خبر جنجالی

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 174,817 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خبر جنجالی

آیا ونگر خواهد رفت؟!!دقایقی پیش پیش برخی از خبر گزاری ها از پیشنهاد 30 میلیون یورویی پی اس جی به آرسنن خبر دادند و گفتند که قرار است انجلوتی جایگزین او در امارات شود.
باید دید ونگر نسبت به این موضوع چه واکنشی میدهد؟آیا او حاضر است با تیم پی اس جی کار کند؟!!
آیا میتواند سکان ان تیم را مثل اینجا بدست بگیرد؟!
بنظر شما میرود؟!!
نظر خودم:نه!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد يزداني در 3/11/1391 | 08:44 گفت:

سلام به همه طرفداران بی غل غش آرسنال.من فکر کنم آرسنال به یه چالش بزرگ تو مربی گری نیاز داره.هر کسی وقتی تو جایگاهش احساس آرامش بیش از حد داشته باشه از همونجا به اون سازمان یا باشگاه ضربه میزنه واسه همین میگم ونگر چون از جایگاه خودش مطمئن هستش براش نتیجه گرفتن یا نگرفتن به اندازه مربیای دیگه اهمیت نداره.منظورم این نیست که اصلا اهمیت نداره ولی حدو اندازش به اندازه مورینیو یا امسال اون نیست البته فرگوسن رو یک استثنا در نظر بگیریم.
الان مربی چلسی رو ببینید چطور داره خودشو میکشه تا به آبرامویچ ثابت کنه مناسب چلسی هستش!!
ونگر خودشو به کی میخواد الان ثابت کنه؟اون برا خیلیا خودشو ثابت کرد ولی الان دیگه داره نون همون دورانو میخوره پس بهتره یه اولتیماتومی بهش داده بشه.البته اصلا از این انجلوتی بی کله خوشم نمیاد مخصوصا از وقتی که ریوالدو دوست داشتنی رو خراب کرد دیگه حالم از بهم میخوره.
اگه قراره ونگر بره یکی باید بیاد در حدواندازه های ونگر.

javad در 3/11/1391 | 08:26 گفت:

عمرررررررررااااااااااااا

مهران کاظمی در 2/11/1391 | 23:51 گفت:

در حال حاضر نه رفتن ونگر خوبه و نه به خصوص اومدن آنجلوتی، من خودم طرفدار رفتن ونگر هستم ولی آخر فصل اونم در صورت اومدن مربی بزرگی مثل مورینیو یا گواردیولا نه یکی مثل آنجلوتی، یه تار گندیده ونگر خودمون می ارزه به صدتا آنجلوتی

amir در 2/11/1391 | 22:44 گفت:

اواتارت منو کشته

نیما در 2/11/1391 | 22:03 گفت:

omidvaram azin ganda be teame mahbubam nazanan

HAMED toopchi در 2/11/1391 | 21:32 گفت:

آنجلوتي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قلط كرده

توپچی جنوب در 2/11/1391 | 21:21 گفت:

Javabsh sade ast ta gharar dad dare na.
Baadesh ham noch

توپچی جنوب در 2/11/1391 | 21:21 گفت:

Javabsh sade ast ta gharar dad dare na.
Baadesh ham noch

محمد مهدی در 2/11/1391 | 19:26 گفت:

دوسته عزیز هر خبری هست که نباید بلاگ بشه. تازه محمد رضا هم گفته بود. این خبر را روی دیوار بزار یا همین پایین کامنت کن.

سید محمد رضا در 2/11/1391 | 18:54 گفت:

این از دیروز صبحه...

میثم محمودی در 2/11/1391 | 17:44 گفت:

این نمیره فقط خودمو میخواد که بیرونش کنم http://arsenal.ir/images/smile/11.gif

nima در 2/11/1391 | 17:02 گفت:

آنجلوتی که فاجعه س،ونگر با همین سیاست نخریدن بازیکن بهتر از آنچلوتی!!!!!!!
به نظر من که تا آخر قرار داداش 100%میمونه ولی اگه تا اونموقع موفق نشه اوضاع همینجوری ادامه پیدا کنه از تیم جدا شه!!!!!

حسین در 2/11/1391 | 16:25 گفت:

اونا ارزش ونگر رو می دونن ولی بعضی از طرفدارا قدرشو نمیدونن
خوبه انجلوتی بیاد بعد قدر ونگر رو میدونین

مهدی افسرده در 2/11/1391 | 16:03 گفت:

فرهاد پسرم چیزی زدی
آخه این کامنتت چه ربطی به اینجا داشت

masoud mahmudpur در 2/11/1391 | 16:03 گفت:

امکان نداره

ahmad behrozi در 2/11/1391 | 16:02 گفت:

از خبر پيشنهاد آرسنال به كاسياس هم مسخره تره
امكان نداره

مهدی افسرده در 2/11/1391 | 16:02 گفت:

فرهاد پسرم چیزی زدی
آخه این کامنتت چه ربطی به اینجا داشت

jafar در 2/11/1391 | 16:02 گفت:

آنجلوتی نهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

جنازه ونگر از این بهتره

jafar در 2/11/1391 | 16:00 گفت:

راميرس، هافبک چلسي، پس از پيروزي 2-1 تيمش مقابل آرسنال، تاييد کرد که پيش از گل اول، روي فرانسيس کوکلين، بازيکن حريف، خطا کرده است
او در پايان بازي به اسکاي اسپورت گفت:" بله، صحنه قبل از گل اول خطا بود. اما اين پيروزي اهميتي زيادي براي ما دارد.ما در سه ديدار آخر تنها يک پيروزي کسب کرديم؛ يک بار شکست خورديم و يک بار هم به تساوي رسيديم.؛ به همين خاطر پيروزي در اين ديدار براي ما اهميت زيادي داشت."

tofigh در 2/11/1391 | 15:59 گفت:

اگه قراره ونگر بره اصلا خوشم نمیاد این انجلوتی احمق که متخصص خراب کردن بازیکنه بیاد آرسنال..

فرهاد در 2/11/1391 | 15:54 گفت:

هم سانیا گوه هستش و هم جنکینسون......هیچوقت بازی های افتضاحه جنکینسون توی اوایل فصل رو فراموش نکنین...پای چپ و راست خودش رو هم بلد نبود....اوج خرایکاریش هم بازی با سوانسی بود که بعد از اون بازی هم ونگر نفرین و لعنتش کرده و یه دقیقه هم بهش بازی نداده......... به حال تیمی که دفاع راست هایی مانند سانیا و جنکینسون داره باید زار زار گریه کرد

Arian در 2/11/1391 | 15:52 گفت:

omran bere

reza در 2/11/1391 | 15:49 گفت:

همین الان خبرشون خوندم امد بپستم که دیدم گذاشتیش :دی
من خودم رو ونگر انتقاد زیاد دارم ولی اصلا دوست ندارم ببینم وقتی باشگاه مشکلای مالی بر طرف شده ونگر نباشه . مثل وقتی که رابین شروع به گل زنی کرد فابرگاش نبود و وقتی به جای فابرگاس سانتی امد رابین نیست . همیشه یه جا میلنگه ولی اینبار خیلی خطر ناکه حسین

پويان در 2/11/1391 | 15:46 گفت:

arsen bere naabud mishim
bayad qeyde hame chiyo zad
arsene hich jaa nemire mage ink feshare havadaraye namak nashnas khastash kone o kaare rahato entekjab kone o bere ye teame por setare
vali bazam migam wenger vafadare o be qarardadesh mote'ahed