یه خبری فوق العاده توپ و داغ(خداست این خبر!)

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 175,056 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یه خبری فوق العاده توپ و داغ(خداست این خبر!)

بازیکنی بزرگ در راه آرسناله....تو سایت گل انگلیسی زده ونگر یه بودجه کلفت از باشگاه گرفته تا در پنجره زمستانی خریدی بزرگ داشته باشه.هیلوود تایید کرده که اوضاع باشگاه کمی رو به راه شده و قصد داره که آرسنال تو پنجره زمستانی یه خرید بزرگ تیم داشته باشه.
هیلوود گفته که:"اگه ونگر موافق باشه میتونه از پول استفاده کنه تا در پنجره زمستانی خریدی بزرگ داشته باشه."
اصل خبر من :
گزارش های بسیار زیادی حاکی از اینه که آرسنال فالکائو رو که 26 سالشه رو شدید دنبالشه تا اونو زمستون به اشبورتون بیاره.
تا اینجا تو سایت گل انگبیسی بود.اما من یه چیزی کشف کردم!!!!!!!!!!!1
فک کنم همه خونده باشین که فالکائو خودش گفته روزی در انگلیس بازی خواهم کرد.بنظر من این گفته کمی بر این شایعات جامه واقعیت بپوشونه. به هر حال هیلوود از اوضاع خوب مال باشگاه دم زده.این یعنی پول تو زمستون زیاد داریم اما باید دید که آیا ونگر از مهاجمان خودش تا ژانویه راضی خواهد بود که دیگه مهاجمی نخره یا یه مهاجم تاپ رو از زمستون تو تیم خواهیم دید؟!
اما اگه فالکائو بیاد و ویلشرم برگرده به اوج،آرسنال میشه خدا!کسی مخالف این حرفم هست؟!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

EHSAN در 21/7/1391 | 11:12 گفت:

فالکائو

عليرضا در 19/7/1391 | 19:34 گفت:

هافبك ميخوايم
فكر كن تو بازي با چلسي بجاي ديابي,اسين يا يحيي توره واسه آرسنال بازي ميكردن...

Morteza Bauer در 19/7/1391 | 11:31 گفت:

ولکات رو نگه دارن بسه

HAMED toopchi در 19/7/1391 | 09:26 گفت:

............

davood در 18/7/1391 | 11:34 گفت:

cavani behtare,gotze ham khobe

davood در 18/7/1391 | 11:34 گفت:

cavani behtare,gotze ham khobe

حاکم 26 در 18/7/1391 | 09:30 گفت:

خدا میشه . پ ن پ

محمد كريمي در 17/7/1391 | 20:36 گفت:

اقا اگه اومد من به کل بچه ها شیرینی میدم.
عمرا بیاد.

حامد نوری در 17/7/1391 | 16:43 گفت:

اگه فالكائو بياد ژيرو و جروين كجا بايد برن ؟؟!!

ali در 17/7/1391 | 16:13 گفت:

اخه داداش روحیت خوبه اما این ها همه شایعست اما ما که از خدامونه

javad در 17/7/1391 | 16:08 گفت:

من که فکر نمیکنم ولی خدا از دهنت بشنوه

سروش در 17/7/1391 | 15:53 گفت:

هه هه هه ... کلی خندیدم

nima در 17/7/1391 | 15:13 گفت:

جالب بود...

parsa در 17/7/1391 | 15:06 گفت:

این بشر فوق العادس
ولی احتماش یک درصده
90درصد میره چلسی

hamid saadi در 17/7/1391 | 14:54 گفت:

والکات رو هم رد کنیم بره
برادر من ما ردش کنیم بره!!!!!
بهتره بگی توی حفظش ضعیف عمل کردیم.. یه ضرب المثل برای این حالت وجود. داره.
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده.
ما نمیتونیم نگرش داریم اونوقت شما میگی ردش کنیم.
محمد حسین عبادی موافقم. گوتزه واقعا عالیه و البته قیمتش هم زیاد بالا نیست. البته فعلا.اگه دست دست کنن دیگران هم کشفش میکنن و قیمت میره بالا و با خساست آقایون دیگه پریده.
البته من عاشق بازیه لاندونوسکی هستم. باور کنید به زودی بهترین مهاجم دنیا میشه

Novin در 17/7/1391 | 14:42 گفت:

تیمی که میخاد قهرمان شه باید خرج کنه.به قول پیروانی واسه قهرمان شدن حتما تیم باید ستاره داشته باشه ولی ستاره داشتن قهرمانی رو تضمین نمیکنه.

محمد حسین عبادی در 17/7/1391 | 14:23 گفت:

ما تو خريد امويلا زاييديم حالا ميخواي فالكائو كه قيمتش سر به آسمون ميزنه رو بخريم حالا اگه خواستيم يه سورپرايز داشته باشيم به نظرم بهترين گزينه گوتزه هس واقعا اين بشر يه چيزييه

reza در 17/7/1391 | 13:00 گفت:

به احتمال 60% این بازیکنو میخریم در آینده میگم احتمالش بیشتره یا کمتر
خوده فالکائو دوست داره تو یه تیم خوب و سازماندهی شده بیاد نه تیمای تازه به دوران رسیده ای مثه چلسی و سیتی!!!
من که خیلی دوس دارم بیاد هر چی خدا بخواد.......

نیما در 17/7/1391 | 11:44 گفت:

انقدر واسه تیم خرج نکردن که ما هم به قیمتهای بالا عکس عمل بد نشون میدیم...,تو این سالها به هر بهونه ای ستاره هامونو فروختن ما فقط حرص خوردیم.
گور بابای سهام دارای باشگاهو جیبشونم کرده بذار خرج کنن پدرسوخته ها,فقط اینبارو شما نگران جیب آقازاده ها نباشین

علی قاسمی در 17/7/1391 | 11:24 گفت:

فالکائو 70 تا قیمت گذاری شده و به نظر من 45 تا بیشتر نمیارزه و ارسنال به هیچ عنوان بالای 30 تا خرج نمیکنه و به نظر من اصلا بازیکن نمیخریم و شاید والکات رو هم رد کنیم بره

توپچی جنوب در 17/7/1391 | 11:09 گفت:

خدا رو چه دیدی شاید اومد .
این ونگر یه وقت هایی یه کار هایی میکنه که ادم شاخ در میاره ولی احتمالش خیلی ضعیفه........

ArSeNaL در 17/7/1391 | 09:56 گفت:

به نظر من همون امویلا رو بخرن از همه بهتره چون تو اون پست کسیو نداریم

hamid saadi در 17/7/1391 | 08:55 گفت:

ببخشید اما احمقانه تر از این خبر نبود بزاری.
اولا سایت گل که نیازی به تعریف نداره که چغدر اخبارش چرت هستن دوما این هیلوود احمق 4 ساله همین حرفو میزنه و 4 ساله بچه ها عینا همین خبرو تو سایت میزارن و فکر کنم همه میدونن ما تو این 4 سال چندتا خرید بزرگ داشتیم !!!!!
سومیش فالکئو.....
فالکائو به عقیده من سر از چلسی در میاره.چون آبراموویچ دنبالشه و فکر کنم بر خلاف مدیران ما مدیر چلسی کسی رو که بخواد میخره
واما خود فالکائو چرا باید بیاد آرسنال. بیایین باور کنیم بازی توی آرسنال بیشتر از همه برای ما هوادارا جذابه و بازیکنهای جوون تا نامو نشانی برای خودشون دست و پا کنن. فالکائو که خودش معروف هست

سجاد عطابخش در 17/7/1391 | 02:09 گفت:

Falcao?arsenal?va3 khande khob bod,fekre falcao be 100 kilometriye zehneton resid 2r bezanin az ye taraf dg berin,ma bayad dar arezoye didane falcao to arsenal bashim,arsenal dar janviye kharidi nakhahad dasht,albate man dost daram ye hafbak defai bekharan vali az onjayi k vengero mishnasam baede dadash!!

mohsen abbasi در 17/7/1391 | 00:59 گفت:

پسر بودجه خارالغاده کلا 10 چوق میشه قیمته فالکائو 70 تاست فالکائو یا میره رئال یا السیتی ما هنر کنیم بتونیم یه مهاجم 20 ساله بگیریم بزرگش کنیم یه فصل بازی کنه بعد به بهونه جام بره

HOSSEIN در 17/7/1391 | 00:54 گفت:

"خودتونو جر بدید. ارسنال تیم محبوبیه. حتی بدون جام."
اینا یکی کامنت گذاشته بود.خدائیش خیلی حال کردم.همه تشویقش کرده بودند.
شما هم هر وقت یه منچستری نفهم و خرصفت سخن از 8 تایی و اینا آورد اینو بگین خودشو جر هم بده چیزی نمیتونه دیگه بگه.
(ببخشید ربطی به پست نداشتا.)

ramin kazemi در 17/7/1391 | 00:43 گفت:

امکان نداره چون قیمت فالکائو بالای 40 میل یوروست.و ارسنال همچین پولی خرج یه بازیکن نمیکنه! 2-مشکل ارسنال کمبود بازیکن با کلاس جهانی توی پست ابو دیابیه ارسنال باید به فکر هافبک باشه.احتمالا فالکائو میره چلسی!

آرمان الهیاری در 17/7/1391 | 00:38 گفت:

چه هم تو همی راه انداختم
این روزا حواس پرتی سرویسم کرده

آرمان الهیاری در 17/7/1391 | 00:36 گفت:

تا وقتی آبراموویچ و شیخ منصور هستن اصلا به فالکائو فکر نکنید
پیشنهاد چلسی به فالکائو وحشتناکه
از اون طرف هم باشگاه اتلتیکو هم فالکائو رو میده به باشگاهی ک پول بیشتری میده؛نه آرسنال که سر 1پوند هم حاضره قید بازیکن رو بزنه

HOSSEIN در 16/7/1391 | 23:57 گفت:

من میگم تا آخرین روز نقل و انتقالات زمستانی دغ مرگمون میکنه اما ساعت 22:59 به وقت لندن با ما قرارداد میبنده.ببینین کی گفتم.

amin در 16/7/1391 | 23:55 گفت:

فالکائو مهاجمیه که از بازی هاش تو تیم فعلیش به راحتی میشه فهمید که بازیکنیه که خیلی راحت می تونه با تیم هماهنگ شه و خییییییییلی حرفه ای گل میزنه من امید دارم

Keivan در 16/7/1391 | 23:55 گفت:

فالکائو...

Keivan در 16/7/1391 | 23:54 گفت:

بعید میدونم بخریمش...اگه هم این اتفاق بیفته که نمیفته باید منتظر رفتن چندتا از بازیکنای خوبمون باشیم تا بالانس مالی برقرار بشه...فاکائو بیاد آرسنال...ابدا...

HOSSEIN در 16/7/1391 | 23:46 گفت:

لیورپول!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شایان در 16/7/1391 | 23:42 گفت:

آرسنال؟؟ فالکائو؟؟...البته میشه گفت بایک بالانس مالی وفروش چندبازیکن ذخیره+مقداری پول..امکان پذیره اما ونگر این کاره نیس!احتمالا بره لیورپول!‏

شایان در 16/7/1391 | 23:41 گفت:

آرسنال؟؟ فالکائو؟؟...البته میشه گفت بایک بالانس مالی وفروش چندبازیکن ذخیره+مقداری پول..امکان پذیره اما ونگر این کاره نیس!احتمالا بره لیورپول!‏

شایان در 16/7/1391 | 23:37 گفت:

آرسنال؟؟ فالکائو؟؟...البته میشه گفت بایک بالانس مالی وفروش چندبازیکن ذخیره+مقداری پول..امکان پذیره اما ونگر این کاره نیس!‏

محمد اصغری در 16/7/1391 | 23:36 گفت:

عمرا

HOSSEIN در 16/7/1391 | 23:34 گفت:

بابا فقط 1 درصد این احتمال رو بدین که میاد.مسی که نیست که نشه ببیاریمش.فالکائوس.مگه چقدر شاخه!
احتمالا 3تا بازیکن باید بدیم تا اونو بگیریم!
اما من در اخرین جاهایه دلم یه کورسوی امیدی میبینم!
شما رو نمیدونم!

مهدی افسرده در 16/7/1391 | 23:26 گفت:

دروغ 13

morteza در 16/7/1391 | 23:25 گفت:

اگه می خوان بخرن باید گوتزه رو بگیرن

masoud mahmudpur در 16/7/1391 | 23:19 گفت:

نه.اصلا یه درصد هم امکان نداره

ناصر در 16/7/1391 | 23:04 گفت:

راست میگی ولی مشکل اینجاست که هنوز ونگر رو نشناختی!!!!
دوستان از الان خوتون رو برای فروش ولکات و نخریدن هیچ بازیکنی آماده کنید.

HOSSEIN در 16/7/1391 | 22:37 گفت:

اینم لینک خبر،بخونین ببینی من راست میگم یا دروغ:
"http://www.goal.com/en-gb/news/2896/premier-league/2012/10/07/3431461/wenger-sets-eyes-on-january-spend-following-strong-financial"

HOSSEIN در 16/7/1391 | 22:35 گفت:

مطمن باشین اگه هم خالی بندی باشه من خال نبستم الآن لینکم میذارم که باورتون بشه.
منم خودم گفتم که اگه بیاد از تعجب شاخ و از خوشحالی بال در میارم.

farhad bj در 16/7/1391 | 22:15 گفت:

ba 35ta .kolan har bazikoni ke arsenal dast ro0sh mizare 4030 pishnahd mide behesh

علی آقاشاهی در 16/7/1391 | 22:15 گفت:

اصلا به مهاجم نیاز نداریم واقعا مهاجم آوردن با پول زیاد الان حماقت محضه
الان جنس تیممون خدایی خیلی جوره
تنها چیزی که به نظر من تو تیم کم داریم یک هاف بک دفاعیه کاملا تخصصیه ( اونم برای بعضی از بازی ها مثل بازی مقابل بارسا یا پاریسن ژرمن یا درتموند) که ونگر به این مسئله اصلا اعتقاد نداره

Good luck

soroosh در 16/7/1391 | 22:11 گفت:

خالی بندیه
من یکی عمرا باورم نمیشه

سید محمد رضا در 16/7/1391 | 22:05 گفت:

اصلا نميتونم به آرسنالي شدن فالكائو فكر كنم!!!!

HOSSEIN در 16/7/1391 | 21:46 گفت:

http://www.goal.com/en-gb/rumours/last/24
برین یه سری بزنین ببنین دروغ نمیگما.
انگار بحث جدیه.خدایا یعنی میشه؟!!یعنی من هم شاخ در میارم هم بال اگه فالکائو بیاد آرسنال!!!!

HOSSEIN در 16/7/1391 | 21:43 گفت:

اکثرا تو کامنت های این خبر تو سایت گل به چشم تمسخر به آمدن فالکائو به آرسنال نگاه کرده اند.و خیلی ها اینو رویایی برای ونگر دونسته اند.
خدا خفشون کنه.اگه بیاد آرسنال همشون یه جاشون میسوزه.اما کجا؟!!مسئله اینه!