ناامیدی های بعدی نزدیک است/مهر تاییدی براین مدعا

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 284,891 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ناامیدی های بعدی نزدیک است/مهر تاییدی براین مدعا

و باز هم به منچستر باختیم ...چند روز پیش یه مطلبی با این عنوان گذاشتم و بچه ها عقیده های متفاوتی در مورد این بازی و بازیکن های ما داشتند ابتدا بهتر است مطلب چند روز قبل خودم رو اینجا بذارم :چند
روز به دیدار سنتی آرسنال و منچستر یونایتد باقی مانده و به اعتقاد من این
بازی تا حدود زیادی تکلیف آرسنال را برای امید داشتن به کسب جام لیگ برتر
مشخص خواهد کرد ..
آرسنال در این فصل از 9 بازی 15 امتیاز را به دست
آورده و به طور میانگین 1.66 امتیاز از هر بازی و با توجه به امتیاز هایی
که تیم ها در فصل های گذشته به دست اوردندو به مقام قهرمانی دست پیدا کردند
به نظر میرسد حداقل 86 امتیاز برای قهرمانی در این فصل نیاز باشد یعنی
2.26 امتیاز از  هر بازی !!

حال نگاهی به آینده می اندازیم اگر تیم
در این بازی به پیروزی دست پیدا کند از 10 بازی 18 امتیاز و میانگین امتیاز
1.8 در هر بازی خواهد داشت ... و با این شرایط شاید بتوان هنوز هم تیم را
در کورس قهرمانی دانست ..
و حالا در صورتی که تیم در بازی آینده شکست را
تجربه کند از 10 بازی 15 امتیاز و میانگین امتیاز 1.5 در هر بازی را خواهد
داشت و این روند نشان دهنده آن است که تیم باید از 28 بازی آینده اش حدودا
71 امتیاز کسب کند تا بتواند به قهرمانی برسد یعنی 1 امتیاز بیشتر از کل
امتیازاتی که فصل گذشته کسب کرده بود !! و میانگین امتیاز 2.54 امتیاز در
هر بازی که بسیار بعید و غیر محتمل به نظر میرسد و باید( تقریبا) همه بازی
های خود تا پایان فصل را با پیروزی به پایان برساند ...

همه اینها
نشانگر این هست که تیم با فروش بازیکنان کلیدی خود و احتمالا نخریدن بازیکن
در زمستان هدف خاصی برای قهرمانی در این فصل را هم نخواهد داشت و عدم
پیروزی در بازی روز شنبه میتواند مهر تاییدی بر این مدعا باشد ...

با
این شرایط با این بازیکنان درجه 2 و در لیگی که بهترین لیگ دنیا به حساب
میآید و ترکیب اصلی تیم با بازیکن هایی مانند سانتوس ، رمسی ، جنکینسون و
حتی جروینیو و مرتساکر و بازیکنان ذخیره مانند شاماخ ، کوکئلین ، جیمز شی
ژورو و... هیچ گاه نمیتوان به قهرمانی چشم دوخت و  تغییر خاصی در روند بازی
در صورت گره خوردن بازی ایجاد کرد و اگر در قهرمانی لیگ غیر از این دیده
شود باید به فوتبال اروپا و حرفه ای بودن آن شک کرد ...و با این روند در
لیگ فرانسه و آلمان هم قهرمانی برای آرسنال سخت خواهد شد ..
 و شاید شنبه پایانی بر رویا پردازی های باشگاه در این فصل باشد...

باید دست در جیب برد و   پروژه های بزرگ و هدفمند رو کلید زد
در غیر این صورت

ناامیدی های بعدی نزدیک است ...

اره ما این بازی رو باختیم
امیدوارم بازی رو دیده باشید
هنوز هم عقیده داشته باشید مدافعان ما درجه 1 هستید و مرتساکر بهتر از کیهیل هست ..

مادرم به مراتب منطقی تر از بسیاری از دوستان عزیزم در این سایت هست و به مراتب فوتبال آرسنال و منچستر رو بهتر درک میکنه (با عرض شرمندگی)

با این نتیجه باید تقریبا تمامی بازی های باقی مانده را پیروز شویم تا به مقام قهرمانی برسیم !!! با توجه به نوشته های بالا و آمار

امیدوارم مطلب بالا را بخونید
ما هیچ مهره ای برای تغییر روند بازی نداریم
ما مشتی بازیکن متوسط رو به میدان میفرستیم و نیمی از ترکیب ما را تشکیل داده اند
توان فشار آوردن روی حریف را هم نداریم ...
منچستر به هیچ وجه با نمردی قوی نشده بلکه سیاست های جاه طلبی داره و فرگوسن به هیچ وجه قبل از بیانیه ون پرسی اقدام به خرید این بازیکن نکرد و من به شخصه احترام خیلی زیادی برای این مربی قائلم
و هرکس حس میکند در لیگ قهرمانان امیدی برای رسیدن به فینال داریم باید بگویم یک بار دیگر تیتر خبر رو بخونه و بازی در برابر شالکه و منچستر رو ببینه ...

ما در ادامه راه فقط 1 راه داریم و امیدوارم از این حرف من ناراحت نشوید ...از گوشه بازاری به نام نقل و انتقالات باشگاه های اروپا بلند شویم و لباس های خودمون رو تکان دهیم و کیسه گدایی را دیده و پولهای درون آن را بگیریم و کیسه را کنار بگذاریم و کمی در بازار راه برویم و....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 14/8/1391 | 20:04 گفت:

بابا خداییش پارسال مدافعینمون خیلی بهتربودن!!الان ادم نمی دون کدوم سوراخ رو ببنده! نبوده مدافع خوب هافبک دفاعی یا کلا 1/3 حجومی!!

علی قاسمی در 14/8/1391 | 17:42 گفت:

مهدی جون من هم عقیده دارم ونگر ترسو هست یکم
اما از حق نگذریم والکات خیلی دوید بازی قبل 120 دقیقه و خود هومن افاضلی هم گفت به والکات 30 الی 35 دقیقه با توجه به سابقه مصدومیتش بازی خواهد داد و...

باز هم میگم با این روند ترس در بازی دادن بازیکن های مصدوم و ترس از خریدن بازیکن تیم آرسنال داره ذره ذره آب میشه

محمد مهدی در 14/8/1391 | 13:45 گفت:

علی قاسمی رافائل داسیلوا در 12 روز گذشته، بیش از 400 دقیقه برای منچستر یونایتد به میدان رفت است.

اونوقت ولکاتی که همش ذخیره بوده خستس؟
بابا لازیکنا تو این میتونن. مطمئنم.

محمد يزداني در 14/8/1391 | 12:01 گفت:

بارها شده میخوام نسبت به آرسنال بی تفاوت باشم ولی خدایی نتونستم انگار جزیی از زندگیم شده.بعد از هربازی باید برم دوش بگیرم چون انقد هیجان دارم که حسابی خیس عرق میشم.همسرم همیشه سر بازی آرسنال با من مشکل داره بنده خدا هم بخاطر من طرفدار آرسناله ولی حرص خوردنای منو درک نمیکنه.
انشااله بعد از این تاریکی روشناییهای سپید همیشه نصیب ما بشه.
فکر میکنم تیم ما اعتماد به نفس لازم رو مقابل منچستر نداره.مدافع خوبی مثل ورما اونطوری سوتی میده چیزی جز عدم اعتماد به نفس نمیتونه باشه.

علی قاسمی در 14/8/1391 | 10:22 گفت:

محمد جون کاملا با حرفات موافقم

خیلی از ماها تو این روز ها داریم فقط خودمون رو گول میزنیم

شعار بالای صفحه من رو بخونید میبینید که من دیگه برای فوتبال حرس نمیخورد و وفتی باختیم بیخیال هستم چون وقتی خودشون دل نمیسوزونند و دارند برای خودشون اینطور زندگی میکنند مگه گیجم حرس بخورم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با خیال راحت مثه یه فیلم سینمایی تمام بازی های تیم رو دنبال میکنم و منطقی هم فکر میکنم

محمد يزداني در 14/8/1391 | 09:14 گفت:

دیروز دیدیم که جلوی منچستر توان ایجاد یه موقعیت خطرناکو نداشتیم.داریم به جایی میرسیم که اگه بتونیم جلوی تیمای بزرگ موقعیت ایجاد کنیم بهش افتخار کنیم.واقعا بازیکن تاثیر گذار نداریم.راحت وسط زمینو میدیم به حریف.بازیکنای ما تو تمام موقعیتهایی که با منچستریها تک به تک میشدن کم میاوردند.راحت توپ ازشون گرفته میشد.تیمی که به نوریچ میبازه اگه بیاد منچسترو تحت فشار بزاره مطمئن باشید یه جای کار میلنگه.پس باور دارم ما خیلی ضعیف شدیم.
مدتیه انگار این دفاعهای ما یاد گرفتن تو هر بازی یه گل به حریف بدن.ما افتخارمون این بود که ورمالن تو دفاع هستش دیروز به تنهایی 1 سال از عمر مارو کم کرد.کوشینلی که دیگه نگید شده کابوس تیم ازین به بعد هافبکها علاوه بر اینکه باید جلوی حمله تیم رقیبو بگیرن یه وظیفه دیگه هم باید داشته باشن اونم اینه که جلوی مدافعین خودمونو بگیرن که نکنه به ما گل بزنن.
فکر کنم امسالم اگه سوم یا چهارم بتونیم بشیم باید افتخار کنیم.
بازیکنای ذخیره منچستر از بازیکنای فیکس ما یه سروگردن قویترن.
به شخصه امیدوارم سیاست باشگاه عوض بشه و یه مهاجم قوی با یه هافبگ دفاعی خوب بخرن.دیابی هم به موزه فرستاده بشه بهتره . ما ازش فقط تعریف شنیدیم چیزی ندیدیم اگه هم بتونه یه فصل بدون مصدومیت رو داشته باشه فصل بعدش میره یا بارسا یا سیتی یا چلسی.

مهران کاظمی در 13/8/1391 | 23:56 گفت:

درسته موافقم

علی قاسمی در 13/8/1391 | 22:58 گفت:

منچستر سیتی هم مساوی کرد و با این نتایج یکی زخم شکست سوزش کمتری پیدا کرد

اما به نظر من منچستر تا 5 هفته دیگه 5 امتیاز از تیم های دوم جلو میافته

علی قاسمی در 13/8/1391 | 21:59 گفت:

من با مسعود کاملا موافقم و به نظر من هم تیم ما فاقد شکافتن دفاع منچستر بود و بله نظر من بارسلونا امشب بود منچستر رو راحت میبرد .

منچستر ما رو خورد و ما حتی نتونستیم منچستر رو لگد بزنیم

در ضمن مهدی جون والکات سه شنبه بازی کرد و تو این بازی نمیتونست کامل بازی کنه
ذخیره منچستر یاید نانی و چیچاریتو باشه و ما بازیکن در این حد در ترکیبمون هم نداشته باشم

امیدوارم به این عقیده من رسیده باشید که نیمی از تیم ما در حد قهرمانی نیست و فعلا برای این آرسنال باید عنوان من رو اجرا کنیم و زیاد سرمون رو درد نیاریم جون هر کاری کنیم اونا کار خودشونا میکنند

MohamadAmin در 13/8/1391 | 21:53 گفت:

قبول دارم حرفت رو

hamid saadi در 13/8/1391 | 21:37 گفت:

نظر منم مثل توئه و از 5 . 6 مدافعی که تو تیم داریم فقط ورمائلن مدافع خوبیه. البته فعلا که افت کرده.
و پایه و اساس قهرمانی مدافع خوبه.
لیگ قهرمانان هم که فکر کنم بچه های سایت باید مثل ونگر به حضور مطوالی افتخار کنن.
امیدوارم 3 سال نریم لیگ قهرمانان ولی سال چهارم قهرمان بشیم.
باور کنید دیگه هیچ کس نمیگه لیورپول 4 سال به لیگ قهرمانان راه نیافت همه بازی رویاییشون مقابل میلان رو به یاد میارن.
کاشکی کمی ونگر چشماشو باز کنه و بفهمه و البته بچه های سایت هم همین طور.

javad در 13/8/1391 | 21:25 گفت:

ججججججججججججججججاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااامممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپررررررررررررررررررررررررر

فرزین سلامي در 13/8/1391 | 21:06 گفت:

تو اين بازي كه اصلا انگار انگيزه برد نداشتن.دريغ از يه حمله درست و حسابي

Arian در 13/8/1391 | 20:52 گفت:

Arsenal v Fulham Emirates Stadium
Arsenal v Tottenham Emirates Stadium
Aston Villa v Arsenal Villa Park
Everton v Arsenal Goodison Park
Arsenal v Swansea Emirates Stadium
Arsenal v West Brom Emirates Stadium

in 6ta bazie badie mast, be nazare man be joz aston villa baghiashun baziaie sakhti hastan.
bayad minimum 15 emtiaz begirim az in 6ta bazi.

parsa در 13/8/1391 | 20:52 گفت:

گل گفتی پسر
شب عیدی حال منو بدجوری گرفتند

محمد مهدی در 13/8/1391 | 20:51 گفت:

علی چی بگم بخدا صدام در نمیاد. اینقد منچستریای نفهمی که هیچ از فوتبال حالیشون نیست مسخرم کردن که حد نداره.

بخدا ونگر با بازی ندادن ارشا و ولکات ما رو باخت داد. ما با وجود اونا حداقل تونستیم فشار بیاریم

sepehr najafian در 13/8/1391 | 20:35 گفت:

چلسي مساوي کرد تاتنهام باخت

nima در 13/8/1391 | 20:34 گفت:

بچه ها،اصلا به اول تا سومی تو لیگ فکر نکنین!!!اصلا به صعود به مرحله ی 1/4 نهایی قهرمانان اروپا فکر نکنین!!!اصلا فکر قهرمانی تو جام حذفی رو نکنین!!!فقط میتونیم به فکر جام اتحادیه باشیم!!!
به امید قهرمانی تو جام اتحادیه...

masoud mahmudpur در 13/8/1391 | 20:14 گفت:

ما باید تو فصل نقل وانتقالات زمستانی بازیکنی خلاق بخریم.واقعا نبود بازیکنی مثل فابرگاس مودریچ یا اوزیل امروز تو ارسنال خیلی به چشم میومد.اصلا نمیتونستیم دفاع اونا رو بشکافیم.مشکل ما همینه

masoud mahmudpur در 13/8/1391 | 20:03 گفت:

مرسی
اما با این حرفت که باید تمام بازی های اینده رو رو ببریم تا قهرمان شیم مخالفم.چلسی اگه ببره فاصلمون باهاش 10 امتیاز میشه.فاصله ای که ما پارسال با تاتنهام داشتیم ولی جبرانش کردیم.
قهرمانیمون خیییییییییییییییییییییییییلی سخته ولی غیر ممکن نیست
در ضمن چلسی یکی زده
تاتنهام یکی خورده و اورتون یک یک مساویه تا دقیقه ی 70