هه هه،به اینا میگن غول؟!!!!!!!+7گانه ونگر

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 175,074 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هه هه،به اینا میگن غول؟!!!!!!!+7گانه ونگر


واقعا حال کردم تو دو شب اسپانیا نابود شد(ایشالا تو یورو هم نابود بشه).این دوتا تیم آبروی هرچی غوله بردند.بایرن راحت میتونست رئالو تو وقت معمول ببره اما نشد.پنالتی هم که گرفته شد درست نبود.

بچه غول(آرسنال)در حال رشده2سال دیگه میشه غول.یه حسی بهم میگه آرسنال قراره 2تا 7 گانه بگیره پشت سر هم(تاکورشود هرآنکه نتواند بیند)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

راستی یه نکته مهم:توجه کردین در فینال اکثراوفات پای یک انگلیسی در میان است!!!

به امید 7گانه آرسنال...................

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 7/2/1391 | 16:57 گفت:

لیگ فقط لیگ انگلیس...

تیم فقط آرسنال...

♥Arsenal♥ در 7/2/1391 | 14:23 گفت:

100 درصد نکته ای که گفتی درسته ولی این برای چند سال پیش هست......!!

برو به دهه 1990 و 1980 انگلیسی نمیبینی.........!!

فقط منچستر و یه زره لیورپول و بعضی جاها شفیلد یونایتد.........!!

سعيد توپچي در 7/2/1391 | 14:06 گفت:

در ضمن ما همون 2 تا قهرمانيو مهمو بياريم 7!!!!!! گانه پيشکشمون

سعيد توپچي در 7/2/1391 | 14:02 گفت:

درود بر ژرمنها که با فوتبالي پاک و زيبا کشتي پر زرقو برق موريانه را واژگون کردند. تکبير ; )

vahid در 7/2/1391 | 11:21 گفت:

به به خوشحالم عجیب اخ اخ اگه چلسی قهرمان بشه و تاتنهام چهارم قیافه تاتنهامی ها دیدن داره ههههههه به قول هومن دی

علی ارشدی در 7/2/1391 | 11:04 گفت:

(Hooman sam (Dark metal@ اونجوری ما هم حتما باید سوم بشیم که پدرمون در میاد
وقتی فینال برگذار میشه تکلیف لیگ معلوم شده فکر کنید ما سوم بشیم تاتی چهارم بعد چلسی قهرمان بشه =)) =)) =))

HOSSEIN@ بابا یه زمانی 4 تا تیم نیمه نهایی انگلیسی بودن هعععی

سید امین هاشمی در 7/2/1391 | 11:03 گفت:

ایشالا،ایشالا. مرسی

MohamadAmin در 7/2/1391 | 10:47 گفت:

عشق فقط یه کلام ونگر علیه السلام

reza در 7/2/1391 | 10:47 گفت:

منم حال کردم . همش تو لیگه مسخرشون به تیمای مذخرف گل میزنن و اخر میگن رئال 107 گل زده !!! یا مسی و رونالدو مثلا 45 گل زدن . خداییش دم رابین گرم تو این شرایط و تو همچین لیگی داره با اونا پایای رقابت میکنه

MohamadAmin در 7/2/1391 | 10:41 گفت:

واقعا قیافه این مورینیو دیشب دیدنی بود هاهاهاها :))))))))))))))))) امیدوارم بایرن قهرمان بشه تا مشکلی تو جایگاهمون تو لیگ پیش نیاد و راحت به لیگ قهرمانان صعود کنیم

مصطفی کاظمی در 7/2/1391 | 10:00 گفت:

متال جان بیخیال!میدونی اگه چلسی قهرمان شه چه سوژه ای واسه کل کل دارن؟
بزار همون بایرن تو خونش قهرمان شه یه ملتی شاد میشن،مارو چه به آبروی انگلیسیا؟
:-D

کمیل رحیمی در 7/2/1391 | 09:52 گفت:

راستی دیدید دیشب جاودانی چی گفت؟ در مورد علت حذف تیمها از جام میگفت به آرسنال که رسید گفت واقعا حیف شد آرسنال حذف شد و 2 بار هم اینو گفت و داغ دلمو تازه کرد، حالا نمیدونم آرسنال رو دوست داره یا نه ولی دمش گرم

کمیل رحیمی در 7/2/1391 | 09:41 گفت:

وای خدا حال کردم از حذف رئال پر ادعا با اون طرفدارای بی منطقش، کیف کردم 2 تا تیمی اومدن فینال که کسی فکرشو نمیکرد، واقعا حقشون بود مخصوصا بایرن که دیشب فوق العاده بود، من برام فرقی نمیکنه کدوم تیم قهرمان بشه اما اگه چهارم شدیم تو لیگ همگی باید دعا کنیم چلسی قهرمان نشه که جام قهرمانان فصل بعد رو از دست ندیم

(Hooman sam (Dark metal در 7/2/1391 | 09:28 گفت:

از اینکه چلسی قهرمان شه خعـــــــــــــــلی خوشحال میشم...
آخه اون موقع دیگه تاتنهام خواب سعود رو ببینه!!!
واسه آبروی لیگ جزیره هم خیلی خوبه...

like \\m// like

میلاد کشوری در 7/2/1391 | 09:23 گفت:

این دو شب فوق العاده بود. دم چلسی و بایرن گرم. حق جفتشون بود.

شایان در 7/2/1391 | 09:01 گفت:

رئال یک تیم نیست!! 50 تا ستاره دارن اما هیچی نیستند!! بنده خدا کاکا رو دیدید چی شده؟؟؟؟ واقعا جای ناراحتی داره! خرید های بی حد! برای چی؟؟؟ بازهم بارسلونا درصد بازیکن خراب کن اش کمتر از رئاله!!

توپچی جنوب در 7/2/1391 | 08:09 گفت:

خوشم میاد حال میکنم وقتی میبینم تیم های اسپانیایی یکی یکی حذف میشن

ها ها ها خیلی کیف کردم رئال مادرید هم حذف شد کجا هستند اون جوجه هایی که میگفتن لیگ اسپانیا بهترین لیگ جهانه این لیگ فقط 2تا تیم داره که یکیش جام هاشو با داوری میبره و اگر داور نباشه پشم هم نمیزنه.
اون یکی هم که جام هایی که برده تار عنکبوت بستن بد تر از خودمون!!!!!!!!!!!!!!!
شک نکن آرسنال در سال های اینده بلای سر تیم ها بیاره که اروپا جلو ونگر و تیمش زانو بزنه

محمد حسینی در 7/2/1391 | 05:52 گفت:

7گانه؟نادتبایو؟