مورد عجیب لورن!

نویسنده: ramin kazemi

وبلاگ من
نویسنده: ramin kazemi
born to be a gunner
کل بازدید: 15,948 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مورد عجیب لورن!

صحبت ها رئیس درباره مصدومیت لورن
"لورن وقتی امروز صبح از خواب بیدار شد التهاب تاندون زانو داشت.نمیدونم چه وضعی خوابیده بوده ولی نمیتونست به درستی راه بره.تلاش کرد که گرم کنه ولی نتونست بازی کنه.صبح وقتی بیدار شد تصمیم گرفتیم.پیشم اومد و گفت مطمئن نیست که بتونه با درد بازی کنه.بنابراین یکی رو صدا کردیم و فرستادیمش برای گرم کردن.درست بعداز شروع به دویدن گفت که حتی نمی تونه حرکت کنه.باید ارزیابی کنیم ببینیم چقدر بده!"


مگه تو رختخواب هم میشه مصدوم شد؟؟چه کردی با خودت لورن!!!!!فکر کنم داشته خواب بازی میدیده!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

یونس در 6/1/1391 | 23:38 گفت:

لورن جان میزاشتی واسه بعد بازی. ایقدر به زانوهات فشار نمی آوردی خوب.طفلی حتما کم خواب هم بوده!

یه آرسنالی در 6/1/1391 | 17:40 گفت:

هزار ماشالا از زمین و آسمون واسمون مصدومیت میباره.

HAMED toopchi در 6/1/1391 | 15:29 گفت:

خواب ميديده رو زانواش وايستاده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 6/1/1391 | 14:38 گفت:

لابد داشته خوابای رنگی میدیده =))

(Hooman sam (Dark metal در 6/1/1391 | 13:45 گفت:

ما نیاز به شانس نداریم نیاز به یه تیم پزشکیه خوب داریم...
like like

محسن آزاده در 6/1/1391 | 13:14 گفت:

:))) خوبه . . . حداقل داریم در شکل مصدومیت ها تنوع ایجاد می کنیم !!!

مهران کاظمی در 6/1/1391 | 12:49 گفت:

آرسنال تیم مصدوماست خدایی: ادواردو و رمسی پاشون نصف شد که اگه نمیشد جفتشون ویلشر و ون پرسی 2 برامون بودن
روسیچکی که به فنا رفت با یک سال مصدومیتش، حالا تازه داره خوب میشه
ویلشر عزیزمون هم که 6 7 ماه بازی نمیکنه
مرتساکر هیچ وقت تو دورتمند مصدومیت اینجوری نداشته
سانتوس با یه اشاره 2 3 ماه مصدوم شد، من بازی رو می دیدم، خدایی کاریش نکردن تقریباً
آرتتا با یه تنه از بازی بیرون میره، البته این دیگه آخر بدشانسی بود
دیوار تیممون هم که مدت زیادی مصدوم بود، منظورم ورمالن هست
دیابی که من خیلی بازیشو دوست دارم هم احتمالاً با این مصدومیت به فنا میره
فقط یه خوش شانسی آوردیم اونم این بود که بر عکس هر سال RVP سرحال سرحاله

ونگر که یه جورایی خودش فوتبال مدرن رو با آوردن تغذیه مدرن و تمرینای مردن به وجود آورده نمی دونم چرا نمیتونه جلوی این مصدومیتا رو بگیره، آخه بعضیاشم تو زمین بازی نیست، کلاً آرسنال همیشه بدشانس بوده غیر از این 1 ماه که داره همه رو سوراخ میکنه

خدایی اگه ما هم شانس داشته باشیم مثل منچستر یونایتد نونمون تو روغنه

حمید فرازی در 6/1/1391 | 12:37 گفت:

سلام علی آقا.سال نو شما هم مبارک سعید رو که که برداشتی بردی خودت دیگه کم پیدا شدی:)

حمید فرازی در 6/1/1391 | 12:36 گفت:

در کل مو.رد عجیب و ناردی بود و شاید تنها توجیه منطقی این باشه که تو تمرینات دچار مصدومیت جزئی شده باشه و بعد تشدید شده وگرنه کلا غیرقابل باور بود

alireza mohajer در 6/1/1391 | 12:01 گفت:

فکر کنم ویلشر هم همینطوری مصدوم شد صداشو در نیاوردن !!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 6/1/1391 | 11:26 گفت:

شب یادش رفته بره دستشویی به زانوش فشاراومده...لورن به علت نرفتن به دستشویی تاآخرفصل خانه نشین شد

مجتبی عابدی در 6/1/1391 | 09:16 گفت:

چند جفت کفش پشت سرشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لورن زود بر میگرده . شیشه ای نیست .

ali jamshidi در 6/1/1391 | 07:54 گفت:

آقا سال نو همراه شادی باشه برات.
واقعاً مورد عجیبی بود

♥Arsenal♥ در 6/1/1391 | 07:24 گفت:

بازیکن آرسناله دیگه همه جا مصدوم میشن مهم نیست چجوری............

اصلا اینا مصدوم نمیشن که میمیرن..........

یه لگد میخورند میرن تــــــــــــــا فصل بعد....