خریدی جدید با چند خبر خوشحال کننده

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 180,691 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خریدی جدید با چند خبر خوشحال کننده


1-Jack Butlandنام بازیکنیه که آرسنال تصمیم داره اونو با قیمتی معادل 3 میلیون پوند میخواد بخره،تو بیرمنگام بازی میکنه،تو تیم زیر 21 ساله های انگلستان هم بازی کرده.

2-میگن ویلشر تا بازی چلسی میاد تو ترکیب آرسنالو(ایول)

3-مربی تخم شترمرغ ها (!!!!!!!)گفته هازارد میره آرسنال یا چلسی حتی اگه با ما 50 درصد با ما توافق کرده باشه.خودشم میدونه تیمش یعنی  جمعی از شتر مرغ ها آدم که با شتر مرغ آبش تو یه جوب نمیره.

4-دیابی و سانتوس هفته دیگه آماده بازی اند.

5-آرسن کبیر هم پیش بینی کرده سال دیگه خرید های خوبی خواهیم داشت. 

همه این خبر ها از سات justarsenal برداشت شده است.

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 1/1/1391 | 00:32 گفت:

خرک تیم برگرده بهتر میشیم

Morteza Bauer در 29/12/1390 | 20:41 گفت:

خداکنه جک زیاد افت نکنه و زود به دوران اوج برگرده.فصل بعدخیلی بش نیازداریم

احسان در 29/12/1390 | 16:12 گفت:

ماشالا در این پست در مورد همه چی بحث شد به جز این خبرای خوشحال کننده !!!

چند هفته ی دیگه با چلسی بازی داریم؟؟ یعنی جک برمیگرده ؟ ایوووووووووووول

من که این مصاحبه ی ردنپو باور نمیکنم چون قبلش حرفای دیگه ای زده بود

(Hooman sam (Dark metal در 29/12/1390 | 16:11 گفت:

راستی بحث اصلی من اینکه اگه اگه بارسا دوباره قهرمان شه دیگه زمین و آسمون رو به هم میدوزن چون میشن تنها تیمی که 2بار پشت سر هم قهرمان شده...و تونسته از قهرمانی سال قبلش دفاع کنه...
اونا هنوز هیچی نشدن ادعای سالاری میکنن دیگه اونموقع خدا بخیر بگذرونه!!!!

-----
یوونتوس بدون کمک داوری تو 3تا فینال بازی کرد اما بازی دوم رو به دورتمون باخت و نتونست این رورد رو بزنه...
حالا خیلی دردناکه بارسا با این حمایت ها 2بار قهرمان شه و....
-----
تمام

(Hooman sam (Dark metal در 29/12/1390 | 16:07 گفت:

در مورد دستای پشت پرده باید بهت بگم که بازیهای بعدی رو بچسب که اگه بارسا ببره در بدترین حالت میخوره به چلسی اما رئال میخوره به بایرن و این بایرنه که الان داره طوفان به پا میکنه و تو 8 روز 20 تا گل زده...
با این قرعه رقیب های اصلی بارسا خوردن به هم و قبل از فینال یکیشون از سر راه بارسا حذف میشه...!!!!

(Hooman sam (Dark metal در 29/12/1390 | 16:04 گفت:

منم با علی و حمید موافقم...
من نگفتم طرفدار بارسام گفتم که بازم مثل همیشه قرار بارسا قهرمان شه...
من هیچ وقت تو زندگیم نمیتونم نامردی های این پلاتینی به اصطلاح اسطوره رو در حق تیم های لیگ برتری و بقیه تیم ها فراموش کنم...هیچ وقت
منم از رئال بدم میاد وقتی میبینم اسطوره تیمشون رو به همین راحتی شوت میکنن بیرون،منظورم رائول هستش...
این 2تا تیم با پولشون فوتبال جهان ر به گند کشیدن...
همینو بس...

علی ارشدی در 29/12/1390 | 15:27 گفت:

یار غلطه! درستش یه بار

علی ارشدی در 29/12/1390 | 15:13 گفت:

حسین جان می تونه از یه تیمی خوشش بیاد ولی نباید بیانش کنه تا شبهه ایجاد نشه تازه اینو هم یار بیشتر من ندیدم گفته باشه که اونم احتمالا سوتی بوده
کاری به لالیگای دو قطبی ندارم و اصلا برام مهم نیست پشت پرده اش چه خبره! ولی لیگ قهرمانان رو وقتی به گند می کشن با داوریهاشون دیگه نمیشه بی خیال شد :(
منم هم از بارسا متنفرم هم از رئال که یک ماشین بازیکن سوزی بزرگه! انشالله که هر دوشون منقرض بشن
الهی آمین :)

حمید فرازی در 29/12/1390 | 15:05 گفت:

@ا امیررضا من از کسی اسم بردم؟ روی حرف با همه بود.

@ حسین چون دوست ندارم بحث این دو وسط کشیده بشه چیزی نمیگم ولی اگه بحث به آرسنال با تیم دیگه ای مربوط میشه میتونم بحث کنم.

من از بارسا بدم میاد چون این ضررها رو به آرسنال زده:

وقتی آرسنال فابرگاس رو که هیچ قراردادحرفه ای با بارسا نداشت جذب کرد و به یه بازیکن بزرگ تبدیلش کرد خود سران بارسا به آرسنال انگ دزدی زدن.

وقتی کاپیتان بارسا و و یکی دوتای دیگه میان پیرهن بارسا رو تن کاپیتان محبوب اون موقع آرسنال میکنن از بارسا بدم میاد.

وقتی در بازی آرسنال و بارسا اونجور سر ما رو میبرن با بارسا بدم میاد(اگه خواستی بهت مدرک هم نشون میدم)

پلاتینی حق داره طرفدار تیمی باشه ولی به عنوان بکی از با نفوذترین سران یوفا این حق رو نداره که به طور علنی بگه.همه میدونیم خود یه خود این شبهه در ذهن ما به وجود میاد که همه چیز طرفدار بارساست.

در آخز اینو بگم که از بارسا و رئال متنفرم از کشورشون متنفرم و از بازیکناشون هم متنفرم.اینا رو هم گفتم که فکر نکنید قصد دارم از یکیشون طرفداری کنم ولی خودتونم تا حالا ندید من الکی بحث این دو رو باز کنم.وقتی از آرسنال اسم میاد وسط باید نظرمو بگم.

حسین در 29/12/1390 | 14:54 گفت:

حمید فرازی عزیز گفته بود حاضر به بحث در مورد بارسا و ارسنال هست.ولی بهتره این بحث رو دوباره باز نکنیم.

علی ارشدی عزیز گفته بود چون پلاتینی گفته بارسا رو دوست دارم پس یوفا از بارسا حمایت میکنه.در حالیکه هر بار پلاتینی در مصاحبش میگه بارسا رو دوست دارم اتفاقا خودش سندیه که کوچکترین حمایتی از بارسا نمیشه.چون اگر حمایتی در کار بود انقدر ابله نبود که بیاد در ملا عام بهش اعتراف کنه.یعنی پلاتینی بعنوان یه انسان فوتبالی(یکی از اسطوره های تاریخ فوتبال) نمیتونه از تیمی خوشش بیاد؟؟

حسین در 29/12/1390 | 14:47 گفت:

حتما به خاطر همین دست های پشت پرده هست که بارسا همین الان 8 امتیاز از رئال عقبه و در لیگ قهرمانان به میلان خورده و اون طرف رئال از الان خودش رو در نیمه نهایی میبینه.بله دیگه معنی دست های پشت پرده رو هم فهمیدیم...

بی خیال.خواهش دارم از این به بعد فقط در مورد آرسنال اینجا حرف زده بشه.نه بارسا و نه رئال و نه هیچ تیم دیگه ای.

حسین در 29/12/1390 | 14:44 گفت:

hamoon sam آخه من نمیدونم داوری های این فصل لالیگا چه ربطی به اون لینکی که دادی داره؟؟؟اون بازی بارسا چلسی چند صحنه مشکوک داشت که روش تا حالا کلی بحث شده ولی چه ربطی به داوری های این فصل لالیگا داشت؟؟؟

دوستان خودتون بگین این درسته تا رئال یه بازی امتیاز از دست داده یکی بیاد اینجا(در سایت آرسنال) جو سازی کنه؟؟این کار درستیه؟؟این معنیش حمایت آشکار از رئال نیست؟؟؟

من قبل از این یه بار در مورد بارسا و آرسنال و روابطشون با برخی دوستان اینجا بحث فنی و فوتبالی کردم و تموم شد رفت.بعد از اون اینجا از بارسا حرفی زدم؟؟؟

تا اینجا کسی از بارسا حرف میزنه همه میگن اینجا سایت آرسنال هست و نباید از بارسا حرف زد(یه حرف کاملا منطقی و درست که منم سعی کردم همیشه رعایت کنم).پس لطفا همین نکته رو به این دوستمون هامون هم متذکر بشین.

sepehr najafian در 29/12/1390 | 14:28 گفت:

منم با اريکسون موافقم

علی ارشدی در 29/12/1390 | 14:19 گفت:

ای بابا عجب آدم کله خرابیه این کریستین!!! امیدوارم نظرش عوض بشه

amir reza در 29/12/1390 | 14:18 گفت:

علی و حمید اقا خداییش من تا الان از بارسا حرف زدم؟؟؟اینا ادم مجبور میکنن..وقتی خودشون تو سایت ارسنال-از رئال حمایت میکنن

حمید فرازی در 29/12/1390 | 14:18 گفت:

همچنین اریکسون بعد از پیشنهاد منچستر و چلسی هم اعلام کرده بود به هیچ وجه به لیگ انگلیس توجه نمیکنه و دوست داره به لالیگا بره

حمید فرازی در 29/12/1390 | 14:16 گفت:

ممنون بابت اخبار.

دوستان این پست ربطی به بارسا و رئال نداره و خواهشا الکی بحث این دو رو وسط نکشید.هردو کانون هواداری دارن و هرکس دوست داره از این دو طرفداری کنه میتونه بره اونجا.امیدوارم نسل اسپانیایی ها منقرض شه

علی ارشدی در 29/12/1390 | 14:16 گفت:

مرسی حسین جان :)) عالی بود مخصوصا 2 و 4

خوشحالم که می بینم در مورد اریکسن تنها نیستم :) واقعا بازیکن بزرگی میشه اگه نخریمش مایه ی حسرت خواهد بود برامون یک مغز متفکر و یک بازی ساز بزرگ

در مورد بارسا هم تو پست رضا شرافتیان توضیح دادم!

amir reza در 29/12/1390 | 14:15 گفت:

اقای guggler...من خودم نوشتم طرفدار بارسام...ولی هرگز تا همین الان درمورد بارسا تو این سایت حرف نزدم..وقتی شما دارین از رئال دفاع میکننین منم مجبورم از بارسا دفاع کنم...من چون اینجا سایت ارسنال نمیخواستم از بارسا اسم ببرم...ولی شما ادم مجبور میکننین...من تو سایت بارسا حتی عضو نیستم...چون تیم اولم ارسنال

توپچی جنوب در 29/12/1390 | 14:00 گفت:

همیشه خوش خبر باشی پسر

توپچی جنوب در 29/12/1390 | 13:59 گفت:

همیشه خوش خبر باشی پسر

JUGGLER 98 در 29/12/1390 | 13:58 گفت:

ای بابا امیر رضا خان فهمیدیم چی میگی پنالتی براتون نگرفتن براتون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(خیلی جالب و عجیب بود نوشتی برامون(بارسا))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

amir reza در 29/12/1390 | 13:23 گفت:

اقا hooman sam...فقط میتونم بگم:چه رویی داری...بازی با رایو والکانو-ختافه-بتیس که خود مارسلو مخصوصا تو بازی با بتیس گفت دو تا پنالتی برای بتیس نگرفتن چرا نمیگی؟؟؟؟بازی بارسا-اوساسونا گل سالم افساید گرفتن...بازی با ختافه و اسپانیول خطای پنالتی برامون نگرفتن...بازی با ویارئال تک به تک الکی داور افساید گرفت...حالا اینارو ول کن...عشق است ارسنال..مرسی hossein..خبرای خوبی بود

(Hooman sam (Dark metal در 29/12/1390 | 12:55 گفت:

حسین جان این لینک رو ببین اگه واقعا یه مرد از نوع فوتبالیش باشی طرفداری بارسا رو بیخیال میشی...
این واسه بازی چلسی بارساست:
http://s2.picofile.com/file/7317459458/soccer_photos_94.jpg

از این عکسا بازم داشتم که اگه پیداشون کنم میذارمشون...
like like

Vishka در 29/12/1390 | 12:41 گفت:

ممنون از اینکه در آستانه سال نو خبرای خوب میزنی همشهری

مجتبی عابدی در 29/12/1390 | 09:43 گفت:

ممنون از پست . اقا نگین :-) از هازارد بهتر هم مگه هست ؟ هازارد بازیکن دو پسته ی محشریه . به نظر من حقیر تکنیک و سرعت هازارد واقعا سرتره . ازاون بازیکناس که راحت میتونه گره ی بازیو باز کنه .

ایمان کریمی در 29/12/1390 | 09:28 گفت:

چرا همه گیر دادین به هازارد و گوتزه
باشگاه باید اریکسن رو بخره، به نظرم خیلی بهتر از اون دو نفره.

JUGGLER 98 در 29/12/1390 | 05:59 گفت:

ولی حسین اقا معلومه از بارسا بدت نمیاد
اگه میشه اون بیست موردی که داورا به نفع رئال و به ضرر بارسا گرفتن رو بگو که حتما هم خوب یادته

مهدی افسرده در 29/12/1390 | 04:45 گفت:

گوتزه خیلی بهتر از هازارده

بقول علی ارشدی کریستین اریکسن از جفتشون بهتره

حسین در 29/12/1390 | 03:23 گفت:

از آرسنال حرف بزن دوست عزیز

حسین در 29/12/1390 | 03:23 گفت:

hamoon sam والا وجدانم خوب چیزیه!!!

حالا تا همین هفته حداقل 20 مورد مجموعا داوری ها به ضرر بارسا و به نفع مادرید بوده که این همه اختلاف ایجاد کرده تو صدات در نمیومد.حالا امشب سر یه صحنه مشکوک...

سریع بیا جو سازی کن.

(Hooman sam (Dark metal در 29/12/1390 | 02:58 گفت:

مرسی...
آقا یه خبر بد امسال قصد دستای پشت پرده بر اینه که بازم بارسا قهرمان شه...الان داشتم بازی رئال رو نگاه میکردم ... داور خودش رو جر داد تا بازی رو مساوی کنه که آخرشم به خواستش رسید و پشت محوطه جریمه رئال خطا گرفت و بازی 1-1 شد...
داور رفته بود رو اعصاب رئالیا...
اگه لیگ قهرمانان هم همینجوری داورارو بخرن دیگه بارسا رکورد دار 2تا قهرمانی پشت سر هم میشه و.......
در کل بدبخت میشیم دیگه...
unlike unlike