اخبار آسیب دیدگان آرسنال برای بازی مقابل نیوکاسل

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 38,883 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اخبار آسیب دیدگان آرسنال برای بازی مقابل نیوکاسل

اخبار آسیب دیدگان آرسنال برای بازی مقابل نیوکاسل ( بهترین خبر ، سانتوس بازگشت )آرسنال در حال آماده شدن برای برگزاری یک بازی حیاتی در لیگ در روز دوشنبه در مقابل نیوکاسل است ، پس انحام دادن 4 بازی در 12 روز اکثر تیم دچار خستگی و اسیب دیدگی شده بود .

خوشبختانه آرسنال چند روز اضافی حهت ریکاوری دارد و به گفته آرسن ونگر تمام کسانی که در مقابل میلان بازی کرده اند ، برای دوشنبه مشکلی ندارند ، علاوه بر آن چند بازیکن دیگر نیز بر می گردند .

میکل آرتتا در حال حاضر برای بهبودی کامل نیاز به استراحت دارد و آرون رمسی برای تقویت خط هافبک بازگشته است . ولکات و اکسلد چمبرلین که هر دو در مقابل میلان دچار ضرب دیدگی شدند ، انتظار می رود که مشکلی نداشته باشند ، هر چند چمبرلین انفولانزا دارد ولی برای خلاصی از آن هنوز چند روز فرصت دارد . یوسی بنایون دیروز فقط به تمرینات بازگشته است و بعید است بازی را از ابتدا شروع کند اما می تواند روی نیمکت بنشیند ....

خبر های بهتری در خط دفاع وجود دارد و آندره سانتوس ، سرانجام سلامتی خود را بدست آورد ، اما ونگر در مورد او ریسک نخواهد کرد ، مگر اینکه نتایخ آزمایش کشاله ران گیپس مطلوب نباشد .

ویلشر ، فریمپونگ و مرتساکر برای مدت طولانی دور خواهند بود و کوکلین تا ماه آینده در دسترس نخواهد بود . در مورد اسکولاچی از زمانی که عملکرد برجسته ای در مقابل ساندرلند در حام حذفی داشت ، خبر جدیدی نیست و هنوز از ناحیه ران مصدوم است .

والبته ، یکی دیگر از بازیکنان غایب آرسنال آبو دیابی است ...

هم چنین توماس ایسفلد ، هافبک آلمانی ( که در ژانویه آز بورسیا دورتموند به آرسنال پیوست ) در اولین بازی خود برای تیم ذخیره ( رزرو ) آرسنال در مقابل سوانسی از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شد .

Source : http://justarsenal.com/full-arsenal-injury-update-better-news-at-last-and-santos-is-back/12908
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شاهين در 19/12/1390 | 19:45 گفت:

علی جان اون موقع که من گذاشتم ، رو سایت نبود :D ((:

soroosh در 19/12/1390 | 17:59 گفت:

این حرفا رو نزن سعید ... مطمئن باش اگه رقابت بین روسیچکی و رمسی شکل بگیره میشه به آینده رمسی خوش بین بود

hamed در 19/12/1390 | 15:28 گفت:

به ایمد پیروزی در این بازی واقعا حساس...

Saeed Milani در 19/12/1390 | 15:24 گفت:

رمزی برای ضربه زدن به خط هافبک بازگشته است.

علی ارشدی در 19/12/1390 | 14:14 گفت:

گمونم سایت اینو گذاشته ها! :)

HAMED toopchi در 19/12/1390 | 14:05 گفت:

الان پاك ميشه، ميگي نه، نگاه كن!!!!!!