منچستر سیتی به ماهیگیری می رود

نویسنده: مهدی بحری

وبلاگ من
نویسنده: مهدی بحری
من 22 سالمه و حدود 10سال هست که بازی های ارسنال رو دنبال میکنم
کل بازدید: 72,397 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

منچستر سیتی به ماهیگیری می رود

در این کاریکاتور مانچینی رو می بینید که مشغول ماهی گیری است طعمه سر قلاب ماهی گیری یه 10 پوندی هست و ماهی های .......در این کاریکاتور مانچینی رو می بینید که مشغول ماهی گیری است طعمه سر قلاب ماهی گیری یه 10 پوندیه  و ماهی های موجود رونالدوکه خیلی هم بزرگ هست اون ماهی قرمزه رابین خودمونه آبی بزرگه لاوازیه هست و  اون کوچلوه  کاوانیه!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arash در 24/1/1391 | 01:05 گفت:

:))

aida در 23/1/1391 | 21:32 گفت:

liiiiiiike! :))

hamed در 23/1/1391 | 13:24 گفت:

جالب بود...

مرسی...

ali jamshidi در 23/1/1391 | 10:27 گفت:

مرسی

محمد حسینی در 23/1/1391 | 03:49 گفت:

جلل خالق تو صفحه که زوم می کنی با کنترل + تصویر نظرا تکون میخوره

محمد حسینی در 23/1/1391 | 03:48 گفت:

ممنون

سید امین هاشمی در 23/1/1391 | 02:11 گفت:

مرسی میدی جان

ehs در 23/1/1391 | 01:18 گفت:

چشمهاي رونالدو رو!!!
ولي خدا وكيلي بهتر از رئيس نباشه مانچيني خيلي خوش تيپ و خوش لباسه!

توپچی جنوب در 23/1/1391 | 01:13 گفت:

خیلی زیبا بود این کاریکاتور واقعا برازنده مانچو هستش با این همه ولخرجی حتی جام اتحادیه هم نبردن!!!!!!!!!!!!

آرمان الهیاری در 23/1/1391 | 00:20 گفت:

لاوتزی هم ناموس بازیکنه؛حیف که سنش 27هست؛هم سرعتی هست هم تکنیکی و هم گلزن(ویژگی که وینگ های ما ندارن)

علی ارشدی در 23/1/1391 | 00:14 گفت:

حسین@ آره دیدم =)) اون برانکارده هم جالب بود

علی ارشدی در 23/1/1391 | 00:13 گفت:

لاوازیه؟؟؟؟؟؟؟ این که شیمی دانه =)) لاوتزی بود دیگه نه؟

مردک پاک خله، باور کنید!!!!! فقط به فکر خرج کردنه
مهدی جان کاش اینا رو تو یه پست میذاشتی
انشالله از دفعه های بعد

HOSSEIN در 23/1/1391 | 00:13 گفت:

رو اسکناسه باید عکس عربارا میکشیدن.

آرمان الهیاری در 23/1/1391 | 00:12 گفت:

پیام بازرگانی:رئال سوسیداد با بتیس 1؛ ؛1مساوی هست
ولا هم گل زده
ای کاش میشد ولا رو نگه داشت؛ تا یکی دو فصل دیگه میترکونه

سید سجاد حسینی در 22/1/1391 | 23:49 گفت:

LIke like

شایان در 22/1/1391 | 23:31 گفت:

میگم سیتی شعبه 2 استیل آذینه میگید نه!!! فقط دنبال مهاجمه!!

مصطفی کاظمی در 22/1/1391 | 23:21 گفت:

از همین جا میشه فهمید چقدر شوته،هر چهار تا هدفاش مهاجمن که سه تاشون نوکن در حالی که تو همون پست n تا بازیکن داره.

مهران کاظمی در 22/1/1391 | 23:19 گفت:

آها اگه خودش نوشته که هیچی، ولی آخه دندونای سوارز اینجوریه نا رابین خودمون، ولی بزرگه که خیلی تابلو کاوانیه، واقعاً مرسی به نظرم خیلی قشنگه ((:

مهران کاظمی در 22/1/1391 | 23:18 گفت:

کاریکاتوریسته فهمیده ون پرسی غیرت داره رو آرسنال اونو تو کاریکاتور نیاورده، وگرنه ون پرسی گزینه اول من سیتیه

مهدی بحری در 22/1/1391 | 23:18 گفت:

سفیده رونالدو و قرمزه رابین هست خود کاریکاتوریست همین رو نوشته

میثم در 22/1/1391 | 23:09 گفت:

کایکاتوریس احمق ماهی بزرگه رو باید رابین خوشکله میزاشت

مهران کاظمی در 22/1/1391 | 23:06 گفت:

قرمزه هم سوارز مهاجم لیورپوله، دندوناشو نگاه کن

مهران کاظمی در 22/1/1391 | 23:05 گفت:

مرسی
ولی آبی بزرگه کاوانیه، کوچیکه لاوتزی هست

شایان در 22/1/1391 | 23:03 گفت:

انصافا گردن رونالدو تو این کاریکاتوربرازنده خوده رونالدوس!!!!!!!!

شایان در 22/1/1391 | 23:01 گفت:

بابا ونگر با 10 پاند بازیکن میخره!! نه منچینی!!D: D:

حسین در 22/1/1391 | 23:00 گفت:

راست میگی دندوناش رو نباید اینجوری میکشید بیشتر شبیه رونالدینیو شده دندوناش.

ولی خودمونیم من سیتی رونالدو رو بخره چه شود!!!!!!
البته تقریبا نزدیک به محاله که رئال بفروشتش.

حسین در 22/1/1391 | 22:57 گفت:

خیلی جالب بود واقعا خنده داره.ممنون.

بچه ها نود دیشب یه چیزی نشون داد قشنگ ده دقیقه داشتم میخندیدم.تو بازی آخر استقلال توی لیگ قهرمانان جلوی تیم عربی(اسمشو یادم نیست الان)(البته پرسپولیسو عشقه ها!) دروازه بان حریف که تیمشم 1-0 جلو بود به شکل واقعا مضحک و ضایعععععععععع یواشکی بند کفششو باز میکنه بعدش به بهانه بستن بند کفشش یکی از بازیکنا میاد براش ببنده تا مثلا وقتو تلف کنن.مطمئنم هر کی دیده باشه اون صحنه باز کردن بند کفششو نتونسته جلوی خودشو بگیره و زده زیر خنده.

ای خدا این تیمای عربی رو از ما نگیر.

مهدی افسرده در 22/1/1391 | 22:55 گفت:

کو پس؟

(Hooman sam (Dark metal در 22/1/1391 | 22:53 گفت:

خیلی باحاله اما اون بزرگ بیشتر شبیه رونالدینیوست تا رونالدو !!!
like like