شاهین رسما آرسنالی شد

نویسنده: مهدی بحری

وبلاگ من
نویسنده: مهدی بحری
من 22 سالمه و حدود 10سال هست که بازی های ارسنال رو دنبال میکنم
کل بازدید: 72,929 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

شاهین رسما آرسنالی شد

سایت گل تایید کرد نوری شاهین با قرار دادی یک سال به طور قرضی به آرسنال پیوست......................................................


بالاخره شاهین هم به آرسنال اومد و سایت معتبر گل (انگلیسی)  این خبر رو تایید کرد .........................................................................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

masoud mahmudpur در 2/6/1391 | 14:33 گفت:

جعفر دمت گرم
دم همه ی هوادارای ارسنال گرم

آرمان امیراحمدی در 2/6/1391 | 11:17 گفت:

مام مدادیم من که یه هفته پیش نوشتم این رو !

♥Arsenal♥ در 2/6/1391 | 01:58 گفت:

هرروز یه پست با این موضوع بیرون میدین

اگه بیادم من دیگه باور نمیکنم...!

ehs در 2/6/1391 | 01:31 گفت:

خدا کنه!!

jafar در 1/6/1391 | 23:22 گفت:

راستی در سایت ورزش3 قسمت ویدئو رو نگاه کنید طرفدارای آرسنال ترکوندن برید قسمت ویدئو باخت منچستر به اورتون واقعاً دست این هوادارا ترک نکنه عالیییی نظر دادن

jafar در 1/6/1391 | 23:16 گفت:

مورینیو گفته براش فرقی نداره شاهین به چه تیمی میره پس نمیدونم چرا این سران دو تیم این همه مسخره بازی در میارن همش میخوان با هواداران بازی کنند اه

Hossein.A در 1/6/1391 | 22:39 گفت:

«سایت معتبر گل (انگلیسی) »


جوک قشنگی بود...

soroosh در 1/6/1391 | 22:29 گفت:

گل انگلیسی اصلا معتببر نیست
سایت های معتبر :
اسکای
بی بی سی
به شخصه حتی میرور و دیلی میل رو هم معتبر نمی دونم
=========
هر دو سایت بالا هم خرید شاهین رو تائید کردن

mohammad ali در 1/6/1391 | 22:26 گفت:

sahin TO complete his move to arsenal
یعنی هنوز رسمی نشده چرا دروغ میسازی ؟
انگلیسی بلد نیستی مطلب نذار !!!!!!!!!!!!!!!!!!

امین در 1/6/1391 | 22:19 گفت:

نمیخرن یعنی سویا نمیفروشه... سویا قیمتشو 35 میلیون فکر کنم گذاشته آرسنال 15 میلیون پیشنهاد داده

مهدی بحری در 1/6/1391 | 22:00 گفت:

تازه نواس هم تو راهه البته اگه والکات بره اون رو می خرند

محمد على(اباى) در 1/6/1391 | 21:59 گفت:

دمش گرم....فقط مونده ام ویلا
اگه اونم بیاد 100% قهرمانیم

امین در 1/6/1391 | 21:56 گفت:

خسته نباشی
من این خبرو ظهر خوندم
تا سایت رسمی خبرو نزنه هیچیو باور نکنید...
قضیه شاهین ی مقدار پیچیده شده

masoud mahmudpur در 1/6/1391 | 21:55 گفت:

ایول