نتایج قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا.گروه D مرگه

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 174,862 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نتایج قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا.گروه D مرگه

پدرم در اومد تا تونستم این تیترو جا بدم.بابا یکم کراکترارو بیشتر کنین.


گروه1:پورتو.دیناموکیف.پاری سن ژرمن.دیناموزاگرب


 گروه2:آرسنال.شالکه.المپیاکو.مون پلیه


گروه3:میلان.زنیت.اندرلخت.مالاگا


 گروه4:رئال.سیتی.آژاکس.دورتموند


 گروه5:چلسی.یووه.شاختار.نوردسیلاند


گروه6:بایرن.والنسیا.لیل.باته بوریسف


 گروه7:بارسا.سلتیک .بنفیکا.اسپارتاک مسکو


گروه8: منچستر.گالاکاسترای. براگا.کلوژتیم این مرحله از جمله آرسنال برای این مرحله واجد شرایط هستند. از سیدبندی که همه مطلع هستین.و طبیعتا تیم های هم کشوری تو یه گروه نمیتونن قرار بگیرن. خوب قوانین این قرعه کشی: 32 تیم حاضر در 4 گلدان(منظور از گلدان همون ظروف شیشه ایی هست که توپ هایی که نام یم ها توی آنهاست درون آنها ریخته خواهد شد) ریخته میشن به طور مساوی.تا از اونجا 8 گروه انخاب بشن.ضریب امتیازات تیم ها بر اساس عملکردشون تو 5 سال اخیر این رقابت هاست.و همین ضریب امتیازات چگونگی تقسیم این تیمهارو تو 4 گلدان مشخص میکنه. همه 8 گروه متشکل از 4 تیم هستن که کشیده میشن یکی در کنار دیگری به عنوان بذر در اون گلدانها.تا تیمهای هر گروه رو مشخص کنن. اگر انتخاب شدن دو تیم از یک کشور دوباره اون قرعه تکرار میشه.اگه دو تیم با شرایط یکسان وجود داشت(مثلا تیمهایی که زمین مشترک دارن مثل میلان و اینتر)بازی هاشون بین 3شنبه و 4 شنبه تقسیم میشه تا مشکلی پیش نیاد. در مورد کشور های با 3 یا 4 نماینده فقط 2 تیمشون میتونن تو یک روز بازی کنن. برای اطمینان تیمهای یک کشور برای بازی در روزهای جداگانه،هر 8 گروه متمایز میشن با رنگ.4گروه اول با رنگ قرمز و 4 گروه دوم با رنگ آبی. هنگامی که یه تیم از یه کشور بره تو گروه قرمزا تیم دیگه اون کشور به طور خوذکار میره تو گروه آبیا(مثلا امسال انگلیس 2 تیم در 4 گروه اول و 2 تیم در 4 گروه دوم داره) بازی های رفت و برگشت و ترتیب بازی ها هم بعد از قرعه کشی مشخص میشه.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

اميرحسين اباذري در 10/6/1391 | 01:26 گفت:

Cesc Fabregas: "It's been a frustration. If I have to leave Barcelona, I will go back to London with Arsenal." Marca

حسین ملازینل در 10/6/1391 | 00:19 گفت:

گروه گروه خیلی خوبیه...
اگرچه نظر شخصی من این بود که یکی از تیمای گردن کلفت مثل یووه یا دورتموند همگروه بشه باهامون...

شایان در 9/6/1391 | 22:58 گفت:

گروه گروه خوبیه،اما به شرط این که مثل پارسال اولی رو از دست ندیم!‏،درباره گروه 4باید بگم قهرمان 4لیگ معتبر تو یک گروه جمع شدند!و صعود آرسنال به عنوان تیم اول ،وحذف ،هر2تیم از گروهDبه سود آرسنال خواهد بود!..کاش تا فرداشب یک بازیکن بخریم.

محمد حسین عبادی در 9/6/1391 | 22:21 گفت:

آره آقا رضا

سید محمد رضا در 9/6/1391 | 22:12 گفت:

اینیستا بهترین بازیکن شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/


این عوضی ها همش حق آرسنال رو میخورنامسال دیگه مطمئن بودم بهترین بازیکن از آرسنال خواهد بود

اما بازم....

مگه ژورو واسه تیم چی کم گذاشته بود؟؟؟؟؟؟؟؟

مهرداد در 9/6/1391 | 21:51 گفت:

گروه ما که خوبه
گروه من سیتی هم که عالیه
نکات مثبتش ایناست
و ممنون به خاطر زحمتی که کشیدی

مختصر و مفید

.

حمید pires در 9/6/1391 | 21:44 گفت:

اگه عملکرد دفاعیمون مثل دو بازی قبل باشه تو مراحل حذفی و جامهای حذفی یک برگ برندس.(استیو بولد کارشو بلده)

علی ارشدی در 9/6/1391 | 21:44 گفت:

رئال سیتی چه بازی ای بشه

بارسلونا هم که باز شانسلونا شد

گروه ما هم خوبه خیلی دوست داشتم به شالکه بخوریم(همون جور که دوست داشتم به میلان بخوریم)

sepehr najafian در 9/6/1391 | 21:37 گفت:

گروه d واقعا مرگه

Keivan در 9/6/1391 | 21:37 گفت:

اینیستا بهترین بازیکن شد...

مهدی افسرده در 9/6/1391 | 21:35 گفت:

دون آندرس

reza در 9/6/1391 | 21:33 گفت:

اینیستا بهترین بازیکن شد ؟؟؟؟

محمد حسینی در 9/6/1391 | 21:31 گفت:

گروه خوبی داریم ایشالا واسه اولی باید تلاش کنیم!به نظرم امکان پذیرِ!حالا میشیم اول می خوریم به رئال

reza در 9/6/1391 | 21:25 گفت:

ببینیم بهترین بازیکن کی میشه

HOSSEIN در 9/6/1391 | 21:24 گفت:

من یه کار مهم برام پیش اومد.متاسفانه دارم میرم.هر کس هر تحلیلی داره بکنه از این قرعه ها.فکر میکنم اول گروه من یو راحته بعدشم گروه ما.

سید محمد رضا در 9/6/1391 | 21:16 گفت:

البته ترتیب لینک ها رو اشتباه زدم ، شرمنده

سید محمد رضا در 9/6/1391 | 21:15 گفت:

http://up.vatandownload.com/images/iqutjdlp8di5gkzzbh3.png


http://up.vatandownload.com/images/b3earbjkvteh31rnfto.png


لینک اول گروه های 1 تا 4
لینک دوم گروه های 5 تا 8

امین در 9/6/1391 | 21:12 گفت:

بقیه رو بگید خو

امین در 9/6/1391 | 21:12 گفت:

بقیه رو بگید خو

امین در 9/6/1391 | 21:12 گفت:

بقیه رو بگید خو

امین در 9/6/1391 | 21:11 گفت:

بقیه رو بگید خو

HOSSEIN در 9/6/1391 | 21:08 گفت:

نوچه لند تو گروه چلسی.گروه ما فراتر از هلو.باته بوریسف توگروه بایرن رفت.
من رفتم برای اصلاح پستم.بای بای

sepehr najafian در 9/6/1391 | 21:08 گفت:

باته پيش بايرن و والنسيا

sepehr najafian در 9/6/1391 | 21:07 گفت:

يوونتوس با چلسي

reza در 9/6/1391 | 21:07 گفت:

چه گروه هلویی شدیما

HOSSEIN در 9/6/1391 | 21:07 گفت:

مون پلیه رفت تو گروه آرسنال کبیر

sepehr najafian در 9/6/1391 | 21:07 گفت:

آرسنال شالکه المپياکو مون پيله

HOSSEIN در 9/6/1391 | 21:07 گفت:

مون پلیه رفت تو گروه آرسنال کبیر

سید محمد رضا در 9/6/1391 | 21:06 گفت:

مونپلیه اومد پیش ما

sepehr najafian در 9/6/1391 | 21:06 گفت:

مون پيله رقيب ما شد.تيم سابق ژيرود

HOSSEIN در 9/6/1391 | 21:06 گفت:

دینامو زاگرب شد هم گروه با پورتو

HOSSEIN در 9/6/1391 | 21:05 گفت:

دینامو زاگرب شد هم گروه با پورتو

HOSSEIN در 9/6/1391 | 21:05 گفت:

سلتیک شد هم گروه با بارسا

sepehr najafian در 9/6/1391 | 21:04 گفت:

سلتيک به همرا اسپارتاک بارسا و بنفيکا

HOSSEIN در 9/6/1391 | 21:04 گفت:

سلتیک شد هم گروه با بارسا

sepehr najafian در 9/6/1391 | 21:03 گفت:

دورتموند سخترين رقيبيه که ممکنه به ما بخوره

sepehr najafian در 9/6/1391 | 21:02 گفت:

گروه دي گروه مرگ.
کاناوارو اومد.کچلم نيس

HOSSEIN در 9/6/1391 | 21:02 گفت:

گروه1:پاری سن ژرمن
گروه2:المپیاکو
گروه3:اندرلخت
گروه4:آژاکس
گروه5:یووه
گروه6:لیل
گروه7:اسپارتاک مسکو
گروه8:گالاکاسترای

سید محمد رضا در 9/6/1391 | 21:01 گفت:

تا اینجا گروه مرگ به عقیده من
رئال ، سیتی ، آژاکس

sepehr najafian در 9/6/1391 | 21:01 گفت:


گالاتاسرای در گروه H به همراه منچستریونایتد و براگا
لیل در گروه F به همراه بایرن و والنسیا
المپیاکوس در گروه B به همراه آرسنال و شالکه
اندرلخت در گروه C به همراه میلان وزنیت
پاریسن ژرمن در گروه A به همراه پورتو و دیناموکیف
آژاکس در گروه D به همراه رئال و سیتی
یوونتوس در گروه E به همراه چلسی و شاختار
اسپارتاک موسکو در گروهG به همراه بارسا و بنفیکا

sepehr najafian در 9/6/1391 | 21:01 گفت:


گالاتاسرای در گروه H به همراه منچستریونایتد و براگا
لیل در گروه F به همراه بایرن و والنسیا
المپیاکوس در گروه B به همراه آرسنال و شالکه
اندرلخت در گروه C به همراه میلان وزنیت
پاریسن ژرمن در گروه A به همراه پورتو و دیناموکیف
آژاکس در گروه D به همراه رئال و سیتی
یوونتوس در گروه E به همراه چلسی و شاختار
اسپارتاک موسکو در گروهG به همراه بارسا و بنفیکا

HOSSEIN در 9/6/1391 | 21:00 گفت:

اسپارتاک مسکو رفت تو گروه بارسا

HOSSEIN در 9/6/1391 | 21:00 گفت:

آژاکس تو گروه رئال یووه تو گروه چلسی

reza در 9/6/1391 | 20:59 گفت:

گروه دی شد گروه مرگ

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:59 گفت:

پی اس جی رفت تو گروه اول

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:58 گفت:

پارسي سن ژرمن پورتو و ديناموکيف

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:57 گفت:

المپياکو مثل پارسال باما

سید محمد رضا در 9/6/1391 | 20:57 گفت:

الپیاکوس هم اومد پبش ما
تا اینجا آرسنال ، شالکه و المپیاکوس

سید محمد رضا در 9/6/1391 | 20:57 گفت:

الپیاکوس هم اومد پبش ما
تا اینجا آرسنال ، شالکه و المپیاکوس

سید محمد رضا در 9/6/1391 | 20:57 گفت:

الپیاکوس هم اومد پبش ما
تا اینجا آرسنال ، شالکه و المپیاکوس

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:57 گفت:

اندرلخت زنيت و ميلان

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:56 گفت:

المپاکو رفت تو گروه آرسنال کبیر

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:55 گفت:

لیل رفت تو گروه بایرن

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:55 گفت:

ليل فرانسه با شاختار و چلسي

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:55 گفت:

ليل فرانسه با شاختار و چلسي

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:54 گفت:

گالاکاسترای رفت تو گروه منچستر

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:54 گفت:

گالاتاساراي با براگا و منچستر

reza در 9/6/1391 | 20:52 گفت:

رودگلیت امده حرف میزنه

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:52 گفت:

گروه1:دیناموکیف
گروه2:شالکه
گروه3:زنیت
گروه4:سیتی
گروه5:شاختار
گروه6:والنسیا
گروه7:بنفیکا
گروه8:براگا

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:52 گفت:


اولین تیم شاختار دونتسک در گروه E به همراه چلسی
دومین تیم والنسیا در گروه F به همراه بایرن
سومین تیم بنفیکا در گروه G به همراه بارسلونا
چهارمین تیم براگا در گروه H به همراه منچستریونایتد
پنجمین تیم شالکه در گروه B به همراه آرسنال
ششمین تیم دیناموکیف در گروه A به همراه پورتو
هفتمین تیم منچستر سیتی در گروه D به همراه رئال مادرید
هشتمین تیم زنیت در گروه C به همراه میلان

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:50 گفت:

چطوره بچه ها؟

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:50 گفت:

زنیت سنت پترزبورگ شد هم گروه میلان

reza در 9/6/1391 | 20:50 گفت:

چی شد رئال و من سیتی دمش گرم

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:50 گفت:

زنيت پيش ميلان

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:49 گفت:

سیتی شد همگروه با رئال

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:49 گفت:

سيتي با رئال مادريد.چه شود

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:49 گفت:

دیناموکیف شد همگروه پورتو تو گروه 1

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:48 گفت:

ببخشيد با پورتو

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:48 گفت:

ديناموکيف هم با ميلان

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:48 گفت:

شالکه04 شد هم گروه آرسنال کبیر تو گروه 2

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:48 گفت:

شالکه اومد ور دل ما

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:47 گفت:

براگای پرتغال شد هم گروه منچستر تو گروه 8

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:47 گفت:

براگا با منچستر

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:46 گفت:

بنفیکا شد همگروه بارسا تو گروه 7

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:46 گفت:

بنفيکا رفت پيش بارسا

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:45 گفت:

والنسیا هم گروه بایرن تو گروه 6 شد

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:45 گفت:

والنسيا پيش بايرن

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:44 گفت:

شاختار رفت تو گروه 5،هم گروه با چلسی

reza در 9/6/1391 | 20:44 گفت:

مراحل بالا دوباره قرعه کشی میشه ای کیو

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:44 گفت:

شاختار پيش چلسي رفت

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:43 گفت:


اولین تیم رئال مادرید بیرون اومد در گروه D
دومین تیم بایرن مونیخ در گروه F
سومین تیم بارسلونا در گروه G
چهارمین تیم پورتو در گروه A
پنجمین تیم آث میلان در گروه C
ششمین تیم چلسی در گروه E
هفتمین تیم منچستر یونایتد در گروه H
هشتمین تیم آرسنال در گروه B

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:43 گفت:

اینم از این امین آقا.بعد از هر مرحله من یه اینطوری میدم.

امین در 9/6/1391 | 20:43 گفت:

اینجور که معلومه مراحله بالاتر اینبار میخوریم به رئال

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:43 گفت:

خوب بریم سراغ تیم های دوم هر گروه.تا اینجا سر گروهها:
گروه 1:پورتو
گروه2:آرسنال کبیر
گروه3:میلان
گروه4:رئال
گروه5:چلسی
گروه6:بایرن
گروه7:بارسا
گروه8:من یو

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:42 گفت:

داداش اول تيماي سبد 1 انتخاب ميشن و هر کدوم به يه گروه ميرن

reza در 9/6/1391 | 20:42 گفت:

واضحه که

امین در 9/6/1391 | 20:40 گفت:

شرافتا دیوونم کردید یکی همه رو یه جا مرتب بگه

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:40 گفت:

آرسنال رفت تو گروه 2

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:39 گفت:

آرسنال هم به تنها گروه باقي مونده يعني B رفت

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:39 گفت:

منچستر يونايتد هم انتخاب شد.مونده آرسنال

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:38 گفت:

چلسی تیم ششم بود و رفت تو گروه 5

امین در 9/6/1391 | 20:38 گفت:

اینا که میگی یعنی چی مرد حسابی؟
قشنگ بگو کی رفت تو گروه کی؟

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:38 گفت:

چلسي هم به E

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:38 گفت:

میلان تیم پنجم بود و شد گروه سوم

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:38 گفت:

ميلان به گروه C رفت

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:37 گفت:

پورتو به گروه A رفت

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:37 گفت:

پورتو تیم چهارمی بود و شد گروه اول

sepehr najafian در 9/6/1391 | 20:36 گفت:

پورتو هم انتخاب شد

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:36 گفت:

بارسا تیم سوم انتخابی بود و شد گروه7

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:35 گفت:

بایرن مونیخ تیم دوم بود که رفت تو گروه ششم

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:34 گفت:

رئال شد گروه 4

reza در 9/6/1391 | 20:34 گفت:

اولیش رئاله

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:34 گفت:

رئال مادرید اولین تیم انتخاب شد.

مهدی افسرده در 9/6/1391 | 20:32 گفت:

این کچله چه قد صحبت می کنه

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:31 گفت:

ظروف شیشه ای برداشتن توپ حاوس اسم تیم ها خودنمایی میکنه.

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:27 گفت:

استیو مک منمن اومد روی سن.

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:26 گفت:

http://www.hahasport.com/v-4/4/32/v-443273.htmlاینم یه لینک از طرف من.
کسی میدونه دیدن کل این مراسم با 128 مخابرات چقدر ترافیک میخاود.خواهشا جواب بدین.

مهدی افسرده در 9/6/1391 | 20:23 گفت:

http://www.stopstream.tv/44/32/443273.html
اینجا ببینین

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:21 گفت:

مراسم شروع شد!

HOSSEIN در 9/6/1391 | 20:11 گفت:

سایت hahasport مراسم رو پخش زنده میکنه.

محمد حسین عبادی در 9/6/1391 | 19:59 گفت:

قرعه كشي ساعت 8:15 شروع ميشه

محمد حسین عبادی در 9/6/1391 | 19:58 گفت:

CNN Turk نشون میده فركانسش هم اينه:
11804
v
24444
5/6

HOSSEIN در 9/6/1391 | 19:54 گفت:

آقایون لطفا کسی دیگه اینطور شوخی ها رو با من نکنه.اگه هم میخواین در این مورد پست بذارین.لا اقل در مورد تحلیل گروهها بذارین تا پستای خوب بچه های دیگه تو history نره

HOSSEIN در 9/6/1391 | 19:50 گفت:

رضاجان میخوای منو عذاب بدی
شوخی کردم اگه دیدم پستت از من بهر بود خودم پستمو پاک میکنم.

reza در 9/6/1391 | 19:12 گفت:

فینال تو ومبلی دوباره !!!! اگر بریسیم به فینال چی میشه !!!

hamidarsenal در 9/6/1391 | 18:16 گفت:

فکر کنم ساعت17:45به وقت سوئیسه که به وقت ایران میشه ساعت20:15

محمد حسینی در 9/6/1391 | 18:14 گفت:

ممنون شب میام نتایجُ میبینم
فقط موناکو کشور نیست؟

رضاشاماخ چوک بندر در 9/6/1391 | 17:52 گفت:

حسین من قرعه کشی رومستقیم ازالجزیره میبینم پس اسم تیمی که توقرعه کشی درمیادمن مستقیم توپستم مینویسم ودرست5ثانیه بعدازقرعه کشی من پستم میادروسایت

HOSSEIN در 9/6/1391 | 17:47 گفت:

اینم از قوانین این قرعه کشی.دیگه چیزی هست که متذکر بشم؟
اگه کمی یا کاستی ای دیدین حتما بگین.امیدوارم موفق باشین.

HOSSEIN در 9/6/1391 | 17:40 گفت:

شایدم کاکا رو میخواد.چون تو اسکای کاکا به آرسنال و تاتی لینک شده بود.

HOSSEIN در 9/6/1391 | 17:40 گفت:

منظور از تاپ ونگر یا ناواسه یا کابایه

Miladarsenal در 9/6/1391 | 17:27 گفت:

جمله جدید ونگر:"I am relaxed. If we find a top, top, top player we will do it. We are working hard,.

خدایا توبه...نکنه منظورش رونالدو یا مسیه...

Miladarsenal در 9/6/1391 | 17:15 گفت:

آرسن ونگر تو کنفرانس مطبوعاتیش گفته: هنوز در بازار فعال هستیم اما بازیکن متوسط نمی خریمW:

سید محمد رضا در 9/6/1391 | 17:10 گفت:

حسین جان من مخلصتم!
همون اولشم من نگفتم مشکل داره که!
تو این چند ساله شانسمون تو این مرحله خوب بوده
مشکل مرحله بعدیه

HOSSEIN در 9/6/1391 | 17:09 گفت:

الآن ترجمش میکنم و میزنم تو پست.ممنون آقا میلاد

Miladarsenal در 9/6/1391 | 17:08 گفت:

اینم لینکش

http://www.arsenal.com/news/news-archive/champions-league-draw-who-could-we-face-

Miladarsenal در 9/6/1391 | 17:05 گفت:

CHAMPIONS LEAGUE DRAW DETAILS

The 32 clubs who feature in the draw are split into four pots of eight based on their UEFA coefficient scores. These are based on performance in European competitions over the last five years.
A total of eight groups of four teams will be drawn with one side from each seeding pot in each group. No side can be drawn against another from the same pot, nor can they play a team from their home country.
Where two sides from the same country have qualified, they will be paired to split their matches between Tuesday and Wednesday, so one club will always play at home on one day and the other will play away on the other day. In the case of countries with three representatives, only two teams have been paired in terms of their fixtures; in the case of countries with four representatives, two pairings have been made.
To ensure sides from the same country play on separate days, the eight groups will be distinguished by colour: Groups A-D will be red and Groups E-H blue. When a paired club is drawn, for example, into one of the red groups, the other paired club - once it has been drawn - will automatically be assigned to one of the four blue groups.
The order of home and away matches will be determined after the draw has taken place

HOSSEIN در 9/6/1391 | 16:45 گفت:

سی میدونه برای یافتن قوانین قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا باید تو چه سایتی رفت.من خود سایت یوفا و گوگلو هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم.اگه میدونین لطف کنین و بگین.زبان متنش فرقی نداره.فقط میخوام این پست علاوه بر مشخصشدن گروه آرسنال.کمی هم به اطلاعات عمومی همه اضافه بشه تا پست من هم پربار باشه

Fazel در 9/6/1391 | 16:34 گفت:

uefa.com

چند ساله من نگاه میکنم زنده قرعه بر میدرن میزنه سایت
اگه خونه بودم خودم بر می داشتم اینو زنده میزدم سات 17.45 به وقت محلی در موناکو

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2013/draws/index.html

این بالای لینکش هست!

موفق باشید

به وقت ما 21.15 احتمالا

مهرداد در 9/6/1391 | 16:22 گفت:

نه
خوشمم اومد که پا پیش گذاشتی

در کل

اميرحسين اباذري در 9/6/1391 | 16:19 گفت:

ntv spor turkey میده.ساعتش چنده؟

حسین ملازینل در 9/6/1391 | 16:17 گفت:

امیدوارم که نه قرعه راحتی بهمون بخوره نه زیادی سخت بشه واسمون...

HOSSEIN در 9/6/1391 | 16:09 گفت:

بگو آقا مهرداد اگه ناراحتین بگین تا پاکش کنم.
من سعی میکنم چگونگی قرعه کشی و مراحلش رو تو همین پست بذارم تا ببینیم چی میشه.

مهرداد در 9/6/1391 | 16:02 گفت:

میخواستم یه چیزی بگم گفتم ناراحت میشی نگفتم

مهرداد در 9/6/1391 | 16:00 گفت:


قصد توهین ندارن ولی اگه میخوای کاری رو انجام بدی باید همه چیزشو بدونی
لازم نیست زنده ببینی تو گوگل که سرچ کنی هم ساعت هست هم شونصد تا سایت که آنلاین نتایجو مینویسن
در ضمن

HOSSEIN در 9/6/1391 | 15:57 گفت:

بچه ها تو اسکای دیدم که شایعه حضور یورنته قوت گرفته.یعنی داره میاد آرسنال؟!!
این خنده بابت کارهایی برعکس آرسناله.روزای اولو ول کرده چسبیده به روزای آخر

HOSSEIN در 9/6/1391 | 15:52 گفت:

ببخشید محمدرضا جان.ازت شدیدا عذر میخوام.اصلاحش کردم تیترو.دیدم بدور از انسانیته.پس همگی ساعت 9 تو اینجا باشینا.ایشالا یه گزارش داغ داشته باشیم البته در صورت امکان.
این 17:45 هم به وقت اروپای مرکزیه که فکر کنم میشه حدود ساعت 9.
در مورد اطلاعاتمم هم بگم واقعا هیچ اطلاعی ندارم ولی منظورم از گزارش:گزارش توسط دوستانی بود که از قرعه کشی چیزهایی میدونن.
دیگه مشکلی میمونه..؟!!!

سید محمد رضا در 9/6/1391 | 15:48 گفت:

ما رو ببین با کی اومدیم 13 بدر!!!!
حسین جان فکر کردم نتایج قرعه کشی رو زدی ، با چه اشتیاقی اومدم تو این پست!
ولی در کل خوشم میاد هیچ اطلاعی از وضعیت قرعه کشی نداری ولی پست دادی
البته از نظر من کار خوبی کردی و اگه بتونی یه جوری قرعه کشی رو ببینی و اسم تیم ها رو به ترتیب بزنی خیلی قشنگ و جذاب میشه
صبح یه چیز هایی در مورد زمان قرعه کشی خوندم ، فکر کنم 17:45 بود البته فکر کنم... یه سرچ بزن تا زمان دقیقش رو متوجه بشی