پست بامحتوا و عنوان غیرفنی تحریم شد-همه بخونند همه

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 291,486 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

پست بامحتوا و عنوان غیرفنی تحریم شد-همه بخونند همه

در ابتدا از تمامی دوستان بابت این پستم معذرت خواهی میکنم ..


تا پایان بخونید

در ابتدا از تمامی دوستان بابت این پستم معذرت خواهی میکنم و امیدوارم این پست آخرین پستی باشه که جنبه بحث و خبر فنی نداره اما امیدوام بعد از این پست با موافقت همه بچه ها پست های غیر فنی کنار گذاشته بشه و همونطور که پست های کپی شده خیلی کم شده از دوستان هم خواهش میکنم بعد از این پست دیگه پست هایی نذارند که فقط صرف رفع اشکال و سوال پرسیدن و ... باشه یا به تیم توهین کنند و بحث فنی ای توش نباشه

بچه ها این سایت برای تمامی نویسندگان و بازدید کنندگان هست و شاید روزی 2000نفر وارد این سایت میشند و خبر های این سایت رو میخونند نباید عنوان های بلاگ با محتوای پوچ و کم ارزش و خلاصه و بی ربط پر بشه ...
نمیگم من خبر های خوبی میذارم اما خب تا جایی که بتونم در مورد تیم و بحث های فوتبالی خبر میذارم و اگه سوالی از بچه ها داشته باشم و یا پیشنهادی داشته باشم در قسمت دیوارها میذارم و بچه ها در این قسمت پاسخ میدند ..

آرمان جون این قسمت رو برای بچه ها فراهم کرد تا هر کسی که طرفدار آرسناله بتونه پست بذاره و ما باید پست ها و عنوان هایی رو بذاریم که لیلقت این رو داشته باشه که 2000 نفر در روز اون خبر رو بخونند

حالا از تمامی بچه ها خواهش میکنم با یک اقدامی همگانی پست های که خصوصیت های زیر رو دارند رو تحریم کنند و این پست من آخرین پست غیر فوتبالی باشه

1- پست هایی که عنوان مناسبی نداره رو تحریم کنیم و حتی وارد خبر هم نشیم

2- پست هایی که بار فنی نداره رو نادیده بگیریم و نظری در موردش ندیم

3- پست هایی با متن خیلی کوتاه بهتره در قسمت دیوار قرار بگیره و این پست ها رو هم تحریم کنیم

4- با پست های توهین آمیز برخورد کنیم (نه پست های انتقادی )

و...امیدوارم این پست آخرین پست غیر فوتبالی باشه

دوست دارم همه موافقت خودشونا اعلام کنند
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 8/10/1390 | 09:42 گفت:

با آرمان و بچه ها در مورد فان و طنز هم من موافقم
چون جو صمیمی ای رو برای بچه ها فراهم میکنه

اما مورد رفع اشکال و اینکه جای کاراکتر ها پر بشه !!!!!!!!!!!!! میذاریم کاملا مخالفم و پست رو هرز میکنه
جای رفع اشکال تو قسمت دیوار هاست به نظر من نه اینکه پست بذاریم

اعلام پخش فوتبال از ماهواره و شبکه ها هم خب به نوعی اطلاع رسونیه و خبر و مشکلی نخواهد داشت

پس بچه ها سعی کنید و یکپایچه باشید تا این پست ها به حد اقل برسه

sam baygan در 8/10/1390 | 01:40 گفت:

عملا میتونی الان تاثیر حرفاتو توی سایت ببینی!
بیخیال رفیق...

sam baygan در 8/10/1390 | 01:07 گفت:

ضمن احترام به مدیریت سایت با همه زحماتشون،من منشا اکثرا مشکلات سایتمونو از این قسمت میبینم.
ما بارها با دوستان اومدیم بحث کردیم و پست گذاشتیم و از همه خواستیم تو بحثمون شرکت کنن.متاسفانه هیچ نتیجه ای نداشت.من خودم تو یه پست اومدم پیشنهاداتی رو برا سایت مطرح کردم که فقط با چندتا نظر از دوستان عزیزم مواجه شدم و تمام.درحالی که دوس داشتم آرمان عزیز و بقیه دوستان هم بیان تا به یه نتیجه برسیم.حتی یه نظر خشک و خالی که بیاد بگه هستم.
ما حتی الان نمیدونیم مدیرای سایت چند نفرن یا خود آرمان تنهاست یا نه؟اینا همه برا اینه که مدیر سایت وقت نمیذاره و پای صحبت ماها نمیشینه.
بار فنی سایت خیلی خیلی کمه،اخبار نمیرسه،همیشه اینجا یه دعوا و بگومگوهای بیخود راه می افته و خیلی مشکلات دیگه.
متاسفانه اکثر ماها اطلاعاتمونو از گل و ورزش3 و گانرزتراست میگیریم و این سایت نقشی این وسط نداره...امیدوارم اینطوری که من میگم نباشه.امیدوارم من اشتباه کرده باشم!
حرف واسه گفتن زیاده.ما حتی یه روز کامل رو به این بحثا تلف کردیم.ولی کسی نیست که اینارو بشنوه.بازم میگم تا مدیر سایت نیاد و وقت نذاره و جواب سوالاتو و نظراتو نده این حرفا هیچ فایده ای نداره و مثل همه حرفای دیگه بی نتیجه میمونه.تحریمم هیچ اثری نداره علی جان!

محسن در 8/10/1390 | 00:16 گفت:

آقا دمت گرم حرف دل منو زدی

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 23:38 گفت:

ببین عزیزم گاهی اوقات خوبه که از پست های غیر فوتبالی باشه!
چون....
1-بعضیا راحت بتونند بار شکست رو فراموش کنند و دیگه از شکست تو سایت حرف نزنن!(مثلا چند وقت پیش من خودم یه پست گذاشتم که لطیفه های جدید بگید تو این پست!!!اتفاقا خوب هم استقبال شد!
2-اینجا هرکی نظرشو میگه شاید تیم از لحاظ فنی عیب نداشته باشه و مسائل غیر فنی باعث تشنج در تیم شده باشه که جای بحث داره(مثلا پیشنهاد nدلاری برا ون پرسی)شاید از نظر فنی روی ون پرسی تاثیر نزاره ولی از نظر روحی میتونه رو بقیه بازیکنا یا خود هوادارا تاثیر بزاره که ای وای حالا نوبت ون پرسیه!!!
3-گاهی اوقات خود پست ها جنبه نظر سنجی داره!!
4-بعضی اوقات هم برای بیان احساسات کاربران نسبت به یک اتفاق!
5-گاهی هم جهت رفع مشکل دوستان هستش(مثلا اعلام کدهای شبکه فلان ماهواره!!
6-یا میتونه جهت برای صمیمی شدن بیشتر سایت پست خاصی گذاشت که اصلا بار فنی نداره!!
7-یا مثلا من یه پست میزارم راجع به فلان مشکل شخصیم و درخواست کمک میکنم(چون اینجا یک جای عمومی هستش یکجورایی مخصوص تبادل اطلاعت و اطلاعات به فوتبال محدود نمیشه!!)
8-و خیلی موارد دیگه!!!!
ولی در کل با تحریم موافقم چون بعضیا تحریم حقشونه!!بعضی از پست ها واقعا جنبه تخریبی داره و همین هدف رو دنبال میکنه!!!
امیدوارم فهمیده باشید چی گفتم!!

سید امین هاشمی در 7/10/1390 | 23:28 گفت:

اونائیکه دوستان و مدیریت گفتو هستم بعلاوه پ ن پ های من... موافقم

آرمان امیراحمدی در 7/10/1390 | 23:16 گفت:

فان که علی میگه رو هستم ، اما بی ادبی به تیم و بازیکنان و ... نـــــــــــــــه !

علی ارشدی در 7/10/1390 | 23:08 گفت:

البته علی جون گاهی اوقات پست های فان هم لازمه تا جو سایت خیلی خشک نباشه من خودم چند از این پستا گذاشتم مثلا راجع به این که چطور حال بارسایی ها یا منچستری ها رو بگیریم یا اینکه کدوم آدمای معروف آرسنالین

علی ارشدی در 7/10/1390 | 22:42 گفت:

منم تاییدت میکنم و باهات همکاری میکنم امیدوارم دیگران هم این کارو بکنن البته بعضیا تازه واردن و تا کم کم دستشون بیاد که باید چی کار کنن طول میکشه کاش آرمان یک راهنما برای بلاگ نویسی بذاره

حمید فرازی در 7/10/1390 | 22:33 گفت:

درسته علی جان ولی بعضی وقتا واسه آروم کردن بچه ها لازمه که یه پست غیر فنی هم بذاریم اما در کل حرفاتو قبول دارم.مثلا به جای اینکه بگیم آهااااااااااای هوادار یا یه چیز دیگه عنوان مربوط به پستو بذاریم