بازی برابر بایرن - 3 ، 2 ، 1 ، 0 جام

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 284,137 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازی برابر بایرن - 3 ، 2 ، 1 ، 0 جام

شاید فردا شب مهمترین شب برای آرسن ونگر و آرسنال در این فصل باشد ...



در حالی که تمام نگاه ها به مونیخ دوخته شده است ، شاید دل هواداران توپچی ها به نتیجه سال گذشته در زمین بایرن خوش و دل هواداران بایرن یاد آوری آن بازی به تندی در تپش باشد بازی ای که شاید حذف آرسنال را رقم زد ولی بیشتر نتیجه ای برد برد برای هر دو تیم بود ، بایرن مونیخ با این شکست توانست به مرحله بعد و قهرمانی دست پیدا کند و آرسنال هم توانست 10 بازی پایانی فصل را به بهترین شکل به پایان برسانده و اعتماد به نفس لازم و خود باوری آن بازی شاید زمینه را برای شروع این فصل آرسنال بوده باشد ...

حال شاید آن شکست که برای بایرن به منزله صعود به دور بعد رقابت ها بود در این فصل کار را از لحاظ روحی برای بایرن مونیخ دشوار و برای ارسنال کمی امید بخش کند...
آرسنال فصل گذشته در حالی در زمین بایرن مونیخ 2-0 به پیروزی دست پیدا کرد که این نتیجه نمیتوانست صعود این تیم را رقم بزند .

ولی در این فصل شاید در صورتی که آرسنال 1-0 پیش بیفتد شرایط به مراتب برای بایرن مونیخ دشوار تر از فصل قبل شود جدا از آن سفر آرسنالی ها به آلمان در حالی بود که این تیم حتی برای رسیدن به رتبه چهارم هم مسیر دشواری را در لیگ داشتند و به هیچ یک از جام های حذفی و اتحادیه و لیگ امید نداشتند ، ولی اکنون آرسنال بخت اول قهرمانی در جام حذفی است و این تیم باید در نیمه نهایی و در ویمبلی به رقابت با ویگان بپردازد ویگانی که رتبه هفتم لیگ 1 را به خود اختصاص داده است .

جدا از جام حذفی لیگ برتر هم هنوز برای آرسنال تمام نشده و شاید لیگ برتر هم در گرو این بازی باشد.

.............

 1 - اگر فرض را بر تکرار بازی سال گذشته قرار دهیم ، آرسنال شانس این را دارد که به مرحله بعد لیگ قهرمانان صعود کند و 2-0 در زمین بایرن مونیخ میتواند زمینه را برای صعود آرسنال فراهم کنم و صعود به مرحله 1 چهارم نهایی امید به کسب لیگ قهرمانان را در دل آرسنالی ها زنده میکند و بنا بر تجربه سال گذشته این پیروزی میتواند به بهترین نتایج  در 10 دیدار پایانی منجر شود و لیگ را هم برای آرسنال با امید زیاد برای قهرمانی به پایان برساند و جام حذفی هم بدون شک کوتاه ترین مسیر برای قهرمانی آرسنال میباشد و 3 گانه را برای آرسنال رقم بزند.
شاید این تصور برای ادامه فصل کمی رویا پردازانه به نظر برسد که تنها در ذهن خود آرسنالی ها و آن هم آرسنالی های پر امید شکل بگیرد و بیایید سرنوشت دیگری را برای آرسنال جویا شویم .

2- پیروزی برابر بایرن با نتیجه 2-1 و یا 1-0 میتواند به قیمت از دست دادن لیگ قهرمانان ولی بنا بر تجریبات و فرضیات فصل قبل ، به قیمت به دست آوردن لیگ برتر در 10 بازی پایانی و قهرمانی در جام حذفی منجر شود و سرنوشت شاید کمی مناسب تر و قابل قبول تر از حالت قبل به نظر برسد .
3 - تساوی و حتی شکست برابر بایرن میتواند زمینه را برای پایان نه چندان خوب برای آرسنال در لیگ برتر رقم بزند و تقدیم قهرمانی به چلسی و منچستر سیتی و شاید تقدیم رتبه سوم هم به لیورپول به قیمت به دست آوردن جام حذفی پرونده آرسنال را در این فصل با کسب 1 جام به پایان برساند و این سرنوشت هم شاید برای بسیاری از آرسنالی ها قابل قبول باشد و کسب 1 جام بعد از 9 سال شاید طلسم بی جامی را برای آرسنال بشکند .

4- حال تساوی یا شکست برابر بایرن و شاید تکرار خاطره شکست برابر بلکبرن ،اینبار برابر ویگان و یا هال یاشفیلد به همراه تقدیم قهرمانی به چلسی یا منچستر سیتی شاید فصلی همانند فصل های گذشته برای برای آرسنال با بی جامی رقم بزند و شاید در این شرایط و در حالی که فرگوسن از منچستر یونایتد رفته و این تیم دیگر در کورس قهرمانی نیست و چلسی و سیتی مربیان خود را به تازگی تغییر داده اند این جمله را به روایت سایت یورواسپرت برای ونگر مناسب بسازد که :" یا لااقل جام حذفی را بگیر و یا برو ". جمله ای که شاید بسیاری از آرسنالی ها با آن مخالف باشند  ..



علی قاسمی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

مهرزاد در 21/12/1392 | 20:55 گفت:

صرف نظر از موافق یا مخالف بودن با متنت, شما دارای سبک مختص به خودت هستی.یه جورایی می تونی نویسنده ی روزنامه ی ورزشی بشی.جدی می گم.پست هات خیلی قشنگه.

omid در 21/12/1392 | 11:51 گفت:

علی جون خیلی خوب بود ولی خواهشا یکم خلاصه تر
هر وقت پستهای تو رو میبینم پیش خودم میگم اوووو وه

علی قاسمی در 21/12/1392 | 10:02 گفت:

محمد مهدی جون خدایی نمیدونم بچه ها اگه میدونن بگن

محمد مهدي نوروزي در 20/12/1392 | 19:48 گفت:

اقا تکلیف مارو یکی روشن کنه ارون رمسی به بازی با تاتی می رسه؟

PARSA در 20/12/1392 | 18:36 گفت:

میگن لام برا بازی امشب مصدومه

علی قاسمی در 20/12/1392 | 18:26 گفت:

ببخشید در مورد گیبس هم باید این رو بگم که من گیبس رو خیلی قبول دارم ولی مونرئال هم بد بازی نمیکنه

در مورد این بازی این رو اضافه کنم که تیم ما میتونه ذهنیت پیروزی رو که از بازی سال گذشته مونده در این بازی یاده کنه و مهم اینه که گل اول رو ما بزنیم

به نظر من اگه ژسنی اخراج نمیشد و حتی اگه گل هم میخوردیم ، اون بازی رو حداقل مسای میکردیم و حتی بچه ها به نظر من 10 نفره خوب دفاع کردن و اگه برعکس میشد و اونا 10 نفره میشدن بدون شک احتمال داشت نتیجه برعکس بشه
و این رو به این خاطر میگم که تیم ما تا زمانی که 11 نفره بود بهتر از حریف بود از هر لحاظ و ما چیزی کمتر از بایرن نداریم و به نظر من سال گذشته بایرن به مراتب زهر دار تبر بود و این فصل شکننده تر هست و ما میتونیم چون تو این بازی 10 نفره شروع نمیکنیم ، بازی نیمه اوله رفت رو برابر بایرن به نمایش در بیاریم و اون زمانه که بایرن باید ما رو بگیره ...

علی قاسمی در 20/12/1392 | 18:20 گفت:

داداش فرهاد رای اونها ملاک نیست اونم نهایت با 100 شرکت کننده
پارسا جون حد اقل به بایرن یه احتمال بیشتری بده

علی قاسمی در 20/12/1392 | 18:20 گفت:

داداش فرهاد رای اونها ملاک نیست اونم نهایت با 100 شرکت کننده
پارسا جون حد اقل به بایرن یه احتمال بیشتری بده

Farhad Rahbari در 20/12/1392 | 18:13 گفت:

http://www.fcbayern.ir/forum/showthread.php?t=1995&page=25

Farhad Rahbari در 20/12/1392 | 17:58 گفت:

FC Bayern 1 Arsenal FC 3

PARSA در 20/12/1392 | 15:18 گفت:

چرا همه اینقدر بی امیدن ما هنوز شانسون برا مرحله بعد 50 50 ست.

ابوالفضل توانگر در 20/12/1392 | 13:11 گفت:

علی جان تو سایت خودمون زده که نیست، تو اخباره جدیده سایت، وتگرم گفته احتمالا فرمالن جاش بازی میکنه...

سالار لاری در 20/12/1392 | 13:05 گفت:

http://arsenal.ir/Newsdetails.aspx?NewsID=9594&title=%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1%20%D8%AA%DB%8C%D9%85%20%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%20%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%20%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%86%20%D9%85%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%AE

علی قاسمی در 20/12/1392 | 12:31 گفت:

سلام ببخشید نتونستم جواب دوستان رو بدم
اول رضا
باید بگم که میدونیم اینقد مهم نیست در سرنوشت سایر بازی ها ولی باید این رو بگم که من فرض رو بر این گذاشتم گه روند سال قبل از بازی ها ی آینده با توجه به بازی بایرن پیش روی ما باشه و باید به متن و فرضیات دقت کنیم

دوم ابوالفضل
از کجا خوندی نیست ؟؟ به نظر من خیلی مهمه که باشه

محمد مهدی عزیز به نظر من با جام گرفتن تیم ما دوباره جون میگیره و بازیکن های بهتری به تیم ما میان

مسعود به نظر من منطقی ترین فکر رو که به فکر همه ما میرسه رو گفت و امیدوارم چیزی رو نمیگیریم جام حذفی رو بگیریم

منطق آرسنالی من میگه که اگه ما بتونیم 2-0 ببریم تو پنالتی شانس بیشتری داریم و این رو در جواب حسین دادم

فرشاد جون به بازی با بایرن نمیرسه بدون شک
hossein فرض 56 رو اورد ولی این نمیتونه به نظر من خیلی کامل باشه زیرا الان که هر 3 روز بازی نمیکنیم باز هم میبازیم و ما اول فصل که هر 3 روز بازی داشتیم بهتر نتیجه میگرفتیم و به نظر من الان روحیه بیشتر از استراحت به کار تیم میاد ...

ابوالفضل توانگر در 20/12/1392 | 11:10 گفت:

ای باباااااااا ! کیرون گیبسم که امشب نیست!

reza در 20/12/1392 | 01:04 گفت:

تحلیل بدی نبود فقط اینکه این بازی در این حد هم نیست که نتیجش سرنوشت ارسنال رو رقم بزنه
ارسنال شکست های زیادی تو این فصل داشته که بعضی هاش بسیار سنگین و تحقیرامیز بوده ولی واکنش ذهنی تیم عالی بوده
که اینو یکم نادیده گرفتی

آرش در 20/12/1392 | 00:28 گفت:

تحلیل جالبی بود
به نظر من آرسنال هیچ شانسی برابر بایرن نداره، از این جهت که فکر نمی کنم دیگه بایرنی ها مثل فصل گذشته آرسنال رو دست کم بگیرن (به خاطر داشته باشید که ما پارسال تو آلیانزآرنا یه گل خیلی خیلی زودهنگام زدیم که نه تنها بایرنی ها بلکه خودمون رو هم شوکه کرد!) و با این پیش فرض امیدوارم بد نبازیم
ولی امیدوارم این بازی اونقدری که تو متن بهش اشاره کردین، رو نتایج پایان فصل اثر نگذاره. چون اگه اینطور باشه، باید با بازی فردا، فاتحه این فصل رو هم بخونیم.
(البته از صمیم قلب امیدوارم این حرفی که زدم اشتباه باشه و آرسنال بتونه بازی فردا رو ببره)

حسین ملازینل در 19/12/1392 | 23:30 گفت:

منطق فوتبالیم میگه با اختلاف 2 یا 3 گل میبازیم...
ولی منطق آرسنالیم میگه تو 120 دقیقه 2-0 میبریم، تو پنالتی حذفشون میکنیم...
...و مهم اینه که من به منطق آرسنالیم بسیار بیشتر از منطق فوتبالیم اعتقاد دارم...

masoud mahmudpur در 19/12/1392 | 23:02 گفت:

به بایرن میبازیم!ولی تو جام حذفی شانس خیلی خوبی داریم

محمد مهدي نوروزي در 19/12/1392 | 20:35 گفت:

بار ها وبار ها گفتم و می گم تیم پرسینگ خیلییییییی ضعیفی داره

شوت زن یدونه پولدی هست اونم که

بایرن هم امسال اروپا رو روشاخش می بره

بخدا اگه مسی تو ارسنال بود تیم های دیگه همه سوسک بودن

خدا کنه ولکات و رمسی سال دیگه سوپر استار شن

محمد مهدي نوروزي در 19/12/1392 | 20:31 گفت:

بچه ها می ترسم اگه جام بگیریم ونگر دیگه اصلا بازیکن نخره

فرشاد چهاردولی در 19/12/1392 | 20:20 گفت:

کسی نمیدونه رمزی به بازی با بایرن میرسه یا نه؟

سالار لاری در 19/12/1392 | 20:01 گفت:

F.A که رو شاخمونه
بچه ها هم روحیه گرفتن اگر سیتی و چلسی رو ببریم لیگم قهرمانیم
آی بزنه بعد 9 سال دوگانه کنیم... ای خدا یعنی میشه!!!!

Hossein در 19/12/1392 | 19:54 گفت:

پست خوبی بود. اما من یک حالت دیگه رو در نظر میگیرم.

5- از بایرن ببازیم یا تساوی کنیم. در اینصورت از فشردگی بازیهامون کم میشه و مییتونیم رو بازی های لیگ بیشتر تمرکز کنیم. از طرفی جام حذفی هم انشاالله مال خودمونه.

به نظر من این حالت اگه اتفاق بیفته خیلی خوبه و یه جورایی هم فکر میکنم همینطور هم خواهد شد.

نماینده رسمی تونی آدامز در ایران در 19/12/1392 | 19:39 گفت:

ما امسال تنها بازی راحتی که باختیم، بازی به استوک بود، من مطمینم امسال قهرمان FA میشیم...