تاتنهام نیز به جمع مشتریان مارکو مارین پیوست

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 38,900 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تاتنهام نیز به جمع مشتریان مارکو مارین پیوست

علاوه بر آرسنال و لیورپول ، تاتنهام نیز برای انتقال مارکو مارین ستاره آلمانی وردربرمن به مبلغ 20 میلیون پوند وارد میدان شد .

طبق گزارش رسانه های آلمانی ، علاوه بر آرسنال و لیورپول ، تاتنهام نیز به جمع مشتریان مارکو مارین ستاره آلمانی وردربرمن پیوست .

مارین به عنوان یکی از پرطرفدار ترین ستاره های اروپایی ، شناخته شده است و شابسته حضور در هر سه باشگاه انگلیسی است . او هم چنین در لیست دیگر باشگاه های بزرگ اروبایی از جمله بارسلونا و یوونتوس نیز قرار دارد .

انتقال مارین ، ارزان نخواهد بود . او بازیکن سطح بالایی است و در صحنه های  داخلی و بین المللی به خوبی نشان داده است که آینده درخشانی را پیش رو دارد ، بطوریکه به او لقب مسی آلمانی داده شده است .

در حال حاضر ، تاتنهام لوکا مودریچ ، بازیکنی که خیلی شبیه به مارین است را در اختیار دارد ، هر چند مارین می تواند به عنوان یک بال ( Wing ) نیز بازی کند که تطبیق بیشتری نیز با بازی او دارد ، چیزی که تاتنهام آن را می پسندد .

تاتنهام همانند آرسنال و لیورپول ، قدرت خرید او را دارد ، اما آرسنال بیشتر ، نقدینگی خود را برای لوکاس پودولسکی در نظر گرفته است و لیورپول نیز بیشتر به دنبال تقویت خود در دیگر مناطق است ، با این شرایط ، محتمل ترین مقصد او تاتنهام است .

Source : http://www.footylatest.com/tottenham-join-arsenal-and-liverpool-in-the-race-to-land-20-million-german-ace/27292
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 20/12/1390 | 20:11 گفت:

خیلی بازیکن پایداری نیست-چیزی که ونگر اصلا دوست نداره

hamed در 20/12/1390 | 19:27 گفت:

من که پودولسکی رو ترجیح میدم...

(Hooman sam (Dark metal در 20/12/1390 | 17:20 گفت:

من که تجربه پودولسکی رو ترجیح میدم به......

علی ارشدی در 20/12/1390 | 16:29 گفت:

نه! اینا کین دیگه؟ بازیکن خوبیه اما واسه ما نه الان وینگ به چه کارمون میاد؟

توپچی جنوب در 20/12/1390 | 16:10 گفت:

من بازیهاش رو تو تیم ملی هروقت میاد به زمین دیدم واقعا بازیکن ریز نقش و تکنیکی و سرعتی خوبیه...............

JUGGLER 98 در 20/12/1390 | 14:02 گفت:

ارسنال فقط کارش شده بازیکن ساختن و بازیکن فروختن
مثل اینکه تو قرارداد ونگر اومده فقط باید برای ارسنال سرمایه جمع کنه
ونگر که هر بازیکنی ساخت بهش پشت کردن مثل ادبایور

Farhad Rahbari در 20/12/1390 | 13:03 گفت:

آرسنال میتونه ازش لوکامودریچ جدیدی بسازه

Gunner در 20/12/1390 | 12:27 گفت:

با علی جمشیدی موافقم

احسان در 20/12/1390 | 12:25 گفت:

پولدی بهتره

ali jamshidi در 20/12/1390 | 12:01 گفت:

ولی واقعاً بعید می دونم به درد لیگ پر فشار انگلیس بخوره. فکر می کنم بره اسپانیا براش بهتره.