چیزی جالب که بزودی رخ خواهد داد

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 181,473 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
تبلیغات توپچی

     

چیزی جالب که بزودی رخ خواهد داد

بله صحنه ای که بزودی و در ظهر 3یا چهارشنبه اون هفته رخ میده


بله صحنه ای که بزودی و در ظهر 3یا چهارشنبه اون هفته رخ میده،بالاخره یه تیم انگلیسی خورد به یه تیم اسپانیایی بنام سگسلونا که تحریریه اخبار ورزشی شبکه 3 میمیره واسه این تیم.حالا باید ببینیم آیا بخاطر یه تیم انگلیسی میتونن از سگسلونا هم بگذرن؟!!
شدیدا مشتاقم اون روز برسه ببینم این تناقض رو چطوری رفعش میکنن.

فکر کنم میگن امشب سگسلونا در نیمه نهایی جام باشگاههای اروپا میهمان تیم میزبان است و فردای بازی میگن مثلا تیم میزبان(بووووووووووووووووووق)سگسلونا رو لوله کرد.بجون خودم یه روز تو همین اخبار اعلام کرد که این تیم گند میخواد برای جایگزینی آبیدال بی شرف یه بازیکن 19 ساله از تیم آنفیلدی (لیورپولو نگفت)به خدمت بگیره.

اما چرا این شبکه اینجوری شده؟!!آیا همه چیز از اون قطع رابطه نشئت میگیره؟!!اگه اینطوریه پس چرا از NBA خبر میگن مگه اون خبر مال  آمریکا دشمن ترین دشمن ما نیست؟؟؟؟فکر کنم این کار یه علت دیگه ای داره که احتمالا همون زدن ضربه ای مهلک به لیگ حرفه ای انگلستان است.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arash در 24/1/1391 | 01:01 گفت:

این نیز بگذرد...

سالار لاری در 24/1/1391 | 00:09 گفت:

بانظر توحید 100% موافقم

سالار لاری در 24/1/1391 | 00:09 گفت:

دیدین وقتی ورزشکارای ایران جلوی اسراِِئیلی ها بازی نمیکنن ازشون تقدیر میشه
اینا هم به خیالشون اخبار فوتبال انگلیس رو پخش نمیکنن که شاید یکی به پاس لطمه به اقتصاد انگلیس!!!!! ازشون تقدیر بکنه. کسی هم محل سگشون نمیزاره....!

tohid در 23/1/1391 | 20:26 گفت:

دارین با دیوار حرف میزنین اینا به فکر خودشون هستندو بعدش هم میگن چرا مردم ماهواره نگاه می کنند ؟در حالی که بزرگترین دلیلش خودشون هستند.

hosein-gunner در 23/1/1391 | 14:59 گفت:

تصمیم رو فقط رئیس خبرگذاری شبکه 3 گرفته نه هیچکس دیگه و حالا اون چه مشکلی داشته که به نظرم اینه که همون با لیگ جزیره دشمنه وگرنه شبکه 6 ساعت 9:30 و 2 و 21:30 اخبار جزیره رو میگه اما نکته جالب اینه که یک هفته شبکه 6هم نمی گفت که یکباره با درخشش هانری در اولین بازیش برای آرسنال که گل زد شبکه 6 دوباره اخبار جزیره رو گفت و صحنه احساسی هانری رو هم به تصویر کشید اخبار ورزشی شبکه 3 هم خبر انتقال پودلسکی رو گفته بود درمورد ونگر هم اگه خبر باشه میگن مثل محرومیتش خوب معلومه مگه میشه خبر بهترین مربی دههه رو نگفت همچنین پخش زنده هم مدیر و مسئول داره که اونا هم دست به به این اقدام مسخره نزدن باید دید اون مدیر مسئول مشکلش چی بود

محمد جویبار در 23/1/1391 | 14:52 گفت:

چی بگم والا

parsa در 23/1/1391 | 14:29 گفت:

شبکه3چند ماهه که قاطی کرده حتی بازی های بارسا را نشون نمیده
دیشب قرار بود بازی شانسلونا رو زنده نشون بده که با تاخیر پخش کردند
خیلی مشتاقم که اخبار ورزشی درباره باز ی چلسی و بارسا چیزی میگه
دوستان برین تو سایت شبکه3 تو قسمت نظرات ببندینشون فحش بخاطر کم کردن پخش زنده فوتبالو اخبارش قبلا یادمه شنبه ویکشنبه ها از ساعت 4:30تادو و سه بامداد فوتبال کل لیگ اروپارو پخش میکرد .یادش بخیر

arman در 23/1/1391 | 13:19 گفت:

باور کنید صحبت انگلیس یا امریکا نیست,اگه توجه کرده باشید الان نصبت به قبل اصلا فوتبال پخش نمیکنه,ایتالیا.اونم که به زور نشون میده,میخاد ملتو تو یه مسیر که خودش دوس داره و احساس میکنه که برای اینده و حفظ و بقای جایگاه خودش بهتره,سوق بده

سید سجاد حسینی در 23/1/1391 | 13:09 گفت:

بچه ها بارسلونا میخواد تو ایران آکادمی بزنه!!!!!

مصطفی کاظمی در 23/1/1391 | 13:02 گفت:

مسئولای انگلیسی جدیدا بررسی کردن دیدن دلیل حذف 3 نمایندشون از جام باشگاه ها همین بوده!!!!!

hamed در 23/1/1391 | 12:57 گفت:

اینا همش حرفه...

این شبکه 3 دنبال موقعیت می گشت تا بازی های لیگ محبوبشو پخش کنه...

reza در 23/1/1391 | 12:52 گفت:

حمید جون اون حرفایی که نمیشد زد پس دیگه چی بود تو که هر چی می خواستی گفتی .
اما علت پخش نکردن اخبار ضعف و سلیقه گری در مدیریت صدا سیماست . وگر نه چه دلیلی داره که یک شبگه این قدر سانسور خبری کنه ولی شبکه 6 راحت همه چیزو پخش کنه
این شبکه جدیده هم تا بیاد از ازمایشی بودنش در بیاد ما پیر شدیم

hamidarsenal در 23/1/1391 | 11:50 گفت:

به آبیدال فحش نده

حمید فرازی در 23/1/1391 | 10:55 گفت:

حرف واسه گفتن زیاده ولی نمیشه هرحرفی رو زد.فقط اینو بگم تنها دلخوشی و تفریح جوونای مملکت داره ازشون گرفته میشه و به اینم بگم به درک که پخش نمیکنن.به درک که بازی های آرسنالو پخش نمیکنن.فوقش میخواد پخش کنن نحسیشون ما رو هم بگیره.فوقش پخش میکنن و دوتا گزارشگر نمای بی سواد هر اراجیفی از دهنشون در میاد و هرگلی که میزنیم ربطش میدن به بارسلونا و ... حالا که هم که مسابقه حساس آرسنال و چلسی یا آرسنال و سیتی که بیش از 200 کشور دنیا اونو پوشش نمیدن و به جاش باید بازی سرتاسر آمورشی و جذاب پرسپولیس و داماش رو پخش کنن که در هردو مسابقه هم گند بالا آوردن.جای شکایت و انتقاد زیاده.از اسباب رسانه و اخبار گرفته تا حتی همون برنامه 90 کوفتی که خیلی مسائلش واسم آشکار شد.

این نیز بگذرد...

ehs در 23/1/1391 | 10:48 گفت:

از وقتي ما ليگ انگليس رو تحريم كرده همه دنيا فهميدن كه اصلا بايد همه ليگ برتر ايران رو نگاه كنند كه هم بار فني داره هم كلي فرهنگ سازي داره!
ولي حيف شد چلسي الان به بارسا خورد!خيلي دوست داشتم امسال يه انگليسي حال اين بارسا رو مي گرفت!از اين چلسي خيلي بعيده!

(Hooman sam (Dark metal در 23/1/1391 | 08:10 گفت:

به نظر من بازی رو پخش میکنن... چون بارسا ارث پدریشونه !!
یکی از دلیلاش همون تحریم شدن ماست که همه میدونن ، یکی دیگشم (از یه آدم سیاسی شنیدم) اینه که متاسفانه بعضیـــا خیلی دوست دارن این مملکت رو چپه کنن ...
همیشه درهرجایی که میتونستن به جوونا (اصلی ترین قشر جامعه) ضربه زدن تا اعصابشون رو به هم بریزن و.... !!!
متاسفام واسشون که فکر کردن امام زمان بیکار نشسته اون بالا و کمکی به ماها نمیکنه ...
ایشالا خودش ظهور میکنه و همچی درست میشه...
like like

محمد حسینی در 23/1/1391 | 03:35 گفت:

حسین جان حیفه وقتی که واسه نوشتن این مطلب کردی
این صدا و سیما و ... حیف فحشن

علی ارشدی در 23/1/1391 | 03:01 گفت:

بهله شما شک نکن الان انگلیسی ها دارن میسوزن که ما خبراشونو نمی گیم و عن قریب به پامون می افتن :)

توپچی جنوب در 23/1/1391 | 02:53 گفت:

بله دقیقا با این کار باعث شدن که سهام لیگ انگلیس کلی افت کنه و یک ضربه بزرگ اقتصادی به انگلیس و اتحادیه فوتبال انگلیس وارد شد تا حدی که این اتحادیه تا مرز ورشکستگی پیش رفته!!!!!!!!!!!!

خیلی بد بخت هستن و گناه دارن................
خلایق هرجی لایق.