آرسنال قبل از بازی باخته بود.

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 291,354 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال قبل از بازی باخته بود.

از تمامی خوانندگان این پست تقاضا دارم به دو پست گذشته من که همانا ( ناامیدی بعدی نزدیک هست و ترکیب های قابل پیش بینی نگاهی بیندازند.)
بنا بر پیش بینی های قبل از بازی ترکیب تیم آرسنال قبل آز بازی تا حدود صد در صد قابل پیش بینی بود و حتی تعویض ها هم پیش بینی شده بود و هر سر مربی ای میتوانست بازی خوانی های لازم رو انجام دهد کاری که ونگر به هیچ وجه توانایی آن را نداشت . سرمربی میلان با بازیکنان متعددی که داشت قبل از بازی حضور یا عدم حضور بازیکتانی رو از ابتدا محتمل دانست و هر تغییری در هر نقطه از زمین میتوانست صورت دهد .


از طرفی بپاتو که آرزوی آرسنالی ها جذب این بازیکن میباشد روی نمیکت میلان حضور داشت هر چند این امر مصدومیت پاتو بود اما میلان بدون چنین بایکنی هم میتواند 3 مهاجم کامل داشته باشد جایی که مدافعان آرسنال جلوی زلاتان زانو میزنند.


باز هم بر این نکته تاکید میکنم اروپا مانند ایران نیست که تیمی بتواند یک فصل با بازیکنان متوشط جرقه بزند و به رتبه های بالای جدول برسد و همه نتایج و قهرمانی ها با برنامه ریزی صورت میگیری کاری که در آرسنال دیده نمیشه بازیکنانی مانند رمسی آرتتا کاشیلنی ژورو شسنی گیبس و... همه و همه بازیکنان متوسط میباشندو بازیکنان تاتنهام به مراتب بهتر از بازیکنان آرسنال میباشد با این روند بنا بر دو پست بعدی من


ناامیدی های بعدی نزدیک هست

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 27/11/1390 | 17:36 گفت:

1سال بی جام دیگه پیش رو هستش

علی قاسمی در 27/11/1390 | 16:55 گفت:

آرسنال هر سال بدتر ازپارسال

باید تغییر اساسی داده بشه
تیم داره میشه مثه لیورپول

حامد مبينى در 27/11/1390 | 14:44 گفت:

منظورم شنبه بود

حامد مبينى در 27/11/1390 | 14:05 گفت:

آقا باختیم حق میلان بود...پاسکاری فوق العاده ی بوآتنگ و زلاتان و روبینیو حرف نداشت...آدم حال میکرد...از اون طرف توپچی ها تو این 10 سالی که من بازی ها را میبینیم افتضاح ترین بازیشون بود..در حد تیم های دبیرستانی ( بازم دبیرستانی ها یه هدف تو زمین دارن که ما دیشب اونم نداشتیم)....ایشالا مثل 8 تا منچستر به خودمون بیایم واسه بازی با ساندرلند...خوب شد آرشاوین و شاماخ را نذاشت و چمبرلین را از اول نذاشت که واسه 1شنبه خسته بشن...دیشب اینقد افتضاح بودیم که از دست هیچکس کاری بر نمیمد...

مهران کاظمی در 27/11/1390 | 13:06 گفت:

بابا دیگه خودمونو گول نزنیم کاسه داغ تر از آشم نشیم، خود ونگر هم گفته تیمش هیچی نبود، واقعاً نبود، شما مطمئن باش اگه اون گل رو آفساید می گرفت اون پنالتی رو هم می گرفت میلان 2 تا دیگه می زد، آرسنال حرفی برای گفتن نداشت، این یه واقعیته حالا هر کی می خواد تا صبح استدلال بیاره که زمین بد بود و پنالتی نگرفت و از این حرفا فرقی نمی کنه، چون یکی از بدترین بازیایی بود که من از آرسنال دیده بودم، کاملاً بدون برنامه، عین تیمای ایرانی، تیم هیچ برنامه ای نداشت، حتی از اون بازی که از منچستر 8 تا خوردیمم بد تر بودیم، لااقل اونجا یه برنامه ای تیم داشت.
ونگر خودش استاد ضد حمله هست، یعنی آرسنال اینقدر بدبخت شده که با این بازیکنای سرعتی 90 دقیقه از پیر و پاتالای میلان ضد حمله می خوره، واقعاً دیشب ضد حال اساسی خوردیم، کاشکی تیم یه حرفی لااقل برای گفتن داشت

mohsen در 27/11/1390 | 12:52 گفت:

آقا وقتی ان قدر جنم نداره تو یه مصاحبه بگه من با این بازیکنا نمیتونم !! دیگه چه انتظاری داری ؟
چه طور تو 5ساعت تونست 4تا بازیکن بگیره ( اونم آرتتا که 3سال تو کفش بود ) نصری رو فروخت یه بازیکن نصف نصری نداره بزاره جاش .
ول کن بابا اه

حمید فرازی در 27/11/1390 | 12:39 گفت:

حامد جان اگه عصبی هستی پست نذار چون بهتره اول آروم شی.
شاماخ مشکلی نداره و احتمالا ژروینیو هم میرسه.مرته ساکر قطعا نمیرسه و وضعیت کوشینلی هم هنوز معلوم نیست ولی به نظر نمیرسید مصدومیتش جدی باشه هرچند که چیزی معلوم نیست

حامد مبينى در 27/11/1390 | 12:31 گفت:

نمیتونم پست بذارم من :(((
برا یکشنبه کیا را داریم؟؟؟؟
شاماخ سالمههه؟؟؟ مرتساکر میرسه؟ کوشیلنی چطور؟؟
کلا" کیا را داریم....

حمید فرازی در 27/11/1390 | 12:28 گفت:

آقا جواد میشه چندتا از دخالتای ونگر در کارای مدیرا رو نام ببرید؟

حسین تی تی ما باختیم و بهتره به کسی توهین نکنیم.یعنی آبیاتی باید توپ مارو نمیگرفت تا بهش توهین نکنیم؟

مجتبی جان من در آرسنال به هیچ کس دلبسته نیستم و حتی برگکمپی که شاید در طرفدار شدن من خیلی نقشم داشت اونقدر بهش دلبسته نیستم و فقط هواار و هواخواه آرسنالم.اگه یه بازیکن خوب بود من خودم مخلصشم و تا روزی که به نفعمون کار کرد بهش علاقه دارم ولی دلیلی نمیشه وقتی داره به تیم ضربه میزنه بازم عاشقش باشم.من به خاطر ونگر دیونه آرسنال نشدم و مطمئن نیستم با رفتن ونگر چیزی درست شه.جالبه تا قبل از بازی همه ورمیناتور تو دهنوشن بود.میگفتن ژسنی یه سوپر دروازه بان میشه و سانیا دفاع خیلی خوبیه ولی با یه باخت نظرشون 187 درجه تغییر میکنه

hesam در 27/11/1390 | 12:23 گفت:

بسه ديگه!انگار نه انگار يه گل اونا افسايد بوده يه پنالتيم واسه ما نگرفت.ميلانم با اين عمه مهره نميتونه نبره.تمومش کنيد!!!

Hossein TT در 27/11/1390 | 11:37 گفت:

سلام
خداییش بد بازی کردن ولی اگه داور بی پدر اون پنالتی رو رو ون پرسی میگرفت 3 تا رو احت تو بازی برگشت میزدیم
اون آبیاتی کچل برای ما سگ شده بود

جواد تی تی در 27/11/1390 | 11:33 گفت:

ونگر مربی بزرگی هست اما مدیر بزرگی نیست اگر فقط مربی تیم بود و کاری به مسائل مدیریتی و تعیین و تکلیف برای باشگاه نداشت خیلی بهتر بود
اما مشکل ارسنال اینه که مدیران بالاتراز ونگر هم از خود ونگر بسیار احمق ترند و این همه نزول رو یا نمی بینند و یا طبیعی می دونن
در کل من هم موافقم که ناامیدی های بعدی نزدیک هست و ارسنال عملا داره به یک تیم معمولی و دجه 2 تبدیل میشه !

مجتبی عابدی در 27/11/1390 | 11:27 گفت:

ونگر خودش اکثر مارو دیوونه ی ارسنال کرد خودشم داره تمام زحمتاش و روزای خوب گذشتشو نابود میکنه و خودشو منفور.سیمن کجا چزنی کجا!! پیرس و ویلتورد و فردی و دنیس و گیلبرتو و پت ویرا و کیون و ادامز و دیکسون و دیوید پلات کجا بازیکنای الانمون بلا نسبت رابین و کوشیل کجا!!!!! عشق یعنی ارسنـــــــــــال حتی اگه به نظر تلخ بیاد!!

علی ارشدی در 27/11/1390 | 11:07 گفت:

الان دارم میرم کلاس امشب یک پست مفصل خواهم گذاشت انشالله

مجتبی عابدی در 27/11/1390 | 11:00 گفت:

تاتنهم مودریچ و به یل و اده خایور !! و ون در فــــــارت !! و دفو و یونس کبود !! و گالاس و ... داره.ما جز رابین کیو داریم؟؟؟؟؟