بالاخره کشف شد..؟!!!

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 175,507 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بالاخره کشف شد..؟!!!


بالاخره کشف شد..؟!!!میدونین چی؟


بله بالاخره کشف شد راز اینکه اخبار شبکه سه اصلا خبری از انگلیس نمیگه  چیه؟


میگن تحریریه خبر ورزشی شبکه سه پس از اون جریان قطع رابطه با انگلیسو اینا با این کارش قصد داره ضربه مهلکی بر پیکره لیگ حرفه ای انگلستان بزنه تا دیگه انگلیسیا نتونن خودشونو جمع و جور کنن.و  سطح لیگشون بیاد پایینتر از لیگ ایران!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


(در انجا گوینده پست در حال غش کردن از شدت خنده است!!!!!!!)


اما واقعا باید به این اعتقاد و عزم این تحریریه آفرین که نه 10000آفرین گفت.اگه همینطوری ادامه بدن ایشالا تو سال نمیدونم چند به این خواستشون برسن.ما که بخیل نیستسم ایشالا اونام به ارزوهاشون برسن.


توجه: این پست صرفا جهت خنده بود(که اتفاقا خیلی هم بی مزه بود!!!!!)و هی ارزشی ندارد و تاریخ اعتبارش فقط تا 12امشب است(البته دو خط اولش رو یه جایی خوندم اما بقیش من در آوردی بود!!!)


دوستان لطفا اگه ناراحت شدن از این پست بی احترامی نکنن میخواستم جو را یکمی طنز آلود کنم!!!
راستی اگه جالب بود بگینا....!ممنون

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 24/12/1390 | 11:35 گفت:

جالبه از وقتی که فوتبال انگلیس رو تحریم کردیم چه بلاهایی سرشون اومد:1.حذف من سیتی و منچستر یونایتد در دور گروهی چمپیونز لیگ.حذف آرسنال و احتمالا چلسی از چمپیونز لیگ.2.پایین اومدن رنکینگ این تیم در جهان.3.باخت های پیاپی تیم ملی این تیم.
شبکه ی 3 خواهش میکنم دیگه تحریمش نکن:)

hamed در 24/12/1390 | 00:51 گفت:

بچه ها باید یک فکری بکنیم این جوری فایده نداره...

محسن آزاده در 24/12/1390 | 00:50 گفت:

حتی گفته میشه پس از این اتفاق سهام barclays به شدت سقوط کرده :))

hamed در 24/12/1390 | 00:47 گفت:

پس بگو چرا لیگ انگلیس امسال اینقدر افت کرده...

خدا کنه حداقل برای فصل بعدی این کارو انجام ندهند تا از این که هست بدتر نشه...

hamed در 24/12/1390 | 00:47 گفت:

پس بگو چرا لیگ انگلیس امسال اینقدر افت کرده...

خدا کنه حداقل برای فصل بعدی این کارو انجام ندهند تا از این که هست بدتر نشه...

احسان در 23/12/1390 | 23:42 گفت:

این تحریریه شبکه 3 با تحریه شبکه خبر چند متر فاصله هست که اون یکی پخش نمیکنه ولی اون اولین خبرش لیگ انگلیسه؟

دانیال در 23/12/1390 | 22:55 گفت:

انگلیس سگش می ارزه به اینا با این سیاست پخش نکردن مسخرشون.

Keivan در 23/12/1390 | 21:58 گفت:

خیلی هم پستت خوبه دمت گرم
ولی جالب اینه که شبکه خبر لیگ انگلیس رو پوشش میده

جواد تی تی در 23/12/1390 | 20:29 گفت:

اون دو خط اولیش رو در سایت گل نوشته بود البته همون موقع کشف شده بود کلا شبکه 3 در پوشش فوتبال به شدت نزول کرده به این میگن سقوط آزاد به سبک رسانه ملی

پويان در 23/12/1390 | 20:04 گفت:

ما جز بدبختى فلاكت هيچيمون از انگليس بيشتر نيست حميد جان

علی ارشدی در 23/12/1390 | 19:39 گفت:

انگلیس؟ استعمار پیر
پیف پیف چه چیز بدیه این انگلیس انشالله که نابود بشه :)

♥Arsenal♥ در 23/12/1390 | 18:48 گفت:

ما از انگلیس جلوتریم

یونس در 23/12/1390 | 18:44 گفت:

جالب اینجاست از لیگ آمریکای جنوبی که اصلا برای ما ایرانی ها مهم نیست خبر پخش میکنن ولی از لیگ انگلیس که جزء 3 تا لیگ برتر جهانه خبری پخش نمیشه. اگه ازشون بپرسی چرا ؟
جواب میدن: مگه انگلیس هم لیگ حرفه ای داره؟