قهرمانی به چه قیمت ؟؟ دروغ ؟!

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 284,171 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

قهرمانی به چه قیمت ؟؟ دروغ ؟!

...نمیدونم تا چه اندازه در جریان باشگاه منچستر یونایتد طی چند سال اخیر بودید و اخبار این تیم رو دنبال میکردید اما من همواره تا حدود زیادی اخبار این تیم را دنبال میکنم و نکته بسیار مهمی را طی این چند سال در تیم منچستر شاهد هستم بارها و بارها من را آزار داده و شایداسم این را زرنگی بذارند اما ما این را میفهمیم و اسم این رو نامردی میذاریم ...

2 برادر من منچستری هستند و چند سال پیش توی کلوپ منچستر با تحلیل های سنگین بازی های منچستر رو آنالیز میکردند و در اون زمان رونالدو در منچستر
همه کاره بود ..
ما در آرسنال
همواره از بازی ندادن بازیکن هامون تو تیم های کلیدی شکایت میکردیم و میکنیم و دوست داریم مثلا کازورلا تو تیم ملی اسپانیا و جیرود تو فرانسه فیکس باشه اما جریان در تیم مقابل ما دقیقا برعکس هست ...

زمانی که بازی های منچستر آنالیز میشد
همواره یک نگاه به تیم های ملی بود و من به شخصه بازی های منچستر را تماما نگاه میکردم و بارها دیده شد برای بازی های ملی رونالدو و خیلی از بازیکن های کلیدی به بهانه مصدومیت از بازی های دوستانه و نه چندان مهم کنار کشیدند و به باشگاه در آن برهه زمانی کمک کردند و خطر مصدومیت را از بین بردند و میان هفته را استراحت کردند ..
حال نوبت به ون پرسی رسیده !!
با توجه به مصدومیت این بازیکن در بازی قبلی تیم ملی و پتانسیل مصدومیت این بازیکن و احتمالا استفاده 90 دقیقه ای وی این خبر در راسانه ها منتشر شده :

فان پرسي هم در ديدار روز شنبه منچستريونايتد مقابل استون ويلا از ناحيه ران دچار مصدوميت شد و به همين دليل از فهرست تيم فن خال براي ديدار چهارشنبه شب خارج شد.

هرچند مصدوميت فن پرسي جدي نيست اما مشخص نيست که او مي تواند در ديدار هفته آينده منچستريونايتد مقابل نوريچ سيتي به ميدان خواهد رفت يا خير.


من بازی گذشته منچستر یونایتد رو دیدم و ون پرسی هیچ مصدومیتی نداشته و اگر کوچکترین مصدومیتی داشته بود دقیقه 80 به جای رونی این بازیکن رو از ترکیب بیرون میکشید و 90 دقیقه بازی نمیداد ...
این برای اولین بار نیست چنین چیز هایی رو در منچستر یونایتد شاهد هستیم و ما به این میگیم نامردی و دروغ و رقابتی نا برابر
در
جایی که ونگر باید با هاجسون در مورد استفاده کم از ویلشیر در این زمان در تیم ملی صحبت کند و اجازه بگیره فرگوسن بارها طی چند سال اخیر بازیکن های تیم خود رو به تیم های ملی نداده و در جایی که ما مشتاق دیدن بازیکن هامون در تیم ملی هستیم آنجا برای رسیده به جام حاضرند هر ترفندی را حتی به دروغ بکار ببرند.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sepehr paydarfar در 25/8/1391 | 00:44 گفت:

اینا ویژگی های کثیف فرگوسنه کاریش هم نمیشه کرد

محمد يزداني در 24/8/1391 | 08:38 گفت:

حرف شمارو کاملا قبول دارم.این جریان رو اگه دقت کرده باشین تو این هفته هم منچستر اینکارو کرد هم رئال هم بارسا.البته نمیدونم چقدر راست باشه ولی وقتی سه شنبه شبکه ورزش زیر نویس کرد فن پرسی الکس سانگ مسی اوزیل رونالدو بدلیل مصدومیت نمیتونن تیم ملی کشورشونو کمک کنن فهمیدم این مصدومیتها باید دروغ باشه چون احتمال اینکه همزمان چندین بازیکن شاخص تو یه زمان مشترک مصدوم بشن کمی عجیبه.بنزما و خدیرا(بقول شبکه ورزش خضیره) هم تازه از مصدومیت خارج شدن.

parsa در 23/8/1391 | 20:45 گفت:

منچستر=سمبل ونماد کثیف بودن یک تیم

علی قاسمی در 23/8/1391 | 18:34 گفت:

شاهی جون راست میگی خودم هم تا حدودی در جریان هستم اما مصدومیت 4 روزه رو پرشک نمیتونه بفهمه میگه عضلم گرفته و ...
بازیکنی مثه ون پرسی که 30 گل میزنه نیاز نداره برای بازی های دوستانه بیاد برای تیمش بازی کنه و بدون شک وقتی فرگوسن میگه بگو مصدوم هستم و بهش اطمینان رو میده که تو تیم ملی هم حتی که بازی های دوستانه رو بازی نکنه فیکس خواهد بود بدون شک میگه مصدوم هستم
اولین بار نیست که چنین چیزی رو احساس میکنم و یک بار هم همین بحث یمدت پیش برای منچستر بالا گرفته بود و بارسلونا هم گاها این کار رو میکنه

ناصر در 23/8/1391 | 18:21 گفت:

کثیف تر از بارسا این منچستر ... هست.
نصف FA مدیران همین تیم هستن!!!
تا بوده چنین بوده

حمید pires در 23/8/1391 | 17:49 گفت:

چه میشه کرد یک حرکت عجیب هم یک دو ماهه پیش بود که ون پرسی طوری تو زمین ناله میکرد که فکر کردم رباتش پاره شده!

توپچی جنوب در 23/8/1391 | 17:43 گفت:

آره من خیلی وقت به این موضوع پی برده بودم اما هیچ وقت هیچکی هیچ کاری نکرد!!!!!!!!!

علی آقاشاهی در 23/8/1391 | 16:33 گفت:

البته با این که این موضوع رو قبول دارم ولی به این سادگی ها هم که می گید نیست.

اولا باشگاه ها در FIFA days مجبورن بازی کن هاشون رو به تیم ملی بدن و اگه به بهانه مصدومیت ندن کمیسیون پزشکی اون تیم ملی در صورت درخواست تیم ملی میتونه مسئله رو بررسی کنه و اگه تشخیص بده که بازیکن مشکلی نداره ، بازیکن و باشگاه جریمه های سنگینی می شن که فقط هم مالی نیست.(این مسئله هیچ ربطی به اتحادیه انگلیس نداره)

دومین مسئله ای که خیلی مهمه خود بازیکنه، بازیکن هایی مثل ورما و جکی حتی اگه تو بازی های رسمی نه چندان مهم ملی بازی نکنن هم براشون خوبه چون جایگاه فیکس خودشون رو تو تیم ملی دارن ولی بازیکنی مثل کاسورلا یا ژیرود باید از هر فرصتی برای تثبیت خودشون تو تیم ملی استفاده کنن (یعنی خود بازیکن هم راضی نمی شه که نره).
از اون گذشته ، آمادگی یک بازیکن فقط آمادگی فنی و جسمی نیست. برای بازیکن های سطح بالا دعوت شدن یا نشدن به تیم ملی تاثیر فوق العاده زیادی روی روحیه و درنتیجه عملکردشون داره. (نمونش فردیناند رو ببینید که بهد از دعوت نشدنش به تیم ملی چقدر سطح کیفیش پایین اومده). من اطمینان دارم که اگر آرتتا به تیم ملی دعوت بشه و 2 تا بازی برای اسپانیا انجام بده ، از اینی هم که هست برای آرسنال بهتر بازی می کنه.

good luck

Farhad Rahbari در 23/8/1391 | 16:24 گفت:

ونگرم حواسش هست...
یه کم دقت میخواد

masoud mahmudpur در 23/8/1391 | 16:13 گفت:

واقعا منچستر تیم کثیفیه.فرگوسن کثافت

ehsan zoola در 23/8/1391 | 14:30 گفت:

اینا همش تقصیر اتحادیه فوتبال انگلیس و جانب داریش از من یو هست ... دیگه طرف خر نیست ک بازیکن 90 دقیقه بازی میکنه و بعد میگن برا بازی ملی مصدومه در حالیکه هفته بعد باز تو ترکیب تیمشه

محمد مهدی در 23/8/1391 | 13:06 گفت:

اغا دوس نداره بازیکنشو بده. نامردی چیه؟؟؟
علی بیخیال. از تو بعیده

hamid saadi در 23/8/1391 | 12:50 گفت:

درسته.اصلا تو تیم ملی بازی کنن که چی بشه.

علی قاسمی در 23/8/1391 | 12:37 گفت:

به نظر من باید خوشحال باشیم بازیکن های ما تو تیم های ملی بازی نمیکنند و برای باشگاه میتونند تمای قدرت خودشون رو بذارند اما خب اگه باشگاه بخواد بازیکن نده و به دروغ بیاد بگه مثلا فلان بازیکن 4 روز مصدومه خب نشون میده که داره نامردی بازی میکنه
حالا بیاید ببینید منچستر هفته بعد ون پرسی رو بازی میده یه نه

حسین در 23/8/1391 | 12:31 گفت:

برای کثیف و نجس و نامرد بودن منچستر نیازی به مدرک و سند و استدلال وجود نداره.بوی گند تعفن این لجن ها همه جارو برداشته.

farhad bj در 23/8/1391 | 12:12 گفت:

faghat man u nist 4030 ham hast ta bazi mishe migan lampard va ... masdoman

sepehr najafian در 23/8/1391 | 12:08 گفت:

اي گفتي.بايد از خدامون باشه که مثلا آرتتا براي تيم ملي بازي نميکنه

ali jamshidi در 23/8/1391 | 12:05 گفت:

ممنون از اين نكته بيني شما. واقعاً ارزش نداره جام با دروغ و كمك داوران و .....