ما هم به نوبه ی خود ...

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 284,330 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ما هم به نوبه ی خود ...

...شاید فوتبال برای هر کس معانی متفاوتی داشته باشد اما آن چیزی که هر کس در هر جای جهان آن را احساس میکند خانواده ایست که سر تا سر جهان اعضایش کم و بیش هم دیگر را میشناسند . شاید فوتبال را بتوان اینطور خواند .. 

ف : فرهنگ   . و : وحدت   ت : تعامل و تجارت  ب : برد و باخت    ا : احترام  و ارزش   ل :  لذت

جدا از تمامی کینه ها و رقابتها ، حقایق و احترام هیچ گاه جای خود را از دست نمیدهد ...
هر کس از هر جای جهان در این خانواده فوتبالی نقشی دارد و با خارج شدنش از این مجموعه به نوبه خود مورد توجه قرار میگیرد ..

شاید طی کمتر از 2 صده ای که از فوتبال میگذرد سر الکس فرگوسن به عنوان بخش بزرگی از تاریخ فوتبال باشد و هیچ کس نمیتواند منکر این مدعا باشد ...

وی با 40 سال سابقه مربیگری که 26 سال درخشان را در منچستر یونایتد سپری کرد از جهان فوتبال خداحافظی کرد ..

ما آرسنالی های مقیم ایران هم هر یک به نوبه خود پیام ستایش و احترام خود را اعلام میداریم و برای وی در تمامی مراحل زندگی آرزوی موفقیت میکنیم ...


علی قاسمی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 19/2/1392 | 17:42 گفت:

مرسی از بابا اینکه توی این پست نظر گذاشتید ...

ما سوای رقابتی که با هر یک از تیم ها داریم یه پیوند انسانیت بینمون هست که از همه چی مهمتره ..

بدون شک فرگوسن بخش بزرگی از فوتبال لااقل امروز و 2 دهه اخیر بود و امیدوارم بچه ها این پست منو توی سایت آرسنال بپذیرن و کاملا طبیعیه که بعضی ها نسبت به این پست واکنش نشون بدن ...

اما من به شخصه دلم برای فرگوسن تنگ میشه و باورم نمیشه رفت


و باید فقط بگم .. خداحافظ فرگوسن

مهدی 111 در 19/2/1392 | 12:40 گفت:

مربی که از نظر فنی فوق العاده بود و از نظر اخلاقی افتضاح.با رفتنش اختلاف بین تیمها کم میشه و رقابتها حساس تر میشه.

M o o r I در 19/2/1392 | 10:49 گفت:

منم با شهرام موافقم

رئیس تنها شد........

توپچی جنوب در 19/2/1392 | 06:56 گفت:

مربي بزرگي بود تنها مربي كه من اون رو در سطح ونگر ميديدم
و اوميدوارم هر جا كه بره شاد باشه دلم واسه حرص خوردن و قرمز شدن و تند تند آدامس جويدنش تنگ ميشه
نميدونيد وقتي شانچستر ميباخت و من چهره روباه پير رو ميديدم چه حال خوشي داشتم.
حالا ديگه ونگر تنها شد.

محسن عاشوری در 19/2/1392 | 01:47 گفت:

مرسی علی آقا ::::

اصلا نمبتونم تصور کنم فرگوسن کبیر اعلام بازنشستگی کرده .
هرچند ما آرسنالی ها زیاد سر سازش باهاش نداشتیم ولی واقعا قابل ستایش بود.

ehsan zoola در 19/2/1392 | 01:39 گفت:

دیس لایک ... خیلی نالیدیم ازش چه بخاطر نادواریها به نفع تیمش چه بخاطر حرفای بدی ک به ونگر میزد

arman در 19/2/1392 | 00:20 گفت:

حالا دیگه تو سایت آرسنال از فرگوسن تعریف میکنید واقعا که

حمید pires در 19/2/1392 | 00:18 گفت:

مرسی علی جان با این که از فرگی متنفر بودم ولی هر چی فکر میکنم بازم ازش بدم میاد ولی حالا که بیشتر فکر میکنم دوست دارم سر به تنش نباشه هر موقع یاد فرگی میفتم بیاد کثافت کاریهای یونایتد با تیم داوری میفتم.

محمد مهدی در 18/2/1392 | 23:22 گفت:

موافقم داداش

سالار لاری در 18/2/1392 | 22:00 گفت:

با این که ازش متنفرم ولی بدون رقیب اصلی فوتبال مزه قبل رو نداره

mahdi rajaei در 18/2/1392 | 21:51 گفت:

فرگوسن یه مزبی و در جایگاه مربی یه انسان بزرگ شکی توش نیس.

farshad khadem در 18/2/1392 | 21:50 گفت:


فرگوسن بخشی از تاریخ فوتباله شاید تا 100 سال دیگه مثل او نیاد ولی ونگر نمیشه .
اَقای قاسمی درود بر تو با این پستی که گداشتی .هوادران من یونایتد را شرمنده کردی

حسن در 18/2/1392 | 21:33 گفت:

manam ba farhad movafegham,khoda ro shokr k raft
laanat b manchester

Farhad Rahbari در 18/2/1392 | 21:08 گفت:

کاملا مخالفم-دیس لایک
منفور ابدی-یونایتد لعنتی
دشمن هیچوقت دوست نمیشه!

Morteza Bauer در 18/2/1392 | 19:53 گفت:

حیف شدفرگوسن رفت.یکی ازقدرت های لیگ انگلستان بود.لیگ باحضور اونو ونگر ومورینیوخیلی جذاب میشد.

HOSSEIN در 18/2/1392 | 19:51 گفت:

نگید فرگوسن با پول قهرمان شده.درسته بعضی مواقع خریدهاش عجیب احمقانه بود اما هیچ وقت ستاره های بزرگ تیمش رو با قیمت بالا نخرید درست مثل ونگر.فرگوسن بدون شک از ونگر بهتره.

HOSSEIN در 18/2/1392 | 19:49 گفت:

اما آخیش مردیم از بس جلوی این فرگوسن باختیم.حالا منچسترم دیگه اون منچستر قبل نمیشه.میشه امیدوار بود.والا
خاک به سر ارسنال کنن با این اوضاعش.همه دارن قربون صدقه فرگوسن میرن و آه و حسرت اما اگه ونگر بره نصف ما هوادارا و قدیمی های خود باشگاه اظهار رقص و شادی میکنن و در مجموع یک دهم فرگی هم برای ونگر کسی احترام قائل نمیشه.والا

محمد مهدي نوروزي در 18/2/1392 | 19:23 گفت:

ادمی که با پول و داور جام بیاره بدرد نمی خوره البته ونگر با اینا هم عورضه جام نداره بیاید قبول کنید ونگر از فرگی ضعیف تره به هر حال حالم ازش بهم می خوره

یحیی زارع در 18/2/1392 | 19:22 گفت:

بله . آفرین . تکبیر...
ولی دادا ما بزرگترین لطف رو در حقش کردیم و انپرسی رو دادیم تا در اوج بابای کنه. ها؟ پس اون شغال پیر باید به نوبه خود... آره ببم جان!

حمید پیرنیا در 18/2/1392 | 19:11 گفت:

اشتباه کردی باید با صحنه را دیدم شروع میکردی

Whirlwind در 18/2/1392 | 19:09 گفت:

درسته . آفرین بر شما.

ناصر در 18/2/1392 | 19:06 گفت:

Agreed 100%