بچه ها دوباره آرسنال اومد صدر!

نویسنده: محمدرضا دشت بش

وبلاگ من
نویسنده: محمدرضا دشت بش
من محمدرضا هستم_عاشق بارسا و آرسنال
کل بازدید: 4,568 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بچه ها دوباره آرسنال اومد صدر!

آرسنالی=دروغگویی،تقلب،فحاشی و ...


چندی پیش بزرگ ترین و پرمخاطب ترین سایت ورزشی در ایران که نسخه ی اصلیش پرمخاطب ترین سایت در جهان نیز می باشد نظرسنجی را مطرح کرد که همه و مخصوصا شما آرسنالی ها از جز به جز اون نظرسنجی به خوبی آگاه هستید!!!آرسنال که طرفداران بسیار کمتری نسبت به دو غول اسپانیا و همچنین تیم های بایرن مونیخ منچستریونایتد و میلان داره با یه ترفند خیلی ساده پس از اتمام نظرسنجی به رتبه ی سوم صعود کرد!!!:تقلب! این تقلب اینقدر گسترده بود که حتی سایت گل هم پس از اینکه آرسنال به رتبه ی اول صعود کرد پست جالبی نوشت:آرسنال به صدر اومد!!!
و به تقلب کاربران آرسنالی اشاره کرد.اما این سایت که کلا3 هزار نفر هم عضوش نیستند اگر همه ی شان تقلب کنند نمیتونند به بارسلونایی برسند که سایتش بیش از 18 هزار عضو رسمی داره!!دلم واستون میسوزه که با این همه شب زنده داری و کلیک های چندصدتایی تان پس از اینکه به صدر اومدید دوباره به همان جای نخستتان باتگشتید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد يزداني در 23/8/1390 | 09:56 گفت:

هنوز از دهن بوي شير آيدش همي راي شمشير و تير آيدش.
اين بچه احتمالا تو سايت طرفداراي رئال و منچستر و چلسي(يادتونه با كمك داور چه بلايي سره چلسي آوردن كه) و چند سايت ديگه هم ميره و حسابي با روان اون افرادم بازي ميكنه پس بيخيالش شيد چون كارش همينه بنده خدا بيكاره يه جورايي بايد خودشو مشغول كنه.

حسین عسگریان در 23/8/1390 | 00:02 گفت:

ای به چشم علی جان ماکه دیگه به این بی خانمان کارتن خواب هیچی نمیگیم

Ali در 22/8/1390 | 23:59 گفت:

vaqean bazi harfa arzeshe javab dadano nadaran :)

Ali در 22/8/1390 | 23:58 گفت:

bacheha asan chera mikhayn javabe ino bedin? vaqT hamamoon midoonim kasi ke intori harf mizane maloome che moshkeli dare... tahvilesh nagirin saket mishe ;)

حسین عسگریان در 22/8/1390 | 23:49 گفت:

ای بابا من تاحالافکرمیکردم این بدبخت فقط تودنیای مجازی بی خانمانه حالا میبینم نه کلا این اقا بی خانمانه

mostafaa در 22/8/1390 | 23:46 گفت:

بچه ها خواهش می کنم بهش فحش ندین باید یه چیزایی رو بهش بگیم تا بفمه فلسفه ی فوتبال یعنی چی

ehsan در 22/8/1390 | 23:45 گفت:

از همه طرفدارای آرسنال استدعا دارم جواب این بچه رو ندین هیچی بدتر از این نیست که آدمو حساب نکنن فرض کنید این کلی حرف بزنه اینجا ما با خودمون گفتمان بزاریم و حتی وجودشو منکر شیم اونوقت کاری که باهاش کردیمو تا آخر عمر یادش می مونه راه حلشم سادس کامنت یا والی گذاشت نخونین که یه وقت جوش نیارین که البته می دونم بیشتر سوژه خنده جور می کنید
مخلص همتونم

mostafaa در 22/8/1390 | 23:44 گفت:

خوبه کل دنیا دارن میگن بهترین لیگ دنیا لیگ برتره. مثل روز هم روشنه رئال و بارسلون به لطف پول هاشون دوقطبی کردن. لیگ انگلیس ربطی به تیم ملی این کشور نداره.
من افتخار میکنم طرفدا تیمی هستم که فلسفش فوتباله و هرساله بازیکن ها بزرگی به دنیای فوتبال عرضه می کنه همین بارسلون شما که خیلی باید مدیون آرسنال باشه آنری ، فابرگاس هلب فن برونک هورست . الانم که مربی کچلتون به فکر سانگ و ولکات و ژسنیه که باید تو خواب ببینه اگر تیمه ما مزخرفه چرا مربی شما دست از سر بازیکن های ما بر نمی داره؟
ونگر با این بازیکن های جون شاهکار کرده که تیمو تو این سطح نگه داشته این تیمو دست گوردیولا می دادن می رفت دسته یک

ali_ston69 در 22/8/1390 | 23:25 گفت:

mamd reza ke nemidonam bache kodom halabi abadi bebin man ma... harchi barca tarafdare barcasto...are in somare mane z bezan baam sohbat konim ta befahmi kot tane kiye09355473919

علی ارشدی در 22/8/1390 | 23:19 گفت:

بچه ها خواهشا با این نجس عوضی دهن به دهن نشین ارزششو نداره

Saeed Milani در 22/8/1390 | 23:06 گفت:

ببین ترکیه ای نمای بی بته که نمیدونی مال کدوم قبرستونی هستی ، برو بیرون خودت تا جد و آبادتو نیاووردن جلوی چشات!

محمدرضا دشت بش در 22/8/1390 | 22:55 گفت:

راستی از عربستان چه خبر؟؟مهرماه سال 88؟؟!!از کره جنوبی که تو مقدماتی و تو جام ملت ها خارتون کرد خبر مبر نداری؟؟!

Saeed Milani در 22/8/1390 | 22:50 گفت:

نه علی جان اونجا کار کردم یاد گرفتم!

Saeed Milani در 22/8/1390 | 22:49 گفت:

من بلدم با هرکسی با زبونی که حالیش میشه حرف بزنم دشتی!

mahdi jannati در 22/8/1390 | 22:48 گفت:

age tarikhe pas 11 TAYE REAL BE SHANSELONA RO YADET NARE.JOJO SHARSAEI.

Ali Akbari در 22/8/1390 | 22:48 گفت:

سلام.یکی اینو بندازه بیرون خسته شدم هیچی سرش نمیشه

محمدرضا دشت بش در 22/8/1390 | 22:47 گفت:

فتاح جون من فک کنم شما مشکل بینایی یا کوررنگی دارید!!!بازی رفت مقابل چلسی پنالتی روی هانری گرفته نمیشه،بالاک دقیقه 30 باید اخراج میشد و چلسی 60 دقیقه 10 نفره باید بازی میکرد!پویول به اشتباه اخطار میگیره تا دو کارته بشه تا بارسا مجبور بشه بازی برگشت یه هافبک جای یک مدافع بگذاره و آبیدال هم به اشتباه اخراج میشه از اون 5 تا پنالتی بارسا کارشناسان فوتبال تو تمام سایت ها گفتن که فقط یکیش پنالنی بود:هندبال پیکه!پس زر زیاد نزن بچه چون!آرسنال اگه بزرگ بود که تمام بازیکناش تا ستاره شدن اینقدر تف لا پاش نمینداختن!

علی ارشدی در 22/8/1390 | 22:45 گفت:

سام عزیز حق با توئه ببخشید


بچه ها از قدیم گفتن کم محلی از صد تا چوب بدتره محل این روان نژند رو ندین لطفا

راستی سعید آذری بودی و نمیدونستیم؟

Saeed Milani در 22/8/1390 | 22:42 گفت:

دشتی نمی خواستم اینو بگم ولی دیگه اون روی منو بالا آووردی تیم ملی تخیلی کشورت که دم ازش میزنی 3تا از کرواسی خورد و به قبرستان آمار فوتبال پیوست :-) دیگه خواب جام جهانیو یورو رو باید ببینی

annadin?! kimse iranda torkiani soilamir va onon barasinda konoshmir. chok seviniorom adamlara banzarmisin ve senin zatin chok chok torkialilara okhshior. get kandina dokon angal! siktir bordan

فتاح وستا در 22/8/1390 | 22:40 گفت:

آخه ما هم از داوریهایی صحبت میکنیم که تو تاریخ ثبت شده رسواییه استنفوردبریج و برنابئو .چون 11تارو با دو تا دستات نمیونی بشموری میگی تو تاریخ ثبت نشده

محمدرضا دشت بش در 22/8/1390 | 22:39 گفت:

DNA مهمه عزیزم!!فابرگاس اگه تمام وجودش بارسلونایی نبود برای رفتن به این تیم به پای ونگر نمیافتاد و 5 میلیون یورو از درآمدشو به ارسنال نمیبخشید!!!
الان از این ها میسوزید چون بدجوری ســــــــــســــــــــــک فــــــــــــــــابـــــــــــــرگـــــــــــــــــــاس تف لا پاتون انداخته!!!

محمود در 22/8/1390 | 22:36 گفت:

سلام آقای محمدرضا دشت بش

من طرفدار آرسنال هستم و معتقدم باید به طرفداران همه تیمهای دنیا احترام بگذارم. امیدوارم شما هم به ما احترام بگذارید و از این به بعد از مطرح کردن مسائلی که برای اهالی این سایت جذابیتی ندارد پرهیز کنید.

با تشکر

sam baygan در 22/8/1390 | 22:36 گفت:

بچه ها خواهش کردم؟! علی آقا؟!

محمدرضا دشت بش در 22/8/1390 | 22:36 گفت:

فتاح من همینطور که قبلاگفتم درباره ی نتایجی حرف میزنم که تو تاریخ فیفا ثبت شده باشه!!!مثل 8 گل و از این نتایج!!!

فتاح وستا در 22/8/1390 | 22:27 گفت:

گل اتوئو آفساید بود شما که تو تاریختون 11 تا خوردین بعد پز بازیکن سازی تونو به ما نده که دنبال بازیکنای آرسنال هستین

فتاح وستا در 22/8/1390 | 22:27 گفت:

گل اتوئو آفساید بود شما که تو تاریختون 11 تا خوردین بعد پز بازیکن سازی تونو به ما نده که دنبال بازیکنای آرسنال هستین

محمدرضا دشت بش در 22/8/1390 | 22:22 گفت:

آره مقابل رئال 5-0 فینال رم و ویمبلی بایرن 4-0 آرسنال 4-1 و ....... . هم منتظر 10 نفره شدن حریف بود!!!
از این به بعد جواب زر ها رو نمیدم!!کسی که بگه بارسا با گل افساید تو پاریس قهرمان شد مشخصه چقدر از فوتبال میفهمه!!با جواب دادن به این شخص و امثالهم فقط خودمو کوچیک میکنم و این آقا رو پررو!!

محمدرضا دشت بش در 22/8/1390 | 22:18 گفت:

وستا کدوم گل بارسا به ارسنال تو فینال پاریس افساید بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!نه گل اتوئو نه گل بلتی حتی مشکوک به آفساید هم نبودند!!آخر فصل با بردن چمپیونزلیگ_تو چمپیونزلیگ هم همه ی تیم ها در پیت هستند!!!!!!!!!)و لالیگا (ک..) همه ی شمارو میسوزونیم!!و شما هم تا اون موقع حسرت جام نگرفتنتون 8 ساله میشه!!!!آرسنالی های 8 تایی و چهارم پنجمیو چه به اظهار نظر درباره ی قهرمان اسپانیا اروپا و جهان؟؟
گفتم جهان چون قطعا قهرمان میشیم.

فتاح وستا در 22/8/1390 | 22:02 گفت:

هر وقت یه تیم غیر از رئال و بارسلونا قهرمان شد بیا اینجا شر و ور بگو . این که بارسلونا میاد تولیگ 2 تیمی 4تا مساوی میکنه از عرضه بودنش چون مقابل تیم های قوی فقط منتظره تا داور تیم حریف رو 10 نفره کنه مثال زیاده .چلسی آرسنال رئال اینتر گل آفساید به آرسنال تو قهرمانی 2006 نگرفتن 4 پنالتی مسلم برای چلسی بسه یا بازم بگم؟

محمدرضا دشت بش در 22/8/1390 | 21:44 گفت:

مصطفی ساکت شو عزیزم!!!هر رفی میزنی از نداشتن اطلاعاتته .اتلتیکومادرید فولهام رو شکست میده،لیورپول رو شکست میده بارسا تو دو فینال منچستر رو شکست میده.رئال بارها یونایتد رو تحقیر میکنه.بهترین مربی ها بازیکن ها تو لالیگا هستند.پارسال منچستر با اختلاف 9 امتیازی نسبت به چلسی قهرمان شد بارسا پارسال با اختلاف 4 امتیازی نسبت به رئال و پیارسال 1 امتیازی!!تا اینجای فصل هردو تیم رئال و بارسا امتیاز از دست دادند،رئال از لوانته شکست میخوره و بارسا 4 تا مساوی داره.اما لیگ انگلیس از همین الان با همه شرط میبندم من سیتی قهرمانه،چون ستاره هاش قابل قیاس با تیم های دیگه نیست!بهترین بازیکن حال حاضر لیگ انگلیس یک اسپانیایی هست:دیوید سیلوا.
مطمئن باش اگر منتخب لیگ انگلیس مقابل منتخب لالیگا و رونالدو ومسی قرار بگیره 3 رقمی میشه!!فوتبال ملی انگلیس سال هاست به هیچ افتخاری نرسیده و در رده ی باشگاهی فک کنم 7 ساله تیمی جز منچستر و چلسی قهرمان نشده!!
برای آرسنال هم متاسفم پارسال تو مرحله یک هشتم بازی رفت تو امارات با وجود نگرفتن حداقل یک پنالتی و مردود کردم گل مسی در حالی که نه خطا بود و نه آفساید!!نتونیست صعود کنه چون عرضه نداره،دقیقه 40 بازی تو کمپ نو هم سونگ روی مسی در محوطه جریمه مرتکب خطای پنالتی شد که آن هم از چشم داور دون ماند!!حالا شما بگو اخراج فان پرسی!!باشه قبول اخراج فان پرسی حالا خفه شو!!تازه بارسا تو تاریخ خودش هیچ حریفی مقابلش بازی نکرده که نتونه بیش از 3 پاس متوالی رد و بدل کنه!!به لطف وجود تیمی چون آرسنال به این افتخار در مرحله ی حذفی چمپیونزلیگ نایل شدیم!!
درضمن به افرادی باید احترام گذاشت که لیاقت احترام گذاشتن دارند...آقای علیمی!

sepehr paydarfar در 22/8/1390 | 21:44 گفت:

در ضمن حرف از سطح شعور زدی آقای مثلا باشعور !! ها ها !! منو نخندون اگه تو شعور و عقل سالم داشتی این مزخرفاتو به ما آرسنالی های با تعصب نمی زدی. رک و پوس کنده بگو هدفت از این که چرت و پرت تحویل ما میدی چیه ؟ مصطفی و سام قشنگ برات همه چیزو توضیح دادن .داداش اینجا سایت عاشقان آرسنال هست نه مکانی برای مزخرفات تو .اگه جات بودم سریع میزدم به چاک . ولی متاسفانه رو که نیست هیچ سنگ پای قزوینه.در ضمن تو نتها عقده ای و مزاحم هستی بلکه یک آدم اعصاب خورد کن نیز هستی که ما آرسنالی ها رو وادار به توهین کردن به خودت کردی

hadi در 22/8/1390 | 21:43 گفت:

با سلام.....من از طرفدارای قدیمی و دو آتیشه آرسنالم....تا امروز همه ی پست ها و نظرات رو میخوندم....چون خودم نمیرسیدم عضو بشم فقط یه نگاهی به پستا و خبرا مینداختم.....اما امروز متوجه این بچه پررو بارسایی شدم دیگه نتونستم خودمو نگه دارم......
و اما تو آقای ....بش من نمیدونم چرا اومدی اینجا عضو شدی فکر کنم یا خیلی علافی یا جذب آرسنال شدی یا .....اما هروقت بارسا تونست تو لیگی مثل لیگ برتر این نتایجو بیاره..شاید بشه یه فکرایی دربارش کرد....
راستی دوتا مطلب دیگه:1-من پایین عکستو خوندم یه جاش اشتباه شده برو درستش کن
2-اکه واقعا مثل عکسی باشی که گذاشتی انصافا خوب چیزی هستی......

mehrdad در 22/8/1390 | 21:39 گفت:

boro baba sirabi

میلاد حسینی در 22/8/1390 | 21:31 گفت:

کاشکی آرمان این شانسلوناییرو بن نکنه چون وقتی نظرات اینو میبینم به عقل خودم امیدوار میشم :)))))))))))))))))))

mostafaa در 22/8/1390 | 21:27 گفت:

دین و زندگی و کنکورتو به بارسا ترجیح می دی؟ خیلی بی فکری

mostafaa در 22/8/1390 | 21:25 گفت:

ای ول میلاد حسینی خوب گفتی
دشت بش اینکه تو همه ی بازی های تیمتو دیدی و دوست داری درست ولی این چیزی به شعورت اضلفه نمی کنه عزیزم
یه بار بهت گفتم اینجا منفوری نیا پست ننویس
دوست داری فحش بخوری؟ بخور
دوست داری لعن و نفرین بشی
من باهات کاری ندارم فقط یه چیزی میگم تا آخر عمرت در برابر هر آرسنالی نتونی حرفی بزنی
این سوال منو جواب بده
اگر بارساتون خیلی شاخه تا حالا تونسته تو لیگ اسپانیا(که اکثر تیم ها شون در پیتی ان و مثل لیگ برتر شاخ نیستن) بدون شکست قهرمان بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من کاری با کرایف ندارم و لی همه میدونن هیچ تیمی تا الان نتونسته و باید بهت بکم آرسنال سال 2004 رو با هیچ تیمی نمی تونه مقایسه کنه و همون سال با همه افتخارات بارسای کثیف(آشاره به اخراج فن پرسی،اخراج په په ، پنالتی هایی که واسه چلسی نگرفته شد و ...........................) به گردش نمی رسه. حالا بشین تو این فضای مجازی فحش بخور
عقده ای

ايمان عليمي در 22/8/1390 | 21:14 گفت:

اگه هنوز هم مرددي يه نگاه به جمله بالاي صفحه خودت بنداز:
فوتبال چيزي جز يك بازي نيست.
پس نتيجه ميگريم كه يا اين جمله از خودت نيست يا گه هست جنابعالي با عرض معذرت دچار تضاد فكري هستي

ايمان عليمي در 22/8/1390 | 21:06 گفت:

آقاي دشت بش من نگفيت كشورت ايرانه . اين دقيقا جمله خودت هست:
بارسا رو به کنکور زندگیش کشورش دینش آیندش همه چیش ترجیح بده.
حالا لطفا كلاهت رو قاضي بزار

فتاح وستا در 22/8/1390 | 21:04 گفت:

داورها و آقایه پلاتینی سالی یه جام بهتون هدیه دادن هار شدین در لیگ دو تیمی اسپانیا که قهرمان شدن هنر نیست وستبرمویچ بیاد اسپانیا سوم میشه میره اروپا

محمدرضا دشت بش در 22/8/1390 | 20:58 گفت:

آقای ایمان علیمی پویول پیکه مسی ژاوی اینیستا پدرو بوسکتس و ... که از اول بازکنای بزرگ نبودند!!بارسا بزرگشون کرد!پیکه 4 سال تو منچستر سکونشین بود!!در عرض 3 سال تو بارسا به یکی از بهترین مداع های حال حاضر جهان تبدیل شد!!اگه اینطور فکر میکنی این بیشتر تاسف داره.درضمن من یک ایرانی اصیل و صددرصد نیستم.تو ترکیه متولد شدم و تا 6 سالگی هم اونجا زندگی میکردم.وارد جزئیات نمیشم.ولی خانواده ی پدریم اصالتا ترکیه ای هستند. و انتظار نداشته باش به ایران تعصبی داشته باشم.

ايمان عليمي در 22/8/1390 | 20:49 گفت:

آقاي دشت بش واقعا برات متاسفم كه يك تيم فوتبال رو به كشورت و دينت ترجيح ميدي.برو راجع به اين حرفي كه زدي فكر كن.

ايمان عليمي در 22/8/1390 | 20:45 گفت:

آقاي دشت بش تيم باسا تيم آماه خوريه .هر وقت تونست بازيكناي معمولي رو به ستاره تبديل كنه بعد بيا حرف بزن .هر تيمي با داشتن بهترين بازيكناي دنيا نتايج خوبي بايد بگيره.اگه اين طور نباشه بايد بره بميره.

محمدرضا دشت بش در 22/8/1390 | 20:42 گفت:

شما میتونی دلیلی واسه این ادعای غیرقابل باور رو کنی؟؟مث اون یارو دم از تاکسی نزن که این اتفاق واسه طرفداره هرتیمی میتونه بیفته!درضمن اگر من از نظر شما از فوتبال چیزی حالیم و یکی از اون گوسفندهای زبون نفهمم!!پس طرفدارای بارسا بادانش ترین هوادارای دنیا هستند.چون اگه از نظرشما اگه کسی از 9 سالگی طرفدار بارسا باشه(نصف بیشتر عمرش)با بارسا بزرگ شده باشه و به اندازه ی موهای سرش برای بردها و باخت های بارسا گریه کرده باشه،بارسا رو به کنکور زندگیش کشورش دینش آیندش همه چیش ترجیح بده،تو 5 سال اخیر حتی یک دقیقه هم از بازی بارسا تو چمپیونزلیگ گرفته جام خوان گامپر رو از دست نداده باشه ،با کارشناسان و روزنامه نگاران روزانه ارتباط تلفنی داشته باشه،طرفدار زبون نفهم بارسا حساب بشه.پس بارسا باید به داشتن چنین هواداران زبون نفهمی افتخار کنه!!

این لینک تقدیم به شما.تو عمرتون متنی به این زیبایی نخوندید!!تو سایت گل هم اکثر نویسنده هاش بارسلونایی اند!!اکثر گذارشگرا بارسایی اند!!معروف ترین نویسنده های دنیا و تئوسین های فوتبال بارسلونایی اند،این ها زبون نفهند!امثال فاطمه و عمو شهرام هواداری اصیل فوتبال اند!!!
اصیل؟نه اصالت واژه ایه که بدجوری با هواداری آرسنال غریبه!!

http://www.fcbarca.ir/main/index.php?option=com_content&view=article&id=1215

محمدرضا دشت بش در 22/8/1390 | 20:42 گفت:

شما میتونی دلیلی واسه این ادعای غیرقابل باور رو کنی؟؟مث اون یارو دم از تاکسی نزن که این اتفاق واسه طرفداره هرتیمی میتونه بیفته!درضمن اگر من از نظر شما از فوتبال چیزی حالیم و یکی از اون گوسفندهای زبون نفهمم!!پس طرفدارای بارسا بادانش ترین هوادارای دنیا هستند.چون اگه از نظرشما اگه کسی از 9 سالگی طرفدار بارسا باشه(نصف بیشتر عمرش)با بارسا بزرگ شده باشه و به اندازه ی موهای سرش برای بردها و باخت های بارسا گریه کرده باشه،بارسا رو به کنکور زندگیش کشورش دینش آیندش همه چیش ترجیح بده،تو 5 سال اخیر حتی یک دقیقه هم از بازی بارسا تو چمپیونزلیگ گرفته جام خوان گامپر رو از دست نداده باشه ،با کارشناسان و روزنامه نگاران روزانه ارتباط تلفنی داشته باشه،طرفدار زبون نفهم بارسا حساب بشه.پس بارسا باید به داشتن چنین هواداران زبون نفهمی افتخار کنه!!

این لینک تقدیم به شما.تو عمرتون متنی به این زیبایی نخوندید!!تو سایت گل هم اکثر نویسنده هاش بارسلونایی اند!!اکثر گذارشگرا بارسایی اند!!معروف ترین نویسنده های دنیا و تئوسین های فوتبال بارسلونایی اند،این ها زبون نفهند!امثال فاطمه و عمو شهرام هواداری اصیل فوتبال اند!!!
اصیل؟نه اصالت واژه ایه که بدجوری با هواداری آرسنال غریبه!!

http://www.fcbarca.ir/main/index.php?option=com_content&view=article&id=1215

علی ارشدی در 22/8/1390 | 20:42 گفت:

سام بهترین حرفو زد اصلا بلاگ این منگل رو باز هم نکنید چه رسد به حرف زدن باهاش

مهدی بحری در 22/8/1390 | 20:39 گفت:

همه طرفدارهای بارسا حروم زاده هستند تو هم یکشون

sam baygan در 22/8/1390 | 20:36 گفت:

خطاب به آقای دشت بش:
واقعا نمیخواستم اینو بگم و شما مجبورم کردی.
تو این چن روزه که اومدی تو arsenal.ir (و من هم هنوز نمیدنم دلیلش چیه؟)و کامنت و پست گذاشتی،کاملا از نظراتت میشد فهمید که یه آدم مشکل دار و ...سوخته (که نمیدونم برا چیه و فقط امیدوارم ناشی از چن ساعت صدرنشینی ارسنال تو نظرسنجی گل نباشه) به نظر میرسی.
امروز که اومدی اون پست قبلی (تیاگو و جک)رو گذاشتی،فک کردم در موردت اشتباه کردم.اما وقتی دوباره کامنتای سرشار از عقده های سربسته و توهینتو خوندم؛گفتم ،نه...تو همون آدمی هستی که تصورشو میکردم.آدمی مبتلا به سادیسم و ماروخیسم حاد و فکر بسته وشخصیت پوچ که از توهین و آزار دیگران و همینطور تحقیر شدن و توهین شنیدن لذت میبری.کسی که حتی نمیدونه با یه خانم که نمیشناستش و نمیدونه چه آدمیه،چطور برخورد کنه.
من قبلا گفتم ما حاضریم با همه بیاییم بشینیم و بحث کنیم،ولی شما دوست من،با توهینات و کامنتای خوشگلت کلا نظر همه رو نسبت به خودت برگردوندی.
.
.
.
اینجا به عنوان یه عضو کوچیک این سایت از دوستانم میخوام هر جا پستا و نظرات این بشر رو دیدن،محلش نذارن و جوابشو ندن تا خودش دمشو بذاره رو کولش و بره بیرون.
واقعا متاسفم که وقت ارزشمند خودمو تلف کردم تا به این آقا بپردازم.
تشکر از همه ارسنالیا.

davood در 22/8/1390 | 20:28 گفت:

خب هوادار زیاد چه حسنی داره؟ یکی از دلایلی که از بارسا متنفرم اینه که طرفدارش زیاده یعنی در واقع هر گوسفندی که هیچی از فوتبال حالیش نیست طرفداره بارساست بدون استثنا! شما هم اقای دشت بش یکی از اون گوسفندهای زبون نفهمی

محمدرضا دشت بش در 22/8/1390 | 20:21 گفت:

سپهر جان هر حرفی که میزنی نشان از سطح شعورته!!بارسلونای دهه 90 کرایوف به کل تاریخ آرسنال میارزه و اون موقع بعد از رئال پرطرفدارترین تیم جهان بود.الان هم به لطف تیکی تاکا و بازی روان و شناور که به توتال فوتبال(فوتبال کامل)شهرت پیدا کرده و وجود هنرمندانی چون سلطان و مقدسات طرفدارامون افزایش پیدا کرده،همین!!!ولی من با هزاران فرد فوتبالی در ارتباطم از پژمان کرد محله دبیر تحریره ی خانواد سبز گرفته تا رفقای خودم.از هر 100 تاشون به زحمت 2 تاشون آرسنالی اند!!!طرفدارات مث قارچ افزایش پیدا کنن بهتر از آن است که کلا تو هیچ نظرسنجی هواداری در رتبه ی اول و دوم هم نباشی!!

sepehr paydarfar در 22/8/1390 | 20:15 گفت:

به چه زبونی بگیم برو گمشو این چرت و پرت هاتو واسه همون دلقک بلغور کن هویج مزاحم!!!!!چقدر می خوای خودتو کوچیک کنی؟ هان؟ ویروس !! انگل بی خاصیت !! تو ادعا می کنی سایت بارسا بهتره خوب برو همون جا دیگه کله پوک ... !!! یعنی واقعا مزاحمی

میلاد حسینی در 22/8/1390 | 20:12 گفت:

چیه دیدی کسی نظراتتو نمی خونه اومدی تو یه سایت بین المللی نظر بدی به امید اینکه یکی بخوندشون

sepehr najafian در 22/8/1390 | 20:11 گفت:

nemidunam tarafdaraye barca cheara yeho taksiR shodan vaghti bache budam va bozorgtara ps1 football bazi mikardan ya migoftam real ya man utd ya arsenal faghat amoo kuchikam migoft barca

حسین عسگریان در 22/8/1390 | 20:11 گفت:

اقای دشت بش شما ۲۰سالته?

HAMED toopchi در 22/8/1390 | 20:11 گفت:

همچين ميگي بچه ها انگار ما چقد باهات شيشيم!

میلاد حسینی در 22/8/1390 | 20:08 گفت:

درسته شما 18000 طرفدار دارید ولی از این 18000 تا 17000 تاتون فوتبال نمیفهمید که تو هم یکی از اون 17000 تایی