ونگر بهترین مربی دهه اول قرن 21

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 180,658 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر بهترین مربی دهه اول قرن 21


به نقل از سایت بین المللی تاریخ و آمار فوتبال:به نقل از سایت بین المللی تاریخ و آمار فوتبال:

ونگر کبیر به عنوان بهترین مربی دهه اول قرن 21  انتخاب شد و به آنچه استحقاقشو داشت رسید،بله......ونگر بالا تر از فرگی و مورینیو و کاپلوی ایتالیایی قرار گرفت.

لیست 10 مربی بزرگ دهه اول قرن 21 با امتیازاشون:

1-آرسن کبیر با 156

2-فرگوسن  با 148

3-مورینیو با 135

4-کاپلو با 120

5-گاس هیدینگ با 112

6-کارلتو با 108

7-اسکولاری با 101

8-بیلسا با 101

9-بنیتز با 97

10-لیپی با 88

پس کی بعضی آقایون به رئیس ایمان میارن؟!!من نمیدونم

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد اصغری در 18/10/1390 | 06:36 گفت:

واقعا شایستگی شو داشت.امیدوارم بتونیم این فصل یه جام خوشگل مشگل بکیریم.

♥Arsenal♥ در 17/10/1390 | 23:53 گفت:

من تعجب کردم گواردیولا بهترین مربی سال شد....؟؟؟؟؟
آخه اگه منم بودم با این همه بازیکن و داور و نفوذ همه جام هارو درو میکردم تازه اون که جام حذفی رو باخت؟

reeza در 17/10/1390 | 22:35 گفت:

اقا من هر چی لیستو بالا پایین کردم اسم اون ((که که گواردیالو)) رو ندیدم اگه درسته واقعا چرا این همه ادعا می کنن خدا میدونه

ایمان در 17/10/1390 | 22:26 گفت:

تبریک ، خیلی قبولش دارم

حمید فرازی در 17/10/1390 | 21:56 گفت:

مرسی حسین جان وقتی با این بازیکنا هنوزم نتیجه میگیره همه چیزو ثابت میکنه فقط کاش یه خورده بعضی از عقایدشو تغییر میداد..امروز با خودم فکر میکردم تو کاربرا هیچکدوم اصفهانی نیستن که خدا رو شکر اینم پیدا شد

شاهین فدوی در 17/10/1390 | 21:35 گفت:

عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشقتم ونگر جاااااااااااااااااان
نباشی کل این دنیا واسم قد یه تابوته ---نبودت مثل کبریتو دلم انبار باروته

علی ارشدی در 17/10/1390 | 21:23 گفت:

فهمی که ونگر از فوتبال داره هیچ کی نداره فقط اینکه موریانه تو این لیست چکار میکنه؟ مگه اصلا مربیه این بابا؟

توپچی جنوب در 17/10/1390 | 21:01 گفت:

حق رئیس بیشتر از اینهاست ...!!!!!!!!

من همیشه گفتم استراتژی و فکر و شعور فوتبالی ونگر از خیلی از مربیهای جهان بیشتره ......
او فوتبال پاک رو به همه دنیا معرفی کرده.

حمید پیرنیا در 17/10/1390 | 20:23 گفت:

بابا این قضیه مال حداقل 6 ماه پیشه حالا یهو صدا و سیمای ما از خواب بیدار شده خوشحال اومده تو اخبار ورزشی میگه.

محمودرضا معینی در 17/10/1390 | 20:14 گفت:

به قول آقا میثم ونگر اونقدر بزرگه که نیاز به ایمان نداره! ولی بدونه این که بخام توهین کنم هوادار از این مربی به این بزرگی توقع بیشتری برای کسب جام داره !البته تنها ونگر در این زمینه مقصر نیست ولی کمی جاه طلبیش کم شده برای کسب جام!

سجاد کریمی در 17/10/1390 | 20:08 گفت:

اتفاقا تو اخبار ورزشی هم اعلام کرد

میثم در 17/10/1390 | 20:00 گفت:

رئیس که احتیاج به ایمان بعضی ها نداره انقدر بزرگه که آرزوی خیلی از تیم ها شده
روزی به عظمتش می رسیم که نباشه امید وارم به این زودی ها اون روز نرسه