ونگر : هنوز هیچ توافقی با پودولسکی صورت نگرفته است

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 36,536 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر : هنوز هیچ توافقی با پودولسکی صورت نگرفته است

ونگر : هنوز هیچ توافقی با پودولسکی صورت نگرفته است !!!!آرسن ونگر سرمربی آرسنال اعلام کرد که او یکی از تحسین کننده های لوکاس پودولسکی است ولی تا کنون هیچ گونه توافقی بین آرسنال و لوکاس پودولسکی صورت نگرفته است .

آرسنال ، مهاجم ملی پوش آلمانی را از پایان تابستان گذشته زیر نظر دارد ولی با وحود علاقه شدیدی که به این بازیکن دارد ، نتوانست در زمستان این انتقال را انجام دهد .

ونگر گفت :
" من حرف های بیشتری در این زمینه ندارم ، اگر ما با بازیکنی قرارداد امضا کنیم ، آن را از طریق سایت به اطلاع شما خواهیم رساند . در حال حاضر ، ما با هیج بازیکنی فرارداد امضا نکرده ایم . هنوز در این زمینه هیچ توافقی صورت نگرفته است . "

" همیشه ، توافقات به امضای قرارداد منجر نمی شود . وقتی شما خیلی نزدیک می شوید ، دوباره ، به سرعت دور می شوید ، اما پودولسکی بازیکن خوبی است ، من این موضوع را انکار نمی کنم . "

وقتی بوسیله خبرنگاران آلمانی برای پاسخ دادن به این موضوع تحت فشار قرار گرفت ، مرد فرانسوی گفت : " هر چیزی در دو یا سه هفته آینده ممکن است . "

 به خوبی مشخص است که مرد فرانسوی در حال حاضر ، به شدت به دنبال پودولسکی و یک مهاجم دیگر است و این یکی از اهداف باشگاه نیز می باشد ، اما الیویر جیرود نیز می تواند در طول مدت نقل و انتقالات تابستانی به جمع توپچی ها بپیوندد .
هم چنین ، این کنجکاوی به وجود می آید که چرا ونگر گفت در طول دو یا سه هفته همه چیز روشن می شود ، اما مطمئنا ما مشتاق وقوع انتقال هایی هستیم .

خوب ، ونگر به طور واضح آن را انکار نکرد ، که این می تواند خبر خوبی باشد ، اما آیا هنوز آن را یک معامله انجام شده می دانید ؟

Source : http://justarsenal.com/wenger-no-agreement-on-podolski-yet/12919
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 20/12/1390 | 19:21 گفت:

انشاالله که میاد آرسنال...

محمد حسینی در 20/12/1390 | 17:53 گفت:

Are rais khodesh zang zad be shahram goft

(Hooman sam (Dark metal در 20/12/1390 | 17:14 گفت:

فیلمیده مارو......
گفتم که اگه دوباره سوم شیم بازم همون............

توپچی جنوب در 20/12/1390 | 17:02 گفت:

لوکاس میاد من و ونگر مطمئنیم که میاد........

پويان در 20/12/1390 | 16:14 گفت:

دوستان قضاوت غيرمنطقى نكنيد لطفا.رفتار حرفه اى به مربى حرفه اى مثل ونگر اجازه نميده تا توافق كاملى صورت نگرفته حرفى بزنه.من كه حتم دارم لوكاس مياد و ستاره تيم ميشه در كنار رابين.كاش ام ويا و گوتزه يا حد اقل هازارد هم بياد.ديگه غصه اى نداريم

ایمان بهادران در 20/12/1390 | 15:08 گفت:

hamishe hamine akharesham mige 2 milyono onam mire ye tim dige

احسان در 20/12/1390 | 12:39 گفت:

این چه وضعیه؟؟ خوب با این حرف ونگر که تیمای دیگه برا خریدش جلومون قد علم میکنن

زودتر باید اقدام کنند

Gunner در 20/12/1390 | 12:32 گفت:

ضد حال

Gunner در 20/12/1390 | 12:31 گفت:

ای بابا ونگر اجب زد حالی زدا اعصابمو خورد کرد

ali jamshidi در 20/12/1390 | 09:36 گفت:

دستت درد نکنه. به یاد جمله تابستونش می افتم که ونگر گفت خریدهای در راه است و کسی بعد از این جملات نیومد و 8 تا خوردیم و بعد خرید کردیم