خسته شديم

نویسنده: محمد يزداني

وبلاگ من
نویسنده: محمد يزداني
من از سالهاي دور سالهاي حدود 93 ميلادي طرفدار 2تا تيم بودم اول بارسا بعد آرسنال.اون سال روماريو و هريستو استويچكوف رومانيايي تو بارسا بازي ميكردن.آرسنالو بخاطر آرم زيباي JVC دوست داشتم اما بازيكن بسيار محبوب و بزرگ اون سالهاي آرسنال يعني يان رايت منو ديوانه وار عاشق آرسنال كرد.يادش بخير.سال 99 زماني كه آرسنال تو جام يوفا در ضربات پنالتي از گالاتاسراي شكست خورد تا صبح نتونستم بخوابم و ساعتها بغض كردمو گريستم.
کل بازدید: 7,180 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خسته شديم

وقتي فصل نقل و انتقالات مياد و اين آرسنال و مربيو روساشو ميبينم نشستن نظاره گر خريد تيمهاي رقيب هستن و فقط واسه ما چرت و پرت تحويل ميدن حالم بهم ميخوره.
ما فقط بايدقرضي بازيكن بگيريم اونم بازيكناي بنجول و از رده خارج تيماي رقبو.ول كن وا بده ..... مديريت آرسنال هم شده تو ب... من ... ب!!!!!


خسته شديم بخدا بخاطر نداشتن بازيكن ومصدوميت از تيما عقب مونديم درحالي كه تيماي ديكه تا دلت بخواد بازيكن تراز اول دارن.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن آزاده در 27/10/1390 | 15:57 گفت:

منم با علی ارشدی و T.vermaelen و شهرام عمویی موافقم : دی
تا کور شن کسایی که چشم ندارن ببینن ما با هم موافقیم . . .

Hossein Y در 19/10/1390 | 14:36 گفت:

به خاطر همين هاست كه 100 فصله جام نگرفتيم و هميشه هم با بازي پلي آف رفتيم جام باشگاه ها

محمد يزداني در 19/10/1390 | 11:24 گفت:

آره از رشت هستم شاهین جان.

توپچی جنوب در 18/10/1390 | 19:07 گفت:

منم با علی ارشدی و T.Vermaelen :کاملا موافقم

mostafaa در 18/10/1390 | 16:43 گفت:

شبکه سه در یه اقدام عجیب فوتبال من سیتی من یونایت ر وبی خیال شده داره والیبال نشون می ده.جالب اینه ده دقیقه قبل بازی خودشون زیر نویس زدن

ramin kazemi در 18/10/1390 | 15:08 گفت:

:((((???

حمید فرازی در 18/10/1390 | 13:36 گفت:

خواهش میکنم علی جان.امیدوارم به دردت بخوره

sam baygan در 18/10/1390 | 13:35 گفت:

آرسنال یعنی همین.فقط میتونم همینو بگم.
واقعا کسانی که آرسنال 2000 تا 2006 و حتی قبل ترشو دیدن و به بازی بازیکنایی مثل برگکمپ و ویرا و آنری و پیرس و رایت ... عادت کرده بودن اصلا نمیتونن این بازیکنای کاملا متوسط و بعضأ بی استعدادو تو تیم تحمل کنن...فقط میتونیم صبر کنیم تا این دوران تموم بشه همین.

ali در 18/10/1390 | 13:23 گفت:

هردوشون برن به درک

کاشکی میشد یه رمز بزنیم هردوشون حذف بشن

رضا در 18/10/1390 | 13:18 گفت:

بچه ها دوست دارید بازی امروز السیتی ببره یا الیونایتد؟!!

علی ارشدی در 18/10/1390 | 13:15 گفت:

تی ورمالن راست میگه من با حرفاش موافقم

mostafaa در 18/10/1390 | 13:13 گفت:

خبر داغ لمپارد تو چلسی نیمکت نشیت شده ئ آماده ی خروجه.بهد درد ما که نمی خوره ولی کلا بازیکنیه به درد تیمایی مثل پاریس انژرمن می خوره

ali در 18/10/1390 | 13:04 گفت:

حمید جون دستت درد نکنه ممنون ازلطفت انشا الله جبران کنیم.حمید فرازی

حمید فرازی در 18/10/1390 | 12:55 گفت:

ali : شرمنده میدونم هیچ ریطی نداره : کسی میدونه چطوری میشه thierry henry رو وارد ساکر 12 کرد آخه تو ساکر 12 نساختنش.

علی یه سایت هست هرچند مدت یه بار یه کیت سرور واسه بازیای pes و fifa میذاره.فکر کنم چند مدت دیگه تو کیت سرور جدیدش هانریو داشته باشه.اینم سایتش داداش:
http://downloads.gamingaccess.com

حمید فرازی در 18/10/1390 | 12:51 گفت:

چقدر تعداد شمالیا داره میره بالا.فکر کنم چندسال دیگه آرسنال بیاد اونبرا اردو بزنه.دیگه باید برم چندتا شیرازیو به زورم که شده بیارم اینجا

حمید فرازی در 18/10/1390 | 12:49 گفت:

خیلی سخته خبری باشه.اگه هم بازیکنی بگیریم فکر کنم سوارز مهاجم اندرلخت یا هوندا رو یگیریم که فکر کنم اینا هم نیان ولی ما جوانانی داریم که نمیدونم چرا بهشون میدون نمیدن و بازیکنای مسن و بی کیفیتی مثل آرشاوینو بازی میدن.

T.Vermaelen در 18/10/1390 | 12:45 گفت:


بازیکن سازی و کشف استعداد خاص مربیان بزرگ در هر رشته ورزشی ست, بخصوص فوتبال که کشف استعداد برابر با پیروزی و درآمدزایی ست .
این روش مربیان بزرگی مانند ونگر، فرگوسن و ... مربیانی ست که در تیم های نه چندان مطرح لیگ جزیره دارن کار میکنن و خودشونو از خرید های چند ده میلیونی بی نیاز میکنن و در عوض همیشه فروشنده بازیکن به تیم های درپیتی مثل رئال و بارسا و میلان و منچستر سیتی و چلسی و ... تازه به دوران رسیده های دیگه هستن.
شما به هر تیم بزرگی نگاه کنید حداقل یک یا چند بازیکن آرسنال داره بازی میکنه واسش و آرسنال همین روششه, بازیکن رو نمیذاره پیر بشه و ضرر بده روش.
کسب نتیجه و جام هم همه میدونن که آرسنال با بازیکنای ناشناس همیشه نتیجه خوب گرفته هم در لیگ جزیره هم در لیگ قهرمانان، سال های آینده آرسنال یک غول مالی و تیمی خواهد بود.
آرسن ونگر با پول و بازیکنایی که تیم هایی مانند رئال و بارسلونا و چلسی و منچستر سیتی داره میتونه حتی با چشم های کور هم تمام جام های دنیارو بگیره ولی ونگر کاری که داره واسه آرسنال و فوتبال انگلیس و دنیا انجام میده, سال های آینده همه فوتبال دوستان درک خواهند کرد(همین طور که تا الان دیدن همه(
پس ما باید ونگر و تیمشو هر لحظه حمایت کنیم چون فوتبال قشنگ و جوانمردانه و تماشاگر پسندو داره ارائه میکنه.
*** عاشق آرسنال و ونگر باشیم ***

T.Vermaelen در 18/10/1390 | 12:44 گفت:

mostafaa در 18/10/1390 | 12:14 گفت:

بازیکن خریدن خبری نیست.دلتونو صابون نزنین. اگر هانری رو نمی آورد یه امید هایی واسه پودولوسکی بود ولی الان دیگه عمرا.

ali در 18/10/1390 | 12:09 گفت:

شرمنده میدونم هیچ ریطی نداره : کسی میدونه چطوری میشه thierry henry رو وارد ساکر 12 کرد آخه تو ساکر 12 نساختنش.

دست رو دلمون ....
خداییش منم خسته شدم خیلی دوست داشتم یه بازیکن تو مایه های رونالدو میگرفتیم

ali در 18/10/1390 | 12:08 گفت:

شرمنده میدونم هیچ ریطی نداره : کسی میدونه چطوری میشه thierry henry رو وارد ساکر 12 کرد آخه تو ساکر 12 نساختنش.

دست رو دلمون ....
خداییش منم خسته شدم خیلی دوست داشتم یه بازیکن تو مایه های رونالدو میگرفتیم

ali در 18/10/1390 | 12:08 گفت:

شرمنده میدونم هیچ ریطی نداره : کسی میدونه چطوری میشه thierry henry رو وارد ساکر 12 کرد آخه تو ساکر 12 نساختنش.

دست رو دلمون ....
خداییش منم خسته شدم خیلی دوست داشتم یه بازیکن تو مایه های رونالدو میگرفتیم

ali در 18/10/1390 | 12:08 گفت:

شرمنده میدونم هیچ ریطی نداره : کسی میدونه چطوری میشه thierry henry رو وارد ساکر 12 کرد آخه تو ساکر 12 نساختنش.

دست رو دلمون ....
خداییش منم خسته شدم خیلی دوست داشتم یه بازیکن تو مایه های رونالدو میگرفتیم

♥Arsenal♥ در 18/10/1390 | 12:02 گفت:

اینو قبلا خدم یه پست دربارش گذاشته بودم کهه بعد از لیونبرگ و پیرس و ریس و هانری و برگکمپ و ویلتورد و هنریک لارسن و لورن و اشلی و کمپل و دیگه بازیکن سرشناس نداشتیم البته به غیر ونپرسی که اون فقط مونده!!

hesam در 18/10/1390 | 11:18 گفت:

خسته نباشي!!!

ali در 18/10/1390 | 11:06 گفت:

شرمنده میدونم هیچ ریطی نداره : کسی میدونه چطوری میشه thierry henry رو وارد ساکر 12 کرد آخه تو ساکر 12 نساختنش.
دست رو دلمون ....

خداییش منم خسته شدم خیلی دوست داشتم یه بازیکن تو مایه های رونالدو میگرفتیم

شاهین فدوی در 18/10/1390 | 09:44 گفت:

داداش بچه گیلانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زیاد به خرید بازیکن فکرنکن چون ارسنال ستاره بخر نیست بازیکنای خودشوازدست نده2فصل دیگه میشه قوووووووول