هر انچه بر ما گذشته و میگذرد(فصل1)

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 174,863 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هر انچه بر ما گذشته و میگذرد(فصل1)

سعی دارم(در معلوم نیست چند فصل)یه برسی کاملی روی اتفاقات و صحبتای پیشکسوتا و رئیس بکنم از اول فصل تا حالا و ایشالا در آخر به یه نتیجه خوب برسیم...
از من حرکت از شما همراهی....
(تذکر: کم و کاستی ها را ببخشید.)بسم الله الرحمن الرحیم

فصل اول:صحبت ها و حال و هوای هوادارا

قسمت اول:صحبت های رئیس بعد از بازیها و و در مورد برخی چیزهای مهم.
تو این قسمت ببرسی میکنم یه سری گفته های ونگر رو بعد از بازیها البته
یه سری از بازیهای لیگ قهرمانان را هم بولد صحبت کرده که من کاری به اونا ندارم.
توی این صحبت ها یه سری حرف های ضد و نقیض از ونگر هست که داخل پرانتز اشاره میشه.

صحبتهای ونگر بعد از بازیها (البته بجز پیش فصلها):

اولین بازی فصل---آرسنالvsساندرلند(0-0 میزبانی آرسنال):اولین بازی فصل.همه نگاه ها به ونگر و خرید های جدید.شایعات زیاد در اطراف تیم.نا امیدی از رفتن او و سانگ.سوالی اساسی:آیا کسی مثل او که به تیم دشمن رفته خواهد شد؟!

خلاصه:از نظر فیزیکی
مشکلی نداشتیم اما ما فاقد هوشیاری و تسلط در محوطه جریمه حریف بودیم.
بازیکنان جدید تفاوت زیادی ایجاد میکنند(خدائیش اینو راست گفت.سانتی امسال خارق العاده بود ژیرو هم که تازه راه افتاده)فرمول ما در مورد استفاده از سه مهاجم
کار نکرد و به خوبی تعادل نداشتیم.
در مورد رفتن ستاره ها من معتقدم پتانسیل مالی عظیم باشگاههای دیگر باعث ایجاد تفاوت میشود.(یععنی ما که چهارمین تیم ثروتمند جهانیم توان مالی نداشتیم؟!!!)
من هرگز منکر نمیشوم که ما یک بازیکن با کلاس جهانی را از دست دادیم
که جایگزینی آن بسیار دشوار(بهتر بود میگفتی غیر ممکن) است.

دومین بازی---آرسنالvsاستوک سیتی(0-0 میهمانی آرسنال):خلا او بیشتر حس میشود.آرسنال ناتوان در گلزنی.امید بخشی ونگر


خلاصه:عملکرد یکدستی داشتیم.
گل ها بالاخره می آیند.
بازیکنان جدید نیاز به زمان دارند.
در یک سوم پایانی این دیدار فاقد مقدار کمی بنزین در باک
خود بودیم.(هه هه هه)
استوک چیزی برای گفتن نداشت.

سومین بازی---آرسنالvsلیورپول(2-0 میهمانی آرسنال):اوضاع آرام میشود.حیرت همه از 3 کلین شیت.گلها آمدند.تماشاگرها خوشحال از خریدها.نیم نگاهی به جام پس از 7 سال.عصبانیت هوادارا بدلیل درخشیدن او در تیم دشمن و حسرت از دست دادنش

خلاصه:از کیفیت بازی تیمم راضی هستم.
پس
از بازی این احساس را داریم که
توانایی های زیادی در تیم وجود دارد و باید روی آن کار کنیم.(شتر در خواب بیند پنبه دانه).
مرگباری پولدی و جا افتادن سریع سانتی.

چهارمین بازی---آرسنال-ساوتمپتون(6-1 میزبانی توپچی ها):اقتدار آرسنال.تعجب هوادارا.امیدها قوت میگیرند.سوال روز:آیا امسال کابوس تمام میشود؟!

خلاصه:همه صحبتها در مورد انرژی مثبت در تیم و د مورد بازیهای آینده بود و چیز قابل ذکری این مصاحبه نداشت.

اولین بازی چمپیونزلیگ---آرسنالvsمونپولیه(2-1میهمانی آرسنال):ادامه روند رو به رشد.پیروزی در خارج از خانه هوادار ها امید را لمس میکنند...
 خلاصه:بدلیل محرومیت ونگر بولد مصاحبه کرد...

پنجمین بازی فصل---آرسنالvsسیتی(1-1میهمانی آرسنال):اولین آزمون مهم تیم جدید ونگر.تساوی در زمین سیتی نوپا و قدرتمند.رضایت هوادار ها از این نتیجه آرسنال نیم نگاهی به صدر دارد.
خلاصه:این مصاحبه را در سایت نیافتم.

اولین بازی در اتحادیه---آرسنالvsکاونتری(6-1میزبانی آرسنال)بردی قابل پیش بینی اما نه با این نتیجه.هوادارها در فضا سیر میکنند.مقایسه آرسنال این سال با آرسنال اوایل فصل قبل اونها رو خیلی بیشتر خوشحال و امیدوار کرده.

خلاصه:بدلیل راحت بودن این بازی از گذاشتن مصاحبه معذورم.

 ششمین بازی فصل---آرسنالvsچلسی(2-1میزبانی آرسنال):توقف بیجا!ترمز دستی کشیده میشود.هواداران بخود می آیند.اولین شکست آنهم در خانه در دبی لندن.شروع نوسانات آرسنال.بهتر بگم شروع بدبختی ها!!!
 خلاصه:این بازیم مصاحبش نبود!!!

دومین بازی لیگ قهرمانان---آرسنالvsالمپیاکو(3-1میزبانی آرسنال):دومین برد.امیدها برمیگردند.اما هیچ کس از آینده شوم این تیم در این فصل با خبر نیست.

خلاصه نداشت!!!

هفتمین بازی لیگ---آرسنالvsوستهم(3-1میهمانی آرسنال)تبدیل شکست به پیروزی ای شیرین اوج گیری ظاهری مجدد آرسنال.ونگر اولین بار از امیدش برای جام میگوید.طلسم شکنی ژیرو در لیگ.
خلاصه:تمجید از سانتی و ژیرو
ضعف فیزیکی آرسنال در نیمه دوم.تعریف فوق العده اغراق آمیز از کارول.
اكنون هفت بازی انجام داده ايم و باور تيم اين است كه ما شانسی برای موفقيت
داريم. البته اكنون نياز داريم كه هفته به هفته به اين روند ادامه دهيم(ای کاش ادامه داده میشد.)
تعریف از زحمات بولد(چند دیقه پیش خبر اختلافشون منتشر شد =)) )

هشتمین بازی لیگ---آرسنالvsنوریچ(1-0میهمانی آرسنال):نوسانی دوباره.شکستی دیگر این بار در خارج از خانه.ضعف عجیب آرسنال در انجام دادان یه فوتبال زیبا.ثانیه شماری ها برای بازگشت جکی.
خلاصه:تمجید از دفاع نوریچ.
اذعان به در جریان نبودن تیم در این بازی

خوب نصف بازی ها رو برسی کردیم با اوضاع هواداران و صحبت های رئیس.قبول دارم خیلی جذاب نبود ولی پایان خوبی خواهد داشت.از نظر خودم این فصل قسمت آخرش از همش بهتره).
کجای این پست رو بیشتر پسندیدین؟!(اگه نظری انتقادی در مورد این قسمت دارین بگین تا در قسمت ها و فصول بعدی اعمال بشه.)

اگه هم باب میلتون واقع نشد بگین تا اصلا دیگه ادامه ندم.

در کل نظر خیلی مهمه.
ببخشید که یکم طولانی شد آخه لازم بود.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حاکم 26 در 27/9/1391 | 11:14 گفت:

خب داداش پستت کم کم داره میره آرشیو ... حالا وقتش رسیده که فصل دوم رو بری تو کارش ! کارت عالیه...

farzam در 24/9/1391 | 00:44 گفت:

پست جذابی بود آفرین
ضعف آرسنال در انجام بازی زیبا نکته خیلی مهمی بود که واقعا به چشم میاد

ehsan zoola در 24/9/1391 | 00:25 گفت:

پستت عالی بود توپچی ... حتما ادامه بده

چقد اول فصل خوب بودیم شاید منیو و سیتی خیلی خیلی خوب بودن ک اول فصل نرفتیم صدر

محمد مهدی در 23/9/1391 | 23:35 گفت:

afarin. like. edame bede

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1391 | 21:40 گفت:

خبرجدید:سزارسامپایو وسیلویان ویلتوردوافنبرگ وجیوانی البروآلدایردرراه آرسنال

آرمان الهیاری در 23/9/1391 | 21:30 گفت:

ای ول؛
عجب پستی بود
ادامه بده؛حداقل با بچه های سایت دور هم میخندیم
همه ی مصاحبه های ونگر 1طرف؛ این بنزین نداشتن تو باک هم 1طرف

حمید pires در 23/9/1391 | 20:03 گفت:

مرسی حسین جون.
اگه نتایج رو نگاه کنیم تیم اول فصل یک ریتم خوب داشت پیدا میکرد اما چرا این ریتم پاره شد؟ عقل ناقصم میگه بخشیش بخاطر عدم استفاده از بازیکنای نیمکتنشین و سکو نشینه که یا از اوج فاصله گرفتن یا فرصتی به اونا داده نشده تیم داره وابستگی شدیدی به ولکات پیدا میکنه نباید بهتربن بازیکنمون ولکات باشه باید از این دست بازیکنا تو نیمکت باشه . باید ترکیبی داشته باشیم تا تو کل فصل بدرد بخوره یک جا تیم میلنگه سریع یک بازیکن دیگه جبران کنه . یک بخش دیگه اون میتونه مصاحبه بد موقع بعضی ازاسطوره های باشگاه باشه که به اتحاد و یکدستی هوادارای تیم ضربه زد و کمی تیم به حاشیه برد.گرچه کلیشه ای شده اما تو بعضی از این بازی هایی که باختیم بدشانسی هم اوردیم و تو بعضیش حقمون برد نبوده.
خدا کنه (اگه واقعا شدنیه)فقط بازیکنای تاریخ مصرف گذشته با بازیکنای با کیفیتی جایگزین بشن تا تیم قدرتمندی داشته باشیم نه بهترین ترکیب 11 نفره خوب.

amir در 23/9/1391 | 19:46 گفت:

like ادامه بده طی هفته های آینده