چیزی جالب که بزودی رخ خواهد داد

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 180,570 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چیزی جالب که بزودی رخ خواهد داد

بله صحنه ای که بزودی و در ظهر 3یا چهارشنبه اون هفته رخ میده


بله صحنه ای که بزودی و در ظهر 3یا چهارشنبه اون هفته رخ میده،بالاخره یه تیم انگلیسی خورد به یه تیم اسپانیایی بنام سگسلونا که تحریریه اخبار ورزشی شبکه 3 میمیره واسه این تیم.حالا باید ببینیم آیا بخاطر یه تیم انگلیسی میتونن از سگسلونا هم بگذرن؟!!
شدیدا مشتاقم اون روز برسه ببینم این تناقض رو چطوری رفعش میکنن.

فکر کنم میگن امشب سگسلونا در نیمه نهایی جام باشگاههای اروپا میهمان تیم میزبان است و فردای بازی میگن مثلا تیم میزبان(بووووووووووووووووووق)سگسلونا رو لوله کرد.بجون خودم یه روز تو همین اخبار اعلام کرد که این تیم گند میخواد برای جایگزینی آبیدال بی شرف یه بازیکن 19 ساله از تیم آنفیلدی (لیورپولو نگفت)به خدمت بگیره.

اما چرا این شبکه اینجوری شده؟!!آیا همه چیز از اون قطع رابطه نشئت میگیره؟!!اگه اینطوریه پس چرا از NBA خبر میگن مگه اون خبر مال  آمریکا دشمن ترین دشمن ما نیست؟؟؟؟فکر کنم این کار یه علت دیگه ای داره که احتمالا همون زدن ضربه ای مهلک به لیگ حرفه ای انگلستان است.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arash در 24/1/1391 | 01:01 گفت:

این نیز بگذرد...

سالار لاری در 24/1/1391 | 00:09 گفت:

بانظر توحید 100% موافقم

سالار لاری در 24/1/1391 | 00:09 گفت:

دیدین وقتی ورزشکارای ایران جلوی اسراِِئیلی ها بازی نمیکنن ازشون تقدیر میشه
اینا هم به خیالشون اخبار فوتبال انگلیس رو پخش نمیکنن که شاید یکی به پاس لطمه به اقتصاد انگلیس!!!!! ازشون تقدیر بکنه. کسی هم محل سگشون نمیزاره....!

tohid در 23/1/1391 | 20:26 گفت:

دارین با دیوار حرف میزنین اینا به فکر خودشون هستندو بعدش هم میگن چرا مردم ماهواره نگاه می کنند ؟در حالی که بزرگترین دلیلش خودشون هستند.

hosein-gunner در 23/1/1391 | 14:59 گفت:

تصمیم رو فقط رئیس خبرگذاری شبکه 3 گرفته نه هیچکس دیگه و حالا اون چه مشکلی داشته که به نظرم اینه که همون با لیگ جزیره دشمنه وگرنه شبکه 6 ساعت 9:30 و 2 و 21:30 اخبار جزیره رو میگه اما نکته جالب اینه که یک هفته شبکه 6هم نمی گفت که یکباره با درخشش هانری در اولین بازیش برای آرسنال که گل زد شبکه 6 دوباره اخبار جزیره رو گفت و صحنه احساسی هانری رو هم به تصویر کشید اخبار ورزشی شبکه 3 هم خبر انتقال پودلسکی رو گفته بود درمورد ونگر هم اگه خبر باشه میگن مثل محرومیتش خوب معلومه مگه میشه خبر بهترین مربی دههه رو نگفت همچنین پخش زنده هم مدیر و مسئول داره که اونا هم دست به به این اقدام مسخره نزدن باید دید اون مدیر مسئول مشکلش چی بود

محمد جویبار در 23/1/1391 | 14:52 گفت:

چی بگم والا

parsa در 23/1/1391 | 14:29 گفت:

شبکه3چند ماهه که قاطی کرده حتی بازی های بارسا را نشون نمیده
دیشب قرار بود بازی شانسلونا رو زنده نشون بده که با تاخیر پخش کردند
خیلی مشتاقم که اخبار ورزشی درباره باز ی چلسی و بارسا چیزی میگه
دوستان برین تو سایت شبکه3 تو قسمت نظرات ببندینشون فحش بخاطر کم کردن پخش زنده فوتبالو اخبارش قبلا یادمه شنبه ویکشنبه ها از ساعت 4:30تادو و سه بامداد فوتبال کل لیگ اروپارو پخش میکرد .یادش بخیر

arman در 23/1/1391 | 13:19 گفت:

باور کنید صحبت انگلیس یا امریکا نیست,اگه توجه کرده باشید الان نصبت به قبل اصلا فوتبال پخش نمیکنه,ایتالیا.اونم که به زور نشون میده,میخاد ملتو تو یه مسیر که خودش دوس داره و احساس میکنه که برای اینده و حفظ و بقای جایگاه خودش بهتره,سوق بده

سید سجاد حسینی در 23/1/1391 | 13:09 گفت:

بچه ها بارسلونا میخواد تو ایران آکادمی بزنه!!!!!

مصطفی کاظمی در 23/1/1391 | 13:02 گفت:

مسئولای انگلیسی جدیدا بررسی کردن دیدن دلیل حذف 3 نمایندشون از جام باشگاه ها همین بوده!!!!!

hamed در 23/1/1391 | 12:57 گفت:

اینا همش حرفه...

این شبکه 3 دنبال موقعیت می گشت تا بازی های لیگ محبوبشو پخش کنه...

reza در 23/1/1391 | 12:52 گفت:

حمید جون اون حرفایی که نمیشد زد پس دیگه چی بود تو که هر چی می خواستی گفتی .
اما علت پخش نکردن اخبار ضعف و سلیقه گری در مدیریت صدا سیماست . وگر نه چه دلیلی داره که یک شبگه این قدر سانسور خبری کنه ولی شبکه 6 راحت همه چیزو پخش کنه
این شبکه جدیده هم تا بیاد از ازمایشی بودنش در بیاد ما پیر شدیم

hamidarsenal در 23/1/1391 | 11:50 گفت:

به آبیدال فحش نده

حمید فرازی در 23/1/1391 | 10:55 گفت:

حرف واسه گفتن زیاده ولی نمیشه هرحرفی رو زد.فقط اینو بگم تنها دلخوشی و تفریح جوونای مملکت داره ازشون گرفته میشه و به اینم بگم به درک که پخش نمیکنن.به درک که بازی های آرسنالو پخش نمیکنن.فوقش میخواد پخش کنن نحسیشون ما رو هم بگیره.فوقش پخش میکنن و دوتا گزارشگر نمای بی سواد هر اراجیفی از دهنشون در میاد و هرگلی که میزنیم ربطش میدن به بارسلونا و ... حالا که هم که مسابقه حساس آرسنال و چلسی یا آرسنال و سیتی که بیش از 200 کشور دنیا اونو پوشش نمیدن و به جاش باید بازی سرتاسر آمورشی و جذاب پرسپولیس و داماش رو پخش کنن که در هردو مسابقه هم گند بالا آوردن.جای شکایت و انتقاد زیاده.از اسباب رسانه و اخبار گرفته تا حتی همون برنامه 90 کوفتی که خیلی مسائلش واسم آشکار شد.

این نیز بگذرد...

ehs در 23/1/1391 | 10:48 گفت:

از وقتي ما ليگ انگليس رو تحريم كرده همه دنيا فهميدن كه اصلا بايد همه ليگ برتر ايران رو نگاه كنند كه هم بار فني داره هم كلي فرهنگ سازي داره!
ولي حيف شد چلسي الان به بارسا خورد!خيلي دوست داشتم امسال يه انگليسي حال اين بارسا رو مي گرفت!از اين چلسي خيلي بعيده!

(Hooman sam (Dark metal در 23/1/1391 | 08:10 گفت:

به نظر من بازی رو پخش میکنن... چون بارسا ارث پدریشونه !!
یکی از دلیلاش همون تحریم شدن ماست که همه میدونن ، یکی دیگشم (از یه آدم سیاسی شنیدم) اینه که متاسفانه بعضیـــا خیلی دوست دارن این مملکت رو چپه کنن ...
همیشه درهرجایی که میتونستن به جوونا (اصلی ترین قشر جامعه) ضربه زدن تا اعصابشون رو به هم بریزن و.... !!!
متاسفام واسشون که فکر کردن امام زمان بیکار نشسته اون بالا و کمکی به ماها نمیکنه ...
ایشالا خودش ظهور میکنه و همچی درست میشه...
like like

محمد حسینی در 23/1/1391 | 03:35 گفت:

حسین جان حیفه وقتی که واسه نوشتن این مطلب کردی
این صدا و سیما و ... حیف فحشن

علی ارشدی در 23/1/1391 | 03:01 گفت:

بهله شما شک نکن الان انگلیسی ها دارن میسوزن که ما خبراشونو نمی گیم و عن قریب به پامون می افتن :)

توپچی جنوب در 23/1/1391 | 02:53 گفت:

بله دقیقا با این کار باعث شدن که سهام لیگ انگلیس کلی افت کنه و یک ضربه بزرگ اقتصادی به انگلیس و اتحادیه فوتبال انگلیس وارد شد تا حدی که این اتحادیه تا مرز ورشکستگی پیش رفته!!!!!!!!!!!!

خیلی بد بخت هستن و گناه دارن................
خلایق هرجی لایق.