خبر شوکه کننده : فروپاشی 40 درصد از ورزشگاه آرسنال

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 286,001 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خبر شوکه کننده : فروپاشی 40 درصد از ورزشگاه آرسنال

خبری تکان دهنده دقایقی پیش بسیاری از سایت ها و خبر گزاری های ورزشی و غیر ورزشی را در بر گرفت که فروپاشی حدودا 40 درصد از ورزشگاه تازه تاسیس آرسنال در تیتر این اخبار قرار گرفته است .

شاید حدودا یک ساعت پیش بر اثر زلزله ی بی سابقه  7.8 ریشتری در شمال لندن که هسته آن در فاصله 100 متری ضلع جنوبی ورزشگاه امارات بود موجب تخریب 35 الی 40 درصدی ورزشگاه امارات و بسیاری از ساختمان های اطراف ورزشگاه گردید .
به گزارش خبر گزاری یورو اسپرت ، بر اساس گمانه زنی ها حدود20 الی  25هزار جایگاه  ورزشگاه بر اثر این حادثه  تخریب شده و تا به این لحظه  به دلیل احتمال وقوع پس لرزه ها اجازه نزدیک شدن به خبر نگاران و مردم عادی به مکان حادثه داده نشده است و تنها گروه امداد برای کمک رسانی به آسیب دیدگان اطراف ورزشگاه در آن مکان مستقر شده اند .
بر اساس گزارش های منتشر شده تخریب ورزشگاه آرسنال که در سال 2006 تاسیس شده و جدید ترین ورزشگاه لندن می باشد تنها به دلیل نقص فنی در ساخت ورزشگاه امکان پذیر بوده و بر اساس اطلاعات به دست آمده پشتیبانی ورزشگاه که توسط کارگروه سازنده آن به امضا رسیده به دو دوره 7 و 11 ساله مربوط می شود که هم اکنون 10 سال از ساخت این ورزشگاه میگذرد شاید تنها بخشی از خسارت این حادثه توسط شرکت پشتیبانی کننده که در مفاد قرارداد ذکر شده تامین گردد .
لازم به ذکر است این تخریب میتواند این ورزشگاه را مستعد بروز اتفاقات دیگر در سالهای آینده کند و شاید تنها ترمیم بخش های تخریبی نتواند برای از سر گیری استفاده از این استادیوم کافی باشد .
همچنین این حادثه میتواند زمان بندی بازی های آرسنال در ادامه این فصل را نیز تغییر دهد و گمانه زنی ها حاکی از آن است که ادامه بازی های خانگی آرسنال در یکی از ورزشگاه های همشهری و نزدیک و شاید وایت هارت لن استادیوم برگزار شود .
شاید بهتر است بعد از این حادثه سیزده بدر خوبی را برای شما آرزو کنم و این یک دروغ سیزده(اول آوریل) بود و امیدوارم در بخش نظرات مراعات نمایید .
تا به این لحظه سایت آرسنال این خبر را به طور کامل پوشش نداده و تنها در صفحه اصلی خود تیتر مربوط به تخریب ورزشگاه را ذکر کرده است .
باید نشست و دید اتحادیه فوتبال انگلیس و همچنین باشگاه آرسنال در این زمینه چه تصمیمی خواهند گرفت .

تا دقایقی دیگر خبر های تکمیلی در همین پست برای شما قرار داده خواهد شد .

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Alireza در 15/1/1394 | 14:51 گفت:

tاصن قبل از اینکه بخونم فهمیدم دروغ 13 هه
پارسال هم از ونگر گزاشته بودی

Ramin در 14/1/1394 | 18:06 گفت:

این خبر شوکه کننده رو نمی خوای حذف کنی؟؟

علی قاسمی در 13/1/1394 | 23:48 گفت:

اول از همه پیروزی گروه مذاکره کننده رو به همه تبریک میگم و تو این تعطیلات واقعا تموم تلاش خودشونا کردند و امیدواریم طی این سه ماه کم کم تحریم ها کم بشه و بریم به سمت توسعه و خروج از رکود و کاهش بیشتر تورم .
از طرفی یک حرف من درست از آب در امد و دروغ سیزده من راست شد و اونم تغییر زمان بازی های آرسنال بود .

اون دوستمم که گفت این دروغ از دروغ سال قبل بهتر بود باید بگم که به نظر من اون خیلی خوب بود و هنوزم تو کف اون دروغ خودمم .

مسعود جون سکته نکن بهت نیاز داریم
اره برگشتن دیابی خودش دروغه و جوکه
ورزشگاه ویمبلی فکر نکنم برای بازی های آرسنال اجازه داده بشه شایدم بشه نمیدونم .

در کل امیدوارم هر چه زودتر ورزشگاه رو درست کنند تا بازی های فصل بعد رو بتونیم توی این ورزشگاه برگزار کنیم
به امید پیروزی ارسنال در بازی برابر لیورپول

masoud mahmudpur در 13/1/1394 | 22:05 گفت:

آقا مسخرشو درآوردی.2 بار نزدیک بود ما رو سکته بدی

sepehr najafian در 13/1/1394 | 21:49 گفت:

من از این به بعد طرفدار چلسی میشم آهنگای پاپ گوش میدم دیگه فیفا بازی نمیکنم
آخرشم گور بابای همتون
دروغ سیزده

kamyar در 13/1/1394 | 14:27 گفت:

برگشتن ديابي خودش دروغ سيزدهه)

توپچی جنوب در 13/1/1394 | 14:01 گفت:

از تیترش معلوم بود داستان چیه....

ولی از دروغ پارسالت خیلی خیلی خیلی بهتر بود

ونگر در مورد غایبان بازی با لیورپول گفته:

آرتتا و د بوشی و جک ویلشر و دیابی به تمرینات کامل بازگشتند اما به بازی با لیورپول نمیرسند ولی دنی ولبک میتونه بازی کنه...

در مورد شایعات جذب دیبالا ازش پرسیدن در جواب گفته:
Ask him [the Palermo president] to show you the offer. [There is no interest],

در مورد استرلینگ هم پرسیده بودن:
خیلی ازش تعریف کرده و درآخر گفته تو فصل نقل و انتقالات نیستیم و منم نمیخوام 2روز قبل بازی در این جور موارد حرفی بزنم.

ارسلان آیرم پور در 13/1/1394 | 10:58 گفت:

خیلی بی مزه بود

majid در 13/1/1394 | 10:18 گفت:


اخ اخ یاده بلاگ پارسالت افتادم سر درد شدم باهاش یادش بخیر اما اینو حدس زدم دروغ سیزده باشه

به هر حال مثه همیشه جالب بود ممنون

مهرزاد در 12/1/1394 | 23:32 گفت:

الان که دارن نورافکن جدید نصب می کنن()البته لرای تابستون() یکی از نور افکن ها سقوط کنه حالا رو سره کدوم بدبختی...

mohsen abbasi در 12/1/1394 | 22:44 گفت:خدا بگم چکارت کنه؟؟؟؟؟؟؟
چرا زمین تاتنهام ومبلی که هست

علی قاسمی در 12/1/1394 | 18:49 گفت:

نقل قول :
اون پارسالی که درباره ی ونگر بود خیلی حال داد. اون از قبل هم پیش بینی کرده بود تصادف می کنه...(بخشی از مصاحبه ی ونگر بعد حماسه بازی با چلسی فصل قبل)

ittch


پاسخ شما : اره اون سال رو یادتون میاد ؟
هیچ کی به فکرش نبود یهویی همه ...

اما الان با این حادثه چکار کنیم ؟ من میگم میریم تو زمین تاتنهام بازی میکنیم و اول سالی(شمسی) کدورت های بین طرفدار ها هم برطرف میشه

ارمان در 12/1/1394 | 18:40 گفت:

سال پیش هم با خبر مرگ ونگر همچین کاری رو کردی

mohammad در 12/1/1394 | 18:01 گفت:

ایده جالبی بود
اما همون ابتدا که تیتر رو خوندم فهمیدم دروغ سیزده است

مهرزاد در 12/1/1394 | 17:54 گفت:

اون پارسالی که درباره ی ونگر بود خیلی حال داد. اون از قبل هم پیش بینی کرده بود تصادف می کنه...(بخشی از مصاحبه ی ونگر بعد حماسه بازی با چلسی فصل قبل)

ittch

amin در 12/1/1394 | 15:14 گفت:

دروغ سیزده؟؟؟

میلاد در 12/1/1394 | 13:35 گفت:

ناراحتی نیس
تموم شد و رفت
تو دیگه پاک نکن،بذار 1 دونه اش باشه حداقل

علی قاسمی در 12/1/1394 | 13:24 گفت:

نقل قول :
مشکلی نیس
من پاک کردم
ولی اینجا کسی امتیاز ویژه ای نداره که بگی سهم من بود
در ضمن من زودتر خبر رو گداشته بودم


پاسخ شما : میلاد جون اونکه نوشتم سهم من بود تیکه کلامه فیلم کلاه قرمزیه که میگه سهم من بود و حق من بود مگر نه کوچیک شما هم هستم و راست میگی و تو یکم زود تر گذاشته بودی
و اگه میتونی مطلبت رو مجدد بذار و من برمیدارم و اگه بر نمیداشتی الان امده بودم که بردارم و فکر نمیکردم ناراحت بشی
کامنتم رو خوندی بگو من پستم رو تا یک ساعت دیگه نهایت بر میدارم

میلاد در 12/1/1394 | 13:06 گفت:

مشکلی نیس
من پاک کردم
ولی اینجا کسی امتیاز ویژه ای نداره که بگی سهم من بود
در ضمن من زودتر خبر رو گداشته بودم

mehdi در 12/1/1394 | 13:00 گفت:

دروغ 13...............

علیرضا در 12/1/1394 | 12:31 گفت:

خوب دروغ میگی