آرسنال نیز به جمع مشتریان هکتور اتین پیوست .

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 36,542 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال نیز به جمع مشتریان هکتور اتین پیوست .

آرسنال نیز به جمع مشتریان هکتور اتین ( Hector Otin ) مهاجم 16 ساله اسپانیایی پیوست .

آرسنال نیز به جمع مشتریان هکتور اتین ( Hector Otin ) مهاجم 16 ساله رئال زاراگوزا پیوست که علاوه بر آرسنال ، مورد توجه تیم های منچستر سیتی ، منچستر یونایتد و لیورپول نیز قرار دارد .

اتین ( Otin ) هنوز با طرف اسپانیایی قرارداد دارد ولی در جهت پیشرفت این بازیکن ، به او اجازه خروج داده شده است . علاوه بر آن ، با توجه به اینکه رئال زاراگوزا در انتهای چدول لالیگا قرار دارد ، تعجبی ندارد که بسیاری از باشگاه های بزرگ انگلیسی به دنبال او هستند .

آرسنال ، شهرت فراوانی در زمینه آوردن جوانان جویای نام و تبدیل آنها به ستارگانی پرآوازه را دارد که این شهرت ، می تواند تعادل این رقابت را به نفع آرسنال بر هم بزند .

اتین ( Otin ) ، در حال حاضر مورد توجه تیم های منچستر سیتی ، منچستر یونایتد و لیورپول قرار دارد و بر طبق گزارش های رسیده از اسپانیا ، آرسنال نیز به صف مشتریان او پیوسته است و بنایراین در حال حاضر ، او مورد توجه این تیم ها قرار دارد .

Source : http://www.footylatest.com/arsenal-join-the-race-to-sign-16-year-old-spanish-whiz-kid/27349
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 22/12/1390 | 15:25 گفت:

علی اسنایدر این تابستون از منچستر حقوق هفتگی 250 هزار تا در هفته رو درخواست کرده بود.پیشنهاد میکنم فعلا به اینا فکر نکنی

ali jamshidi در 22/12/1390 | 15:21 گفت:

بازیکن فقط هلندی و آرژانتینی. برای آرسنال انگلیسی هم خیلی خوبه. منم متاسفانه بازیش رو ندیدم تا حالا.

علی ارشدی در 22/12/1390 | 14:42 گفت:

نه اتفاقا هلندی ها خیلی بهترن

بچه ها با این وضع قاراشمیش اینتر اسنایدر شاید بخواد جدا بشه ازشون

JUGGLER 98 در 22/12/1390 | 13:23 گفت:

برای چی حداقل سبک بازیشون که از جاهای دیگه بهتر

علی ارشدی در 22/12/1390 | 13:17 گفت:

منم از اسپانیایی ها اصلا خاطره خوبی ندارم (علامت تهوع)

JUGGLER 98 در 22/12/1390 | 12:16 گفت:

حالا خیلی هم دلمون بخواد بذار بیاد مثل فابرگاس چندسالی مفید باشه

hamed در 22/12/1390 | 11:32 گفت:

اگه قرار عین فابرگاس دوباره برگرده اسپانیا آرسنال نیاد خیلی بهتره...

حمید فرازی در 22/12/1390 | 11:10 گفت:

در مورد آیندش که میمونه یا میره حرفی ندارم ولی در مورد سبک بازیش متاسفانه تا به حال ندیدمش و نمیتونم نظر بدم.بابت ترجمه هم ممنون شاهین جان.

Gunner در 22/12/1390 | 11:08 گفت:

منم همينطور

JUGGLER 98 در 22/12/1390 | 11:06 گفت:

من که میگم با این اوضاع هیچ جوونی پاشو تو ارسنال نذاره مگه از اول تو ارسنال بوده باشه
اینکه سه چهار تیم مطرح میخوانش نشون میده بازیکن خوبیه

(Hooman sam (Dark metal در 22/12/1390 | 10:36 گفت:

من که خاطره خوبی از جوونای اسپانیایی ندارم...فقط انگلیسی...