انتقال آرین روبن به آرسنال تنها با مبلغ 10 میلیون

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 36,243 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

انتقال آرین روبن به آرسنال تنها با مبلغ 10 میلیون

انتقال آرین روبن به آرسنال در تابستان تنها با مبلغ 10 میلیون پوند ....امروز شایعه شده است که آرین روبن هافبک خلاق و تهاجمی بایرن مونیخ و تیم ملی هلند به طور قطع آماده خروج از بوندسلیگا در تابستان امسال است و خواهان بازگشت به لندن است ، جایی که سه فصل فوق العاده را با چلسی پشت سر گذاشت .

او باتوجه به عملکرد درخشانی که تا این زمان داشته ، از سوی طرفدار ها و برخی از هم تیمی هایش به خودخواه بودن متهم شده است این در حالیست که او از سفرش در هفته گذشته به ومبلی که موفق شد گل پیروزی هلند در مقابل انگلستان که با نتیجه 3-2 به سود هلند به پایان رسید ، را به ثمر برساند ، خیلی لذت برده است .

این مشاهدات نشان می دهد که او به دنبال بازگشت به یک تیم برتر لندن است ، احتمالا آرسنال ؟

روبن گفت : من سعی می کنم به یک چهره مبارز تبدیل شوم ولی اینجا در مونیخ هیچ چیز روی من تاثیری ندارد ، که البته خودم نیز از این بابت ناراحت و عصبانی هستم . من به این بازی در مقابل انگلستان خیلی احتیاج داشتم . این به من کمک کرد که بتوانم دوباره به شرایط آرمانیم برسم .

" این که در ومبلی بازی کردم و مردم زیادی که می شناختمشون رو دیدم ، خیلی هیجان انگیز بود . این تنها دومین بازی ملی من برای هلند از زمان جام جهانی بود و عالی بود از این حهت که در ومبلی لندن بود ."

روبن در حال نزدیک شدن به پایان قرارداد خود با این غول آلمانی است که انتظار می رود با پیشنهادی حدود 10 میلیون پوند به او اجازه خروج داده شود .

بایستی ونگر او را برای بازی در کنار هم تیمی اش در تیم ملی یعنی رابین ونپرسی در این تایستان به آرسنال بیاورد ؟

ُSource : http://justarsenal.com/arjen-robben-to-arsenal-for-just-10-million-this-summer/12846
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مرتضی در 15/12/1390 | 21:05 گفت:

اگه همین اسکلت رو حفظ کنیم بهتره

kimia ketabchi در 15/12/1390 | 14:49 گفت:

GHEYMATESH 30-35 MELION YOURO HAST

Lotfali khan zand در 15/12/1390 | 12:31 گفت:

وقت خودتون رو تلف میکنید، رابین بنده خدا چقدر داد و فریاد کرد که فان در فارت رو بگیرید کو گوش شنوا، حالا منتظر باشید روبن رو بگیرن اونم باقیمت 10 تا!!!!!!
همین الان باشگاه های آسیایی حاضرن سالی 20 بش دستمزد بدن.

سعيد غلامي در 15/12/1390 | 11:34 گفت:

اي بابا الان تو بهتري سنش هست چرا ميگن سنش زياده رابين ما كه 29 سال داره پس سنش زياده......؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مجتبی عابدی در 15/12/1390 | 10:05 گفت:

روبن نیاد بهتره . اصلا پاس نمیده .فقط خودشو میبینه . از روبن متنفرم .از همه جا میندازنش بیرون واسه خودخواهیش .

محتشم تمیزی در 15/12/1390 | 10:00 گفت:

اگه مسئولای آرسنال یه کم تلاش کنن حتما با بودن فانپرسی و گرفتن پودولسکی و یه بازیکن دیگه میاد ..... ولی کو تلاش

ali jamshidi در 15/12/1390 | 09:47 گفت:

اولاً سنش زیاد نیست. خوبه. فقط موضوع اصلی شخصیتش که بده. ولی واقعاً به سبک مون میاد.

سید امین هاشمی در 15/12/1390 | 03:36 گفت:

مرسی داداشم.نیاد بهتره پیری همش مصدومه

ramin kazemi در 15/12/1390 | 02:27 گفت:

اگه بیاد یکی به مصدوم های همیشگی آرسنال اضافه میشه.دیابی احتمالا خیلی خوشحال بشه.

آرمان امیراحمدی در 15/12/1390 | 01:21 گفت:

این بیاد ! پودولسکی هم بیاد ، رابین و تئو تمدید کنن ! 100% جام میبرین مثل بنز !

علی ارشدی در 15/12/1390 | 00:20 گفت:

h0n1@ نه بابا عزیزم 28 سالشه ماشالله :)

توپچی جنوب در 15/12/1390 | 00:11 گفت:

شناسنامه
نام کامل آرین روبن
زادروز ۲۳ ژانویهٔ ۱۹۸۴(۱۹۸۴-01-۲۳) ‏(۲۸ سال) میشه 28 سال....
زادگاه بدوم، هلند
قد ۱۸۳ سانتی متر
اطلاعات باشگاهی
باشگاه کنونی بایرن مونیخ
شمارهٔ پیراهن ۱۰
پُست مهاجم، بال
باشگاه‌های جوانان
بدوم
گرونینگن
باشگاه‌های حرفه‌ای
سال‌ها باشگاه‌ها بازی(گل)
۲۰۰۰–۲۰۰۲
۲۰۰۲-۲۰۰۴
۲۰۰۴-۲۰۰۷
۲۰۰۷-۲۰۰۹
۲۰۰۹- گرونینگن
آیندهوون
چلسی
رئال مادرید
بایرن مونیخ ۵۰(۸)
۵۶(۱۷)
۶۷(۱۵)
۵۰(۱۱)
۴۴(۳۲)

توپچی جنوب در 15/12/1390 | 00:05 گفت:

چی 2 سال از ونپرسی کوچیکتره مگه میشه بزار برم چک کنم و برگردم!!!!!!!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 15/12/1390 | 00:02 گفت:

من که میدونم قیمتش ز 10 میلیون پاند بیشتره و سنش هم زیاده ولی دوست دارم بیاد ارسنال واقعا مهره بزرگیه که میتونه تو بازی تفاوت ایجاد کنه....
ولی حیف که زیاد مصدوم میشه و خوراک تیم ارسنال هم مصدومیت های طولانیه..........

MILAD در 14/12/1390 | 23:56 گفت:

روبن بودولسكي هازارد و.....اين همه حرف از اونا ميزنيم مي ترسم هيجكدومشون نيان

میر حسین در 14/12/1390 | 23:46 گفت:

علی ارشدی عزیز...

آرین روبن 2 سال از فن پرسی کوچیکتره عزیزم...هم سنی کریس رونالدوِ و 26 سالشه..

همه چیزش عالیِ جز اینکه خیلی تک روی میکنه

یه چیزِ دیگه هم هست اینه که اگه روبن بیاد و فن پرسی بمونه ما 3تا مهاجم داریم که چپ پا هستن :دی

مهران کاظمی در 14/12/1390 | 23:44 گفت:

بابا روبن چیزی به نام پاس حالیش نیست، تو تیم آرسنال جای این تک روی ها نیست، یعنی ونگر نمیذاره، سنش هم بالاست یعنی ونگر نمی خرتش

ali roozbehi در 14/12/1390 | 23:43 گفت:

اگه اینو بگیریم که بازیش انصافا عالیه ولی اینو رابینو پودولسکی این همه چپ پا رو چه کار کنیم ؟

علی ارشدی در 14/12/1390 | 23:30 گفت:

هم آره هم نه!!!! ویژگی های + : هلندیه سرعت داره تکنیک داره و...
ویژگی های منفی : سنش نسبتا بالاست تو تیمای دیگه مصدومه دائما اگه اینجا باشه فکر کنم از فوتبال خداحافظی کنه به علت مصدومیت خودخواهی

peyman در 14/12/1390 | 23:23 گفت:

na man asan az in bashar khosham nemiyade....nazare shakhsiye mane

hesam در 14/12/1390 | 23:04 گفت:

حالم ازش بهم ميخوره!مرتيكه فقط اعتراض ميكنه چرا توپ نميدين.ونرم از اين ادما حالش بهم ميخوره.راستي ديشب هازارد دوتا گل زده .

Saeed Milani در 14/12/1390 | 23:02 گفت:

اگه بیاد عالیه

مرتضی در 14/12/1390 | 22:39 گفت:

بازیکن انگلیسی بخریم . همین

(Hooman sam (Dark metal در 14/12/1390 | 22:39 گفت:

حیف که سنش یکم بالاست و الان 28 سالشه ...
اما من دوسش دارم حتی با سن بالاش....

محسن شعبانی در 14/12/1390 | 22:38 گفت:

چه دماغی داره زلاتان

دانیال در 14/12/1390 | 22:36 گفت:

حامد دفاع رو خوب اومدی دفاع واقعا

HAMED toopchi در 14/12/1390 | 22:35 گفت:

دفا بخريم، دفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

hamed در 14/12/1390 | 22:35 گفت:

اگه بیاد به نظر من میتونه مفید باشه...

دانیال در 14/12/1390 | 22:32 گفت:

من که بعید می دونم ولی همیشه روبن بازکین خوبی بوده که قدرشو ندونستن.

من آرزومه بیاد آرسنال میتونه سمت چپ رو تقویت کنه خفن.

milad foadiyan در 14/12/1390 | 22:29 گفت:

1.emkan nadare biyad arsenal
2.vasamun fayde nadare kollan masdume
3.khod khaheo az in jahatam sabkesh be arsenal nemikhore