قطعی شدن یک انتقال بزرگ...؟!!+2-3 تا خبر دسته اول

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 180,718 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

قطعی شدن یک انتقال بزرگ...؟!!+2-3 تا خبر دسته اول


دیدم چند روزه از نقل و انتقالات خبری نیست گفتم اینو بذارم.از تریبال فوتباله


آرسنالی ها با قیمت 13 میلیون پوندی این بازیکن موافقت کردن و به احتمال 99درصد بعد از یورو این قرارداد ثبت میشه.در ضمن آرسنال هم به علت قیمت بالای ام ویا فعلا از خرید این بازیکن دست کشیده تا ببینه مسئولای رن قیمت درخواستیشون رو میارن پایین یا نه.اگه نیارن پایین بچه ها ام ویا پر!!!

خاکبرسر هیلوود.مردک پلید بدترکیب با این اوضاعی که برای ما درست کردی.ایشالا همه چیز یه روزی درست بشه و دور دست ما بیفته.

در ضمن سانیا هم قول ماندن رابین رو تو آرسنال داده.

لاندانوسکی هم رفتنش به یونایتد با قیمت 18 میلیون پوند و حقوق هفتگی 70هزار پوند در حال قطعی شدنه.(افسوس خوب بازیکنی بود بدردمون میخورد)

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Ashkan در 24/3/1391 | 17:24 گفت:

manzoor az in bazikon kie azizam

soroosh در 23/3/1391 | 22:03 گفت:

فقط قربون دستت هر وقت خواستی کامنت بزاری فارسی بزار تا چش و چار آدم در نیاد
در ضمن معبار تلفظ تو ایران فردوسی پور هست
مطمئن باش چه گفته میشد چه گفته نمیشد پس از چند هفته همه به جیرود میگفتم ژیرو
دقیقا مثل اتفاقی که واسه کوشیلینی، امویا، اسکیلاچی و ... افتاد

علی شهروز در 23/3/1391 | 18:52 گفت:

na ..
bahse ebraze fazl nis ... serfan be khatere ine ke kheilia ghalat migan .. oosooloan zayas adam esme bazikone timesho eshteba bege vagarna doonessane talaffoze doroste ye esm enqad ettefaqe arzeshmandi nis ke be khateresh be khodam eftekhar konam

kama inke ghabltar ha age yadet bashe chan ta az doostan tooye blog hashoon talaffoze doroste esme bazikona ro gozashte boodano esteqbal ham shodo kesi ham nayoomad bege shooma ha vase "ebraze fazl" in posto too blog gozashtin

nemidoonam chera har vakh tasmim migiram bargardam be in site, ba ye ettefaghati movajeh misham ke moteqaedam mikone khabarharo az jaye dg bekhoonam ke ham khodam sangin tar basham ham a'sabam rahattar

soroosh در 23/3/1391 | 18:08 گفت:

علی جان فهمیدیم مصاحبه ی عادل فردوسی پور رو خوندی
یه تلفظ ارزش این همه خود ابراز فضل نداره

علی شهروز در 23/3/1391 | 16:07 گفت:

خیلی شلوغ نکنید ... مدیر مونپلیه توی یه مصاحبه گفته اگه آرسنال بتونه ژیرو ( جیرود هم نیست اسمش ) رو راضی کنه می تونه بخرتش .. حالا خوبه هرسال 2-3 تا بازیکن هستن که ماتوی همین مراحل نمیتونیم بگیریمشون، شمام اصن عادت نمیکنید.

ولی حالا امیدوارم که بیاد

♥Arsenal♥ در 23/3/1391 | 15:18 گفت:

ما به ام ویلا خیلی نیاز داریم

آخه تو پست هافبک وسط کلی مصدوم میدیم همیشه......

رضا توپچی در 23/3/1391 | 13:50 گفت:

بچه ها به این بخش گفتگوی عادل فردوسی پور با روزنامه اعتماد که درباره یورو2012 هست، توجه کنین:

ستاره احتمالي يا پديده اين دوره از مسابقات كيست؟

خيلي سخته كه از كسي بتوانم نام ببرم اما ژيرو بازيكن فرانسه و مون پليه (خودم اضافه کنم:البته دیگه آرسنال)فكر كنم بتواند پديده اين جام شود حتي جو هارت دروازه‌بان انگليس هم مي‌تواند نقش تاثيرگذاري در اين تورنمنت داشته باشد.
اینم آدرس متن کامل:
http://www.asriran.com/fa/news/218351/%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%81%D8%B1%D8%AF%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%DB%8C%D9%88%D8%B1%D9%88-2012

رضا توپچی در 23/3/1391 | 13:50 گفت:

بچه ها به این بخش گفتگوی عادل فردوسی پور با روزنامه اعتماد که درباره یورو2012 هست، توجه کنین:

ستاره احتمالي يا پديده اين دوره از مسابقات كيست؟

خيلي سخته كه از كسي بتوانم نام ببرم اما ژيرو بازيكن فرانسه و مون پليه (خودم اضافه کنم:البته دیگه آرسنال)فكر كنم بتواند پديده اين جام شود حتي جو هارت دروازه‌بان انگليس هم مي‌تواند نقش تاثيرگذاري در اين تورنمنت داشته باشد.
اینم آدرس متن کامل:
http://www.asriran.com/fa/news/218351/%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%81%D8%B1%D8%AF%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%DB%8C%D9%88%D8%B1%D9%88-2012

رضا در 23/3/1391 | 13:11 گفت:

Montpelier coach Rene girad has told french Radio RMC that oliver girud will be at Arsenal soon!
پودولسکی ام ویا و اینم جیرود
تبریک به همه

parsa در 23/3/1391 | 12:57 گفت:

چی بگم.................................

soroosh در 23/3/1391 | 12:41 گفت:

جیرود اگ بیاد خیلی بهتر از لوادونسکی خواهد بود
شک نکنید
*************************************
امویا هم خیلی از افراد نزدیک به باشگاه میگن قراردادش بسته شده و روالی که واسه پودولسکی اتفاق افتاد برای امویا اتفاق میوفته
*************************************
یارمولنکو هم انصافا خوب بود خصوصا نیمه دوم

nima در 23/3/1391 | 11:56 گفت:

پس کووو؟اگه جیرود رو میگی که اینو قبلا هم شنیدیم!

حمید pires در 23/3/1391 | 11:22 گفت:

الیا قرار از یووه جداشه آرسنال دنبالشه .
فکر کنم درمورد ولکات اتفاقاتی داره میفته که دنبال بازیکن وینگیم. @:

masoud mahmudpur در 23/3/1391 | 09:56 گفت:

وقتی سانیا بگه ون پرسی میمونه پس میمونه

ehs در 23/3/1391 | 03:41 گفت:

يارمولنكو عاليه ارسنالم دنبالشه !امشب خيلي خوب نبود ولي واقعا بازيكن با استعداديه
به قول علي ارشدي منچستري ها هم برن بميرن!!

آرمان الهیاری در 23/3/1391 | 01:50 گفت:

یارمولنکو اگه بیاد آرسنال میترکونه
مشکل آرسنال تو این چند سال نداشتن وینگ درست و حسابی هست
والکات که قدرت کنترل توپش خوب نیست؛قدرت بدنی هم نداره
جروینیو هم که خودتون میدونین

رضا توپچی در 23/3/1391 | 01:39 گفت:

استایل بازیش حرف نداره

آرمان الهیاری در 23/3/1391 | 01:32 گفت:

امشب بازی یارمولنکو رو تو تیم ملی اوکراین دیدین؟
خیلی بهتر از والکات و جروینیو هست
به قول خیابانی انصافا خیلی بازیکن خوبیه؛21ساله هم هست؛استیل تر و تمیزی هم داره

آرمان الهیاری در 23/3/1391 | 01:28 گفت:

مهران کاظمی
من قشنگ یادمه؛همه میگفتن فابرگاس می مونه ولی تنها کسی که گفت سسک میره سانیا بود؛
از این بابت مطمئنم

شایان در 23/3/1391 | 01:16 گفت:

....................................

رضا توپچی در 23/3/1391 | 00:57 گفت:

جیرود عالیه
ام ویلا هم ایشالله میاد
ولی یه نکته زمانی که برباتوف به منچستر رفت همه فکر میکردن منچستر بهترین خرید تاریخ رو کرده ولی حالا فقط یه اسم ازش مونده و بس...
تو فکر تیم خودمون باشین چیکار دارین خرید احتمالیه منچستر در آینده بهترین بازیکن جهان میشه یا نه

reza در 23/3/1391 | 00:49 گفت:

مهدی جان خرزو که (ع) نداره

مهران کاظمی در 23/3/1391 | 00:42 گفت:

سانیا قبلاً هم با اطمینان می گفت که فابرگاس تو آرسنال می مونه

hamid saadi در 23/3/1391 | 00:01 گفت:

لوندانوسکی به زودی بهترین مهاجم جهان میشه. و فرگوسن واقعا میدونه کی رو بخره.

مهدی افسرده در 22/3/1391 | 23:49 گفت:

با خرزوع خان به توافق رسیده

سید محمد رضا در 22/3/1391 | 23:49 گفت:

این بازیکن یعنی جیرود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اميرحسين اباذري در 22/3/1391 | 23:35 گفت:

ارسنال با كي به توافق رسيده?