این همون آرسنالیه که ما میخوایم

نویسنده: ستار وشنی

وبلاگ من
نویسنده: ستار وشنی
من24ساه دانشجوی عمران وعاشق آرسنال
کل بازدید: 7,077 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

این همون آرسنالیه که ما میخوایم

بچه ها امروز گل کاشتند دمشون گرم مارو یه کم امیدوار کردند انشاله همین جوری ادامه بدن ومیلان رو هم ناک اوت کنن.یعنی میشه؟بچه ها امروز گل کاشتند دمشون گرم مارو یه کم امیدوار کردند انشاله همین جوری ادامه بدن ومیلان رو هم ناک اوت کنن.یعنی میشه؟  البته من فکر کنم این که بچه ها یک هفته استراحت کردن خیلی تاثیر داشت.واقعا اگه روسیچکی همیشه همینجور سر حال بود آرسنال الان اینجای جدول نبود.  آرسنال5-تاتنهام2
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

milad foadiyan در 7/12/1390 | 19:35 گفت:

واقعا چه قد خوبه که این روزاییم میبینیم که به جای اینکه همه به هم بپرن همه به هم تبریک میگن
به امید روزایی که بعد از همه ی بازیای ارسنال به هم تبریک بگیم.
زنده باد ارسنال.

hesam در 7/12/1390 | 19:32 گفت:

واقعن بايد خدا رو شكر كنيم.بعدشم من واقعن از تفكراتي كه نسبت به ارتتا و روسيچكي داشتم حالم از خودم به هم ميخوره!ديديد ارتتا چجوري عمه ي مودريچ رو .......!

Ehsan Rahimi در 7/12/1390 | 19:26 گفت:

من که امیدوارم ایشالا میلانم میبریم .

hamed در 7/12/1390 | 19:22 گفت:

این جا داره از والکات و طرفدارای والکات عذرخواهی کنم والکات واقعا قشنگ بازی کرد...

بنایون هم توی بازی امروز خوب بازی کرد...

امیدوارم والکات سالهای سال در آرسنال بمونه...

البته همه خوب بازی کردند...

ولی بقیه اکثر اوقات خوب بازی میکنند...

ستار وشنی در 7/12/1390 | 19:18 گفت:

حسین عزیز من فکر میکنم فراز و نشیب تیم خیلی زیاده,طوری که یه بازی مثل بازی امروز فوق العاده ظاهر میشن یه بازی هم فاجعه. اگه شانس بیاریم و روز بازی میلان روز خوب آرسنال باشه میتونیم گل های زیادی بهشون بزنیم البته اگه گل نخوریم.

حمید فرازی در 7/12/1390 | 19:16 گفت:

تبریم میگم.هر بازی شرایط خوشدو داره و سعی کنید هیچ وقت ناامید نشید

دانیال در 7/12/1390 | 19:14 گفت:

کی گفته نیشه حسین جان من حتی بعد از 4 تا خوردن از میلان مطمئن بودم میریم بالا.

saeed در 7/12/1390 | 19:12 گفت:

من از این که روسیجکی گل زده خوشحالم

شاهین فدوی در 7/12/1390 | 19:10 گفت:

این ارسنال فوق العاده بود............غیرت توپچی

Hossein Y در 7/12/1390 | 19:10 گفت:

عمرا نميشه الكي جو نگيرتت!!!