نیازی به ام ویلا نداریم

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 291,370 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
بالوگون در اینستاگرام: "قبل از بازی با تیری صحبت کردم! فقط من احترام خود را نشان می دادم" بالوگون در اینستاگرام: "قبل از بازی با تیری صحبت کردم! فقط من احترام خود را نشان می دادم"
هال، دستیار سرمربیان جو مونتمورو و یوناس ایدوال پس از ۵ سال همراهی با باشگاه آرسنال، امروز از تیم خداحافظی کرد هال، دستیار سرمربیان جو مونتمورو و یوناس ایدوال پس از ۵ سال همراهی با باشگاه آرسنال، امروز از تیم خداحافظی کرد
مارکینیوش وینگر آرسنال در آستانه پیوستن قرضی به نوریچ سیتی تا پایان فصل است.

انتقال مارکینیوش گزینه ای برای خرید ندارد و احتمالا در ۲۴ ساعت آینده تایید می شود.

مارکینیوش وینگر آرسنال در آستانه پیوستن قرضی به نوریچ سیتی تا پایان فصل است. انتقال مارکینیوش گزینه ای برای خرید ندارد و احتمالا در ۲۴ ساعت آینده تایید می شود.
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
تبلیغات توپچی

     

نیازی به ام ویلا نداریم

بدون شک بسیاری از طرفداران آرسنال طی سه  ماه آینده به فکر خرید های این تیم در سایت ها و خبر گزاری های مختلف خواهند بود و با  نزدیک شدن به هر بازیکن طرفدارن بی صبرانه منتظر نهایی شدن انتقال هستند اما باید دید تیم به چه بازیکنی نیاز داره . اگر از دروازبان شروع کنیم بدون شک ژسنی در سال آینده هم میتونه به عنوان دروازبان اول آرسنال فعالیت کنه و خرید دروازبان در این پست چندان منطقی به نظر نمیرسه . در حالی که منچستر یونایتد بیش از 20 میلیون یورو برای خرید دخیا خرج کرد اما نتیجه حاصل به مراتب کمتر از بها دادن ونگر به ژسنی بود و ژسنی در این سال به مراتب بهتر از دخیا ظاهر شد و در صورتی که فابیانسکی را برای سال بعدت هم در تیم نگه داریم در این پست نیاز چندانی به خرید بازیکن نداریم .


در پست دفاع میانی هم مرتساکر نتونست چندان فصل خوبی را پشت سر بگذاره و سرعت پایین این بازیکن برای لیگ برتر انگلیس چندان موثر نیست و بدون شک این بازیکن نتونسته جای گالاس رو برای آرسنال پر کنه و حضور کوسیلنی هم نمیتونه برای جنگیدن برای قهرمانی چندان موثر باشه هر چند فصل نسبتا خوبی را پشت سر گذاشت . ورتونگن هم با توجه به چپ پا بودن و شباهت زیاد با ورما نمیتونه خرید معقولانه این به حساب بیاد . استاد ژورو هم که گاها در این پست مورد استفاده قرار میگیره ما را به یاد سیلوستره میندازه که بیشتر به نفع حریف کار میکنه . با این اوصاف خرید بازیکن در این پست برای رسیدن به قهرمانی نیاز تیم هست و یه بازیکن در حد کیهیل که در فصل گذشته در دسترس بود میتونه تیم رو در این ناحیه بیمه کنه .


در ناحیه دفاع راست تیم با داشتن سانیا که در حال حاضر خانه نشین شده و همچنین توان استفاده از کوکئلین و کوسیلنی در غیاب سانیا خرید بازیکن در این پست را هم  چندان مناسب نمیتوان ارزیابی کرد.


در ناحیه دفاع چپ هم سانتوس و گیبس این ناحیه را بی نیاز از خرید کرده اند تا جایی که گاها سانتوس به عنوان هافبک چپ هم مورد استفاده قرار میگرفت .


در ناحیه هافبک دفاعی حضور سانگ که بدون شک طی دو فصل اخیر جزء 3 بازیکن برتر آرسنال بوده تیم را از نظر قدرت بدنی و جنگندگی به بالا کشیده و تا حدودی بعد از سالها جای ویرا پر شده است و بازیکن های دیگری هم در این پست میتوانند بازی کنند همانند کوکئلین و حتی دیابی در صورت آمادگی که در صورت حضور ام ویا و تراکم زیاد در این ناحیه و حضور سانگ در ناحیه دفاعی و جنگندگی تیم نیاز چندانی نداره هر چند هنوز هم تیم نیاز به بازیکن جنگنده داره.


در سمت راست و چپ با توجه به حضور والکات چمبرلین جروینیو و حتی بنایون تیم نیاز به خرید بازیکن نداره .


در هافبک تنها به یک یا دو بازیکن خلاق باید داریم تا توپ و میدان رو بیشتر به آرسنال بده و تیم را در سرایط سخت بالا بکشه و نبض بازی را در دست آرسنال قرار بده  بازیکنی با قابلیتی مانند داوید سیلوا ، فان در فارت کاکا اوزیل در کنار روسیچکی  و ویلشلیر میتونه این خلاقیت از دست رفته را پر کنه .


با خرید پودولسکی و حضور ون پرسی شاید در نگاه اول تیم را از خرید بازیکن بی نیاز کنه اما شابد سال بعد حضور ون پرسی در تمامی بازی های آرسنال تضمین شده نباشه و در این صورت به یه بازیکن دیگر در این پست نیازداریم یا شاید به بازیکنی مانند بندتنر.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 28/2/1391 | 11:13 گفت:

منم حامد رو تایید میکنم 60 در صد

علی قاسمی در 28/2/1391 | 11:13 گفت:

منمن حامد رو تایید میکنم 60 در صد

علی قاسمی در 28/2/1391 | 11:12 گفت:

ؤضا جون هم راست میگه

خب هر کس یه نظری داره

هدف از گذاشتن این پست این برو که همه بفهمند و بحث کنیم که به چه بازیکن هایی نیاز داریم.
به نظر من اولویت با خرید یه هافبک خلاقه بعد یه دفاع وسط مطمئن و مرتساکر برای ذخیره و بعد مهاجم یا هافبک دفاعی

اولویت مهمه
خوب نیست هافبک خلاق نداشته باشیم در حالی که فابرگاس و نصری رفتن و بجاش بریم هافبک دفاعی بخریم در حالی که با توجه به سیاست های باشگاه خرید های زیاد دوراز ذهنه

در ضمن ما در حال حاضر اصلا هافبک خلاق در حد حتی نصری نداریم و روسیچکی تا حدودی میتونه اما کافی نیست

hamed در 28/2/1391 | 11:08 گفت:

برای دفاع چند تا خرید اساسی ، هافبک بازیساز هم واقعا لازم داریم...

یک حمله ی دیگه هم اگه رابین بمونه نیاز داریم...

hamed در 28/2/1391 | 11:07 گفت:

ولی در کل از شوخی گذشته با این تیم ما به هیچ جامی نمیرسیم...

نمی خوایم که خودمونو گول بزنیم...

hamed در 28/2/1391 | 11:05 گفت:

منم شهرام عمویی رو تایید میکنم 70%

(:

توپچی جنوب در 28/2/1391 | 07:50 گفت:

منم علی ارشدی رو تایید میکنم 80%

علی ارشدی در 28/2/1391 | 02:16 گفت:

منم رضا رو تایید می کنم 90%

arman omidian در 28/2/1391 | 01:21 گفت:

رضا جان واقعا گل گفتی.
باید واقع بینانه تر ببینیم دوستان نه اینکه دلمون هرچی پروند ما هم قبول کنیم

رضا توپچی در 28/2/1391 | 00:16 گفت:

کسی ناراحت نشه ولی یه سوال:چرا همیشه با دلمون نظر میدیم بجای عقلمون؟(دل من میگه بازیکنای آرسنال بهترین هستن چون دوستشون دارم ولی عقلم میگه این جور نیست!!!؟؟؟!!!)
علی آقا زحمت زیاذی برای نوشتن این متن کشیدی ولی ما برای جنگیدن با سیتی،یونایتد،لیورپول،چلسی و تاتنهام اگه واقع بین باشیم نیاز به بازیکن جدید توی این پست ها داریم:
1-ذخیره ی مطمئن برای ژسنی(فابیانسکی نه مطمئنه و نه میمونه)
2-دفاع وسط مطمئن(ورمایلن و مرتساکر این فصل زورکی نمره قبولی میگیرن جور جفتشونو کوشیلنی یه تنه کشید)
3-دفاع راست تخصصی(البته اگه بتونه هر دو سمت بازی کنه عالیه مثل لام که دوسمت بازی میکنه)
4-هافبک دفاعی تخصصی(از اهم واجباته)
5-هافبک خلاق(البته اگه هافبک دفاعی بگیریم میشه روی کمک سانگ وآرتتا به ویلشر و روسیچکی حساب کرد)
6-هافبک کنار یا مهاجم گوش(توی این پست فقط 3بازیکن داریم در حالی که دوتاشون باید از اول در دو سمت باشن)
7-مهاجم نوک(در حد لوادونسکی) یا مهاجم دوم(در حد کویت و روسی)
ببخشید طولانی شد ولی برای یکه تازی همه ی اینارو میخوایم

ناصر در 28/2/1391 | 00:10 گفت:

روی ژورو و اسکیلاچی اصلا نمیشه حساب وا کرد. یه مدافع 6 دونگ خوب میخواهیم
یه هافبک دفاعی خوب کم داریم. دیابی همیشه مصدومه،کاکوئلین بی تجربه س
با وجود پارک،شاماخ،بنتنر و ولا که وضعیتشون در حاله ایی از ابهامه،همچنین به یه هافبک تهاجمی و یک مهاجم خوب هم احتیاج داریم

soroosh در 28/2/1391 | 00:07 گفت:

سید تا امشب معلوم میشه ولی معلوم نیس خبرش بیاد بیرون یا نه
در جواب ehs
ما وضعیت حمله ایمون خیلی خوبه
مطمئن باش اگه وض دفاع خوب بشه همه ی اوکی میشه

سید سجاد حسینی در 28/2/1391 | 00:05 گفت:

مگه قرار نبود امرو ز تکلیف رابین معلوم شه؟؟؟؟ پس چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟

soroosh در 28/2/1391 | 00:03 گفت:

فرهاد هدف مقایسه نیس
واقعیته
این فصل کوشیلینی خیلی بهتر از ورما بوده
بازی رفت با میلان، بازی با نورییچ رو یادت بیار

ehs در 28/2/1391 | 00:02 گفت:

موافقم!!
من به شخصه وجود يه هافبك طراح رو به يه هافبك دفاعي ترجيح ميدم!!اول اينكه بال اومدن ام ويا سانگ و فريمپورك ميرن رو نيمكت!!اونهم با اين مبلغ !!!!در حالي كه به وضوح نداشتن بازي ساز اين فصل ما رو نابود كرد!!اين نكته هم ياداور ميشم كه اگر هم جك برگرده انتظار نداشته باشيد عين 2 سال قبل بازي كنه خداي نكرده شايد بلاي رمسي سرش بياد!!پس هنوز هم بهتري خريد ما ميتونه يه هافبك طراح باشه!!!
2_خريد يه بازيكن چند پسته مثل ورتونگن هم ميتونه كمك كنه كه هم ميتونه هافبك دفاعي باشه هم دفاع كنار و هم دفاع وسط تازه كارش هم عاليه با 11 ميليون هم ميشه خريدش!!

سید سجاد حسینی در 28/2/1391 | 00:02 گفت:

با حرفات موافقم

فرهاد در 27/2/1391 | 23:43 گفت:

تو رو خدا ورما رو با کوشیلنی مقایسه نکنید ورما یه چیز دیگست

ehsan arabzadeh در 27/2/1391 | 23:38 گفت:

اتفاقا کوسیلنی خیلی بهتر از ورماست اگه آنالیزه هر بازی رو دقت کنیم خیلی عملکرد بهتری داره

سعيد غلامي در 27/2/1391 | 23:29 گفت:

شديدا به امويلا نياز داريم سانگ خوبه ولي تو كارهاي دفاعي اون جوري كه بايد نشون نداداه. ام ويلا خيلي 6 دانگه در حد يه پادشاه بازي ميكنه وسط زمين. بازي رو سريع جريان ميندازه. من بازيهاش رو ديدم اخرشه. تو يورو بيشتر ازش مبينيم. اميدوارم هر چه زود تر بخريمش

hosein-gunner در 27/2/1391 | 23:19 گفت:

مخالفم امویلا نیازه ماست چونکهخ سانگ هافبک دفاعی خوبی نیست بر خلاف اینکه پاسهای خوبی داده در کار دفاع اصلا عملکرد خوبی نداشته و آرتتا در این پست عالی کارکرده اما خوب ما همیشه مصدوم زیاد داریم اما وقتی شما یه هافبک دفاعی عالی دارید عقب دروازتون هم بیمه میشه امویلا نیازه چون پست هافبک دفاعی در تیمی مثل آرسنال خیلی حساسه دیدیم که تنها یه بازی تو لیگ رو بدون حضور آرتتا بردیم و نشون میده که عملکرد سانگ در اون پست ضعیفه و باید فصل بعد یه خط بیاد جلو

soroosh در 27/2/1391 | 23:19 گفت:

دوستان اخباری شنیده میشه که ورتونگون با تاتنهام به صورت رسمی قرارداد بسته !!!!!!
همچنین همین الان که من دارم کامنت می زارم جلسه رابین با مسئولان باشگاه و رئیس داره برگزار میشه
************
امشب خبرهای زیادی بیرون میاد امیدوارم فردا خوشحال باشیم :)

حمید پیرنیا در 27/2/1391 | 23:17 گفت:

هم تو دفاع وسط هم هافبک دفاعی و به خصوص وینگر که خیلی مهمه بازیکن میخایم در کل 4 تا خرید دیگه لازم داریم

آرمان الهیاری در 27/2/1391 | 23:03 گفت:

طرز تفکرت منو کشته

soroosh در 27/2/1391 | 22:53 گفت:

فرق اینه که فریمپونگ تا یکی دو سال دیگه بازیکن نمیشه ولی امویا از همین الان شاخه
شک نکن اگه امویا بیاد واسه پیشرفت فریمپونگ هم بهتره
به شخصه سانگ و دیابی رو اصلا هافبک دفاعی نمی دونم...جفتشون هی می خوان برن جلو و حمله کنن

علی قاسمی در 27/2/1391 | 22:45 گفت:

سروش جون راست میگی فریمپونگ هم دقیقا تو این پست بازی میکنه و این هم میتونه دیلیل بزرگی برای نخریدم ام ویلا باشه اگه متن رو دقیق بخونید میبینید نوشتم بازیکن های دیگری هم میتونند بازی کنند ولی اسم فریمپونگ از قلم افتاد . اما بدون شک اکه یکم اینم بازیکن بها داده بشه میتونه خیلی راحت تو ترکیب اصلی قرار بگیره و نیازی به خرید هم نداشته باشیم

soroosh در 27/2/1391 | 22:34 گفت:

این لینک هم حرفایی شبیه به شما زده
کامنت هایی که لایک خورده رو بخون :)
http://justarsenal.com/arsenal-dont-need-mvila-we-got-frimpong-lets-all-be-sensible-shall-we/13782

soroosh در 27/2/1391 | 22:27 گفت:

اول این که من اگه بخوام دلیل نخریدن امویا رو توجیه کنم حضور فریمپونگ هست که اصلا بهش اشاره نکردی اما ما نیاز به امویا داریم به یه دلیل ساده :
سانگ خیلی توپ تو مرکز زمین لو میده خیلی زیاد
اون چیزی که با خرید امویا به وجود میاد اینه که احتمالا سانگ میره و خیالمون از دفاع راحت میشه
در آینده خیلی نزدیک هم امویا یه پست میره جلوتر و در آینده فریمپونگ هافبک دفاعی تیم میشه
شک نکنید آینده از آنه فریمپونگ هست

فرهاد در 27/2/1391 | 22:19 گفت:

تیم شدیدن به وینگر تکنیکی نیاز داره و یک دفاع مثل ورما

علی قاسمی در 27/2/1391 | 22:16 گفت:

هومن جون اشتباه تایپی بود داداش

(Hooman sam (Dark metal در 27/2/1391 | 22:15 گفت:

راستی این تیترت خیلی جالبه : نیازی به ام ویلا ( ندارم ) !!! عجـــــــــــــــــــــــــــــــــــــب !!

like \\m// like

(Hooman sam (Dark metal در 27/2/1391 | 22:13 گفت:

به نظر من واسه دفاع وسط شدیدا به یه دفاع شاخ نیاز داریم...
واسه خط هافبک هم یه بازیساز بیاریم بد نیست ولی اگه امویلا بیاد اونوقت سانگ میتونه بیاد جلوتر و همین نقش رو بازی کنه...(البته به نظر من)
واسه خط حمله 100% باید یه بازیکن دیگه بخریم...
----
در کل با حرف حامد موافقم آخه ما مصدوم زیاد میدیم پس باید ذخیره هامون ژورو و گیبس نباشن !!!

like \\m// like

علی قاسمی در 27/2/1391 | 22:11 گفت:

اگه بخوایم برای خرید هامون میل خودمون رو بگیم
یه دفاع وسط دو تا هافبک خلاق یه هافبک تمام دفاعی مانند یحیی توره یه دفاع راست یه فورواردبرای پر کردن جای ون پرسی در صورت مصدومیت نیاز دارین اما باید بدونیم که باشگاه به هیچ وجه این قدر پول خرد نخواهد کرد از طرفی باید منتظر فروش بازیکن های خوبمون هم باشیم . شاید سانگ و والکات ...

علی قاسمی در 27/2/1391 | 22:03 گفت:

حامد جون
باید اول یه دفاع خوب و یه بازیکن خلاق برای نفوذ داشته باشیم بعد به فکر خرید ذخیره خوب بیفتیم
با توجه به سیاست های باشگاه هیچ وقت باشگاه به یکباره نمیاد بدون از دست دادن بازیکن چهار پنج بازیکن بگیره
پس بهتره اول نقاط ضعف رو پر کنه بعد بیاد برای یه پست دو تا بازیکن بگیره

parsa در 27/2/1391 | 21:59 گفت:

مرسی بعضی حرفات رو قبول ندارم
1-در پست دفاع راست باید یک بازیکن خوب وتراز اول بگیریم اگر سانیا مصدوم بشه نه کوشیلینی ونه کوکلین پست اصلی شون دفاع راست نیست و مثل فصل قبل به مشکل میخوریم
2-در مورد کوشیلینی هم میتونم بگم بعد از رابین بهترین بازیکنمون تو فصل قبل بود واز فرمایلن هم آماده تر و بهتر بود
3-ام ویلا خیلی میتونه کمکمون کنه چون سانگ درسته که پاس گل خوب میده امادرکار دفاعی خوب نیست ویکی از دلایل که گل زیاد میخوریم نداشتن هافبک دفاعی خوب ک بتونه در کارهای دفاعی به دفاع کمک کنه

HAMED toopchi در 27/2/1391 | 21:56 گفت:

خيلي هم نياز داريم، تيمي فهرمان ميشه كه نيمكت خوبي داشته باشه