آرشاوین ویران کننده

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 290,411 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرشاوین ویران کننده

ساعت 23:15 دقیقه به وقت ایران دیدار روسیه و ایتالیا آغاز شد این دیدار دوستانه که جهت آماده سازی دو تیم تدارک دیده شده بود از جذابیت های فراوانی برخوردار بود .گزارش گر این دیدار جواد خیابانی فوتبال شناس برجسته کشور بود .
در نیمه اول علی رغم حملات زیاد توسط هر دو تیم اتفاق خاصی رخ نداد و دو تیم با نتیجه تساوی بازی را به پایان رساندند .
نیمه دوم جذابیت های بازی از یک سو و گزارش کمدی صوتی داش جواد از  سوی دیگر بر جذابیت بازی افزود .
در ابتدا ماجو بازیکن ایتالیا رو مورد ستایش قرار داد و نام این بازیکن رو پر شباهت با روبرتو باجو قلمداد کرد و در طی بازی بار ها این بازیکن رو بالا کشید و به تعریف از این بازیکن پرداخت در حالی که مثل تمامی بازیکن های ایتالیا بازی متعادلی رو از خود نشان داد تا اینکه به دقیقه 60 رسیدیم و گل اول روسیه به ثمر رسید و در دقیقه 75 گل دوم روسیه روی اشتباه مسلم ماجو به ثمر رسید تا آب سردی بر پیکره ایتالیا و همچنین جواد خیابانی باشه .
10 دقیقه بعد کار ایتالیا و جواد خیابانی یکسره شد و گل سوم ایتالیا روی اشتباه مجدد ماجو و در حالی که توپ بسیار ساده رو دفع نکرد به ثمر رسید .
یه سوال تو ذهن من به وجود امده ... چه لزومی داره اغلب گزارش گر های ایران یه بازیکن رو بی دلیل به اوج قله ببرند و چنین اتقاقایی بیفته که خودشون هم نتونند حرفشونا جمع و جور کنند.
در مرحله بعد یه نکته بسیار جالب تر دیده شد.
آرشاوین ویران کننده !!!!!!!!!!
نمونه ای از گزارش جواد خیابانی :" آرشاوین میتونه  با تکنیک و سرعت ناب خودش دفاع ایتالیا رو ویران کنه !!!"
و یا یه توپی که آرشا به سمت بیرون کشید و اتفاقی به سمت دروازه کمونه کرد رو بارها مورد ستایش قرار داد و ضربه آرشاوین که میرفت دروازه ایتالیا رو باز کنه خطاب کرد ...

من یاد اولین گزارش بعد از بیماری خیابانی افتادم که در اون گزارش کاملا مشخص بود که این گزارش کرد هفته ها از فوتبال به دور بوده ...

من به شخصه دوست دارم همه بازی ها رو خیابانی گزارش کنه چون هم خندست هم تماشا ..

من موندم خیابانی چمدته  بازی آرشاوین رو ندیده

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمیدرضا در 13/3/1391 | 21:59 گفت:

آرشاوین عشق منه. آره بخدا از بس ونگر کله...... انداختش وینگ چپ بازیخ تو آرسنال خراب شد

M o o r I در 13/3/1391 | 20:57 گفت:

جواد ک آخرشه . فقط وقتی توپ میره زیر پای مسی باید گزارشگریشو شنید

"حالا مسی . یه نفر . 2 نفر . 3 نفر . 4 . 5 . 6 .

توپ دست مسی بیاد خودشو .... میده .

در ضمن بارسایی و لیورپولی دو آتیشس

علی قاسمی در 13/3/1391 | 20:40 گفت:

این جواد خیابانی خدایی خیلی جالبه

جالبه طرفدار آرسنال و دورتموند هم هست

علی قاسمی در 13/3/1391 | 20:40 گفت:

این جواد خیابانی خدایی خیلی جالبه

جالبه طرفدار آرسنال و دورتموند هم هست

nima در 13/3/1391 | 18:31 گفت:

جواده دیگه،کاریش نمیشه کرد!

علی ارشدی در 13/3/1391 | 14:39 گفت:جواد سوتی معروفه که!!!!

علی ارشدی در 13/3/1391 | 14:37 گفت:جواد سوتی معروفه که!!!!

علی ارشدی در 13/3/1391 | 14:37 گفت:جواد سوتی معروفه که!!!!

parsa در 13/3/1391 | 13:17 گفت:

ehs:درست میگه فقط به درد بازی های تیم ملی میخوره
بازی های اروپایی عادل از همشون بهتره

آرمان الهیاری در 13/3/1391 | 12:59 گفت:

خیابانی عشقه ؛عشق
برین تو سایت آپارات سرچ کنین خیابانی؛

محمد على(اباى) در 13/3/1391 | 12:49 گفت:

هههههههههه.جالب بود
مرسی داش

soroosh در 13/3/1391 | 12:33 گفت:

خوب بود خصوصا آرشا
ونگر رسما نابودش کرد این بشرو
از بس هی گذاشتش وینگ چپ... ااااااااهههههههههههههه

فرهاد در 13/3/1391 | 12:15 گفت:

ولی خداییش آرشا خوب بازی کرد

ehs در 13/3/1391 | 11:56 گفت:

ههههههههه!! خياباني فقط به درد بازيهاي تيم ملي خودمون مي خوره!!ولي هيچ كدوم بازي ذوب اهن تو نيمه نهايي جام باشگاهاي اسيا نبود!!

sepehr najafian در 13/3/1391 | 11:50 گفت:

منم با گزارش خياباني حال ميکنم.