بدبخت شدیم رفت؟!

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 180,725 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بدبخت شدیم رفت؟!


مشکلات آرسنال در حال گسترش


مساوی کردیم اما خدائیش شایسته برد .ودیم الکی الکی بازی های آخرو برا خودمون حساس کردیم،حالا بازی با استوک تو زمین اونا با استرس ایجاد شده واقعا سخت میشه.اما بدتر از همه مصدومیت احتمالیه ولکاته که تو این اوضاع و احوال اگه مصدوم بشه دیگه کارمون خیلی سخت میشه.فقط خدا کنه تا اون هفته بهبود پیدا کنه.حالا تنها دلخوشیمون ریپ زدن شترمرغ ها و کلاغ هاست.جلوی استوک وQPR که من چشمم آب نمیخوره.

اما حالا واجبه که 3 تا بازی باقیمونده  رو حتما ببریم.اما آیا میتونیم؟!!!!!!!!!!!!

همیشه تو این چند سال اخیر تو لحظات حساس تیم شدید افت میکنه همه ساله برا قهرمانی میجنگیدیم و آخر فصل که میشد همیشه جوری خراب میکردیم که از شانچستریا تو 5-6 هفته با اختلاف 10-15 امتیاز قهرمان میشدن امسال که دیگه هیچی.......

اما هنوز امید هست.............

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهناز پرتوی در 3/2/1391 | 11:42 گفت:

آرسنال هیچ وقت تعادل نداشته و همین ما رو تو جام گرفتن ناکام کرده...منچستر از اول فصل با تعادل رفت جلو الانم خیالش راحت اما ما تا آخرین لحظه تو استرسیم ...البته همین که اول فصل هفدهم بودیم و الان داریم راجع به سوم شدن میحرفیم باید افتخار کرد...

مهناز پرتوی در 3/2/1391 | 11:41 گفت:

آرسنال هیچ وقت تعادل نداشته و همین ما رو تو جام گرفتن ناکام کرده...منچستر از اول فصل با تعادل رفت جلو الانم خیالش راحت اما ما تا آخرین لحظه تو استرسیم ...البته همین که اول فصل هفدهم بودیم و الان داریم راجع به سوم شدن میحرفیم باید افتخار کرد...

محمد على(اباى) در 3/2/1391 | 10:20 گفت:

ishala mibariim

hamed در 3/2/1391 | 09:28 گفت:

آرسنال سوم میشه شک نکنید...

ehs در 3/2/1391 | 00:39 گفت:

حالا والكات تو زمين بود چه تاثير هيولايي داشت!!!!!
انصافا با بد شانسي بازي رو نبرديم چلسي هم كه كاملا منتظر مساوي بود!دقت كردين كشلي كول تو امارات بازي نمي كنه(حداقل سعيش رو مي كنه!)

soroosh در 2/2/1391 | 23:28 گفت:

تاتی باز هم نه نگفت :دی
از کیو پی آر راضیه راضیم :دی

محمد حسینی در 2/2/1391 | 22:58 گفت:

Totti bakht

محمد حسینی در 2/2/1391 | 22:58 گفت:

Totti bakht

محمد حسینی در 2/2/1391 | 22:48 گفت:

Totti 1 khorde

علی ارشدی در 2/2/1391 | 21:53 گفت:

مجتبی@ فرت شده بابا!!! جدی نیست؟

مجتبی هانری در 2/2/1391 | 21:04 گفت:

ان شاالله والکات مشکلش جدی نیست

فرزین سلامي در 2/2/1391 | 20:46 گفت:

چرا ناراحت ميشي .فقط به مربي چيزي نگو كه طرفداراي بقيه تيما اگه اومدن و ديدن ده تا بذارن روش تحويل خودمون بدن

soroosh در 2/2/1391 | 20:40 گفت:

من دیگه ادامه نمی دم تو هر چی می خوای بگو ... خوش باش =))

فرزین سلامي در 2/2/1391 | 20:37 گفت:

اگه به مربي توهين بشه چرا هيچي نگم؟؟؟؟؟؟

soroosh در 2/2/1391 | 20:36 گفت:

باشه پس از این به بعد سعی کن تو کار من دخالت نکنی ( ترسیدم یه چی دیگه بگم توهین تلقی شه )
می دونی اعصاب نداره هیچکی شروع می کنه به سخنرانی

فرزین سلامي در 2/2/1391 | 20:34 گفت:

فكر نكنم

soroosh در 2/2/1391 | 20:32 گفت:

فرزین این توهین نبود؟

soroosh در 2/2/1391 | 20:32 گفت:

اگه منظورت منم حامد هنوزم میگم مگه سانگ تو بازی چی کار کرد که رمزی بکنه؟
کلا فعلا گیر به رمسی هست هر چند سانگ هم کم توپ لو نداد

فرزین سلامي در 2/2/1391 | 20:30 گفت:

كلي با حرفت HAMED toopchiخنديدم.احسنت

HAMED toopchi در 2/2/1391 | 20:24 گفت:

رمزي گوسپندي بيش نيست! حالا طرفداراش بيان باز وسط

soroosh در 2/2/1391 | 20:21 گفت:

خاک تو سرمون رسما تیم دوم چلسی جلومون بود :((
دفاع های چپ و راست، هافبک هاش و مهاجم هاش همه همه ذخیره بودن

parsa در 2/2/1391 | 20:15 گفت:

هومن جان گل گفتی
باید بازی رو 3بر0میبردیم

(Hooman sam (Dark metal در 2/2/1391 | 20:04 گفت:

امروز بخاطر اشتباهات رابین مساوی کردیم....
اما من هنوزم امید دارم به تیمم...
unlike \\m// unlike

سعيد توپچي در 2/2/1391 | 19:59 گفت:

من که ديگه قيد رابينو زدم! فکر کنم پنجمين بازي بود که افتضاح بود، شده مثل فابرگاس پارسال! بارسا اينم مي‌بره نوش جونشون! مرده‌خوراي پست

soroosh در 2/2/1391 | 19:46 گفت:

سومیش رو هم زد نیوکاسل :(

سید امین هاشمی در 2/2/1391 | 19:42 گفت:

از اول بازی خسته بودیم و نبود آرتتا محسوس بود

soroosh در 2/2/1391 | 19:35 گفت:

بدبخت شدیم :((
نیوکاسل داره وحشی میشه :(( اونم جلو چه تیمی ... استوک سیتی که واسه همه ما کابوسه :(

HOSSEIN در 2/2/1391 | 19:30 گفت:

خدا هرچه زودتر این دیابی و رمزی رو بکشه به نفع همه ماست.من تا قبل از این بازی های رمزی رو ندیده بودم و واقعا درک نمیکردم چرا بچه ها اینقدر دادشون بالاست از دست این بازیکن.خدائیش واقعا افتضاحه.همچنین دیابی احمق

parsa در 2/2/1391 | 19:28 گفت:

این رمزی بمیره
یک کار مثبت نداره و نخواهد داشت

sepehr najafian در 2/2/1391 | 19:26 گفت:

ميبريم.چک بهترين بازيکن زمين شد.استوريج بدترين.
بهترين بازيکن آرسنال کوشيليني بدترين رمزي

parsa در 2/2/1391 | 19:25 گفت:

کار سخته
امیدوارم رابین که افت کرده به روزهای اوجش برگرده

محمدرضا در 2/2/1391 | 19:25 گفت:

نیوکاسل که داره می ترکونه و همین طور داره بازی ها رو می بره !!!! تا پایان نیمه اول : نیوکاسل 2 استوک 0 . البته نیوکاسل یه بازی عقب افتاده با چلسی داره .