از دقیقه 18 باختیم +گزینه ای برای خرید و جاه طلبی

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 284,332 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

از دقیقه 18 باختیم +گزینه ای برای خرید و جاه طلبی

.
این بازی
در ورزشگاه اختصاصی آرسنال برگزار میشد و در اکثر بازی هایی که آرسنال در زمین خودش انجام میده چند ویژگی برجسته تو ت
یم و آمار دیده میشه ...
مهمترین آن درصد مالکلیت توپ که بیش از 55 درصد در دست آرسنال هست و این نشون دهنده قدرت ت
یم در حاکمیت بازی هست چیزی که تیم در برابر چلسی نتونست از خودش نشون بده و درصد مالکیت تقریبا 50 50 بود ...دومین بحث از دست دادن توپ بود
زما
نی که ت
یم توپ رو در اختیار داره یا پاس اشتباه میده یا در دوئل ها از دست میده یا به بیرون میزنه ... دو تیم در دوئل ها با هم تقریبا برابر بودند اما چیزی که بیشتر روند بازی را تغییر میده پاس های درست و نادرست هست .. تو این بازی آرسنال و چلسی هر یک حدودا 460 پاس به یک میزان به هم دادند و در این بین آرسنال 35 پاس نادرست و چلسی 15 پاس نادرست دادند و این نشان دهنده عدم توانایی تیم در حرکت رو به جلو و پیدا کردن راه ها به سمت دروازه هست که بیشتر به پاس های نادرست و سر در گمی منجر میشود و همچنین نشان دهنده عدم توانایی تیم در مخدوش کردن آرامش تیم مقابل میباشد کاری که چلسی بار ها و بارها با پاس های درست انجام داد...

شاید دلیل اصلی
ناکامی ت
یم در این بازی تعویض زود هنگام تیم باشه جایی که دیابی جای خود را به چمبرلین داد و از این بازیکن در پست غیر تخصصی استفاده شد تا تیم در این پست که کمر بند اصلی تیم هست دچار مشکل شود هم از نظر دفاعی و هم  از نظر قد و قامت و جلو آمدن ورمائلن ودر برگشت سریع  خطایی که او روی تورس انجام داد گل دوم را برای چلسی به ارمغان آورد و همچنین کوتاه قامت بودن تیم در برابر چاسی مخصوصا با خروج دیابی این تیم را در کارهای هوایی هم قدرتمند تر کرد ...
خ
روج دیابی علاوه و بر کم کردن تملک توپ برای آرسنال و کمتر شدن قوای بدنی، ت
یم را واردار کرد به انجام تعویضی اجبازی و عدم توانایی تیم در ایجاد تغییر زیاد در بازی در دقایق پایانی با تعویض هایی که میتوانست در پست های مناسب تر صورت دهد ..
و آرس
نال نتوانست
در 20 دقیقه پایانی بازی روند بازی را تغییر دهد و قدرت بدنی ت
یم هم تحلیل رفت و چلسی با شانس بر اتفاقات و جریان بازی این بازی را پیروز شد.


گزینه ای برای خرید ..
با نزدیک شدن
به بازار زمستانی شاید نزدیک ترین بازیکن به خروج از باشگاه تئو والکات هست و از این بابت به شخصه معتقدم بر خلاف میلم این بازیکن از تیم جدا خواهد شد و دو گزینه میتونند جای او رو برای تیم بگیرند که کمی بعید هم به نظر میرسه زیرا همواره باشگاه به هزیبنه های پایین و دارایی های خود تکیه میکنه و  بدون شک میخواد جای والکات رو هم با بازیکن های موجود پر کنه ..

گزینه اول نانی هافبک منچستر یونایتد که خروج
این بازیکن
محتمل به نظر میرسد و احتمال داره در لیست فروش قرار بگیره زیرا با حقوق هفتگی 90 تا مخالفه و فرگوسن هم کم مشکل نداره و به نظر من میتونه برش لازم رو برای تیم تو کارهای هجومی به ارمغان بیاره اگر بخواهیم جاه طلب باشیم.

گزینه دوم
خسوس ناواس
ا
ین
بازیکن هم گزینه مناسبی میتون
ه باشه اما شاید مبلغ خرید این بازیکن زیاد باشه و از طرفی اکثر بازیکن های سویا با جون و دل برای تیم خودشون باری میکنند و از این بابت هم خرید این بازیکن کمی مشکل به نظر میرسد..
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

omid در 10/7/1391 | 17:06 گفت:

منم اومدم

ناصر در 10/7/1391 | 15:23 گفت:

اگه جای چمبرلین،کاکلن رو اورده بود و آرتتا رو یه پست میاورد جلوتر خیلی بازی بهتر اداره میشد.
همیشه از دیدن رمسی توی تیم و اون هم به عنوان شروع کننده بازی،واقعا بدن آدم رو به کهیر زدن وادار میکنه!!!!!!!!
+
روز روز ما نبود.بد شانسی پشت بدشانسی هم یه علت دیگه بود

عليرضا در 10/7/1391 | 00:30 گفت:

خدا كنه بره والكات
تو تيمي كه جنكينسون بعد از يه فصل اينقدر پيشرفت ميكنه معلوم ميشه تئو استعداد نداره

sepehr najafian در 9/7/1391 | 23:40 گفت:

ناواس از سويا نميره روش خيلي تعصب داره

ehs در 9/7/1391 | 21:06 گفت:

نداشتن هافبک دفاعی تخصصی این جور جاها خودش رو نشون می ده! فقط خدا کنه دیابی زودتر برگرده
تئو هم احتمال 90 درصد به همین چلسی فروخته می شه و دوباره باید شاهد حضور ستارهامون جلوی تیم خودمون باشیم!

علی قاسمی در 9/7/1391 | 20:37 گفت:

سروش جون خودمون هم میدونیم نمیاند چون جاه طلب نیستیم

soroosh در 9/7/1391 | 20:28 گفت:

هیچ کدوم نمیان
شرط می بندم

حمید pires در 9/7/1391 | 19:53 گفت:

تیمای سیتی و چلسی و آرسنال بازیکنای خوبی رو نیمکت دارن . البته درمورد تیم ما این بازیکنا اکثرا فصل قبل رشد کردن و به پختگی رسیدن. نیمکت دخیره های ما از یونایتد خیلی بهتره با اضافه شدن مصدومین شاید دو تیم خوب برای فصل داشته باشیم.

علی قاسمی در 9/7/1391 | 19:40 گفت:

مهدی هم راست میگه تیم ما تو ضربات شروع مجدد خیلی مشکل داره و امیدوارم این مشکل هم رفع بشه

hesam در 9/7/1391 | 19:40 گفت:

کاملن درسته....خدا کنه ویلشر هفته بعد بتونه بازی کنه.....

amin در 9/7/1391 | 19:15 گفت:

ناااااااااااااااااااانی خلاق و شوت زن و سرعتی و حمه فن حریف

علی ارشدی در 9/7/1391 | 18:43 گفت:

خود باخت درد آور نیست
فوتبال همینه یه روز برده یه روز هم باخت

ولی اونچه که منو واقعا اذیت می کنه اینه که حقمون باخت نبود ما خوب بازی نکردیم ولی چلسی مگه خوب بازی کرد؟
توپای ما گل نشد دو تا توپ اونا گل شد

اینه که منوعذاب میده

علی قاسمی در 9/7/1391 | 17:24 گفت:

آره شهرام جون تو این بازی خیلی راحت باختیم و به نوعی لااقل باید مساوی میکرددیم

اما برای قهرمانی هنوز جا هست جک هم میاد و روسیچکی تیم رو خلاق تر هم میکنه اما باید یه مهاجم درجه 1 هم به تیم اضافه کنیم ... هر چند جروینیو این فصل خیلی خوبه اما یکی مثه ون پرسی یا رونی نیاز داریم

علی قاسمی در 9/7/1391 | 17:21 گفت:

مصطفی جون جیرود طلسم شده
حق با تو هستش و واقعا جا خورد بازی قبل اون توپ رو از دست داد
امیدوارم بهتر بشه

مهدی بحری در 9/7/1391 | 16:58 گفت:

مشکل آرسنال در گل خوردن در ضربات ایستگاهی است اکثر گل هایی که خورده به همین دلیل بوده

توپچی جنوب در 9/7/1391 | 13:59 گفت:

واقعا باخت مسخره ای بود وقتی این همه خوب بازی کنی و ببازی آدم زورش میگیره سه نکته خیلی نظر من رو تو این بازی جلب کرد.

1-ارزش دیابی و بازگشت جک و روسیچکی واقعا وسط زمین رو یه جورایی از دست داده بودیم چمبرلین نتونست خوب بازی کنه..

2- چرا همیشه این تیم ما به ساده ترین حالت ممکن از روی ضربات ایستگاهی گل ذمیخوره یعنی ونگر ندیده و نمیدونه که تو این 6 بازی که 4تا گل خوردیم 3تاش از روی ضربات ایستگاهی بوده یعنی خیلی سخته دفاع کردنش!!!!

3-- نداشتن یک تمام کننده کشنده مثل اون خائن...
این زیرود خوبه ولی اعتماد به نفس نداره باید روانشناس تیم روش کار کنه
آخه تو بازی های بزرگ بازیکنان بزرگ همیشه تیمشون رو نجات میدن که ...........

اومیدوارم بازی های بعدی کوشینلی با تجربه تر و مانونه هم خروج های بهتری از خودش نشون بده
هنوز اول راهه هنوز وقت واسه جبران هست....

راستی مرحم درد دیشب من باخت شانچستر بود..

mmmmmmmmm در 9/7/1391 | 13:57 گفت:

علی یادته تو آخرین روز نقل وانتقلات بهت گفتم جیرود بدرد نمیخوره یه گل مفت رو از دست داد
اون ملعون رو دادیم جاش گلابی گرفتیم

علی قاسمی در 9/7/1391 | 12:58 گفت:

نظر قبلی اشتباهی امد

حسین جون ناراحت نشو منظوری نداشتیم

علی قاسمی در 9/7/1391 | 12:55 گفت:

آره داداش هموفیلی رو خیلی خوب امدی
منو دوستم هم کلی خندیدیم

حسین در 9/7/1391 | 12:54 گفت:

اتفاقا اصلا به کار بردن کلمه هموفیلی درست نبود.امیدوارم کسی که به این بیماری مبتلا هست اون کامنت علیرضا رو نبینه چون حتما دلش بدجوری میشکنه.
..............

در مورد بازی دیشب هم موافقم...ضمن اینکه دیگه نمیدونم کی قراره روی ضربات آزاد حریف کار بشه که هروقت سانتر میکنن روی دروازه یاضربه آزاد نیزنن رو دروازه باید استرس گل خوردن کشید.

علی قاسمی در 9/7/1391 | 12:39 گفت:

آره داداش هموفیلی رو خیلی خوب امدی
منو دوستم هم کلی خندیدیم

امیرآرسنال در 9/7/1391 | 12:24 گفت:


هموفیلی خیلییییییییییییییی خوب اومدی

عليرضا در 9/7/1391 | 11:31 گفت:

همينه ديگه يه تيم يحيا توره داره كه هر كي بهش بخوره خودش مصدوم ميشه يه تيم هم مثل ما بازيكناي هموفيلي پرورش ميده