رقابت آرسنال و منچستر یونایتد برای جذب ژاوی گارسیا

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 38,884 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رقابت آرسنال و منچستر یونایتد برای جذب ژاوی گارسیا

رقابت آرسنال و منچستر یونایتد برای جذب ژاوی گارسیا ( Javi Garcia ) به مبلغ 15 میلیون پوندمنچستر یونایتد و آرسنال ، به همراه بارسلونا رقابت خود را برای جذب ژاوی گارسیا ( Javi Garcia ) ، هافبک دفاعی اسپانیایی تیم بنفیکای پرتغال آغاز کرده اند .

گارسیا ( Garcia ) قابلیت بازی هم در خط هافبک و هم در دفاع مرکزی را داراست و به همین دلیل باشگاه های بزرگی خواهان به خدمت گرفتن او هستند . این بازیکن 25 ساله تا به حال شانس حضور در تیم ملی اسپانیا را نداشته است اما کیفیت خود را در سطوح مختلف به خوبی نشان داده است ولی متاسفانه به علت تعدد زیاد هافبک های با کیفیت در تیم ملی اسپانیا ، او تا به حال مورد استفاده فرار نگرفته است .

بارسلونا یکی از طرفدار های اوست اما با توجه به رقابتی که در میانه زمین در نیوکمپ وجود دارد ،ممکن است گارسیا ( Garcia ) ، هر یک از تیم های بزرگ انگلیسی را انتخاب کند .

گارسیا ( Garcia ) ، ارزشی حدود 15 میلیون پوند خواهد داشت که برای هر دو تیم آرسنال و منچستر یونایتد مناسب به نظر می رسد .

Source : http://www.footylatest.com/man-utd-and-arsenal-in-the-hunt-for-15-million-rated-benfica-midfielder/27418
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 24/12/1390 | 22:24 گفت:

این نشد یه هافبک دفاعی خوب دیگه اخه حتما به یک هافبک دفاعی خوب دیگه نیاز داریم سانگ اگه مصدوم بشه چی میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سید مسعود حسینی در 24/12/1390 | 16:21 گفت:

این همونی نیست که دوره برند شوستر عضو رئال بود؟؟؟ یعنی تو این چند سال انقدر پیشرفت کرده؟؟؟

(Hooman sam (Dark metal در 24/12/1390 | 15:22 گفت:

به نظر میاد اومدنش ضرری نداره!!!!!

علی ارشدی در 24/12/1390 | 13:41 گفت:

نه آقا اینا چیه؟؟؟؟؟ بی خود دلتونو صابون نزنید خرید خبری نیست تا تابستون اونجا هم تا وقتی قرارداد نبندن باز معلوم نیست ولی خودمونیم عجب شایعاتی!

حمید فرازی در 24/12/1390 | 12:05 گفت:

تابستون هم باشگاه زیر نظرش داشت که بنفیکا رقم بالایی درخواست کرد و از خریدش منصرف شدیم.الانم قرادادشو تمدید کرده و اعلام کرده میخواد در بنفیکا بمونه.در هافبکای بنفیکای گایتان گزرینه مناسبتریه که باشگاه های بزرگی هم به دنبالشن.

hamed در 24/12/1390 | 10:52 گفت:

فکر نمیکنم بیاد آرسنال...

JUGGLER 98 در 24/12/1390 | 08:38 گفت:

ای بابا شایعه درست کنید لطفا خواهان جذبش بودند چون گارسیا قرارداد دوباره یا 4 ساله یا 6ساله بست