اوج فاجعه

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 180,673 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اوج فاجعه

اوج فاجعه در شبکه سه...!!!جمع شدن یه سری آدم مزخرف در صدر صدا و سیما-رشد جنگ نرم با همین کارای مسئولین شبکه ها4شنبه ساعت 1 بود نشستیم خیر سرمون ببینیم چیزی میگه در مورد بازی فوق العاده مهم آرسنال-میلان یا نه...اخبار شروع شد گفت ...3-1برد اما حرفی از آرسنال زده نشد.
گفتم شاید حواسشون نبوده...
شبش بازی برگزار شد و نتیجش دلخواه ما نبود اما فرداش نشستم ببینم چیزی  میگه یا نه...دریغ از یه کلمه!!!!!!!
میلانی های دربدر هم به پای ما سوختن.من که به شخصه زنگ زدم شبکه سه  خاندانشو جلو چشماشون آوردم،امیدوارم همه مسئولای این شبکه سه نابود بشن...ان شاءا.
راستی شبکه ورزش که 6 ماه پیش آرمشو میخواستن چی شد؟!!!شما میدونین تو چه مرحله ایه؟!!  
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 29/11/1390 | 11:39 گفت:

شاه موقعی که رفت گفت منرفتم ولی خودتون یه زمانی به یاد من میفتید!!


خدا وکیلی اگه اینا رو کشور نخوابیده بودند تا الان 1دوره جام ملت های آسیا و 1 دوره دیگه مسابقات آسیایی تو کشور برگزار میشد...


مردم آزادی فردی داشتند......


به خدا پدران ما این چیزا رو نخواستند موقع انقلاب ولی اینها آبرویی از پدران ما بردند که فرزندان ما سرافکنده هستند تو دنیا....

♥Arsenal♥ در 29/11/1390 | 11:36 گفت:

آقا برای من ثابت شده که این دستگاه باید سرنگون بشه......


ما با کی قهریم بادنیا؟؟؟؟

هرکی میخواد بیاد با من بحث کنه سر خرابی دستگاه حاضرم.....

من الان 17 سالمه و در دوره بعد انتخابات میتونم شرکت کنم ولی شرکت نمیکنم تا لوح زرینی باشه در دفترچه افتخاراتم ، من هیچ آدم شبیه آدمی که به دینم حمله ور میشه رو انتخاب نمیکنم ای خدا ببر آبرویشان را که دوست دارند ببرند آبروی مسلمان را با این کارهایشان....

میعاد در 29/11/1390 | 00:09 گفت:

به فضل الهی !!! قراره شبکه سه واسه چند ماه دیگه افتتاح بشه که احتمالا 90% برنامه مای اون اختصاص به پخش مسابقات لیگ سوریه و لبنان داره!!!!

علی ارشدی در 28/11/1390 | 23:46 گفت:

شبکه ورزش هم تاسیس بشه جام آزادگان و مسابقات بین المللی دارت رو پخش می کنه نه بازی آرسنالو

farshad در 28/11/1390 | 23:42 گفت:

من هم خیلی وقته که تو اخبار شبکه 3 چیزی از فوتبال جزیره نشنیدم.واقعا واسم جای سوال داره. ولی فکر کنم به خاطر روابط سیاسی و آتیش زدن باغ قلهک توسط انگلیسیها که سفارتشون اونجاست باشه.ممکن هم هست نباشه.

جواد تی تی در 28/11/1390 | 23:22 گفت:

سعید ای فیلم و نمایش که 6 ماهه افتتاح شدن اما انیمیشنو از خود کرکس شنیدم که گفت دنبالشیم در کل افتتاح هم بشه فکر نمی کنم خیلی به درد بخوره چون به قول خودت این ها با پخش زنده مشکل دارن باید دیگه کم کم به فکر ستلایت باشیم

Saeed Milani در 28/11/1390 | 23:14 گفت:

قرار بود 22 بهمن افتتاح بشه اما شبکه های آی فیلم و نمایش و در آینده کارتون در اولویت قرار دارند. و در ضمن فوتبال لهو و لعب هست و حرام ، این رو هم باید در نظر گرفت.

جواد تی تی در 28/11/1390 | 22:46 گفت:

البته مدیر ورزش شبکه ذکایی هست که خیلی هم نفوذ داره و در کل ادم فوق العاده پفیوس و بی شرفیه پخش زنده بازی ها رو اون تعیین می کنه و همیشه ده درصد بازی های مهم هم پخش نمیشه در مورد شبکه ورزش هم 6 ماه پیش گفتن زمستان 90 ولی هنوز خبری نیست چون فوتبال تو این کشور اولویت اخره

مصطفی کاظمی در 28/11/1390 | 22:45 گفت:

فکر خوبیه!فقط پس فرداشم باقی آرسنالیا باید بیان جلوی دادگستری تحصن کنن

مرتضی در 28/11/1390 | 22:28 گفت:

من میگم یه روز همه آرسنالیها جمع شیم جلوی صداوسیما تحسن کنیم

مصطفی کاظمی در 28/11/1390 | 22:11 گفت:

به دیدگاه منم حق با آقا حمید هست،این بدبختا 4تا کارمندن هیچ راهی جز پیروی ندارن باید به کسه دیگه فحش بدی

مصطفی کاظمی در 28/11/1390 | 22:08 گفت:

به دیدگاه منم حق با آقا حمید هست،این بدبختا 4تا کارمندن هیچ راهی جز پیروی ندارن باید به کسه دیگه فحش بدی

حمید فرازی در 28/11/1390 | 22:02 گفت:

ربطی به مسئولین نداره و کس دیگه هم که بیاد همینه.فعلا بهتره برای پیگیری خبر ورزشی از شبکه خبر یا در صورت امکان از جزیره اسپورت استفاده کنی.
در مورد شبکه ورزشم بهت قول میدم خودشونم نمیدونن کی افتتاح یمشه

HOSSEIN در 28/11/1390 | 21:51 گفت:

راستی ببخشین یکم آنلاین نیستا...وقت نداشتم تازه وقت کردم بیام این پستو بذارم..شما دیگه به بزرگی خودتون ببخشین