یه متن بی نظیر..؟!بدت اومدهرچی میخوای بگو

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 175,588 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یه متن بی نظیر..؟!بدت اومدهرچی میخوای بگو

شاید زیاد باشه اما اول کمی از اونو بخون بعد در مورد خوندن یا نخوندنش تصمیم بگیردرود و سپاس خدمت  دوستان باصفای آرسنال دوست و آریاییان غیور و شکیبایم.

حرفی خطاب به خودم حرف اضافی نزن متن به اندازه کافی بلند هست تو دیگه بیشترش نکن.بذار مطلبو بچه ها منتظرن.
این متنی که پیش روی شماست رو من از جایی خوندم(دقیقا یادم نیست کجا)البته اینطوری نبود که الآن هست.اصل قضیه یه همچین چیزی بود.من فقط کمی چون قدیمی بود آپدیتش کردم.در مجموع شد اینی که الآن پیش روی شماست.فقط امیدوارم لذت ببرین و نظرم در مورد متن فراموش نکنین.

اینم متن:

نوشتن در سايت آرسنالي ها حال و هوائي ديگر دارد . يك جور احساس خودماني  و راحت بودن . مي داني كه حرفهايت فهميده مي شود و همه با هم يك هدف دارند و اين لذت خوب و غير قابل وصفي دارد .قصد تعريف و يا زياده گويي ندارم اما خيلي خوشحالم كه در اين سايت مي نويسم . شورها ،دلشوره ها  ،تعصب ها ، اعتراض ها ، اشك ها ، لبخندها  و مسلما" زيباترين شعر هر وجود انساني  يعني آرزوها "
همه جاي سايت آكنده از اين مفاهيم بود.امیدورام دوباره هم بشود. اينجا همه جور احساساتي وجود دارد ،عصبانيت ، ناراحتي ،دلتنگي ،دلخوري ،خوشحالي ، شوق ، ... و چه بگويم ...در یک کلمه عشق .
  اين عشق زبان مشترك همه هواداران است عشق به آرسنال . فارغ از هر نتيجه اي ، بردي ، باختي ، نقل و انتقالاتي . با اين ديدگاه تمام مفاهيم لذت بخش مي شود ،تمام جنگ  و دعواها و انتقادات لذتي ديگر پيدا مي كند و همه چيز شوري ديگر مي يابد . ديگر همه هم عقيده هستيم كه اصل و اساس آرسنال است و با اين جهان بيني ( البته فقط در حوزه فوتبال عرض مي نمايم ) ديگر جايي براي چيز ديگري وجود ندارد .
اما بعد ...
سالهایی هست که هوادار آرسنال هستم-پاراگراف بعدی مال همون متنه خوندم زیبا بود اضافه میکنم-
""به خوبي به خاطر دارم كه در اواسط دهه هشتاد ميلادي آرسنال دو بازيكن بزرگ آن روزگار خود را فروخت  ( و چقدر اين داستان مشابه جريان فعلي فابرگاس و نصري بود ) و همه را در بهت و حيرت فرو برد يكي ليام برادي به يونتوس و ديگري فرانك استاپلتون به من يونايتد .اگر بخواهم قصد مقايسه آنان را با بازيكنان امروزي داشته باشم تا مطلب بيشتر براي هواداران ملموس گردد مي توانم بگويم كه جك ويلشر چنانچه همين روند را دامه دهد و به طور مستمر بهبود كيفيت يابد ، نهايتا" در سقف توانائيهايش  مبدل به ليام برادي ديگري مي گردد و فرانك استاپلتون هم يك فوروارد خوب و شش دانگ و گلزن اول تيم آرسنال بود و  استيل بازي اش تقريبا" شبيه فان نيستل روي بود ( التبه فان نيستل رويي  كه در اوج باشد ) . ، من از شدت ناراحتي تا مدت ها در بهت و حيرت و ناراحتي بوده  ( مي دانم كه باور مي كنيد چون همگي شور آرسنال را در سر داريد )  و كار به حدي رسيده بود كه ساير دوستانم به من تسلي مي دادند  . آرسنال در ان سالها بسیار ضعیف شد و تقریبا" دیگر در کورس قهرمانی نبود . واقعیتش را بخواهید همان چند تا حضور در فینال های جام حذفی هم از دست رفت . خوب ولی من و خیلی های دیگر آرسنالی ماندیم و آرسنال هم ماند . برای هواداران جوانتر مثال هاي ديگر  فراوانند ( آنري – ويرا- پتي – اورمارس – سليوا- پيرس و... )  .
براي من داستان فابرگاس و نصری ديگر به پايان رسيده و اخبار مربوط به آنان  را هم ديگر دنبال نمي كنم ( اينكه حالا خوش هستند يا پشيمان و يا ... برایم اهمیتی ندارد ,ديگر همه چيز تمام شده است ) اما مهم ترین مسئله این است آرسنال مي ماند و خواهد ماند .""
 دوستان عزيزم به اين نكته هميشه توجه داشته باشيد  كه نگهداشتن ستاره ها در يك تيم هميشه كاري دشوار بوده و هر چه رو به جلو ميرويم اين  مهم سخت تر و دشوار تر مي گردد . آن نسلي از فوتباليست ها كه 12 و يا 13 و يا حتي 14و15و16 سال در يك تيم مي ماندند كه ديگر وجود ندارند فكر مي كنم آخرين آن در آرسنال ديويد اولري با قريب به 18 سال بازيگري در آرسنال بود ( البته بازيكنان بسيار وفادار ديگري هم با سابقه بيش از 13 و 14 سال هم داريم ) و از بازيكنان امروزي شايد يكي از آخرين بازماندگان آن نسل رايان كيگز و يا جيمي كاراگر باشد . بهر حال روزگار  آن نسل وفادار به باشگاه و باشگاه محور و يا بهتر بگويم هوادار محور تقريبا" به پايان رسيده و هر چه رو به جلو ميرويم اين تعداد كم و كمتر مي گردند .
نمي توانم به هواداران توصيه كرده و بخواهم كه ناراحت نباشند  كه اين ناراحتي عين و خود عشق است و بسيار احترام برانگيز اما اين توصيه را دارم كه  به آرسنال فكر كنيد و نه به بازيكن و مربی.
 به احترام تمامی حسرت و آه هواداران و ناراحتی آنها از جایم برمی خیزم , اشک هایشان را می بوسم که این خود عشق به آرسنال است و ما عاشق آرسنال .
آرسنال در بازی نقل و انتقالات بازنده است و در آن تردیدی وجود ندارد , آرسنال با رفتن فابرگاس و نصری ضعیف شد همچنین با رفتن فن پرسی.در این هم تردیدی وجود ندارد . نمی توانم و یا چگونه بگویم؟راستش نمی خواهم باور کنم که آرسن ونگر در قبال این نقل و انتقالات واکنشی نشان نمی دهد . فقط حسرت؟! صادقانه بگویم عدم واکنش آرسنال در این برهه ها یعنی تضعیف تیم و از دست رفتن امیدهای قهرمانی . چون حقیقتا" همه باور داریم که تیم آرسنال در موقعیتی نیست که با ازدست رفتن ستاره هایش باز هم در کورس بماند ."
با خودم کلنجار میروم , یک جوری بی حوصلگی ,انگار منتظر چیزی ,خبری هستم . به درستی احساس خودم را نمی فهمم . صبر می کنم ,صبر می کنم . آیا آرسن ونگر واکنش نشان می دهد ؟ آیا تاریخ تکرار شده است ؟
آیا آرسنال بر می خیزد ؟

امیدوارم لذت برده باشین.نظر فراموش نشه

 یزدان نگاهبانتان باشد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حاکم 26 در 10/11/1391 | 01:27 گفت:

very good

farzam در 9/11/1391 | 23:32 گفت:

حسین جان الکی نیست که رشتیه!کارش درسته

masoud mahmudpur در 9/11/1391 | 14:59 گفت:

مرسی.عالی بود.ایشاالله تاریخ دوباره تکرارشه

HOSSEIN در 9/11/1391 | 14:07 گفت:

فرزام:قربون دست و پنجت
حسین جان معلومه زیاد عماد قویدل گوش دادیا!
---------------------
ممنون فرزام جان.اما من همیشه از رپ بدم میومد فقط یاس و tm رو میپسندم.تو فیسبوک لینک یه آهنگ به نام راننده تاکسی بود از عماد قویدل منم که نمیدونیستم یارو رپره دان کردم گذاشتم گوش دادم خیلی باحال میخوند حال کردم.سوز جالبی داشت صداش.واقعا همه حرفاش حقیقت محض بود.

farzam در 9/11/1391 | 13:38 گفت:

قربون دست و پنجت
حسین جان معلومه زیاد عماد قویدل گوش دادیا!

tofigh در 9/11/1391 | 12:37 گفت:

سلام هم عین حقیقته.هم زیبا وقشنگ بود مرسی ممنون...ولی نصری احمق گفته بود که هر روز که میگذره خوشحالتر میشم که از آرسنال جدا شدم...چقد حال میکنم وقتی بازیش نمیدن یا ذخیره میاد تو..تقصیر ونگر بود که آدمش کرد..

tofigh در 9/11/1391 | 12:37 گفت:

سلام هم عین حقیقته.هم زیبا وقشنگ بود مرسی ممنون...ولی نصری احمق گفته بود که هر روز که میگذره خوشحالتر میشم که از آرسنال جدا شدم...چقد حال میکنم وقتی بازیش نمیدن یا ذخیره میاد تو..تقصیر ونگر بود که آدمش کرد..

tofigh در 9/11/1391 | 12:36 گفت:

سلام هم عین حقیقته.هم زیبا وقشنگ بود مرسی ممنون...ولی نصری احمق گفته بود که هر روز که میگذره خوشحالتر میشم که از آرسنال جدا شدم...چقد حال میکنم وقتی بازیش نمیدن یا ذخیره میاد تو..تقصیر ونگر بود که آدمش کرد..

farshad khadem در 9/11/1391 | 10:03 گفت:

به احترام تمامی حسرت و آه هواداران و ناراحتی آنها از جایم برمی خیزم , اشک هایشان را می بوسم که این خود عشق به آرسنال است و ما عاشق آرسنال .

ممنون از حسین بخاطر انتخاب متن از احمد بخاطر شور وحال واحساس قشنگش . بقول توپچی جنوب جای این جور پستها همیشه اینجاست وهرچی بیشتر بهتر. خیلی کیف کردم

jafar در 9/11/1391 | 07:01 گفت:

زیبا بود

محمود در 9/11/1391 | 03:02 گفت:

ممنون خیلی خوب بود.
همون اوایلِ متن رو که داشتم می‌خوندم یادم اومد که این متن رو قبلاً توپچی جنوب (شهرام عمویی) به صورت پست گذاشته بودش.

محمد مهدی در 9/11/1391 | 02:13 گفت:

مرسی حسین جان. عالی بود.
شهرام نویسندش عضو سایت بوده؟؟?

حسین ملازینل در 9/11/1391 | 01:15 گفت:

عالی...

farzam در 9/11/1391 | 01:11 گفت:

به به عالی بود

HOSSEIN در 9/11/1391 | 01:08 گفت:

توپچی جنوب:
قربون دست و پنجت دنبال نویسندش بودم تا بگم این متن استثنایی ر کی نوشته اما چون یادم نبود کجا خوندمش نمیتونسم بفهمم.
براستی که چه زیبا نوشته احمد آقا از اون آرسنالیایه درجه 1 و احساسی و فوق العاده منطقیه.
ممنون شهرام(فک کنم یه جایی تو کامنت گفتی اسمت شهرامه.ایشالا که درست گفته ام.)
بهر حال مطلب زیبایی بود.

sepehr najafian در 9/11/1391 | 01:06 گفت:

جالب بود

محمدرضا در 9/11/1391 | 00:53 گفت:

T.Vermaelen : برنتفورد با بردفورد فرق میکنه . برنتفورد تو دسته 3 هست و فکر کنم یه تیم لندنیه . منم اولش همین فکرو کردم ولی یکی نیستن

توپچی جنوب در 9/11/1391 | 00:34 گفت:

خیلی متن با حالی بود حسین جان من قبلا خونده بودمش و به صورت پست گذاشته بودمش ولی اون موقع بچه ها تو سایت كمتر بودن و خیلی خوب شد كه این متن رو گذاشتی اگر هزار بار هم بزاریم بازم كمه ولی كاش اسم اون نویسنده بزرگرو هم مینوشتی ))))احمد گوجانی(((.
راستی تیتر من از تو بهتر بود!!!!

اینم لینكش خواستی برو نظرات اون موقع رو هم بخون

http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=1590&BlogId=107

T.Vermaelen در 9/11/1391 | 00:31 گفت:

varezesh 3
ديدار روز يکشنبه تيم فوتبال چلسي مدافع عنوان قهرماني رقابتهاي جام حذفي انگليس با گل ديرهنگام فرناندو تورس برابر تيم دسته سومي برنتفورد از شکست و خداحافظي با اين رقابتها گريخت.
"تيم دسته سومي تيم دسته سومی "
...............................................................
آرسنال که با این تیم تو ضربات پنالتی شکست خورد تو جام اتحادیه همین ورزش 3 ده بار نوشت تیم دسنه چهارمی...الان برا چلسی نوشته دسته سومی

T.Vermaelen در 9/11/1391 | 00:31 گفت:

varezesh 3
ديدار روز يکشنبه تيم فوتبال چلسي مدافع عنوان قهرماني رقابتهاي جام حذفي انگليس با گل ديرهنگام فرناندو تورس برابر تيم دسته سومي برنتفورد از شکست و خداحافظي با اين رقابتها گريخت.
"تيم دسته سومي تيم دسته سومی "
...............................................................
آرسنال که با این تیم تو ضربات پنالتی شکست خورد تو جام اتحادیه همین ورزش 3 ده بار نوشت تیم دسنه چهارمی...الان برا چلسی نوشته دسته سومی

T.Vermaelen در 9/11/1391 | 00:26 گفت:

بردفورد 2 - 2 چلسي

عجب تیمی هست بردفورد

T.Vermaelen در 9/11/1391 | 00:26 گفت:

بردفورد 2 - 2 چلسي

عجب تیمی هست بردفورد