آزمون نزدیک است ...

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 285,461 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آزمون نزدیک است ...

شاید این پست کمی با پست های دیگر بنده متفاوت باشه اما شاید نیاز باشه نظر همه دوستان رو در این مورد جویا بشیم و هر کس خوبی های این پیامد رو بگه ...شاید چند روزی است که خبر مربوط به انتقال سردار آزمون به آرسنال بر سر زبانها افتاده و این بازیکن که تنها 18 سال دارد دیشب در گفتگویی با برنامه 90 انتقالش در پایان این فصل را تایید کرد انتقالی که به 4 تیم محتمل است و شاید محتمل ترین آن آرسنال باشد .
سه تیم آرسنال ، میلان ، یوونتوس و حالا بارسلونا خواهان به خدمت گرفتن سردار هستند و در میان آنها بنا به گفته سردار آرسنال و میلان این اواخر جدی تر و با شدت بیشتر وارد عمل شدند و حتی ارسنال برای اخذ رضایت نامه این بازیکن مبلغ 2 میلیون پوند را پیشنهاد داده است بنا بر گفته ی سردار آزمون این بازیکن بعد از پایان لیگ روسیه تیم آینده خود را مشخص خواهد کرد و از این گفته میتوان به یک نتیجه رسید و آن هم بنا به گفته خود سردار ، بارسلونا از لیست خارج میشود زیرا بنا بر رای فیفا ، بارسلونا 2 سال از خرید بازیکن ممنوع شده و تا 90 روز آینده تنها تلاش میکند تا این محرومیت را به 1 سال کاهش دهد و این به این معنا است که سردار که تا چند هفته آینده تیم آینده خود را به غیر از  بارسلونا انتخاب خواهد کرد .
 از طرفی میلان یکی دیگر از گزینه های مورد نظر سردار میباشد ولی با کمی تامل در این باشگاه و جایگاه کنونی این تیم و عدم حضور این باشگاه در فصل آینده لیگ قهرمانان و همچنین سرمربیگری نه چندان خوب سیدورف و جایگاه وحشتناک این باشگاه و عدم توجه زیاد به جوانان در این تیم به نظر میرسد میلان نتواند رقیب سر سختی برای ارسنال برای به خدمت گرفتن این بازیکن باشد .
یوونتوس میتواند تا حدودی وسوسه کننده باشد ولی بنا بر گفته های آزمون ، این باشگاه تنها تمایل خود را نشان داده و برای مذاکره چندان جدی نبوده .


شاید طی این چند هفته انتقال آزمون به آرسنال قطعی شود و در پایان فصل شاهد حضور یک ایرانی در جمع توپچی ها باشیم . یک جوان ، یک استعداد که به مسی ایران گاه از او یاد میشود .
شاید محاسن زیر بعد از پیوستن احتمالی علی بابا به آرسنال قابل ذکر باشد .
1- توجه هر چه بیشتر به این سایت که سایت رسمی ارسنال در ایران میباشد و در بین سایت های طرفداری جزء بهترین ها میباشد .
2- افزایش طرفداران ارسنال درایران در صورت پیوستن این بازیکن با جمع توپچی ها شاید بعضی از طرفداران با اضافه شدن طرفداران به واسطه حضور یک بازیکن در باشگاه تمایل نداشته باشند 
3- افزایش بازدید های سایت در پی افزایش طرفداران آرسنال .
4- افزایش قدرت تیم ملی ایران با روی کار آمدن سردار به همراه دژآگه و جهانبخش و قوچان نژاد و.. و شاید ورود به دوره ای جدید در تیم ملی ایران ..
5- توانایی ارتباط با باشگاه از طریق سردار توسط مدیران و همچنین ارتباط با سردار و سایر بازیکنان و حتی شاید حضور سردار در میتینگ .
6- افزایش پخش مستقیم دیدار های ارسنال ...
7- رهایی از دست جیرود (شوخی)

و خیلی از محاسن دیگر که در صورت پیوستن این بازیکن به جمع توپچی ها ممکن میشود .
لازم به ذکر است سردار آزمون هم اکنون مهاجم اول روبین کازان میباشد .
شاید کمی زود باشد که در این باره آینده نگری کرد ولی در صورت حضور سردار در ارسنال و طی کردن دوره بدنسازی چند ماهه و مسیری که سانوگو در ابتدای فصل طی کرد و حضور در تیم رزرو ، شاید شاهد یک گلزن ایرانی در ارسنال باشیم .
 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 17/1/1393 | 09:21 گفت:

حامد جون من وقتی تو رو میبینم یاد فرخ تو فیلم پس از باران میافتم که هر کی شیطونی میکرد رو میخواست بندازه جلو سگ

در مورد محسن هم باید بگم که هر بازیکنی ممکنه بتونه طی یکی دو سال خوب بشه و ما برای این فصل باید بازیکنی رو مد نظر قرار بدیم و از امدنش خوشحال بشیم که روند تیمی همین فصل رو تغییر بده و به نظر من که یه نظر شخصیه درمیچ خیلی خوب نیست و همین سانوگو میتونه فصل بعد بهتر باشه و این بازیکن پاس های خوبی نمیده و بیشتر سر میندازه میره جلو و اصلا سر بلا نیست و فقط توپ رو میبینه و سبکی تو دریبل هاش نداره و بیشتر بازیکن های مقابلش ضعیف بودن
از امدن سردار بخاطر این شاد میشیم که ایرانیه مگر نه اگه ایرانی نبود چندان خوشحالی نداشت چون برای چند سال بعد خیلی خوبه اگه بازیش بگیره و..

HAMED toopchi در 17/1/1393 | 07:55 گفت:

دومیت بازیکن ایرانی آرسنال
--------
دومین منظورم بود

HAMED toopchi در 17/1/1393 | 07:55 گفت:

تیمی که از چلسی و لیوردوغ 6تا 6تا میخوره رو باید بازیکناش رو انداخت جلو سگ. تفففففففف

HAMED toopchi در 17/1/1393 | 07:51 گفت:

دومیت بازیکن ایرانی آرسنال.

امیدوارم چلاق نشه!!

حمید pires در 17/1/1393 | 04:31 گفت:

مرسی علی جون حداقل ششمین حسنش به کار ما میاد . یک مهاجم خوب و واقعا گلزن نیاز تیمه ژیرو هم جون میده واسه نیمکت همیشه زمانی که نیمه دوم به زمین میاد جریان بازی رو عوض میکنه.

سید محمد رضا در 16/1/1393 | 23:41 گفت:

http://cdn3.varzesh3.com/files/newspaper/varzesh3/600_IranVarzeshi-1393-01-16.jpg

بالا دسته چپ

محسن عاشوری در 16/1/1393 | 22:22 گفت:

مگه سوارز زمانی که توی آژاکس بازی میکرد مثل الانش بود ..
به نظر من درمیچ چون خیلی پر تلاشه میتونه خیلی موثر باشه ..
میتونه با والکات هماهنگی بی نظیری داشته باشه .. مثل استوریج و سوارز که مدام جابجا میشن و فرصت برا هم بوجود میارن

علی قاسمی در 16/1/1393 | 20:00 گفت:

به نظر من درمیچ به درد تیم نمیخوره و من نمیتونم تصور کنم که بتونه خیلی خوب بشه حد اقل برای این دو فصل از طرفی بیشتر به قول دوستم خوش شانسه تا تکتیکی و نمیتونه خوب پاس بده و الا بختکی بازی میکنه
شاید تا حدودی از کن تجربی این بازیکن باشه ولی در کل من خیلی نپسندیدم
من کلیپ های برخی بازیکن ها رو میدیم و مثلا اندرسون داشت میترکوند و میگفتم بهترین بازیکن جهان میشه ولی شد این
من هیچ وقت روی کلیپ نمیتونم تصور کنم و فوتبال رو نمیشه با کلیپ فهمید

در کل من خوشم نیومد ازش ببخشید

Alireza در 16/1/1393 | 19:27 گفت:

درمیچ فوق العاده است. هم تکنیکش خوبه هم چارچوب شناس خوبیه

masoud mahmudpur در 16/1/1393 | 18:40 گفت:

هر چی باشه از ژیرو بهتره!امیدوارم بیاد

PARSA در 16/1/1393 | 17:30 گفت:

بیچاره نمیدونه اگه بیاد هرروز مصدومه!

ali در 16/1/1393 | 14:39 گفت:

لوتار ماتئوس در اسکای سپورت: "یوزپ درمیچ با آرسنال قرارداد امضا کرده است. "
البته خوده درمیچ و همسرش تکذیب کردن و البته گفته آروشه بیاد آرسنال ... (میگفتن زنش داره تو لندن دنبال خونه میگرده !!! )

ali در 16/1/1393 | 14:39 گفت:

لوتار ماتئوس در اسکای سپورت: "یوزپ درمیچ با آرسنال قرارداد امضا کرده است. "
البته خوده درمیچ و همسرش تکذیب کردن و البته گفته آروشه بیاد آرسنال ... (میگفتن زنش داره تو لندن دنبال خونه میگرده !!! )

ali در 16/1/1393 | 14:35 گفت:

یوزپ درمیچ رو لیورپول و تاتنهام و اورتونم میخوان که آرسنال جدی تره .. ظاهرا آرسنال 20 میلیون یورو پیشنهاد بده راضی میشن ! این فصل ومده نونبرگ تا 2017 قرارداد داره و 16 گل هم زده تا اینجا واسه نورنبرگ .. خدا کنه بگیرنش عالیه بازیش .. مدل بازیش همه کارس مثل سوارز

محسن عاشوری در 16/1/1393 | 13:10 گفت:

واقعا جوسیپ درمیچ خیلی میتونه بدردمون بخوره ؛ (میتونیم یه سوارز جدید در تیممون ببینیم)

آرین درست میگه
یه چیزی که خیلی تو بازیش مهمه 1 در مقابل 1 هست که راحت از مدافع جلوش عبور میکنه ..

Nima در 16/1/1393 | 13:09 گفت:

منم هم مثل همه از اومدش استقبال میکنم....
اما نمیشه منکر این قضیه شد‌آه تیم به یه مهاجم گلززززززن نیاز وافر داره...
ممنون بابت پستت...

سید محمد رضا در 16/1/1393 | 12:07 گفت:

خوشم میاد هنوز نیومده گفته آرزوشه آنلکا بشه از آرسنال بره رئال

علی قاسمی در 16/1/1393 | 11:23 گفت:

آیدا خانم بارسلونا کنسل شد و شک نکنید که بارسا نمیره چون بارسا باید تا 80 روز آینده فقط به دنبال کم کردن حرومیت باشه تا ایکه بخوا بازیکن بخره و تا اون زمان بنا به گفته خوده سردار آزمون ، تیم آینده مشخص میشه
حتی به نظر خودم تا 2 هفته آینده قطعی میشه و پایان فصل رسمی میشه
حالا با هر تیمی که باشه

ناصر در 16/1/1393 | 11:10 گفت:

امیدوارم این انتقال که بیشتر برای تیم رزرو هست تا تیم اصلی(حداقل برای 1 تا 2 سال آینده) هر چه زودتر قطعی بشه.
واقعا مایه افتخار تمام ایرانیان خواهد شد.

...* Ayda *... در 16/1/1393 | 10:37 گفت:

من که فکر میکنم آزمون بیشتر بره جذب بارسلونا بشه تا بیاد آرسنال....
ولی حالا تا پایان فصل بازیش گفته که صبر میکنم تا بعد ببینم با کدوم یکی از این تیم ها قرارداد ببندم...!!!

علی قاسمی در 16/1/1393 | 10:27 گفت:

ارین جون
حرفت درسته و آزمون شاید به دد ارسنال نخوره و شاید شاید به سود تیم هم نباشه ولی بدون شک به ما ارسنالی های ایران کمک خواهد کرد
من تو متن خودم اشاره ای به کمک کردن به تیم ارسنال نکردم و خودم هم میدونم که ارسنال شاید یه مهاجم خوب ازش بسازه همانند خیلی از بازیکن های دیگه ولی ایرانی بودمش خیلی میتونه به ما کمک کنه
همین خودمون هستیم که برای پخش بازی های ارسنال پیامک میزنیم و خواهش و درخواست و یا هر جا نظر سنجی ای هست پیامکک میزنیم تا اول بشیم یا تو چشم بیایم خب عزیزم بهترش اینه که خودشون مجبور باشند بخاطر آزمونم شده بازی ها رو پخش کنند و چرا نباید مشتاق این باشیم که خودشون بازی رو پخش کنند
از طرفی ما خودمونا بکشیم هم ارسنالی ها کار خودشون رو میکنند و ما توی ایران هیچ کاری نمیتونیم برای موفقیت تیم بکنیم تقریبا هیچ کاری و اونا هر کاری که بخوان میکنند پس ما ففقط باید به این امید باشیم که حداقل وقتمون رو پای تلویزیون با خیال راحت بذاریم و بازی رو ببینیم تا اینکه بیایم و تیک تیک دار بازی را ببینیم و شاید هم فقط از بعضی سایت ها نتیجه رو لحظه به لحظه ببنیم
از طرفی با امدن ایرانی و شاید شکوفا شدن اون ، ایران هم میتونه اسم در کنه و تیم ملی هم بهتر بشه و حتی جمع ما گرم تر بشه و...
پس شاید اگه درصد هم امگان داشته باشه که بیاد باید مشتاق باشیم چون ما هیچ کاری نمیتونیم بکنیم برای آینده تیم هیچ کاری

آرین در 16/1/1393 | 10:10 گفت:

در ضمن به توپچی های عزیز هم پیشنهاد میکنم به فکر تیم باشن تا جذب طرفدار و پخش زنده و... .اگه ازمون ایرانی نبود کسی پیدا میشد تو این سایت که از اومدن بازیکن ذخیره ی تیم 8 9 جدولی لیگ روسیه استقبال کنه؟؟!!
چیزی که در نهایت مارو خوشحال میکنه برد ها و قهرمانی ارسناله نه بازی کردن ازمون!

آرین در 16/1/1393 | 10:09 گفت:

نقل قول : نقل قول : این کلیپ از درمیچ رو ببینین

http://uplod.ir/0j45cashaq7g/Josip_Drmic_2013-14.MP4.htm

پاسخ شما : هرچند به کلیپ خیلی اعتباری نیست .. ولی اگه این بازیش باشه که فوق العادست ..
دونده - استارت های عالی - جنگجو - فوق العاده تکنیکی
چجوری به دفاع مقابلش میچسبه و تنه به تنه میشه (عین چسب) ..


پاسخ شما : دقیقا محسن.اما حتی هم اگه فرض کنیم این کلیپ گلچین بهترین حرکاتش باشه و در واقعیت بیشتر توپ خراب کنه و... ولی بازم همین حرکانتش نشان دهنده ی استعدادشه.توجه کنین که برخلاف چهرش که خیلی پخته نشون میده,21 ساله هست!
یه چیزی که خیلی تو بازیش مهمه 1 در مقابل 1 هست که راحت از مدافع جلوش عبور میکنه,اونم تو بوندسلیگا!
من فکر میکنم از بین ازمون و باتشوای و درمیچ,بهترین درمیچ هست

علی قاسمی در 16/1/1393 | 09:24 گفت:

ام ویلا هم میتونست بیاد ارسنال و شاید مشکل هافبک دفاعی ارسنال رو تا حدودی حل کنه ولی میبینید که رفت روبین کازان و با آزمون عکس گرفته و میتونست یه سرنوشت دیگه در انتظارش باشه
یه مصدومیت سرنوست این بازیکن رو تغییر داد

علی قاسمی در 16/1/1393 | 09:22 گفت:

سلام به دوستان گلم
خیلی از بچه ها در مورد مورد دوم نظر دادند و گفتند که این مورد نباید باشه و...
خب من همین رو پیش بینی کرده بودم و نوشتم که شاید بچه ها این مورد رو دوست نداشته باشند ولی من بااین نظر بچه ها خیلی موافق نیستم
چون وقتی یک نفری میخواد طرفدار ارسنال بشه باید یه چیزی رو تو ارسنال ببینه و طرفدارش بشه و هر کس الکی بیاد بگه من طرفدارشم ارزش نداره . یکی بخاطر مسی طرفدار بارسا میشه و چند سال بعد عاشق کل باشگاه میشه
یکی بخاطر هانری طرفدار ارسنال میشه و چند سال بعد هانری رفت اون هنوز طرفداره
یکی بخاطر رنگ پیراهن چلسی طرفدار این تیم میشه ولی اگه افت هم گنه میمونه
یکی هم عاشق سبک بازی میشه
بدون شک گزینه های دیگه هم هست ولی همه بخاطر گزینه اخر طرفدار یک نیم نمیشند
در این موارد باید این رو بگم که آزمون گزینه ای برای دیده شدن ارسناله و هر کس میتونه با دیدن چند بازی از ارسنال که آزمون توش بازی میکنه اون چیزی رو که ما تو ارسنال دیدیم رو هم ببینه و بعد وقتی ازمون رفت حتی باز هم طرفدارشه
پس منطقی باشیم
اگه بگیم همه باید از باشگاه و سیاستش و بازیش خوششون بیاد و ارسنالی بشند خب یکم سخت گیرانست به نظر من

در مورد دوستم حمید هم باید این رو بگم که یکی بخاطر زیاد شدن بازید های سایت و طرفداران هست و یکی مربوط به معتبر شدن و مرجع شدن هست یعنی از طرف سایت رسمی ارسنال تا حدودی ، کارشناسان فوتبال در ایران ، سایر سایت های معتبر و خیلی از گروه ها قشر های دیگه مورد توجه قرار میگیریم
گزینه یک مربوط به توجه هست نه بازدید یعنی هر چه بیشتر منبع اخبار شدن و تو دید بودن

سيد حميد در 16/1/1393 | 07:41 گفت:

سلام داداش ممنون بابت پستت
یه سوال؟فرق مورد اول با سوم چیه؟:دی
ضمنا با کمال احترام با مورد دوم موافق نیستم،خوشم نمیاد هر تازه به دوران رسیده ای بیاد توپچی شه...
سال خوبی داشته باشی داداش

farzam در 16/1/1393 | 02:15 گفت:

فکر نکنم غرور ونگر اجازه بده یه مهاجم بزرگ بگیریم
الان به لیست فعلی آرسنال هم نگاه کنیم با توجه وجود استاد ژیرود و علاقه وافر پروفسور به ایشون و همچنین حضور یایا سانوگو که ونگر با توجه به سیاست جوانگرایی و فرانس گرایی که داره مطمینا حالا حالاها ایشون رو نگه خواهد داشت و همچنین با توجه به بازگشت احتمالی کمپل به آرسنال یه کم باورش سخته که ونگر بخواد مهاجم بزرگ بگیره
حالا پیشنهاد سردار هم به کنار...حضور یه جوان مستعد در تیم رزرو به نام آکپوم هم به کنار...

محسن عاشوری در 16/1/1393 | 02:06 گفت:

نقل قول : این کلیپ از درمیچ رو ببینین

http://uplod.ir/0j45cashaq7g/Josip_Drmic_2013-14.MP4.htm

پاسخ شما : هرچند به کلیپ خیلی اعتباری نیست .. ولی اگه این بازیش باشه که فوق العادست ..
دونده - استارت های عالی - جنگجو - فوق العاده تکنیکی
چجوری به دفاع مقابلش میچسبه و تنه به تنه میشه (عین چسب) ..

آرین در 16/1/1393 | 01:18 گفت:

این کلیپ از درمیچ رو ببینین

http://uplod.ir/0j45cashaq7g/Josip_Drmic_2013-14.MP4.htmmohsen abbasi در 16/1/1393 | 00:15 گفت:

بیشتر بدرد ما می خوره تا ارسنال احتمالا هم فصل اول حضورش قرضی میره یه جایه دیگه و یه سرمایه گذلاری برایه ایندست

واقع بین باشین مشکل ارسنال با خرید یه بازیکن 18ساله حل نمیشه ما نیاز با بازیکنایه باتجربه داریم تا به تیم کمک کنن قهرمان

شه نه فقط یه مدعی بمونه

حسین ملازینل در 15/1/1393 | 23:59 گفت:

امیدوارم بیاد و با درخشش خودش هم مارو از نظر گلزنی بیمه کنه و هم به همه ثابت کنه که توی ایران هم استعداد ناب کم نیست...

ابوالفضل توانگر در 15/1/1393 | 23:49 گفت:

کریم جان خیلی خوش اومدی ( من از پیشرفت کسی ناراحت نمیشم و امیدوارم همیشه موفق باشه چون این رویا رو همه جوونها دارن حالا واسه سردار داره به حقیقت میپیونده ولی اگه قرار باشه بیاد و تو پست اون بیخیال بازیکن درجه 1 بشیم به نظره من اشتباهه ولی اگه واسه برنامه طولانی مدت باشه می ارزه

کریم در 15/1/1393 | 22:59 گفت:

سلام دوستان. من اولین نظری هست که میذارم. از اینکه در کنار شمادوستان آرسنالی هستم خوشحالم. بنظرم با حضور سردار در آرسنال، هم خود آرسنال و هم تیم های بزرگ دیگه نوع نگرش خودشون رو نسبت به بازیکنای ایرانی تغییر میدن و برای بازیکنان ایرانی و تیم ملی بسیار عالی هست.

Henry در 15/1/1393 | 22:56 گفت:

agha ishalla biyad beshe messiye arsenal...khoda kone..man yeki ke kheyli khosh hal misham

HOSSEIN در 15/1/1393 | 22:32 گفت:

اگه بیاد من از همه بچه های اینجا شیرینی میگیرم.

mohammad mehdi در 15/1/1393 | 22:12 گفت:

میثم محمودی در 15/1/1393 | 20:56 گفت:

براش ارزوی موفقیت میکنم

محسن عاشوری در 15/1/1393 | 20:37 گفت:

به نظر من رو سردار نمیشه بعنوان یه مهاجم نوک (هدف) حساب باز کرد ..
بیشتر بدرد مهاجم دوم یا وینگر یا هافبک هجومی میخوره ..

اگه بیاد واقعا عالی میشه -:-:-:-:-:-:-:

کمیل در 15/1/1393 | 20:18 گفت:

خیلی خوب و کامل گفتی همه چی رو علی جان، واقعا اگه سردار بیاد خیلی خوب میشه، به نظر من از سانوگو خیلی بهتره

کمیل در 15/1/1393 | 20:17 گفت:

خیلی خوب و کامل گفتی همه چی رو علی جان، واقعا اگه سردار بیاد خیلی خوب میشه، به نظر من از سانوگو خیلی بهتره

مهرزاد در 15/1/1393 | 20:14 گفت:

اصلا دوست ندارم یه دفعه کسایی بیخود طرفدار ارسنال شن.

حالا اگه بگیم طرفدار ارسنالیم طرفدارهای تیم های دیگه می گن همین چند ماه پیش شدی طرفدارش.

حتی اگه هم بیاد و اگه از جیرود و سانوگو بهتر باشه باز ونگر به این راحتی بهش بازی نمی ده.(ایشون مثل هم وطنش نیستن که سر بازی بایرن مونیخ دوین بازیش باشه که)

علی افرایی در 15/1/1393 | 20:10 گفت:

ایشالا اگه خوبه بیاد.واسه ما هم خوب میشه.ولی باید به همراهش کارلوس ولا و یه مهاجم بزرگ بگیریم.ژیرو هم پرت شه بیرون

آرین در 15/1/1393 | 20:04 گفت:

حالا این ازمون هم زیادی قمپز در کرده.انگاری بارسلونا و میلان و یوونتوس و رئال و... دارن سرو دست میشکونن این قبول نمیکنه! خوبه 9 تا بازی بیشتر برا غازان نکرده! فقط پیشنهاد ارسنال حدودا جدی هستش بقیه فقط مد نظر دارنش هیچ پیشنهادی ارسال نکردن.من موندم این ونگر از بین این همه بازیکن اینو از کجا پیدا کرد!البته هیچی نباشه از ژیرو بهتره!
من که 2 بازی از درمیچ دیدم و چند تا کلیپ , بدجوری تو کفشم.همه جوره عالیه.امیدوارم بیاد.
ممنون علی جان بابت پست

علی در 15/1/1393 | 19:17 گفت:

سلام علی دمت گرم خیلی باحالی من هم امیدوارم بیاد

علی در 15/1/1393 | 19:17 گفت:

سلام علی دمت گرم خیلی باحالی من هم امیدوارم بیاد

علی در 15/1/1393 | 19:17 گفت:

سلام علی دمت گرم خیلی باحالی من هم امیدوارم بیاد