سایت گل دوباره زر زد...؟!!!

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 180,675 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سایت گل دوباره زر زد...؟!!!


بچه ها سایت گل از چراغ سبز نشون دادن ام ویلا به بایرن خبر داد.فقط قصدشون اینه که ما رو خراب کنن .آقایون و خانما همه برین سایت گل با تمام وجودتون به این نویسنده خبر هر چی دلتون میخواد بگین فقط خواهشا نذارین این دروغ ها در مورد تیممون گسترده بشه.برید و بزنین تو دهن سایت گل.من رفتم شما هم بیاین.یا علی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

روح الله نظری در 31/3/1391 | 16:55 گفت:

تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزهااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا .

Hossein Y در 31/3/1391 | 14:41 گفت:

بابا بسته دیگه چرا انقدر مسخره بازی درمیارین....
خود ما هم توی این سایت حرف های زیدی میزنیم....خوبه یکی بیاد اینجا همش بر ضد ما نظر بده؟؟؟؟؟؟

Hossein Y در 31/3/1391 | 14:41 گفت:

بابا بسته دیگه چرا انقدر مسخره بازی درمیارین....
خود ما هم توی این سایت حرف های زیدی میزنیم....خوبه یکی بیاد اینجا همش بر ضد ما نظر بده؟؟؟؟؟؟

علی اسحاقی گرجی در 30/3/1391 | 23:54 گفت:

در حدي نيستن كه برم سايتشون.مزخرفترين سايتيه كه تا حالا ديدم

ehs در 30/3/1391 | 23:12 گفت:

خودت رو چرا اخه ناراحت مي كني!! با حرف اونها كه اتفاقي نمي افته!!گل ه ديگه چه انتظاري داري؟

مهران کاظمی در 30/3/1391 | 21:58 گفت:

این گل فارسی فقط تو کار دروغه، البته خبرای ایرانیش خوبه، من که خبرای ایرانی رو از گل پیگیری می کنم

nima در 30/3/1391 | 21:24 گفت:

همش چرت و پرت بابا!!!کدومش راست بوده که این راست باشه؟!

حمیدرضا در 30/3/1391 | 20:13 گفت:

منم با بیشترتون موافقم بیشتر به خبرای داخلی سایت گل توجه میکنم تا بیرئن کشور. ولی اگه بخواد پاشو ا گیلیمش درازتر کنه خودش میدونه

فرهاد در 30/3/1391 | 19:46 گفت:

اصلا به سایت گل توجهی نکنین نصف خبراش دروغه

میر حسین در 30/3/1391 | 18:01 گفت:

داداش اصلاً از سایت گل فارسی استفاده نکن ... نویسنده هاش یه سری بارسلونایی بی شرفن ...

گل فقط en-us استفاده بشه تا شک و شبهه نباشه

علی ارشدی در 30/3/1391 | 17:38 گفت:

حسین جان داداش شما هم به خدا نری سایت گل و ورزش سه و امثالهم آرامش روان پیدا می کنی

علی ارشدی در 30/3/1391 | 17:37 گفت:

Mostafa@ مدیریت سایت؟

مصطفی کاظمی در 30/3/1391 | 17:31 گفت:

بابا بیخیالش داش،اینا به ما نمیخورن که!
من فکر کنم نزدیک 4،5 ماهه که اصلا سر نزدم به گل،اصلا هم واسم مهم نیست چی مینویسه،به نظر من شمام اگه تحریمشون کنی همه چی حله.(با تشکر-مدیریت سایت)
.

حمید فرازی در 30/3/1391 | 17:06 گفت:

عزیزان بارها تاکید شده اگه خبر موثقی در مورد آرسنال باشه فورا روی سایت گذاشته میشه و همین چند روز پیش مصاحبه ام ویلا در مورد آرسنال گذاشته شد که از آرزوش برای بازی در آرسنال گفته بود.

اون خبر هم به نقل از کانون هواداری بایرن هست که علاوه بر ام ویلا، خاوی مارتینز و فیلیپ ملو هم جزء گزینه هاش هستن.فعلا نمیشه با قاطعیت نظر داد و باید تا بعد از یورو صبر کرد.

محمد جویبار در 30/3/1391 | 16:54 گفت:

باهات موافقم.اینم لینکش:
http://www.goal.com/iran/news/3367/%D9%86%D9%82%D9%84-%D9%88-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA/2012/06/19/3185402/%DA%86%D8%B1%D8%A7%D8%BA-%D8%B3%D8%A8%D8%B2-%D8%A7%D9%85-%D9%88%DB%8C%D9%84%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%86-%D9%85%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%AE

شایان در 30/3/1391 | 16:49 گفت:

توهین نکن!! بالاخره خبر رسانی کرده.. از خودش که حرف در نیاورده!! اگه امویلا با آرسنال قرارداد میبست و اینا همچین چیزی رو مینوشتند.. بله باید گفت که حرف مفته!!

محمد على(اباى) در 30/3/1391 | 16:35 گفت:

گلِ دیگه زر نزنه چی کنه؟