش سخت گیرانه هست.باور کنید این کانون یکی از آزداترین کانونایی هست که تا به حال دیدم .یک سری قوانین برای وجود نظم و ارتقا کانون به وجود اومده که متاسفانه این ذهنیت به وجود اومده که این قوانین سلیقه ای هستش ولی بهتره با اطلاعات درست در این زمینه قضاوت کنیم.

این قواین طی یک روز و یک ماه و یک سال و توسط یک شخص به وجود نیومده بلکه مدت ها رو این کار شده و با همین قوانین هست که سایت داره سال ها به خوبی راهشو ادامه میده تا به مقصد اصلیش برسه پس از همه خواهش دارم سعی کنید درکنار مدیران این کانون بشید.

هرچه نظراتو خوندم فقط متوجه یه چیز شدم که چرا پستاحذف میشه.فقط همین سوال و در صورت جواب دادن باز همون سوال تکرار میشد و کاش ابهاماتی که در جواب ها مونده رو مطرح میکردین.چندبار قوانین بلاگ ها که فعلا موقت هست گفته شده و دیگه چیزی نمیمونه.اگه گفته میشه بهتره صحبتای آزاد اینجا انجام نشه چون انجمن این سایت همچین قسمتی داره که میتونید اونجا مطرحش کنید.اگه گفته میشه اخبار از سایتای فارسی زیان نذارید بارها دلایلش گفته شده.دوست خوبمون اشاره کرد اگه منبع بذاریم مشکل نداره که باز باید همون جوابو بهش بدم.برادر من وقتی مدیرای بقیه سایتا راضی نیستن و اعتراض کردن حتی اگه میدر اینجا هم چیزی نگه درست نیست دیگه نمیدونم ابهام این پاسخ کجاست و کاش تک تک سوالات و ابهامات باقی مانده رو مطرح میکردید تا جواب درست و قانع کننده تری بگرفتید.اینا همه باید شناه به شانه هم باشیم و نه سایه به سایه و این کانون به کمک تک تک اعضا نیازمنده.

امیدوارم از این پس بتونیم بهتر و دوستانه تر بحث کنیم و سعی کنیم انگشت اتهام رو به کسی نشونه نریم.همچنین قبلا هم اشاهر کردم بلاگ ها در حال تکمیل هست و به زودی یک سری تغییرات موقت درش ایجاد میشه که این رو مدیریت اعلام خواهد کرد و امیدوارم تغییرات مدنظر همگی باشه.فکر نکنم موضوع دیگه ای بقی مونده باشه.موفق باشید

Saeed Milani در 19/12/1390 | 23:17 گفت:

عجیبه این بحث تموم نشده هنوز؟! دوستان قانون ، قانونه و لازم الاجرا ، هرکسی رعایت کرد خدا خیرش بده لذت شو می بره ، اونی هم که نمی خواد بپذیره اعمال قانون می شه دیگه :-) واضحه. متاسفانه قانون گریزی بخش جدایی ناپذیر از وجود خیلی از ما ایرانی هاست که باید خودمون رو اصلاح کنیم ، اول از همه خود من

(Hooman sam (Dark metal در 19/12/1390 | 23:08 گفت:

بیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــخیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــال شید دیگه...

reza در 19/12/1390 | 22:38 گفت:

وای چه پایان رمانتیکی

میلاد کشوری در 19/12/1390 | 21:55 گفت:

آرمان جان همیشه گفتن پیشگیری بهتر از درمان است. هرچند همیشه هرچقدر هم پیشگیریای لازمو کنی باز هم کارت ممکنه به درمان برسه.
من میگم تو انگیزه ی این کار که بچه ها بلاگای آبکی یا حاوی توهین بزارن رو قطع کن. خیلیا برای جایزه ی یک میلیون دلاری بیشترین بازدید دارن رقابت می کنن. بزار بکنن؛ اما مسلما کسی دوست نداره بلاگش از نظر بقیه به درد نخور تلقی بشه.
مثل خیلی سایتای دیگه یه بخش اضافه کن برای لایک و دیسلایک. پست هایی مثل مطالب سعید میلانی عزیز کاملا مثبت می خورن، در حالی که پستای تکراری منفی. طبیعتا یکی دوبار که پستای دوستان منفی گرفت سعی می کنن پستهای با محتواتری بزارن، هرچند که باز هم به نظارت نیاز خواهد بود.
حتی می تونی ترتیب بالا اومدن بلاگ ها رو هم مثل سایت بالاترین بر اساس رای ها و لایک ها تنظیم کنی و یه محدودیت زمانی بزاری که یه پست خوب دیگه بیشتر از 3-4 روز نمونه. اینطوری پست های اسپم کلا بالا نمیان.

ايمان عليمي در 19/12/1390 | 21:48 گفت:

به اميد بازگشت روزهاي خوش آرسنال .
عزيزان آرسنالي همتون رو دوست دارم.
ببخشيد اگه يه وقت ناراحت شديد.

علی ارشدی در 19/12/1390 | 21:46 گفت:

به هر حال الان باید برم یه ذره کار دارم ولی بازم میگم اینکه پست ها پاک میشن قانونیه که وجود داره و اگر کسی مخالفه با این قانون حتما با آرمان مطرح کنه

ايمان عليمي در 19/12/1390 | 21:45 گفت:

گفتم كه من حتي پستي هم نگذاشتم كه حذف شده باشه. به نظر من ما نبايد بي جهت خاطر همديگه رو مكدر كنيم.

علی ارشدی در 19/12/1390 | 21:44 گفت:

ایمان@ مرسی شما آقایی

بیژن@ به خدا من همچین منظوری نداشتم :(

Bijan در 19/12/1390 | 21:44 گفت:

مرسی از همه دوستان گلم

ايمان عليمي در 19/12/1390 | 21:42 گفت:

علي جان من اصلا دنبال مقصر و معذرت خواهي و اينجور حرفا نيستم .تو دوست خوب مني.اگه يادت باشه حتي يه بار توي يكي از پستها گفتم خوشم مياد علي ارشدي توي همه پستها حضور فعال داره.

Bijan در 19/12/1390 | 21:42 گفت:

شما درست میگید
من آخر از همه گذاشتم
مال بقیه رو هم کپی کرده بودم
خیلی هم عذر میخوام که بی اجازه صاحب سایت پست گذاشتم

علی ارشدی در 19/12/1390 | 21:41 گفت:

ایمان@ خب دیگه راجع به تذکر هم که توضیح دادم اگر قبلا به کسی تذکر نداده باشم تذکر می دم از این به بعد هم حواسمو بیشتر جمع می کنم خب این حل شد ؟؟؟ :)

علی ارشدی در 19/12/1390 | 21:39 گفت:

معین جان من که عذر خواهی هم کردم ولی تموم نشد :(

علی ارشدی در 19/12/1390 | 21:39 گفت:

معین جان من که عذر خواهی هم کردم ولی تموم نشد :(

ايمان عليمي در 19/12/1390 | 21:39 گفت:

علي اين كه ميگي 2 ماهه.من خودم شايد جزو اولين افرادي بودم كه مخالفت خودم رو با كپي پيست اعلام كردم .اونهم تابستون بود.
اگه همه ما واقعا با هم دوستيم بايد به همديگر تذكر بديم نه اينكه حرفاي همديگرو حذف كنيم .

علی ارشدی در 19/12/1390 | 21:38 گفت:

http://www.arsenal.ir/Newsdetails.aspx?NewsId=5355&title=%DA%86%D8%B1%D8%A7%20%D9%BE%D9%88%D8%AF%D9%84%D8%B3%DA%A9%DB%8C%20%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF%20%D8%AA%D9%88%D9%BE%DA%86%DB%8C%20%D8%B4%D9%88%D8%AF%D8%9F


http://www.arsenal.ir/Newsdetails.aspx?NewsId=5351&title=%D9%BE%D9%88%D8%AF%D9%84%D8%B3%DA%A9%DB%8C:%20%DA%86%DB%8C%D8%B2%DB%8C%20%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%DA%AF%D9%81%D8%AA%D9%86%20%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85


http://www.arsenal.ir/Newsdetails.aspx?NewsId=5324&title=%D9%BE%D9%88%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%B3%DA%A9%DB%8C%20%D8%A8%D9%87%20%D8%A7%D8%AD%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%84%2090%20%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF%20%D8%A8%D9%87%20%D8%A2%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%A7%D9%84%20%D9%85%DB%8C%20%D9%BE%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%AF%D8%AF

بیژن جان تاریخ اینا رو ببین 14هم و 15هم از اینم زودتر گذاشته بودی یعنی؟ شاید اینا رو ندیدی البته :)

Bijan در 19/12/1390 | 21:38 گفت:

آورین آقا رضا
زدی تو خال

moeinem در 19/12/1390 | 21:37 گفت:

اقا رضا درس نیست که به شخصیت نویسنده توهین کنی اصلا کار درستی نیس

reza در 19/12/1390 | 21:36 گفت:

من میدونم برای چی پست های تکراری و توهینی حذف میشن . چون فکر میکنن این چیزا به شخصیت سایت لطمه میزنه . ولی اصلا این طور نیست . پست ها فقط بیان کننده ی شخصیت نویسندس و بس نه چیز دیگه ای و هیچ ربطی به سایت نداره و بس

reza در 19/12/1390 | 21:36 گفت:

من میدونم برای چی پست های تکراری و توهینی حذف میشن . چون فکر میکنن این چیزا به شخصیت سایت لطمه میزنه . ولی اصلا این طور نیست . پست ها فقط بیان کننده ی شخصیت نویسندس و بس نه چیز دیگه ای و هیچ ربطی به سایت نداره و بس

علی ارشدی در 19/12/1390 | 21:35 گفت:

معین@والا اگه با عذر خواهی من بحث تموم میشه چشم!
عذر می خوام گرچه خیلی مقصر نیستم ولی عذر می خوام!

Bijan در 19/12/1390 | 21:34 گفت:

ولی من 1 روز زودتر گذاشتم
از این ناراحت شدم که پست من پاک شد و کمی بعد همون خبر رو گذاشتن

moeinem در 19/12/1390 | 21:33 گفت:

آقا یه صلوات بفرستین و این قضیه رو تموم کنید بابا اینجا نیومدین بگین که کی مقصره و حرف کی درسته مهم ارسنال.درود بر شما.
علی جان یه معذرت خواهی کن تا بحث تموم بشه دیگه.

علی ارشدی در 19/12/1390 | 21:31 گفت:

من البته بحثم کلی بود بیژن جان شخص خودت منظورم نبود
خبر پودولسکی؟ اینو که سایت چند بار ذاشته از منابع مختلف آخریشم اینه: http://www.arsenal.ir/Newsdetails.aspx?NewsId=5388&title=%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84%20%D9%82%D8%B1%DB%8C%D8%A8%20%D8%A7%D9%84%D9%88%D9%82%D9%88%D8%B9%20%D9%BE%D9%88%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%B3%DA%A9%DB%8C

اگه خبر قطعی هم بشه اول سایت رسمی باید بذاره تا بشه گفت رسمی و قطعی وگرنه با گفتن بقیه سایتا چیزی قطعی تلقی نمیشه

Bijan در 19/12/1390 | 21:30 گفت:

آفرین ایمان
منم میخوام دوست آرسنالي پيدا كنم

Bijan در 19/12/1390 | 21:28 گفت:

من اسپم هم نگذاشته بودم
خبر بود پستم

علی ارشدی در 19/12/1390 | 21:27 گفت:

بیژن@ حرفت درسته انسان ذاتا نیاز به توجه و دیده شدن داره اما باور کن تنها راه دیده شدن گذاشتن پست اونم از نوع اسپم نیست شرکت کردن تو بحثا بیشتر باعث میشه دیده بشن افراد

ایمان@ بله حرفت کاملا درسته من شخصا سعی می کنم اول تذکر بدم اما بعضیا رو که قبلا تذکر دادم دیگه تذکر نمی دم بعضی وقتا هم یادم میشه تذکر بدم آدمم دیگه گاهی فراموش می کنم

ضمنا الان دو ماهه به قول سعید دارن اینو میگن که پست تکراری کپی و بی محتوا نذارید قدیمیا دیگه باید اینو دیده باشن جدید تر ها هم بعد از یه بار تذکر نه دو بار دفعه سوم باید رعایت کنن

معین@ حرفت منطقیه اما به خودش بگو من چه کار کنم؟

ايمان عليمي در 19/12/1390 | 21:27 گفت:

اگه قرار باشه با هم دعوا كنيم كه ديگه هيچي فاتحه مون خوندس .هدف من از اومدن به اين سايت اينه كه چندتا دوست آرسنالي پيدا كنم نه اينكه با وستان آرسنالي دعوا كنم

moeinem در 19/12/1390 | 21:23 گفت:

خیلیم درس میگی ایمان جان.3 تا از پست هایه منو پاک کردن منم اومدم باهاشون جر وبحث کردم و کارمون به دعوا کشید ولی شما این کارو نکنید دوستان.

moeinem در 19/12/1390 | 21:21 گفت:

چرا همه اینجا به علی گیر میدم؟
علی تو بعضی از صحبتاشونم راست میگن طفلکیا آرمانم شورشو در اورده دیگه با این قانون تصویب کردنش.یه عضو هیئت مدیره ای مشاوره ای چیزی ................

ايمان عليمي در 19/12/1390 | 21:21 گفت:

آقا معين من خودم هم با توهين به شدت مخالفم حتي به تيمهاي رقيب.من با اينكه از باسا و من يو به شدت متنفرم ولي حاضر نيستم به اونها و هواداراشون توهين كنم. همه حرف من اينه كه به كسي كه پست تكراري ميزاره تذكر بدين نه اينكه پستش رو حذف كنين همين. اگه اشتباه ميگم بگين .

Bijan در 19/12/1390 | 21:18 گفت:

چشم آقا !

Bijan در 19/12/1390 | 21:16 گفت:

Ali jan ma adam ha niaz darim ke dide beshim
harchand kam va mahdud
harkas ham ke mige na man niazi nadaram marize
age bavar nadarid khodetun berid az ravanshenas beporsid
pas kasi ham ke mikhad inja dide beshe post hash baraye khodesh mohem va ba arzesh hastan va ma bayad behesh ehteram bezrim ta motaghbelan ehteram bebinim

علی ارشدی در 19/12/1390 | 21:15 گفت:

در کل نه منطقی نیست ولی اگه قانون بدی نباشه اشکال نداره
ضمنا اگه مشکل نداری فارسی بنویسی بهتره البته اگه مشکلی نداری

علی ارشدی در 19/12/1390 | 21:15 گفت:

در کل نه منطقی نیست ولی اگه قانون بدی نباشه اشکال نداره
ضمنا اگه مشکل نداری فارسی بنویسی بهتره البته اگه مشکلی نداری

یوسف بذرکار در 19/12/1390 | 21:14 گفت:

ببینید دوستان عزیز مشکل بیشتر تفکرات از اون جا هستش که ما یک بیس رو برای استفاده تریال شما آماده کردیم و پیش زمینه ذهنی بابت فعالیت اون ندادیم
شاید ایراد از ما باشه اما خوب همون طور که آرمان گفت این مسئله به سمت تکمیل پیش میره و اعتراضات نباید صورت بگیره
قطعا همیشه انتقاد به زوند وجود داره اما نکته اصلی این هستش وقتی در تکمیل یک فرایند جدید هستیم بهتره همگی کمک کنیم و برای تکمیل اون خودمون رو درگیر مسائل جدید نکنیم
مسئله اختیارات مدیریت ها همیشه یک امر مشخص و بدون بحث هستش و باید برای خیلی مسائل این رو بپذیریم

به هر صورت امیدوارم بیشتر به فکر پیشرفت سایتمون باشیم و روی اون تمرکز کنیم
یادمون باشه برای انتقاد و پیشنهاد و همه چی توی سایت محیط باز هستش اما خوب مسئله اینه باید جایگاه های اینارو کامل درست کنیم تا هر کدوم در جای دیگه قرار نگیره

ممنونم

Bijan در 19/12/1390 | 21:13 گفت:

in ke ye nafar ghanun be zehnesh biad va khodesham tasvib kone va khodesham mojri bashe be nazare to manteghie ?

علی ارشدی در 19/12/1390 | 21:13 گفت:

اینو دیگه به من نگید من کاره ای نیستم تو سیاست های کلی سایت

علی ارشدی در 19/12/1390 | 21:12 گفت:

بیژن جان قسمت اول حرفت درسته اما در مورد قسمت دوم باید بگم که قانون قانونه حالا یه پست گذاشته باشه کسی یا 2000 تا پست چه فرقی می کنه؟ به ایمان هم گفتن اگه فکر می کنید این قانون غلطه می تونید با آرمان صحبت کنین ببینید چرا همچین قانونی گذاشته

Bijan در 19/12/1390 | 21:12 گفت:

ghanun bashe ama az baghiye ozv ha ham nazar khahi beshe

علی ارشدی در 19/12/1390 | 21:10 گفت:

چه ربطی داره! اگه بحثتون اینه که قوانین توش چیزای غلط هم هست خب چرا با خود آرمان صحبت نمی کنید؟ بهش بگین آقا این قانون مورد داره به نظر من به این دلیل و این دلیل و این دلیل ببینید دلایل اون چی بوده که همچو قانونی گذاشته

اگر هم منظورت اینه که قاونو خاصی نباشه که فاتحه خوندست که ! :)

Bijan در 19/12/1390 | 21:09 گفت:

hame ma khata darim Ali
aslan ham mohem nist
ama mohem ine ke be ham komak konim na in ke hamdieg ro be ham berizim va ya tahrik konim
be nazare man in pak kardane postha baese tahrike asabi mishe
makhsusan baraye kasaii ke kamtar post mizaran va deleshun be hamun 2-3 ta posti hast ke baad az chand hafte ya chand mah mizaran

ايمان عليمي در 19/12/1390 | 21:08 گفت:

البته برداشت منفي نكنيد منظورم كانوني بر اساس نظرات شخصي يك نفر نه باشگاه.

moeinem در 19/12/1390 | 21:07 گفت:

علی راس میگن دیگه چرا پست هایه تکراری و کپی پیست شده و توهین دار و بیربط رو پاک میکنی ها؟ها؟ها؟ها؟

ايمان عليمي در 19/12/1390 | 21:06 گفت:

خوب اگه شخصيه بله صاحبش حق داره هر قانوني كه تشخيص بده رو بزاره ولي به نظرم درست نيست بگه كانون رسمي هواداران بهتره بگه كانون شخصي هواداران.

علی ارشدی در 19/12/1390 | 21:05 گفت:

اظهار نظر!!!!!!! وای چه سوتیی! آقا پاک کن اون لکه ننگو!

علی ارشدی در 19/12/1390 | 21:00 گفت:

شخصی؟ از چه نظر؟ مالکیت آره ولی از نظر رفت و آمد و اضهار نظر نه عمومیه
چطور مگه؟

ايمان عليمي در 19/12/1390 | 20:55 گفت:

علي ارشدي عزيز من يه سوال ازت دارم.آيا اين سايت يك سايت شخصيه ؟

Bijan در 19/12/1390 | 20:54 گفت:

merci az lotfet aghaye Arshadi

علی ارشدی در 19/12/1390 | 20:47 گفت:

ای بابا چه بحثی!!!!! آقا نظر من همون نظر آرمانه ایمان جان یعنی من اگه پستی رو پاک کردم طبق همون معیار هاییه که آرمان هم اشاره کرد
بحث آرمان اصلا سر بازدید نبود که!!!!!! 900 بار اینتر زدن یعنی اینکه پستای سایت محدودیت کاراکتر دارن کمتر از 200 کاراکتر اصلا ارسال نمیشه 900 بار اینتر زدن یعنی ایجاد کاراکتر تا پست ارسال بشه به بازدید چه کار؟

بیژن جان من اصلا نمی دونم پستت چی بوده!!!!! من پاکش نکردم ولی در مورد تذکر دادن باید بگم اینجا ماشالله چیزی که زیاد داره کاربره! آدمه دیگه یه موقع یادش میشه که تذکر داده بودم یا نه؟

در مورد لحن طلبکارانه هم اگه منظورت منم تکذیب می کنم!!! اگه موردی هست بازم بگو تا خودمو اصلاح کنم مرسی

reza در 19/12/1390 | 20:36 گفت:

من خودم تو یه پست بیش از 100 تا بازدیدم داشتم ولی چه فایده همش دعوا سر یک بارسایی بود

reza در 19/12/1390 | 20:36 گفت:

من خودم تو یه پست بیش از 100 تا بازدیدم داشتم ولی چه فایده همش دعوا سر یک بارسایی بود

reza در 19/12/1390 | 20:36 گفت:

من خودم تو یه پست بیش از 100 تا بازدیدم داشتم ولی چه فایده همش دعوا سر یک بارسایی بود

reza در 19/12/1390 | 20:33 گفت:

ذره بینه دفعه ی اخر باورم نمی شد مطلب پست شده و حذف نشده !!

reza در 19/12/1390 | 20:32 گفت:

ناراحت نشو اقا ارمان بی منظور بود ولی انصافا تو این چند روز پستا خیلی تو زره بینه

Bijan در 19/12/1390 | 20:19 گفت:

khahesh mikonam agha Saeed
to lotf dari
vali in barkhorda vaghean bade
tu gharne 21 hastim
hanuz dar morede teame morede alaghamun ham nemitun chizi ke mikhaymo begim

Bijan در 19/12/1390 | 20:17 گفت:

har ruz

Saeed Milani در 19/12/1390 | 20:15 گفت:

نه به بازدید بالا جایزه ای می دن نه کسی که پستی نداده تا حالا محاکمه می شه! البته ایمان جان فکر می کنم درباره حرف آرمان دچار سوء تفاهم شدی منظورش اینه که وقتی مطلب کوتاهه و جاش در پست بلاگ ها نیست باید یه کاری کرد که بالاخره مطلب پست بشه. آقا بیژن عرض کردم خدمتتون این یک پروسه حداقل دوماهه بوده که به کاربرا تذکر داده شده ، من اطلاعی ندارم به شخصه شما کی به سایت سر می زنید و ممکنه وقتی اومدید ندیده باشید این نحو برخورد رو. البته من عذرخواهی کردم از شما و گفتم ممکنه اتفاقات نا خوشایندی هم در این بین پیش بیاد که خارج از کنترله بعضی مواقع. شما به بزرگواریه خودتون ببخشید.

Bijan در 19/12/1390 | 20:06 گفت:

darigh az zarreii forutani
taze lahne hame ham talabkarane hast

Bijan در 19/12/1390 | 20:03 گفت:

kasi be man tazakor nadad

ايمان عليمي در 19/12/1390 | 20:03 گفت:

در ضمن مگه قراره به كسي بيشترين بازديد رو داشته باشه جايزه بدن كه من به دنبالش باشم؟

ايمان عليمي در 19/12/1390 | 20:01 گفت:

آقا آرمان اگه از منظور ت 900بازديد منم بايد خدمتت عرض كنم كه من قبلا 2 تا پست گذاشته بودم كه خودم هردوشون رو حذف كردم و اين 900در واقع مجموع بازديدهاي 3 پست است. يعني واقعا اينو نميدوني.

Saeed Milani در 19/12/1390 | 19:58 گفت:

خواهش می کنم آرمان جان خوب شد خودتون هم اومدین و توضیحات کامل رو برای بچه ها بازگو کردین.

آرمان امیراحمدی در 19/12/1390 | 19:56 گفت:

مرسی سعید عزیز

آرمان امیراحمدی در 19/12/1390 | 19:54 گفت:

@ رضا : اول فکر کن ! بعد حرف برن !!! مدیر ترسو است !!!! یعنی چی ؟! اصلا معنی داره این حرفت !!!

در مورد اینکه باید برای هر کاری توضیح بدیم ! شرمنده !!!! نشون داده این کار غیر ممکنه !!! ما روزی 3 تا پست بخوایم پاک کنیم !!!!
واسه هر کدومم 1 ساعت سین جیم بشیم !! میشه روزی 3 ساعت !!!! حرف و جرو بحث بی دلیل !!!!

بزودی فوانین مرتبی برای این بخش میذاریم و مدیران مسئول اجرای آنها هستند !!!!!

Saeed Milani در 19/12/1390 | 19:52 گفت:

باور کن دو ماهه این کار داره انجام میشه ، و در کمال احترام به کاربر توضیح داده می شه که دوست عزیز پستت تکراری هست یا حاوی مطالب توهین آمیزه یا کپیه یا کذبه یا ... و از کاربر خواسته میشه لطفا پست رو خودتون پاک کنید. خیلی ها احترام میذارن و این کار رو انجام اما خیلی ها هم توجهی نمی کنن متاسفانه و دیگه چاره ای نمی مونه متاسفانه.

آرمان امیراحمدی در 19/12/1390 | 19:51 گفت:

حرف هایتان تکراری ، بی ادبانه ( توهین به هر کاربر ، بازیکن یا به طور کلی تیم ) و غیر ورزشی نباشید پاک نمیشود !

درضمن اینکه پست بدید 2 خط !!! بعدشم 900 تا اینتر بزنید که پست کنه براتون !!!! درست نیست ! البته مژده میدم که دیوار ها خیلی کامل شده و به زودی آپلود میشه رو سرور !!! که با آمدن اون قسمت با امکانات کاملتر !!! طبیعتا اینجا باید پست های با ارزش تر نگه داری بشن !!!

ايمان عليمي در 19/12/1390 | 19:48 گفت:

منظورم توي همون پست بهش تذكر داد.

ايمان عليمي در 19/12/1390 | 19:47 گفت:

دوست من ، سعيد من هم موافق پاك كردن توهين و افترا هستم ولي در مورد كپي پيست به نظرم بايد توي همون بهش تذكر داد نه اينكه پستش رو حذف كرد.
با عرض معذرت از همه دوستان اين كار مثل اينه كه بهش بگي خفه شو . بازم ببخشيد.

Bijan در 19/12/1390 | 19:45 گفت:

ey val IMAN

Saeed Milani در 19/12/1390 | 19:41 گفت:

ایمان جان خودت میبینی سایت هایی مثل ورزش 3 از ترسشون اصلا بخش کامنت ندارن! یا سایت گل بی چون و چرا کامنت همه رو درج نمی کنه! بالاخره هر مجموعه ای یک سری قوانین و مقررات داره که اگر نخوایم به اونها احترام بگذاریم نتیجه ای جز هرج و مرج نداره. من به شما اطمینان می دم هیچ کسی اینجا قصد و قرض شخصی نداره و فقط در چهارچوب قوانین و مقررات رفتار می شه. شما مطمئن باش وقتی پای آبرو و ابهت یک مجموعه در میون هست فرصت به اعمال نظر شخصی نمی رسه هرگز.

ايمان عليمي در 19/12/1390 | 19:39 گفت:

دوست دارم نظر آقاي علي ارشدي و بخصوص نظر آقا آرمان رو هم بدونم.

Saeed Milani در 19/12/1390 | 19:38 گفت:

نه بیژن جان مساله این چیزا نیست ، همه ما دور هم جمع شدیم تا به خاطر عشق مشترکمون فعالیت کنیم و همگی در این راه به هم کمک می کنیم. به هر حال وقتی در یک مجموعه ای اصلاحات دراه صورت می گیره ممکن کاملا نا خواسته حقی نا حق بشه و من به شما قول میدم و ایمان دارم کسی اینجا خصومتی با کسی نداره و همه با هم دوست هستند. من بازم از طرف خودم از شما معذرت می خوام. اما در مورد بلاگ ها ، این قوانین سایت هست و نه من نوشتم و نه اگر خوشم نیاد میتونم عوض کنمشون یا موضع بگیرم در برابرشون : http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=2773&BlogId=35 فقط به عنوان یک عضو کوچیک از این جامعه باید سعی کنم رعایتشون کنم. هرچند شاید خودم هم نقض قوانین کرده باشم و هیچ آدمی از خطا مستثنی نیست اما همگی با هم می خوایم که رو به جلو حرکت کنیم و هر کاری که می کنیم در جهت بهبود و اعتلای این سایت باشه. این سایت از سوی باشگاه تایید شده است و به نوعی مرجع رسمی باشگاه در ایرانه و باید برای حفظ وجه اش همگی تلاش کنیم. مرسی

ايمان عليمي در 19/12/1390 | 19:35 گفت:

آقا سعيد ما هم از پستهاي با كيفيت استقبال ميكنيم ولي هدف اصلي ما مگر غير از اينه پراكنده نباشيم و به يك بهانه اي دور هم باشيم ؟
اي كارهااعمال سليقه شخصييه.اگه سايت خصوصييه بگيد بقيه هم بدونن بد نيست.

Bijan در 19/12/1390 | 19:31 گفت:

ensaniyat va shoure fardi ro be tamaskhor gereftan
age blog male mane pas man masoule chizaii hastam ke tush neveshte mishe
age ham nist ke daresho gel begiran ke in harfa ham pish nayad
age bad migam behem fosh bedin

Bijan در 19/12/1390 | 19:28 گفت:

to kheyli marde bozorgi hasti
ama inja be hame tohin mishe

Bijan در 19/12/1390 | 19:27 گفت:

daghighan kasi ke bad az man hamun khabaro gozasht vali zekr nakarde bud az koja

Saeed Milani در 19/12/1390 | 19:25 گفت:

مال کی مثلا آقا بیژن؟ شما موردی بگو اگر باید پاک می شده و نشده من به شخصه از شما عذر می خوام با این که من مسئولیتی در این بازه ندارم.

Saeed Milani در 19/12/1390 | 19:24 گفت:

سایت های موثق عبارتند از : Arsenal.com - Sky - Mirror - Soccernet - ESPN و روزنامه های انگلیسی زبان و ... سایت گل فارسی و ورزش سه مورد تایید نیستند ، چون بارها دیده شده اخبارشون دروغ از کار دراومده یا مورد تایید نبوده و بعدا توسط خودشون تصحیح شده.

Bijan در 19/12/1390 | 19:24 گفت:

saeed jan chera male baghiye pak nashod ?

Lotfali khan zand در 19/12/1390 | 19:23 گفت:

منم با ایمان موافقم هر چند ازم پستی حذف نشده

Bijan در 19/12/1390 | 19:21 گفت:

همین الان دوباره پاکش کرد

ترسو

من پست بی ادبانه نگذاشته بودم اما پاکش کردن
واقعا خیلی زشته
چند بار هم خواستم به اون طرف توهین کنم و خودمو تخلیه کنم اما دیدم میشم مثل همون نامرد که این کار رو کرده
این کار توهین به تمام اعضا هست
اگه مرده و راست میگه دلیل منطقی بیاره که چرا پست منو پاک کرده
شاید هم حسودیش شده که من زودتر از سایتش خبر انتقال پودولسکی رو گذاشتم

اگه مرده و راست میگه دلیل منطقی بیاره که چرا پست منو پاک کرده
تمام اعضا هم بیان دلیلاشو بخونن

reza در 19/12/1390 | 19:19 گفت:

اره مدیریت خیلی ترسو هست سریع هر پستی که سر سوزنی مورد داشته باشه رو پاک میکنن . بعدش به نظر من کپی پیست با ذکر منبع فنچترین مشکلی نداره چون اینترنت یکی از بزرگ ترین منابع تحقیق. اصلا خود اخبار مگه از کجاست . خبر نگار سایت تو لندن !!! نه خیر از سایتای دیگست که اینم یه جور کپی پیست محسوب میشه که یا دستی ترجمه میشه یا ماشینی مثل برنامه ی بابیلون.

Saeed Milani در 19/12/1390 | 19:16 گفت:

من به عنوان یک نویسنده و بی اختیار در مورد این مسائل به شما می گم آقا بیژن عزیز ، هنوز انتقالی صورت نگرفته که بخواد خبری در موردش منتشر بشه :-) ، در حال حاضر این که سایتی مثل ورزش سه یا گل به نقل از بیلد میاد دروغ می نویسه پودولسکی به آرسنال ملحق شد و به اردوی توپچی ها پیوست! کذب محضه! کجا پودولسکی اومده در کنار توپچی ها؟! تا سایت رسمی باشگاه تایید نکنه این مساله رو به هیچ عنوان نمی شه هیچ خبری رو تایید کرد. و سیاست این سایت درج توهمات سایت های دیگه و مطالبی که برای بالابردن آمار بازدیدشون درج می کنند نیست به هیچ عنوان.

در مورد قوانین هم فقط پست های غیر مودبانه حذف نمی شن پست های کذب ، کپی پیست از سایت های دیگه هم اعمال قانون می شن :-)

امیدوارم همگی به قوانین احترام بگذاریم و در جهت بهبود کیفیت سایت همدیگر رو کمک کنیم. مرسی از دوستان

reza در 19/12/1390 | 19:14 گفت:

ددددممممتتتت گرم خداییش . جانا که سخن از دل ما میزنی
یک بار پسته منو حذف کردن چون میگفتن تکراری . پسته من در مورد صحبت های مدیر برنامهی پودولسکیو شخصی که حذفش بعدش پاک کرده بود . برید تموم اخبار این چند روز رو بررسی کنید اگه در مورد مدیر برنامه های پودولسکی خبری بود من از اینجا میرم . البته دوباره بر میگردم !!!!!!کرده بود اشتباها می فکرید اینا حرفای خود پودولسکیه

Bijan در 19/12/1390 | 19:14 گفت:

همین الان دوباره پاکش کرد

ترسو

Bijan در 19/12/1390 | 18:41 گفت:

من پست بی ادبانه نگذاشته بودم اما پاکش کردن
واقعا خیلی زشته
چند بار هم خواستم به اون طرف توهین کنم و خودمو تخلیه کنم اما دیدم میشم مثل همون نامرد که این کار رو کرده
این کار توهین به تمام اعضا هست
اگه مرده و راست میگه دلیل منطقی بیاره که چرا پست منو پاک کرده
شاید هم حسودیش شده که من زودتر از سایتش خبر انتقال پودولسکی رو گذاشتم

اگه مرده و راست میگه دلیل منطقی بیاره که چرا پست منو پاک کرده
تمام اعضا هم بیان دلیلاشو بخونن

Bijan در 19/12/1390 | 18:35 گفت:

من پست بی ادبانه نگذاشته بودم اما پاکش کردن
واقعا خیلی زشته
چند بار هم خواستم به اون طرف توهین کنم و خودمو تخلیه کنم اما دیدم میشم مثل همون نامرد که این کار رو کرده
این کار توهین به تمام اعضا هست

farhood در 19/12/1390 | 18:15 گفت:

کارت درسته من هم با حرفت موافقم

ايمان عليمي در 19/12/1390 | 18:11 گفت:

كپي پيست كردن كار درستي نيست ولي از اونجايي كه پيش خودم فكر ميكنم اين پست براي اون دوست آرسنالي مهمه پس به اون احترام ميگذارم حتي اگه اونو نخونم.

farhood در 19/12/1390 | 18:05 گفت:

حرفت دلشته!