خرید الیویر جیرود ( Oliver Giroud ) ؟

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 39,224 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خرید الیویر جیرود ( Oliver Giroud ) ؟

چرا آرسنال بایستی الیویر جیرود ( Oliver Giroud ) را به خدمت بگیرد ؟
 ( به همراه ویدئو )

الیویر جیرود ( Oliver Giroud ) مهاجم تیم مونتپلیر ( Montpellier ) تاکنون نمایش قابل قبولی از خود بر جای گذاشته است . پس از تحسین کردن آرسنال ، به نظر می رسد که همه چیز برای انتقال او در تابستان فراهم است . او کسی است که بایستی مورد تایید آرسن ونگر قرار بگیرد . جیرود 25 ساله ، کمتر از 6.4 اینچ بلندی و شخصیت قوی و الهام بخشی دارد . علاوه بر بازی در نقش مهاجم مرکزی ، او در داخل و خارج محوطه جریمه بسیار خطرناک و زهردار است . او همچنین ، علاوه بر شوت زن بودن ، چالاکی خاصی در به ثمر رساندن گل نیز دارد . ضربات آزاد خوبی دارد ، کنترلش فوق العادست و هنگام استفاده از سر ، قوی ، سریع و چالاک است . بطور خلاصه ، او همان کسی است که آرسنال در این برهه از زمان به آن احتیاج دارد .
جیرود کار خود را در گرنوبل ( Grenoble ) قبل از حضور قرضی در ایسترس ( Istres ) ، آغاز کرد ، جایی که رکود قابل توجهی از خود بر جای گذاشت ، 14 گل در 33 بازی . حضور ناگهانی او در این مسابقات ، شوک بزرگی برایش بود ولی او پاسخ اعتماد آنها را با به ثمر رساندن 24 گل در 44 بازی به خوبی داد . هم چنین کار خود را به عنوان دومین گلزن لیگ به پایان برد و جایزه بازیکن سال در این بخش را نیز به خود اختصاص داد .

طولی نکشید که باشگاه های لیگ 1 به سراغ او امدند و در سال 2010 تیم مونتپلیر به سراغ او آمد و قراردادش را محکم کاری کرد . از ان زمان او تبدیل به یک پدیده شده است و نام جدیدش ‘le buteur de charme’ ( مهاجم افسونگر ) به اندازه رکود گلزنی اش خوب به نظر می رسد . او حتی باتوجه به شرایط جسمانی بدی که داشته است ، 28 گل در 60 حضورش در بالاترین مسابقات ، از خود برجای گذاشته است که نشان می دهد عملکرد او دچار افت نشده است و عملکرد اخیرش نیز نشان می دهد که او روز به روز در حال پیشرفت است .

" Talksport " این هفته گزارش داده است که مهاجم بین المللی فرانسوی چشم های خود را به شمال لندن دوخته است و گفته است : " من عاشق حال و هوای فرانسوی و جو تماشگران حاکم در آرسنالم . آنها همیشه بازیکنانشان را حمایت می کنند . "

هر چند وقتی از او در مورد اینکه آیا با آرسنال مذاکره کرده است ، سوال شد ، اذعان کرد که " تا این لحظه ، به خاطر احترام به باشگاهم هنوز در مورد آینده ام تصمیمی نگرفته ام ولی بزودی در مورد اینکه چه چیز به نفع هر دو طرف است ، تصمیم خواهیم گرفت . " 

جیرود علاوه بر ایفای نقش به عنوان مکمل و پشتیبان رابین ونپرسی ، گزینه های متعددی به آرسنال خواهد داد که هر دفاع لیگ برتری را آسیب پذیر خواهد کرد . در حال حاضر ، او به عنوان مهاجم نوک در سیستم 4-3-2-1 بازی می کند ، اما او به راحتی می تواند ( درحملات ) به رابین ونپرسی بپیوندد و این تاثیرات زیادی برای آرسنال به همراه دارد ، بطوریکه که او حس تهدید آمیز بودن و غافلگیری را به آرسنال می دهد ، چیزی که در آرسنال گم شده است . او فردی پر تلاش است و برای تیمش سخت کار می کند ، او به طور حتم ، از هیچ چالشی نمی ترسد .

ارزیابی کردن او کاری دشوار است و حتی با آگاهی از سیاست های ونگر ، این امر قدری دشوارتر نیز می گردد ، هر چند باشگاه از علاقه او استقبال کرده است . اگر باور داشته باشیم که 16 میلیون یورو ، رقم فسخ قراردادش حقیقی است ، که این طور نیز به نظر می رسد ، چرا که گیلس گریماندی ( Gilles Grimandi ) هم اکنون در موارد متعددی در مرکر توجه قرار گرفته است . اگر آرسنال کسی را در این تابستان به خدمت بگیرد ، این باید و می تواند شخص مورد نظر باشد .

این هم ویدئویی از نمایش های جیرود :
http://www.rodfile.com/mj65bimfv7s2/Just_Arsenal_News_-_Why_Arsenal_MUST_buy_Olivier_Giroud_%28Plus_Video%29.mp4.html

Source : http://justarsenal.com/why-arsenal-must-buy-olivier-giroud-plus-video/12798

==================================================

به نقل از    تاتنهام و آرسنال ،  برای خرید این مهاجم فرانسوی با هم رقابت می کنند ...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 19/12/1390 | 14:03 گفت:

حسین یعنی پولدی و رابین برای یه فصل کافین؟ شاید هم شاماخ و پارک رو داخل مهاجم حساب کردی؟ به نظرم باید یه مهاجم دیگه هم بخریم مثلا همین یارو بالاییه که شاهین گفت و دو تا از مهاجمای رزرو و قرضی رو هم بیاریم بقیه اش حله

HOSSEIN در 19/12/1390 | 13:42 گفت:

پولدیو بگیریم بسه مگه یه تیم چندتا مهاجم میخواد؟!!

پويان در 19/12/1390 | 13:19 گفت:

مي ارزه.خيلى باهوش و فرصت طلبه.وقتى ملى پوش فرانسه هست يعنى لايقه.بهتر از شاماخ و پارك

(Hooman sam (Dark metal در 19/12/1390 | 13:14 گفت:

امکان نداره اینقد پول خرج اینجور بازیکنی کنه...
شاید جو بگیرتش واسه گوتزه اینقد بده اما واسه...........نه

سعيد غلامي در 19/12/1390 | 11:28 گفت:

ميدنم كه نمياد ولي ماريو گومز خداست

مجتبی عابدی در 19/12/1390 | 10:26 گفت:

شدیدا با دمبابا یا حتی یاکوبو موافقم . جیرو میشه مث شاماک . افت میکنه . یه گردن کلفت با تجربه مث یاکوبو میخوایم که تجربه موفقیت تو لیگ خشن و نـــــــــــاز انگلیس و داشته باشه .

علی شهروز در 19/12/1390 | 10:13 گفت:

البته تلفظ درستش " الیویه ژیرو" هست

Gunner در 19/12/1390 | 08:38 گفت:

که فک نکنم برگرده ولی اگه رییس میخواد مهاجم شیش دانگ بخره باید بره سراغ یکی مثه دم بابا

Gunner در 19/12/1390 | 08:35 گفت:

پولدی وینگ نیس شاید بازی کنه ولی پست اصلیش مهاجم کازب هست .کاپیتان هم پست اصلیش مهاجم کاذبه مهاجم نوک ما الان شاماخ و پارک هست البته بنتنر هم هست

مجتبی عابدی در 19/12/1390 | 07:30 گفت:

کابلا رو از مونپلیر بخرن .

مجتبی عابدی در 19/12/1390 | 07:22 گفت:

خب اگه شاماک و پارک برن خرید دوتا سنتر فروارد قطعیه . پولدی که وینگه . اما اگه از لیگ انگلیس فروارد بگیرن بهتره . یکی مث دمبابا .

Gunner در 19/12/1390 | 06:57 گفت:

با خرید پودولسکی ونگر بیخیال جیرود میشه یه هافبک بازی ساز دیگه میخره ودیگه هیچی وسلام

مجید در 19/12/1390 | 04:34 گفت:

فکر کنم بیخوابی روت تاثیر داشته اخه خرید کجا بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

ramin kazemi در 19/12/1390 | 04:24 گفت:

قیمتش سمت 40 میلیونه با توجه به خبرهایی که از پودلسکی بیرون میاد!!دیگه شایعه خرید یه مهاجم نوک گرون قیمت!!!!زیاد قابل توجه نیست.(رئیس باشگاهش گفته اگر آرسنال این بازیکن میخواد باید 40 تا بابتش بده جریان برای چندماه پیشه)!!!!