هرآنچه برماگذشته ومیگذرد-قسمت2-مصاحبه ونگر اضافه ش

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 174,923 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هرآنچه برماگذشته ومیگذرد-قسمت2-مصاحبه ونگر اضافه ش

میدونم خیلی زیاده اما اگه مصاحبه های ونگر رو فاکتور بگیرین خیلیم نیست.
پست قبلی ای که گذاشتم تا بازی هشتم یعنی آرسنال نوریچ جلو اومدیم.حالا ادامه بازی های فصل تا آخرین بازیمون یعنی سوانسی:

سومین
بازی در لیگ قهرمانان---آرسنالvsشالکه(2-0میزبانی آرسنال):شکست غیر قابل
انتظار آن هم در خانه.هواداران از بابت صدرنشینی نگران شده.دومی در
گروه.انتظار برای مابقی بازی ها.
مصاحبه ونگر:وجود نداشت.
 نهمین بازی لیگ---آرسنالvsکویینز پارک
رنجرز(1-0میزبانی آرسنال):همچنان نوسان پس از شکست از نوریچ با اون بازی
وحشتناکی که از آرسنال سرزد این برد دوباره مرهم شد.شرایط نا مساعد.تازیدن
منچستر و دوری آرسنال از صدر

مصاحبه ونگر:
"از نتیجه بسیار خوشحالم.این تیم QPR کیفیت دارد و من بعید می دانم در انتها[جدول] بمانند.(خخخخخخخخخ).کمی خوش شانس بودیم.در مجموع ما در برابر یک تیم خوب یک بازی جدی و سخت انجام دادیم.ویلشر هنوز در سرعت و ریتم بازی کاملا آماده نیست اما در مجموع آنچه او ارائه کرد در سبک خودش بود.همچنین فکر می کنم اعتماد به نفس تیم کمی از دست رفته بود و گاهی اوقات بازیکنان با تجربه و با کیفیت می توانند کمی آن را بر گردانند."


دومین بازی در اتحادیه---آرسنالvsردینگ(4-4
در وقت معمول و در وقت های اضافی 7-5 میهمانی آرسنال):یک پیروزی بیاد
ماندنی.یک بازگشت استثنایی بازگشتی که خیلی ها آن را شکوهمندانه ترین
بازگشت تاریخ میدونستن.امیدها در اتحادیه بیشتر میشود بخصوص با برخورد
آرسنال با بردفورد تیمی کاملا ناآشنا که همه از بردش مطمئن بودند.خلاصه
آرسنال داشت بازمیگشت.

مصاحبه ونگر: "از یک فاجعه حداقل در برخی زمینه ها به سرفرازی رسیدیم.هنوز امید داشتیم.من می دانم از دست دادن بازی ای که 4-0 جلو بوده اید چه حسی دارد.آنها باید به خاطر عملکردشان اعتبار دریافت کنند و خیلی احساس نا امیدی نکنند.(خخخخخخخخخخ).من همواره این امید را داشتیم که می توانیم به بازی برگردیم.فقط برای هوادارانمان ناراحت بودم. زیرا زمانی که 2-0 عقب اتفادیم آنها پشت تیم ماندند ، بازی 3-0 شد باز هم پشت تیم ماندند ، بازی 4-0 شد باز هم پشت تیم ماندند. می خواهم امشب به آنها اعتبار بدهم.(oh my god). یکی از افتخارآمیز ترین لحظات من در این باشگاه نبود"
دهمین بازی لیگ---آرسنالvsمنچستریونایتد(2-1میهمانی آرسنال)نوسانی دیگر.شکستی دیگر.شکستی قابل پیش
بینی.همه آن روزها از شکست آرسنال در این بازی مطمئن بودند.اینبار شکستی
خفیف در الدترافورد.شانس فراوان در آنجا.بازی افتضاح آرسنال.بازی تمرین
مانند منچستری ها.زرهای مفت آقای گزارش گر!

مصاحبه ونگر:"من ناامید هستم زیرا توپ را برای مدت زیادی در اختیار داشتیم اما در یک سوم نهایی زمین خودمان.آنها شانس های بیشتری خلق کردند و شایسته این پیروزی بودند.احساس می شد که کمی اسیر توهمات بودیم.در مورد گلزنی ون پرسی صادقه بگویم که آن به هیچ وجه مرا نمی رنجاند."
چهارمین بازی لیگ
قهرمانان---آرسنالvsشالکه(2-2میهمانی آرسنال):فرصت خوبی از دست رفت.2گل در
نیمه اول را در نیمه دوم خورد و بازی مساوی شد.امید ها برای صدر نشینی
کمرنگ تر بخصوص اینکه آرسنال در زمین المپاکو هم بازی داشت.دنبال کردن تیم
های اول سایر گروه ها.

مصاحبه ونگر:"احساس میکنم به طور کلی بازی خوبی انجام دادیم.احساس میکنم واکنش خوبی به بازی شنبه برابر منچستر نشان دادیم و شما احساس میکنید تیم بهتر شده است.فکر میکنم در یک ماه آینده اگر به روند پیشرفتمان ادامه دهیم ما در موقعیت مورد نظر خواهیم بود.(جون عمت که رسیدیم!!!)"
یازدهمین بازی لیگ---آرسنالvsفولام(3-3میزبانی
آرسنال):ادامه ناکامی ها و نوسانات،یک تساوی نفسگیر و پر هیاهو.اولین بازی
دژاگه برای فولام.فاصله با صدر زیاد و زیادتر میشود.

مصاحبه ونگر:"دلسرد کننده بود زیرا فرصت هایی داشتیم تا برنده بازی شویم. در نیمه ی دوم هر چه در توانمان بود انجام دادیم و من باید به بازیکنانم اعتبار بدهم زیرا در 3 بازی گذشته از لحاظ فزیکی شگفت انگیز بوده اند.نکته ی مثبت این است که اکنون می توانیم گل بزنیم و البته نکته ی منفی هم این است که در خانه 3 گل خوردیم و با فرصت هایی که به حریف دادیم عملکردمان چندان تاریخی نبود.دفاع دیوانه وار در کار نبود.درباره ی اینکه آیا تیمتان دچار عدم اعتماد به نفس شده است؟...نه گمان نمی کنم.درباره ی تعطیلی به دلیل بازی های ملی؟...چیزی که می توانم انجام دهم این است که دعا کنم همه بازیکنان سالم برگردند."
دوازدهمین بازی
لیگ---آرسنالvsتاتنهام(5-2میزبانی آرسنال):یک برد تاریخی دیگر.تکرار عینی
نتیجه سال قبل.تحقیر مرغ ها در امارات.البته با شانس اخراج آدبایور.مرهمیت
این برد بر همه فراز و نشیب های قبلی.

مصاحبه ونگر:"تاتنهام شروع خوبی داشت،ما کمی عصبی بودیم.نقطه عطف آرسنال با اخراج آدبایور شکل گرفت.ما در خطوطمان با کیفیت بودیم و بسیار سریع توپ را به حرکت در آوردیم و موقعیت ایجاد کردیم.در مورد ادعای ویلاس بواس در رابطه با تسلط بر بازی؟...اگر تیم حریف از ابتدا تا انتهای بازی،آن را در کنترل داشته باشد و سپس ما با نتیجه 5-2 پیروز بازی باشیم،آنوقت برای من این زیاد مهم نیست."
پنجمین بازی لیگ
قهرمانان---آرسنالvsمونپلیه(2-0میزبانی آرسنال):یک برد شیرین بخصوص با گل
جکی بعد از 14 ماه مصدومیت.قطعی شدن صعود اما همچنان تکلیف صدر نشینی معلوم
نیست.همه چیز برای صدر نشینی به روز آخر کشیده شد
مصاحبه ونگر:"راضی هستیم.در نیمه دوم بهتر شدیم ، توپ را سریع تر به چرخش در آوردیم و فرارهای زهردار تری انجام دادیم.گر شما به برخی گروه ها نگاه کنید نمی دانید که بهتر است در گروهتان اول شوید یا دوم. اما به لحاظ آماری هنوز بهتر است که اول شوید زیرا اگر شما صدرنشین گروه شوید احساس می کنید که کار خود را بهتر انجام داده اید.سیزده سال پیاپی است که به مرحله حذفی صعود می کنیم. از این بابت احساس غرور می کنم نه به این خاطر که این مساله دلربا و مورد پسند ترین چیز است بلکه به این دلیل که دشوارترین کار است که در سطح ما چنین ثباتی داشته باشید. این یک اعتبار برای باشگاه است زیرا انجام این کار به آن اندازه ای که آسان به نظر می رسد نیست. اگر شما کل اروپا را بررسی کنید ، تیم های زیادی نیستند که چنین کاری کرده باشند.(خدائیش اینو شدید موافقم)"
سیزدهمین بازی
لیگ---آرسنالvsاستون ویلا(0-0میهمانی آرسنال):باز هم فراز و نشیب.این بار
تساوی.درحالیکه تیم خوب بازی نکرد.از دست دادن امتیازهای حساس.آرسنال حتی
صدر را نمیتواند ببیند.
مصاحبه ونگر:"ما در یک سوم جلوی زمین برش لازم را نداشتیم.ما دو بازی سخت داشتیم، هر تیمی که به اینجا می آید نمی تواند برنده بازی شود، وقتی پس از بازی در لیگ قهرمانان یک بازی خارج از خانه داشته باشید ممکن است در آن بازی مساوی کنید، این می تواند اتفاق بیفتند، ما می توانستیم این بازی را ببریم و همچنین می توانستیم بازی را ببازیم، شما همچنین باید به استون ویلا هم احترام بگذارید.در مورد نگرانی راجع به اختلاف 10 امتیازی با صدر جدول؟..چرا باید عصبی و نگران شویم؟(ما هدفمون قرار گرفتن در 4 تیمه اوله)."
چهاردهمین بازی لیگ---آرسنالvsاورتون(1-1میهمانی
آرسنال):تساوی لعنتی ای دیگر.اینبار در گودیسون پارک.اما  اینبار اکثرا
راضی بودند چرا که انجا ورزشگاه خطرناکیست ماوی هم در آنجا نیک است.اصلا
کسی نمیدانست آرسنال کجای جدول است(شوخی).آرسنال در نهایت انحطاط بود

مصاحبه ونگر:"یک بازی شدیدا فیزیکی و درگیرانه بود.افسوس گلی را که دریافت کردیم می خوریم اما در مجموع اعتقاد دارم که تساوی 1-1 منصفانه بود.ما 14 بازی در لیگ برتر انجام داده ایم که 8 بازی در خارج از خانه بوده است اگر در خانه خوب بازی کنیم این شانس را داریم که به رقابت ها باز گردیم.ما یک تیم جدید را ساختیم.ما روحیه لازم را داریم. به طور کلی وقتی شما روحیه لازم را دارید ، شانسی برای بهتر شدن دارید و ما باید اکنون آن را نشان دهیم. باید با ثبات عمل کنیم.(امروز گفت ثبات نداریم.خودشم اعتراف کرد)"
پانزدهمین
بازی لیگ---آرسنالvsسوانسی(2-0میزبانی آرسنال):شکستی غیر منتظره از پدیده
لیگ برتر آن هم در امارات.همه از بدترین شروع آرسنال تا هفته 15 در دوران
ونگر سخن میگفتند آرسنال تا دهمی(البته فک کنم)هم پایین آمد.اختلاف با صدر
جدول وحشتناک بود.همه از لیگ 2012-2013 نامید شدند.

مصاحبه ونگر:"نه خلاق بودیم و نه سر حال. سوانسی خلاق تر و سر حال تر از ما بود.ما به خاطر باختن در بازی که در حال حاضر نباید بازنده آن می شدیم خطا کار هستیم.در مورد هو شدن تیم در پایان بازی؟...پاسخ من این است که می توانم این واکنش را درک کنم.(پس چرا کاری نمیکنی؟!) به نظر می رسد که در خارج از خانه کاملا با ثبات هستیم و نتایج مثبت هستند. اما در خانه از شروع فصل تا کنون عملکرد خوبی را که از ما انتظار می رود نداشته ایم. این همان موردی است که باید راه حل آن را پیدا کنیم.در خارج از خانه من خیلی نگران نیستم. در خانه طوری بازی می کنیم که انگار ترمز دستی را بالا کشیده ایم و روان کار نمی کنیم. ممکن است که این یک مساله روانی باشد."
آخرین بازی گروهی
لیگ قهرمانان---آرسنالvsالمپیاکو(2-1میهمانی آرسنال):شکستی دیگر.عملکرد
آرسنال مثل تابع سینوس شده.بهترین موقعیت برای صدر نشینی با توجه به تساوی
شالکه.فرستادن تیم دوم به زمین توسط ونگر.دومی آرسنال.هول و ولا در دل
آرسنالی ها که به چه تیمی میخورند.همه از بارسا یاد میکردند.

مصاحبه ونگر:"در نیمه دوم به لحاظ فیزیکی افت کردیم زیرا بسیاری از بازیکنان برای مدتها در این سطح بازی نکرده بودند بنابراین نمی توانستیم از شانس هایمان برای زدن گل دوم بهره ببریم.در قرعه کشی به یک هدیه کریسمس نیاز داریم!باید خودمان را در لیگ برتر به یک فرم بی عیب باز گردانیم."
شانزدهمین
بازی لیگ---آرسنالvsوستبروم(2-0میزبانی آرسنال):یه پیروزی در روزی که آرسنال
خوب بازی کرد.همچنان بحث قرعه کشی لیگ قهرمانان ادامه داشت.

مصاحبه ونگر:"احساس میکنم بازی خوبی انجام دادیم.دروازه را بسته نگه داشتیم و این نشان
دهنده روحیه عالی ما است که بسیاری از مردم بعد از آخرین بازی ما آن را زیر
سوال برده بودند .این همه کاری بود که ما میتوانستیم انجام دهیم،کارمان را
خوب انجام دادیم.در مورد پنالتی بر روی کازورلا؟...اگر این صحنه پنالتی
نبود من متاسفم.(چه شخصیتی.خاک به سر فرگی ویبره)"

سومین بازی
در اتحادیه---آرسنالvsبردفورد(1-1در وقت قانون و اضافه و پیروزی برد فورد در
ضربات پنالتی):این شکست اوج بود.اوج برای خیلی چیزها.اوج حقارت برای
آرسنال کبیر.اوج انتقادات از ونگر و آرسنال.اوج خشم هواداران.دست به
پلاکارد شدن لندنیها.همه از رفتن یا ماندن ونگر میگفتند.آرسنال در این بازی
با تیمی تقریبا کامل به میدان رفته بود و همین بر شدت انتقادات
افزود.آرسنال شدیدا در حاشیه رفته بود.حتی ممکن بود پنالتی آخرین دقایق
بردفوردی ها گل شود و آرسنال در وقت قانونی ببازد.خلاصه همه خشمگین بودند.

مصاحبه ونگر:"نا امید کننده است اما به بردفورد تبریک می گویم. آنها به خوبی دفاع کردند و بازی را قدرتمندانه تر از ما آغاز کردند. در نیمه دوم وقت های اضافه همه چیز برای ما بود اما نتوانستیم از موقعیت هایمان بهره ببریم. آنها بسیار خوب دفاع کردند.مساله نا امید کننده این است که اساساً بیش از یک ساعت را با پنج مهاجم بازی کردیم و نمی توانستیم گلزنی کنیم.می دانم که مردم خواهند گفت "در مقابل یک تیم لیگ دو بازی کردید" اما بازی حذفی همین است. در فوتبال اگر شما همه توان خود را بگذارید شانسی دارید. آنها امشب این کار را کردند و ما خودمان را با عقب افتادن 1-0 از حریف در موقعیت متفاوتی قرار دادیم.در مورد اینکه این شکست فصل را تحت تاثیر قرار می دهد؟...تاثیری که آن روی فصل می گذارد این است که روی بازی بعدی تمرکز کنیم. ورزش همین است. بازی بعدی را برنده شوید و روی آن تمرکز کنید.(خسته نشی رئیس یه وقت؟!!!)"
هفدهمین
بازی لیگ---آرسنالvsردینگ(5-2میهمانی آرسنال):همه چیز تحت الشعاع باخت در
اتحادیه بود.اما آرسنال با یه بازی ونگربال عالی بازی زیبایی کرد و مزدش را
هم با 5 گل دریافت کرد.همچنان هواداران عصبانی بودند چون خیلی راحت
میتونستند تیمشان را در فینال اتحادیه هم ببینند.اما نشد که نشد

مصاحبه ونگر:"هدفمان پیروزی بود و بازی را به طریقی متقاعد کننده برنده شدیم. شما تنها می تواند یک پاسخ دهید و آن درون زمین است. موفقیت شما در گرو کیفیت بازی شماست.در مورد بحران بودن وضعیت آرسنال؟...بستگی دارد که شما به چه چیز بحران بگویید. اگر اینکه توسط همه سلاخی شوید و مورد شماتت قرار بگیرید را بحران می دانید ، باید بگویم که ما در یک سوپر بحران به سر می بردیم.(!!!)نمی خواهم شکایت کنم زیرا در حرفه ما باید به لحاظ ذهنی قوی باشید.رکورد ما در 16 ساله گذشته هنوز هم در تمام تورنمنت های حذفی در مقایسه با هر تیمی بهترین است. واضح است که ما از اتفاقی که افتاد راضی نبودیم و بسیار سرخورده بودیم. فقط یک واکنش برای نشان دادن وجود دارد - در بازی بعدی خود خوب بازی کنید."
هجدهمین
بازی لیگ---آرسنالvsویگان(1-0میهمانی آرسنال):یک برد بی نهایت سخت در برابر
ویگان.ولی بالاخره برد بود.در جدول کمی آرسنال تکان خورد کمی به حضور در 4
تای بالایی امیدوار  شد.صدر که هیچی!

مصاحبه ونگر:"این یک بازی کاملا متفاوت بود آنها به ما اجازه ندادند بازی خودمان را به اجرا در بیاوریم و خیلی خوب هم این کار را کردند به ویژه در میانه ی میدان. تسلطی که برابر ردینگ در حمله داشتیم را در این بازی نداشتیم.خارج از خانه رکورد ما خیلی خوب است از ابتدای فصل تا کنون فقط در دو بازی باخته ایم، منچستر یونایتد و نورویچ. اکنون در بخش مهمی از فصل قرار داریم.وقتی تیم روی غلطک افتاده شما ترجیح میدهید به همان روند ادامه دهید و بازی کنید."
نوزدهمین بازی لیگ---آرسنالvsوستهام(به علت اعتصاب مترویی ها لغو شد.بازی در امارات قرار بود برگزار شود)
مصاحبه ونگر:...........
بیستمین
بازی لیگ---آرسنالvsنیوکاسل(7-3میزبانی آرسنال):یک برد شیرین.در بازی ای فوق
العاده زیبا در برابر تیم شدیدا سخت کوش و صدالبته خسته از بازی سنگینش در
برابر من یو.هتریک ولکات گلهای زیبای ژیرو در مدت کم حضورش و در کل بازی
ناب از توپچی ها بخصوص در نیمه دوم.آرسنال بسیار به مکان چهارم نزدیک شده
بود.به طوری که اگر وستهام رو میبرد به این خواسته میرسید.

مصاحبه ونگر:"برنده شدن مهم ترین چیز است. نمی توانید در همه بازی ها با نتیجه 7-3 پیروز شوید. گاهی اوقات تیمتان باید بتواند 1-0 برنده شود. من از نتیجه ای که مقابل ویگان کسب کردیم کاملا رضایت داشتم؛ زیرا احساس کردم مقابل تیم خوبی بازی کردیم، تلاش زیادی کردیم و از نظر دفاعی کاملا مستحکم بودیم.دیدار مقابل نیوکاسل یک بازی کاملا متفاوت بود.تیم های لیگ برتر از نظر کیفیت فنی پیشرفت کرده اند. متوقف کردن آن ها از بازی کردن سخت تر شده است. یک تیم شاید کم تر برای متوقف کردن سایر تیم ها از بازی کردن ساخته شده باشد.همیشه گفته ام [ به این تیم] اطمینان دارم؛ زیرا احساس می کنم تیم متمرکز است، روحیه خوبی دارد و متحد است. به مرور در حال نشان دادن این مساله هستیم. هنوز چندین کار برای انجام دادن داریم."
بیست و یکمین
بازی لیگ---آرسنالvsساوتمپتون(1-1میهمانی آرسنال):روند پیروزی های آرسنال در
لیگ قطع شد.با یک مساوی ای که به سختی آن هم با گل بخود تیم حریف بدست
آمد.مرغ های روی اوج آمده همینطور فرت و فرت بردند تا جایی که حال آگر
آرسنال بازی عقب مانده اش را در برابر وستهم را هم که ببرد با اختلاف 2
امتیاز نسبت به تیم چهارم تیم پنجم جدول خواهد شد.

مصاحبه ونگر:"با توجه به عملکردمان فکر نمی کنم که استحاق بیشتر از این را داشتیم. امروز دو امتیاز از دست دادیم. این ناامید کننده و دلسرد کننده است زیرا موقعیت های زیادی خلق نکردیم.ما فاقد عزم ، زیرکی و سرعت لازم بودیم ، چیزهایی که معمولاً داریم ولی امشب فاقد آن بودیم.شاید به این خیال بودیم که در مقابل نیوکاسل هفت گل زدیم پس امروز نیز هفت گل خواهیم زد. امروز یک بازی سخت مقابل ساوتمپتونی بسیار با انگیزه بود اما من فکر کردم که مشکل ما بیشتر روانی بود تا فیزیکی. ما خود را به طور معمول و خوب آماده کرده بودیم."
اولین بازی در
حذفی---آرسنالvsسوانسی(2-2):مساوی جذاب در ورزشگاه سوانسی.10 دقیقه پایانی پر
هیجان.بازی به امارات کشیده شد برنده با برایتون بازی خواهد داشت تیمی که
آن چنان قوی نیست اما از آرسنال در صورت صعود نمیتوان انتظار برد در برابر
این تیم را داشت(شوخی)این تساوی باعث شد آرسنال وسطای هفته بعد بعد از بازی
در برابر من سیتی با سوانسی بازی کند و با خستگی بیشتری نسبت به چلسی به
استمفورد بریج برود.

مصاحبه ونگر:"باید بازی را برنده می شدیم. احساس کردم در نیمه اول کمی یکنواخت و راکد بازی کردیم ، و به همان اندازه نیمه دوم بازی باز تر شد.ما کیفیت و شخصیت خود را نشان دادیم"
واااااااااااای چقدر زیاد بود مردم.
یا علی به امید موفقیت توپچی ها
 در مورد این قسمت کسی نظری نداره؟!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 22/10/1391 | 13:34 گفت:

خیلی عالی بود شخصا می خواستم همه ی مصاحبه های ونگر رو آرشیو کنم اما شما این کار رو کردین. شاید اینجوری خیلی ها با چهره ی اصلی ونگر آشنا بشن. اصولا حافظه ی ما آدم ها حرف هایی که به ضررمون باشه رو نگه نمیداره و این تجمیع مباحث خیلی به یادآوری اون ها کمک می کنه.

masoud mahmudpur در 21/10/1391 | 21:41 گفت:

دمت گرم.خیلی زحمت کشیدی

T.Vermaelen در 21/10/1391 | 20:57 گفت:

برادفوردهم(چغرتر ار سوانسی) 3-1 آستون ویلا
چلسی 0 - 2 سوانسی(خیلی چغره)

...................................
واقعا دفاعی بازی میکنن تیما انگلیسی

فرزین سلامي در 21/10/1391 | 20:55 گفت:

ممنون.تجديد خاطره (بعضي جاهاش كابوس) شد
آره اگه زحمتي نيست مصاحبه ها رو بذار

هادی در 21/10/1391 | 20:51 گفت:

مير محمد:
يه جك بگم حال كنين
يه توپچيه ميره پيشگو: كه ما كي جام مياريم؟
پيشگو: والا من بيشتر از صد سال رو نميتونم پيشگويي كنم.
....................................................................................
امیر محمد جالب بود
عزیز ولی قول می دهم با اینکه زیاد از ونگر و سران باشگاه انتقاد می کنم دلم روشنه حداکثر تا سال آینده 1 جام توپول می یاریم. هرچند آرسنال اگه یکم مدیران بی لیاقتش دست تو جیبشون می کردن و انعطاف پذیر ی داشتن در برابر سیاست های پولی باشگاه با مربی مثل ونگر سالی 1 جام حتما می آوردن.

امير محمد در 21/10/1391 | 20:27 گفت:

يه جك بگم حال كنين
يه توپچيه ميره پيشگو: كه ما كي جام مياريم؟
پيشگو: والا من بيشتر از صد سال رو نميتونم پيشگويي كنم.

آرمان الهیاری در 21/10/1391 | 19:55 گفت:

عالی بود
آره بابا؛طنز تیم ونگره؛حتما اضافه کن

masoud mahmudpur در 21/10/1391 | 19:47 گفت:

مرسی.اره مصاحبه ی ونگر رو اضافه کن بخندیم

amir در 21/10/1391 | 19:22 گفت:

عالی بود دادا
اره اضافه کن