یه خبر استثنایی

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 175,547 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یه خبر استثنایی
بچه های عزیز این خبر کمی از تلخی شکست امروزمون کم کرد و کمی هم به تلخی اون افزود.

یونی ها دقایقی پیش با شکست در مقابل تاتی هادومین شکستشونو تجربه کردند.
آخیش حال کردم.اما اگه ما میبردیم خیلی خیلی بهتر میشد.
همه خوشحال شدن؟!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهناز پرتوی در 10/7/1391 | 17:47 گفت:

کاش سیتی هم میباخت...

مسلم بیگ‌زاده در 9/7/1391 | 15:57 گفت:

با اينکه طبق سنت ديرينه، هميشه از شکست دشمنان شاد مي‌شيم اما به شرطي که من پيروز باشيم.
فکر کنم قصد شما فقط و فقط خيره و نبايد سرزنش بشين اما بايد قبول داشت که موقعي ما خوشحال مي‌شيم که سرمون بالا باشه، حالا چه با بردن جام و چه با فوتبال پاک و زيبا ...
موفق باشيد

parsa در 9/7/1391 | 14:10 گفت:

ولی دمت گرم
حال کردم

parsa در 9/7/1391 | 14:10 گفت:

من گفتم مسی اومد آرسنال

توپچی جنوب در 9/7/1391 | 14:05 گفت:

من که روحم شاد شد.........

روح الله درویشی در 9/7/1391 | 13:30 گفت:

آره اتفاقا من بازی رو کامل نگاه کردم من هم خیلی کیف کردم اعصاب فرگی خورد شده بود

HAMED toopchi در 9/7/1391 | 11:27 گفت:

جگرم خنك شد

رضا فضلی در 9/7/1391 | 10:06 گفت:

چسبید اساسی

javad در 9/7/1391 | 09:39 گفت:

بععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععله

علی قاسمی در 9/7/1391 | 09:26 گفت:

بازم مرسی

علی قاسمی در 9/7/1391 | 09:26 گفت:

داداش ناراحت نشیا اما این خبرت فقط نصف خط میتونست باشه

hamid saadi در 9/7/1391 | 02:12 گفت:

منم با نظر دوستان موافقم.بهتره روی تیم خودمون متمرکز بشیم تا بقیه تیم ها.
اینکه همش هواسمون به بقیه تیم ها باشه یعنی تیم خودمون رو قبول نداریم و منتظر باخت بقیه هستیم تا جام بیاریم

♥Arsenal♥ در 9/7/1391 | 02:01 گفت:

ما اگه عرضه داشتیم خودمون میبردیم نیازی نیست از باخت مردم خوشحال بشیم........

ما اگه خودمون بازی هامونو ببیرم اونا به اندازه کافی باخت میارن.........

♥Arsenal♥ در 9/7/1391 | 02:00 گفت:

خب حالا چه گیر ما میاد؟؟

شایان در 9/7/1391 | 01:01 گفت:

از خدا میخوام آرسنال لیگ رو بشه۱۵ هم..منتهی یونایتد ۱۶بشه...منچستر یونایتد جزوه۵چیزی هست که ازش متنفرم...۴ تای دیگشو بگم:مزه تلخی لیمو ترش خشک تو خورش‏!‏که میاد زیر دندون...دوم وقتی تو حموم یادستشویی هستم یکی بیاد پشت در،در بزنه بیا بیرون من میخوام برم!اون۲تاشم نمیتونم بگم!آخریش هم یونایتد کثیفه!‏

HOSSEIN در 9/7/1391 | 00:58 گفت:

میخواستم بعد یه مدت طولانی یه پست بذارما.حالا همه بگین اسپمه.برو بابا

sepehr najafian در 8/7/1391 | 23:42 گفت:

اون لذتي که تو باخته منچستره تو برد آرسنال نيس

سید محمد رضا در 8/7/1391 | 23:27 گفت:

حسین جان قصدم توهین نیست ولی داداش به این میگن اسپم!!!!!

محمد حسین عبادی در 8/7/1391 | 23:22 گفت:

داش من كه رو ديوار زده بودمش

mohsen abbasi در 8/7/1391 | 23:19 گفت:

همچین گفتی خبر استثنیی گفتم چی هست

nima در 8/7/1391 | 23:08 گفت:

خب انقدرا هم که نسبت به باختمون خبر استثنایی نبود!اگه ما برده بودیم اختلافمون با چلسی میشد یکی ولی الان هفتا شد!

حمید pires در 8/7/1391 | 22:49 گفت:

بابا منظورم از تیم داوری یونایتده دیگه.

حمید pires در 8/7/1391 | 22:49 گفت:

زوج رونی و ... هم جواب نداد . راستی نیمکت تاتنهام نسبت به سایر تیمای مدعی خیلی ضعیفه ولی ترکیب اصلی خوبی دارن.ممنون حسین آقا

HOSSEIN در 8/7/1391 | 22:48 گفت:

من بازی امروز رو ندیدم چون دانشگاه بودم.ناداوری ای در حق ما شده مگه؟

حمید pires در 8/7/1391 | 22:47 گفت:

بعید میدونم کسی از باخت تیم داوری ناراحت بشه.

Hossein.A در 8/7/1391 | 22:42 گفت:

دمت گرم...

HOSSEIN در 8/7/1391 | 22:42 گفت:

خواهش میکنم.انجام وظیفه بود.من حتی فکرشم نمیکردم که تاتی بتونه تو الدترافورد یونی هارو ببره.

سروش در 8/7/1391 | 22:40 گفت:

کلی خوشحالم کردی.
مرسی...