یه پیشنهاد...؟!!

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 181,412 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یه پیشنهاد...؟!!

یه پیشنهاد خوب.

رئال مادرید رو هیگواین و کاکا(عزیز دلم)قیمت گذاشته.هیگواین 40تا و کاکا 30 تا .درسته کاکا یکم سنش بالاست اما هنوز توان بازی در سطح 1 فوتبال جهان رو داره.هیگواین هم که جوونه اما با خرید پودولسکی و در صورت ماندن فن پرسی عزیز دیگه نیازی به مهاجم نداریم پس احتیاجی بهش نداریم. اما کاکا میتونه بیاد آرسنال و بدرخشه و هم استعداد کشته شدش برگرده و هم آرسنال رو در راه رسیدن به موفقیت های بزرگ کمک کنه.خدائیش وقتی از اون گلاش که پشت محوطه جریمه میزنه رو آدم میبینه آدم جیگرش حال میاد.فکر کنم تو پستی هم بازی میکنه که خیلی ما اونجا بازیکن توانمندی نداریم(البته من دقیقا پستش رو نمیدونم).ولی بیاد آرسنال خیلی خوب میشه.بابا یه کاری کن ونگر.1دروازه بان خوب بیار.(درسته که ژسنی خوب میگیره اما سال دیگه اگه تو موقعیت قهرمانی باشیم یه اشتباه یعنی مرگ!!!)2تا دفاع خوبم بگیر این ورمالنم خیلی نوسان داره.اصلا نمیشه به عنوان یه تکیه گاه ازش نام برد.

اما یه بحث دیگه....

بخدا ما هم یه کاسه صبری داریم.خسته شدیم بابا این لامصب اصلا لبریز نمیشه.چرا؟!!!!!!واقعا چرا ما اینقدر صبوریم؟!مردم تیمشون 2 سال جام نگیره .....و.....مسوولای تیمشون رو به باد ناسزا میگیرن.فکر کنم از بی فرهنگیشونه که نمیدونن همیشه پیروزی نیست.شکست ه هست.اما این توپچی ها خدائیش سراسر صبر و شخصیت.قربون همتون که بخدا اگه آرسنال چنین طرفدارایی نداشت حالا اینجا نبود.قبول دارین؟!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Kane در 18/2/1391 | 07:44 گفت:

باز پاک کنم پاک کنم شروع شد...

توپچی جنوب در 18/2/1391 | 01:36 گفت:

کا کا خوبه ولی سنش و قیمتش به هم نمیان!!!!!!!!!!!!!
ما توپچی ها بی نظیر ترین هواداران جهانیم!!!!!!!!

محمد حسینی در 18/2/1391 | 01:13 گفت:

همین که فرهاد گفت :دی

سعيد توپچي در 18/2/1391 | 00:03 گفت:

بابا اينا که بدرد جزيره نمي‌خورن! تو پرميرليگ بايد سرعت عملت بالا باشه مثل ريبري يا کريس، نه اينا که تو باقاليان!

ehs در 17/2/1391 | 23:38 گفت:

من با هر دوتا موافقم!!
كاكا اتفاقا به نظرم خيلي به سبك هافبكهاي مورد علاقه رييس مي خوره(فانتزي و تكنيكي به همراه هوش بالا!!)اتفاقا همون سال كه رفت به رئال ارسنال يه پيشنهاد اگه اشتباه نكنم30 ميليوني واسه ميلان اماده كرده بود كه البته نهايتا با رئال نمي شه رقابت كرد !!ولي به نظرم كاكا اگه دوباره تو تركيب ثابت قرار بگيره و فرصت بازي داشته باشه بر مي گرده به دوران اوجش!!ولي نه رئال نمي فروشتش و نه كاكا قست داره بره!!هيگوئن هم دقيقا وضعيت مشابه داره واقعا مي تونه بازيكن فوقالعادهي بشه اگه بهش بازي برسه!!
ولي مگه ارسنال قراره از تيمهاي بزرگ اروپايي بازيكن بخره!!!محاله!!!
حالا حسين جان چرا پاكش كني!!همين جوري ترس از سانسور بالاست تو ديگه دامن نزن!!

reza در 17/2/1391 | 23:32 گفت:

من عاشقه کاکا هستم و مطمئنم می تونه تو ارسنال موفق باشه و میدونم ونگر هم علاقه ی شدیدی به کاکا داره ولی 30 ممممممممممممیییییییییییللللللللییییییییییووووووون . با این سیاست باشگاه عمرن مگر خوابشو ببینید

(Hooman sam (Dark metal در 17/2/1391 | 23:07 گفت:

من عاشق کاکا بودم و هستم اما این رو میدونم که دوران کاکا تمومیده...

like \\m// like

HOSSEIN در 17/2/1391 | 22:42 گفت:

حالا بنظرتون بلاگ رو پاک کنم؟!!
بابا نظرمو گفتم.اصلا کاکارو نخواستیم.بذارین خود رئیس تصمیم بگیره اصلا به ما چه.ماکه کاری از دستمون بر نمیاد فقط یه چیزی میگم.اگه این مطالب بدست خود باشگاه میرسید یه چیزی.

دانیال در 17/2/1391 | 22:08 گفت:

فقط ام ویلا و دیگر هیچ

Farhad Rahbari در 17/2/1391 | 22:04 گفت:

کلا با همه حرفات مخالفم
هواداران آرسنال عاشقن

hosein-gunner در 17/2/1391 | 22:04 گفت:

دو انتقال ارزشمند آرسنال از دو تیم معروف بود دو بازیکن که در ترکیب تیم خود جایی نداشتن ویرا ذخیره بود در میلان و هانری هم زیاد بازی نکرد تو یووه یعنی اصلا مهاجم نوک نبود اما شدن ستاره اون مال اون زمان بود الان آرسنال هرگز از تیم سرشناس بازیکن نمی خره و خرید کاکا فقط یه حرفیه که هیچوقت عملی نمیشه آرسنال وقتی یه بازیکن ده ملیونی میشه 11 ملیون نمی خردش حالا کاکا که پاری سن ژرمن می خاودش قیمتش همیطور میره بالا رو بخره؟؟؟؟؟

مصطفی کاظمی در 17/2/1391 | 22:03 گفت:

خود من کاکا رو خیلی دوست دارم ولی به درد لیگ انگلیس نمیخوره،یه هفته نشده میره تو باقالیا.
چند تا اشتباه تو یک فصل برای یه دروازبان طبیعیه اونم یه دروازبانه جوون،اگه کل فصل رو نگاه کنیم ژسنی عملکرد خوبی داشت و به نظر من نیازی به خرید دروازبان نیست.
قبول دارم.

♥Arsenal♥ در 17/2/1391 | 21:57 گفت:

کاکا توی آرسنال دوباره جون میگیره......

محمد على(اباى) در 17/2/1391 | 21:50 گفت:

ba kaka movafegham...like faghat vase kaka

سید سجاد حسینی در 17/2/1391 | 21:36 گفت:

آرسنال همچین پولایی نمیده

علی ارشدی در 17/2/1391 | 21:34 گفت:

کاکا که دیگه شده سیلوستره باو

شاهين در 17/2/1391 | 21:03 گفت:

کاکا .... !!!! آرسنال .... !!!!
کاکا ، یه تنه باعث حذف رئال شد ... ما همین جوریش جام نمی گیریم ، اینم بیاریم که دیگه تکمیل می شیم !!!!
کاکا به درد همون پاریسن ژرمن می خوره ....
هیگواین هم 40 تا نمی ارزه و آرسنال هم همچین پولی رو بعیده بابتش بده .... منم بشخصه با بازیش حال نمی کنم ....

مهران کاظمی در 17/2/1391 | 21:00 گفت:

مرسی ولی والا از ریشه من مخالفم، کاکا این فصل فوق العاده بوده، رئال از دستش نمیده، ژسنی هم تو 4 5 سال آینده میشه برترین دروازه بان دنیا، ورمالن هم در راستای نوسان کلی تیم نوسان داشته این فصل و ون پرسی هم 6 7 تا بازی اخیر به جز این آخری ضعیف کار کرده، حالا به نظرت باید یه مهاجم دیگه هم بخریم؟
ولی خدایی آرسنال طرفدارای صبوری داره، خودمون رو نمی گم، ما که اینجا کاری از دستمون بر نمیاد ولی اونایی که تو لندن هستن خدایی خیلی صبورن که این وضعیت رو تحمل کردن، مخصوصاً بعد از باخت های 4-0 به یونایتد، 5-1 به تاتنهام، 4-1 و 3-0 به چلسی، 8-2 به یونایتد و ...

HAMED toopchi در 17/2/1391 | 20:45 گفت:

هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟