ونگر : هنوز هیچ توافقی با پودولسکی صورت نگرفته است

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 39,268 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

ونگر : هنوز هیچ توافقی با پودولسکی صورت نگرفته است

ونگر : هنوز هیچ توافقی با پودولسکی صورت نگرفته است !!!!آرسن ونگر سرمربی آرسنال اعلام کرد که او یکی از تحسین کننده های لوکاس پودولسکی است ولی تا کنون هیچ گونه توافقی بین آرسنال و لوکاس پودولسکی صورت نگرفته است .

آرسنال ، مهاجم ملی پوش آلمانی را از پایان تابستان گذشته زیر نظر دارد ولی با وحود علاقه شدیدی که به این بازیکن دارد ، نتوانست در زمستان این انتقال را انجام دهد .

ونگر گفت :
" من حرف های بیشتری در این زمینه ندارم ، اگر ما با بازیکنی قرارداد امضا کنیم ، آن را از طریق سایت به اطلاع شما خواهیم رساند . در حال حاضر ، ما با هیج بازیکنی فرارداد امضا نکرده ایم . هنوز در این زمینه هیچ توافقی صورت نگرفته است . "

" همیشه ، توافقات به امضای قرارداد منجر نمی شود . وقتی شما خیلی نزدیک می شوید ، دوباره ، به سرعت دور می شوید ، اما پودولسکی بازیکن خوبی است ، من این موضوع را انکار نمی کنم . "

وقتی بوسیله خبرنگاران آلمانی برای پاسخ دادن به این موضوع تحت فشار قرار گرفت ، مرد فرانسوی گفت : " هر چیزی در دو یا سه هفته آینده ممکن است . "

 به خوبی مشخص است که مرد فرانسوی در حال حاضر ، به شدت به دنبال پودولسکی و یک مهاجم دیگر است و این یکی از اهداف باشگاه نیز می باشد ، اما الیویر جیرود نیز می تواند در طول مدت نقل و انتقالات تابستانی به جمع توپچی ها بپیوندد .
هم چنین ، این کنجکاوی به وجود می آید که چرا ونگر گفت در طول دو یا سه هفته همه چیز روشن می شود ، اما مطمئنا ما مشتاق وقوع انتقال هایی هستیم .

خوب ، ونگر به طور واضح آن را انکار نکرد ، که این می تواند خبر خوبی باشد ، اما آیا هنوز آن را یک معامله انجام شده می دانید ؟

Source : http://justarsenal.com/wenger-no-agreement-on-podolski-yet/12919
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 20/12/1390 | 19:21 گفت:

انشاالله که میاد آرسنال...

محمد حسینی در 20/12/1390 | 17:53 گفت:

Are rais khodesh zang zad be shahram goft

(Hooman sam (Dark metal در 20/12/1390 | 17:14 گفت:

فیلمیده مارو......
گفتم که اگه دوباره سوم شیم بازم همون............

توپچی جنوب در 20/12/1390 | 17:02 گفت:

لوکاس میاد من و ونگر مطمئنیم که میاد........

پويان در 20/12/1390 | 16:14 گفت:

دوستان قضاوت غيرمنطقى نكنيد لطفا.رفتار حرفه اى به مربى حرفه اى مثل ونگر اجازه نميده تا توافق كاملى صورت نگرفته حرفى بزنه.من كه حتم دارم لوكاس مياد و ستاره تيم ميشه در كنار رابين.كاش ام ويا و گوتزه يا حد اقل هازارد هم بياد.ديگه غصه اى نداريم

ایمان بهادران در 20/12/1390 | 15:08 گفت:

hamishe hamine akharesham mige 2 milyono onam mire ye tim dige

احسان در 20/12/1390 | 12:39 گفت:

این چه وضعیه؟؟ خوب با این حرف ونگر که تیمای دیگه برا خریدش جلومون قد علم میکنن

زودتر باید اقدام کنند

Gunner در 20/12/1390 | 12:32 گفت:

ضد حال

Gunner در 20/12/1390 | 12:31 گفت:

ای بابا ونگر اجب زد حالی زدا اعصابمو خورد کرد

ali jamshidi در 20/12/1390 | 09:36 گفت:

دستت درد نکنه. به یاد جمله تابستونش می افتم که ونگر گفت خریدهای در راه است و کسی بعد از این جملات نیومد و 8 تا خوردیم و بعد خرید کردیم