آرسنال سرانجام طعم قهرمانی را چشید(تبریک)

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 284,810 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال سرانجام طعم قهرمانی را چشید(تبریک)

بعد از گذشت سالها و نتایج ضعیف آرسنال در لیگ سرانجام آرسنال موفق شد در هفته پایانی با پیروزی 1-0 بر حریف به قهرمانی دست پیدا کند .آرسنال سالهای سال زیر سایه باشگاه های دیگر قرار داشت و در اگثر سالها برای بقا در لیگ میجنگید و شاید بهترین رتبه طی سالهای گذشته رتبه ششم بود ولی سرانجام طعم قهرمانی را چشید .
  در هفته  نهايي رقابتهاي فوتبال دسته اول باشگاههاي آرژانتين تيم فوتبال
آرسنال با يک گل از سد آتلتيکو بلگرانو گذشت و عنوان قهرماني اين رقابتها
را کسب کرد.
در جدول
رده بندي رقابتهاي فوتبال قهرماني باشگاههاي آرژانتين تيم فوتبال آرسنال با
کسب سي و هشت امتياز به مقام قهرماني رسيد و تيم هاي تيگر با سي و شش
امتياز و بوکا جونيورز با سي و سه امتياز به ترتيب دوم و سوم شدند.
وقتی این آرسنال میتونه در مقابل چشمان رقبای قدرتمندی مانند ولز سارز فیلد و بوکاجونیورز و
استوديانتس وسن لورنزو به مقام قهرمانی دست پیدا کنه حتما ما هم میتونیم ...
تا این زمینه ای باشه برای قهرمانی آرسنال انگلیس ...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 5/4/1391 | 18:27 گفت:

محمد رضا جون امیدوارم ریورپلات امده باشه خب دلم برای هواداراش سوخت ...

masoud mahmudpur در 5/4/1391 | 17:04 گفت:

گیر اوردی ما رو!

محمد على(اباى) در 5/4/1391 | 15:12 گفت:

اووووووو من گفتمآرسنال قهرمان شده نگو آرسنال قهرمان شده : D

فرهاد در 5/4/1391 | 15:01 گفت:

همیشه دوست داشتم این تیم قهرمان بشه که خوشبختانه شد.ایول

محمدرضا در 5/4/1391 | 14:59 گفت:

مثل اینکه ریور پلاته به لیگ 1 آرژانتین صعود کرد !!!

مصطفی کاظمی در 5/4/1391 | 14:47 گفت:

بر خلاف علی من سرکار نرفتم)الکی (

احسان در 5/4/1391 | 14:41 گفت:

منم قسمت اولشو خوندم از تعجب شاخ در اوردم گفتم از ارسنال بعیده این ونگر تا مارو دق نده جام نمیاره برامون

ولی وقتی اخرشو خوندم دیدم همه چیز طبیعیه

علی قاسمی در 5/4/1391 | 14:40 گفت:

علی جون خبر ندارم ریور پلات امد دسته 1 یا نه اما دلم برای هواداراشون خیلی سوخته بود دسته 2 رفته بودن اما فکر کنم تو ارژانتین هر نیم فصل قهرمانی میدند و هر دو فصل تیم ها میاند لیگ بالا تر

علی ارشدی در 5/4/1391 | 14:32 گفت:

چه سر کاری رفتم

راستی ریور پلاته چی شد؟ دوباره صعود کرد یا نه؟

توپچی جنوب در 5/4/1391 | 14:25 گفت:

این ها همه نشانه هایی است که ما در این فصل قهرمان خواهیم شد...

درود بر تو علی....

مهدی افسرده در 5/4/1391 | 13:47 گفت:

یه لحظه فکرشو بکنین ما قهرمان لیگ بشیم....چی میشه(اشک شوق)

Farhad Rahbari در 5/4/1391 | 13:45 گفت:

و این آرسنال است که در پهنه بی کران گیتی می درخشد

حمید pires در 5/4/1391 | 13:38 گفت:

خوبه تمام طلسم ها داره شکسته میشه و حالا نوبت ماست.

soroosh در 5/4/1391 | 13:30 گفت:

پست بسیار جالبی بود
واقعا ممنون